Dizi Haberi

25 Eylül Cuma Ramo Çalan Türkü Ne? Kim Söylüyor

25 Eylül Cuma Ramo Çalan Türkü bir çok kişinin oldukça dikkatini çekti. Bu yazımızda Ramo 25 Eylül çalan türkü ve sözlerini verdikten sonra, türkünün videosunu bu yazımızın devamında bulabilirsiniz

18 Eylül Cuma günü 2. sezonuna bomba gibi başlayan Ramo dizisinde artık adana çekimleri yapılmayacak. Pandemi sürecinden en az etkilenmek adına Ramo setini İstanbul’a taşıdır. Yeni sezonda Ramo ile Sibel’in kavuşmasını beklerken, Sibel girdiği tehlikeli oyunda Ramo’yu bile karşısına almak zorunda kaldı.

Ramo Çalan Şarkı resmi

İlk sezonda çok ciddi hayran kitlesine ulaşamayan dizi ikinci sezona bomba gibi bir başlangıç yaptı. Ramazan cezaevinden çıkarak Cihangir bey ile karşı karşıya kalırken, Sibel ise Ramo’nun kurtulması adeta kendisini feda etti.

Ramazan daha doğrusu Ramo artık Adana’dan İstanbul’a geldi. Cihangir ile açıktan savaşacak. Ancak hep karşısına sevdiği kadın bir başkasının karısı olmasını kabullenemeyecek. Zira Sibel “Seni öldürürler” dediğinde Ramazan “Sen o gelinliği giydiğinde beni öldürdün!” sözleri her şeyi açıklıyor. Şimdi 25 Eylül Ramo çalan şarkıyı e sözlerini verelim.

25 Eylül Cuma Ramo Çalan Türkü

25 Eylül Cuma günü Show TV ekranlarında Ramo dizisinde çalan türkünün adı “Nasıl Yar Diyeyim Böle Yare” bu duygusal türküyü seslendiren sanatçının adı ise Özlem Çelik’tir.

25 Eylül Cuma Ramo Çalan Türkü görseli

“Nasıl yar diyeyim ben böyle yare
Mecnun edip çöle saldıktan sonra
Alemin bağına bülbüller konmuş
Nidem benim gülüm solduktan sonra

Coşkun sular gibi çağlamayan yar
Gönlünü gönlüme bağlamayan yar
Benim bu halime ağlamayan yar
Daha ağlamasın öldükten sonra”

 

Son zamanlar da bir çok dizide çalan Nasıl Yar diyeyim Böle yare türküsünü dinlemek için hemen alt kısımda verdiğim videoyu dinleyebilirsiniz.

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu