Gelinim Mutfakta

25 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Puanları [Toplam Puan Durumu]

Gelinim Mutfakta 25 Haziran Cuma günün birincisi ve aynı zamanda bugün çeyrek altını kazanan gelin açıklandı! 25 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucu kim birinci oldu? Cuma Sayan Sayan bugün kaç puan verdi? Hafta finalinde Cuma çeyrek altını kim aldı? 25 Haziran Cuma bugün kim birinci oldu? Büyük sezon finalinin üçüncü haftasının hafta finalinde bugün çeyrek altını kim aldı? 25 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta puan durumu sonucu hem en fazla puanı kim kazandı? Tüm bu soruların en detaylı cevaplarını bu haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 27 Ağustos Cuma Çeyrek Altını Kim Aldı sonucunu görmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 25 Haziran Cuma Puanları ve puanlaması sonucu %100 netlik kazandığında bu hafta en fazla çeyrek altını alan gelin ve toplamda en fazla çeyreği kazana gelinin kimler olduğu ortaya çıkacak.

=> Gelinim Mutfakta Büyük Sezon Finali Çeyrek Listesi için tıklayınız.

25 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Gönül yarışmada çerez olmadığını son bölüm de kazandığı altın ile kendisini ispatladı. Gelecek hafta hala 20 bileziği kazanacak imkanı olan Gönül sıkı çalışması ile bunu başarabileceğine inanıyor.

Ayten son bölümde günün sonuncusu olması ile motivasyon olarka ciddi anlamda etkilendi. Zira şu an Yağnur’un beş çeyrek altını var. Ayten gelecek hafta toplamda tüm çeyrekleri kazanması gerekiyor ki 20 bileziği alsın. Böylesi bir riske girmemek için Ayten ne yapıp edip, bugün 25 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup en azından yeni haftada hala bilezikler için ümitlerini koruyabilsin.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 2

Bugün 25 Haziran Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını alan gelin kim? Bugün kim birinci oldu? Soruların cevaplarını yazının en sonunda bulabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta son bölüm de en yüksek puanı alan Gönül gelecek hafta için oldukça ümitlendi Zira bugün de verilecek puanlar da en yüksek puanı alması halinde Aysun ile eşit altın sayısına ulaşacak.

Gelinim Mutfakta 25 Haziran Cuma Puanları Verecek Kaynanalar

Bu fırsatı kaçırmak istemeyen Gönül, bugün 25 Haziran puanlamasında birinci olabilmek için canla başla çalışacak. En büyük riski ise Gönül’ün kaynanası Yüksel hanım almak zorunda kalacaktır.

Bugün stüdyoda 25 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Puanları verilmeden hemen önce, merdivenlerden inen Gönül talihsiz bir kaza geçirdi. Aysun hemen Yüksel kaynanaya haber verdikten sonra olay yerine gelen kaynana Yüksek, Gönül’ün ayağına dokunmak isteyince “Dokunma!” diye tepki gösterince, Yüksel hanımda sinirlerine hakim olamayıp, şu sözleri sarf etti. İşte o sözler; 

“Ya büyütme o kadar kızım!”
Yarışmacı Kaynana Yüksek

25 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Yağnur

Sözleri ile gelinine adeta naz yapma diyerek tepki göstermesine Nilgün kaynana “İnanmıyor musun kızın düştüğüne?” diyerek Gönül2ün yanında yer alırken, kaynana yüksek “O düz yolda yürürken bile düşüyor” sözleri ile kendisini savunmaya çalıştı.

Büyük sezon finalini Aysun ile Yağnur arasında geçmesi beklenirken bugün itibari ile yeni bir isim da ortaya çıktı. gönül de artık bilezikler için iddalı biri isim olduğunu gösterse de bunu kanıtlamak için 25 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Puanları .sırasında rakiplerinden daha falza puan almak için elinden gelinin en fazlasını yapmaya çalışacaktır. 

25 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklandığı An Gönül ve Yüksel

Kaynana Yüksel’in Gönül’e karşı acımasız olması anlaşılan o ki bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sonrasında günün kritiklerinde masaya yarılacak önemli konular arasında yer alacak.

Aysun bu hafta çok iyi başlasa da Yağnur bir çeyrek daha kazanması Aysun’u bir adim geriye attı. Aysun bu haftayı kayıpsız kapatabilmek için bugün Gelinim Mutfakta 25 Haziran Puanlama sonucunda kesinlikle ama kesinlikle çeyrek altını kazana gelini olmak için yarışacaktır.

25 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Yağnur’dan daha iyi yemek yaptığını iddia eden Aysun son iki bölümde istediği puanları alamadığı için çeyreğin birini Yağnur’a diğerini ise Gönül’e kaptırdı. Ancak bugün elindeki fırsatı %100 kullanıp, Gelinim Mutfakta 25 Haziran Cuma puanlaması sonucunda çeyrek altını kazanmak için kolları sıvadı.

Gelinim Mutfakta 25 Haziran Cuma Puan Durumu

Bugün büyük sezon finalinin üçüncü haftası 25 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta puanları ile son bulacak. İlk üç hafta verilen 15 çeyreğin ardında gelecek hafta 20 bilezik için sadece beş adet çeyrek altın kaldı. Bu nedenle artık finale doğru giden programda Aysun ve Yağnur bugün Gelinim Mutfakta 25 Haziran Cuma Puan Durumu sonucun da hem en fazla puan alan gelin olmak, hem de bugün verilecek olan altınları kazana isim olmak için kıyasıya rekabet edecekler. 

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 2

Seda Sayan’ın yarışmacı gelinlere hafta başında beri verdiği puanlar arasında en yüksek puanlarını hangi gelinlere verdiğine baktığımızda; Pazartesi Ayten’e, Salı Yağnur’a, Çarşamba Ayten’e beş puanı vermiştir. Son bölümde yani Perşembe günü beş puanı ise Gönül’e verdi.

Bu hafta Aysun Seda Sayan’dan yüksek puan almamasına rağmen bu hafta fazla çeyreği kazanan isim oldu. Aysun bu başarısını 25 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda toplam çeyrek listesinde en fazla çeyrek allan Yağnur’a yetişip beşinci çeyreği kazanmak için hareke geçti.

Gelinim Mutfakta 25 Haziran Cuma Puan Durumu netleştiği Sırada Aysun ve Nurten

Son bölümde Ayten, Aysun ile Yağnur’un tartışmasında bıktıklarını, yarışmada hem kendisi hem de Gönül’ün olduğunu dile getirip isyan bayrağını çekmişti. Bunun üzerine Gönül de yaptığı yemekleri ile çeyreği kazanan isim olmuştu. Bu defa Ayten başlattığı isyanı kendisi tamamlamak için bugün günün birincisi olup, aynı zamanda bugün çeyrek altını alan gelin olmak için kolları sıvadı.

Seda Sayan Cuma en yüksek puanı kime verdi? Bu hafta finalinde Cuma çeyrek altını kim aldı? 25 Haziran 2021 Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını kim kazandı? 25 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta puan durumu sonucu kim birinci oldu? Bu hafta altınların emanetçisi hangi gelin oldu? Bu hafta en yüksek puanı kim aldı? Tüm bu soruların cevapları Cuma puanları ve puan tablo içerisinde verilmiştir.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 25 Haziran Puanları (25/06/2021 Cuma)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Seda Sayan Kaç Puan Verdi)

*************************

25 Haziran Seda Sayan Kaç Puan Verdi

Yağnur: 1
Aysun: 5
Ayten: 3
Gönül: 4

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar

Yağnur: 2
Aysun: => Nurten’in Gelini 5
Ayten:  4
Gönül: 1

*************************
” 25 Haziran 2021 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Yüksel’in verdiği Puanlar

Yağnur: 1
Aysun: 3
Ayten: 4
Gönül: => Yüksel’in Gelini 5

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
Şeklinde Aradığınızda Karşınıza En Doğru Sonucu Veren dizicenter Çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nilgün’ün verdiği Puanlar

Yağnur: => Nilgün’ün Gelini 5
Aysun: 4
Ayten: 1
Gönül: 2

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 Seda sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Neriman’ın verdiği Puanlar

Yağnur: 5
Aysun: 4
Ayten: => Neriman’ın Gelini 4
Gönül: 1

*************************

Gelinim mutfakta 25 Haziran Cuma Toplam Puanlar

Yağnur 1 5 5 2 1 14
Aysun 5 4 4 5 3 21-2 =19
Ayten 3 4 1 4 4 16
Gönül 4 1 2 1 5 13

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (21-25 Mayıs) – Cuma

*************************

Yağnur: 65 + 14 = 79
Aysun: 76 + 19 = 95
Ayten: 51 + 16 = 67
Gönül: 56 + 13 = 69

*************************

Gelinim Mutfakta 25 Haziran Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

25 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ 
Gelinim Mutfakta 25 Haziran Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ 
25 Haziran Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒  

*************************

Gelinim Mutfakta 25 Haziran Cuma (2021) Fragmanı İzle

25 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Puanları %100 netlik kazandığında gözler bu hafta en çok çeyrek altını kazana gelinde olacak. İşlte o anların kısa özeti olarka bu haftanın final bölümüne ait olan Gelinim Mutfakta 25 Haziran 2021 Cuma fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

28 Yorum

  1. Ne yo kız sidikli yaltak pelin yine seda sayayanı övüyorsun hayrola zilli syduna iyi puan verdi diyemi

 1. 3 haftadır aysun haftayı puan olarak 1. Bitiriyor. Sezon finalinde aysuna sürpriz yapılır mı acaba, gayet başarılı Maşallah

  1. Evet geçen gelişindedir öyleydi dün Ayten’in pilavı yanlış yaptığını açıklaması çok yanlıştı

 2. Yağnuru tutanlar 💜bu işaret Aysunu tutanlar 😻Ayten tutanlar 💙 Gönülü tutanlar 👼Yağnuru tutanlar yağnur çok güzel yemek yapıyor bir numaralı yemek yapıyor

 3. Bizim Azerbaycan’da 🇦🇿 böyle bir söz vardır. Görmemişin bir oğlu
  oldu vurdu gözünü qopartti Bu. söz aynen. Aysuna yakışır
  çünkü bilerzikleri nasıl. kucaklamisti 😁 ya inşAllah elinden
  Aytenim alır Ayten seni çok seviyorum destekliyorum ❤️🇦🇿

 4. Tatlı hamurunu ince açan kazandı.Aysun hatalı katlama yüzünden 2 puan kaybetti.Gönül hamur açamıyor.Bu konuda becerisi yok.Ayten ortalarda idare ediyor.Bileziklere Aysun ve Yağnur daha yakın.İyi yemek yapan kazanır.

 5. YENİ SUNUCU ONUR OLSUN!..SEDA BU İŞİ BECEREMİYOR!..YENİ SEZONDA YAĞNUR HARİÇ DİĞER YARIŞMACILARIN HEPSİ GİTSİN!..YENİ YARIŞMACILAR GELSİN!..

  1. Ne oldu yine osturaklı lezbiyen pelin aysuna bir teklif yap istersen beraber olmak için sen aysun kocası üçlü trio yaparsınız nasıl iyi fikir değilmi?

  2. Çok konuşma yine şapşal karı mahallede de hep böyle lüzümsuzluk yapıyorsun kimse seni sevmiyor aynı mahallede oturuyoruz ben seni yakından tanıyorum

  3. Sidikli pelin biz niye çatlayalım sen çatlada davul gibi ol inşallah

 6. Reyhan hanim gelinim mutfakta sunucu olacağı nerden cikti seda sayan yerinegelecek bomba isim bumu kesin mi bu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu