Gelinim Mutfakta

25 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ile 11 Haziran Puanları Belli Oldu!

Gelinim Mutfakta 25 Haziran Salı günün birincisi kim oldu? Dün beklenmedik bir haber ile Ezgi’nin oğlu Rüzgar’ın havale geçirmesi nedeni ile yarışmadan çekilmesi nedeni ile tecrübeli yarışmacının yarışmamda olmaması tamamen Gülcan’a yaramış gözüküyor. İlk gün harika çıkış yakalayan Gülcan uzun süredir beklediği bilezikleri almak için 25 Haziran Salı puanları sırasında da aynı hızla devam etmesi gerekiyor. Not: 25 Haziran Salı Puan Durumu hakkında bilgi almak isteyen okurlarımız, bu sayfanın en alt kısmına bakabilirler.

=> [kirmizibuton]Gelinim Mutfakta 3 Eylül Puan Durumu[/kirmizibuton] hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 25 Haziran Salı Puanları kısmında gözler, dün yarışmaya katılan Hülya ile kaynanası üzerinde olacak. Hülya’nın garip tavırlarının yanı sıra, Zeynep hanımın daha ilk puanlama da kendi gelinini bulması, ilk günden dikkatleri üzerine çekmesine yetti de artı bile. Acaba şans eseri mi aldı bu puanları diye bir çoğumuzun aklında soru işareti bırakan Hülya, bugün alacağı puanları dört gözle bekleyeceğim. 25 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklandığı An Hatice Ve Kaynanası

Son Bölüm de Hatice ve Elif’in kötü başlaması, sevenleri tarafından hemen korkmalarına ve bu hafta kim elendi diye önceden bilgi almak için sosyal medya da fellik fellik dolandığını gördüm. Henüz ilk puanlar verdiğini ve ilerleyen günler de Hatice ve Elif daha iyi puanlar alacaktır. Hatta, bugün 25 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Puan durumu açısından durumunu düzeltmeye başlayanlar da olacak. Dikkat! 25 Haziran 2019 Salı günün birincisi kim? sorusunun cevabı yazımızın en son kısmında verdik.Gelinim Mutfakta 25 Haziran Salı Puanları Verildiği Sırada Elif İle Kaynanası Çiğdem

Gelinim Mutfakta son bölüm de Gülcan, kaynanası Besime ile arasının hala bozuk ama Besime hanım görevini yaparak Gülcan’ın tabağını bulmayı başardı. Gülcan ise oldukça resmi bir tavırla kaynanasının bulmasına çok sevinmedi bile. Son zamanlarda gelin ve kaynana arasındaki bu tartışma, şaka olmadığını da görmüş olduk.

Eski yarışmacıların bir bir programa dönmesi nedeni ile seyircilerden bir kısmı memnun olmadığını ve yeni yüzlerin gelmesini isteyenlerin sayısı hiç de az değil. Lakin, programda kalmaya devam eden yarışmacıların çok güçlü olması nedeni ile yeni gelenlerin bir hafta sonra alt etmesini beklemek çok yanlış.

=> [pembebuton]27 Ağustos Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/pembebuton] hakkında bilgi alabilmek için tıklayınız.

Güçlü yarışmacıları eleyecek eski yarışmacılar olacağına inananlardan biriyim. Not: Bugün 25 Haziran 2019 Salı Puanlaması sırasında hangi kaynana başarılı olacak? İzleyip, göreceğiz.

Gülcan bugün günün birincisi olup, dün olduğu gibi bugün de günün en yüksek puanını alan gelin olması halinde bilezik yarışında çok önemli bir başarı elde edecek. Bunu bilen diğer yarışmacılar ise özellikle Hatice ve Elif, Gülcan’ı birinci yapmamak adına 25 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Toplam Puan Tablosu açısından ellerinden geleni yapacaklar. 

Bu hafta yarışmaya katılan Hülya’nın kaynanası sessiz olmasına rağmen, ilk puanlamadan kendi gelini Hülya’yı bulması nedeni ile ikinci gün Zeynep hanımın verdiği yada vereceği puanlar da kendi gelinin bulup bulmaması oldukça önemli olacak. Çünkü; Hülya, eğer Gülcan ile birlikte bileziklere yürümesi halinde Hatice yada Elif eleme potasına düşmesine neden olacak. Bakalım, Gelinim Mutfakta Son Puan Durumu konusunda Zeynep hanım nasıl puanlar verecek? İzleyip, göreceğiz. Not: Salı Puan Tablosu yazının alt kısmında verdik.

Gelinim Mutfakta 25 Haziran Salı Puanları İle Son Puan Durumu

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve hafta içi her gün saat 12:45 de yeni bölümü ile karşımıza gelen yarışma programı 25 Haziran 2019 Pazartesi günü yarışma kaldığı yerden başladı. Bu hafta sezon finaline gidilecek olan program da 28 Haziran 2019 Cuma günü kaynanaların vereceği puan durumu sonucunda program sezon finaline ayrılırken bir gelin de bilezikleri alıp, mutlu bir şekilde ayrılacak. Birazdan kaynanalar 25 Haziran Gelinim Mutfakta Puanları vermek üzere, sunum kısmına gelip tek tek puanlarını vermeden bizler bugün gelinlerini yapacağı yemeğin adını açıklayacağız. 25 Haziran 2019 Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Gülcan ile Kaynanası Besime

25 Haziran Salı Gelinim Mutfakta puanlama kısmına geçmeden önce, Hülya’nın sadece belli kaynanalara verdiği hediye konusunda sizler ne düşünüyorsunuz? Daha önce hiç bir gelin yada kaynana ile tartışma yaşamamasına rağmen, gelir gelmez tavır alması ve karşısındakine düşmanca tavırlar takınması noktasında yanlış yaptığını düşünüyorum. Not: bu gün kim kazandı? sorusunun cevabını yazımızın sonunda verdik.

Elif Akçam: Dün bir bugün iki. Bizim neyimizi gördün de tavır takındı.”

Hüsniye Karabulut’un, Hülya’nın verdiği hediyeyi ilk anda kabul etmiş olsa da sonrasında aynı hediyenin gelini Hatice Karabulut’a gelmemesi nedeni ile hediye insanları birbirine düşürmek için verilmemesi gerektiğini ve bu hediyenin verilme amacında niyetin iyi olmadığı konusunda, açıklamalar da bulundu. Bence de o yarışmada olan herkese hediye vermeyeceksen, kameralar arkasında istediğini yanına gider, hediyeni verirsin. Not: Bugün, Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olduğunu bu yazının son kısmında açıkladık.25 Haziran Gelinim Mutfakta Puan Tablosu açıklandığı Sırada Hülya ve Kaynanası

25 Haziran Salı Çeyrek altını kim aldı? Birazdan bugün çeyrek altını kim kazandığını ve kaç puanla günün birincisi olduğunu açıklayacağız. Lakin, öncelikle bugün gelinlerin yaptığı ilginç yemeğin malzeme listesini vermek istiyorum. Zira, dün da harika bir tarif yapan gelinler, bugün adını hiç duymadığım bir yemek yapacaklar. Dikkat: bugün çeyrek altını kim kazandı sorusunun cevabı yazımızın sonunda verdik.

Bu arada 25 Haziran Salı gelinim mutfakta toplam puanlar kısmı sizlere anlık olarak aktarabilmek adına devamlı olarak her kaynana sonrasın yazımızı güncellediğimiz için en güncel ve doğru bilgiye ulaşabilmek için her kaynana sonrasında sayfayı bir kez güncellemeniz yeterli olacaktır.

Gelinim Mutfakta 25 Haziran Renkli Biber Dolması Malzemeleri

Gelinim Mutfakta 25 Haziran Salı 2019 Günün Yemeği

 • 4 adet dolmalık kırmızı biber
 • 1 çay bardağı zeytinyağı
 • 2 adet soğan
 • 1 su bardağı bulgur
 • 1 yemek kaşığı nane
 • 1 çay kaşığı karabiber
 • 2 yemek kaşığı kuş üzümü
 • 3 yemek kaşığı kadar çam fıstığı
 • 250-300 gram kıyma
 • 1 su bardağı su
 • 2 çay kaşığı tuz

Gelinim Mutfakta 25 Haziran Salı Renkli Biber Dolması Malzeme Listesi

Fatih Ürek günün yemeği olarak verdiği Renkli biber dolması için yarışmacılara 50 dakika süre verdi. Ben daha önce renkli biber dolması diye bir yemek duymadım. Bildiğimiz biber dolması bu ama farklı renklerde biberlerin yer alması nedeni ile renkli, biber dolması diye adlandırılmış. Bakalım bugün bu yemeği hangi yarışmacı güzel yapıp, bugün kim birinci olacak? Sizler de benim gibi merak ediyorsanız hadi sunum kısmına geçelim. 

Gelinim Mutfakta 25 Haziran Puanları (25/06/2019 Salı)

*************************

25 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Puanları Açıklandığı Anda Fatih Ürek
*************************

Kaynana Besime‘nin verdiği Puanlar

Gülcan=> Besime’nin Gelini 5
Hatice : 1
Elif : 3
Hülya : 4

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Gülcan : 3
Hatice : 2
Elif : => Çiğdem’in Gelini 5
Hülya : 1

*************************
” 25 Haziran 2019 Salı Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.

*************************

Kaynana Zeynep‘in verdiği Puanlar

Gülcan : 2
Hatice : 5
Elif : 1
Hülya  : => Zeynep’in Gelini 3

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Hüsniye‘nin verdiği Puanlar

Gülcan : 5
Hatice : => Hüsniye’nin Gelin 3
Elif : 2
Hülya : 1

*************************

Gelinlerin 25 Haziran 2019 Salı Toplam Puanları

Gülcan 5 3 2 5 15
Hatice 1 2 5 3 11
Elif 3 5 1 2 11
Hülya 4 1 3 1 9

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (24 Haziran – 28 Haziran Haftası) – Salı

*************************
Gülcan :14 + 15 = 29
Hatice : 10 + 11 = 21
Elif      : 10 + 11 = 21
Hülya : 12 + 9 = 21
*************************

Gelinim Mutfakta 25 Haziran Salı Puanlama Sonuçları

*************************

25 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ GÜLCAN
Gelinim Mutfakta 25 Haziran Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ GÜLCAN
25 Haziran Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ HÜLYA

*************************

Gelinim Mutfakta 328. Bölüm 26 Haziran 2019 Çarşamba Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu