Dizi Özet

25 Haziran Sev Yeter Özeti #Shagun Ruhi’yi Alır (Sev Yeter 6. Bölüm Özeti)

Sev Yeter dizisi özetleri sizleri buluşturmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda da Sev Yeter 6. bölüm özeti sizlerle olacak. İşte sizler için 25 Haziran Sev Yeter özeti. Hemen ardından da Sev Yeter 6.bölüm fragmanı sizlerle.

Sev Yeter 6. Bölüm Özeti

İşita ağlayarak eve girmeden merdivenlerde ağlarken yanına Ruhi gelir ve onu öpüp ağlamamasını ister. İşita ağlamayı bırakır. Raman ise röportajdan dolayı şirketin kendileriyle iş yapmak istediğini öğrenir. eve vardığında Ruhi’ye neden o kadının yanındasın diye kızar. “Bu sana son hatırlatmam, benden ve ailemden uzak dur, iğrenç kadın.” diye de İşita’ya hakaret eder. Bu sırada Ashok’un emri ile hareket eden kadınlar gelip bakamadığınız çocuğu bize verin diye Raman’ı kızdırır. Shagun da gelip kızını almak istediğini söyler. Kadınlar da dokuz yaşında küçük bir çocuk annesinin yanında kalmalı der. Simmi ruhi’yi dışarı çıkarır ama Ruhi korku içinde İşita’ya sarılır. İşita sakinleştirmek istese de Ruhi korku dolu gözlerle etrafa bakmaktadır. İşita Ruhi’yi sakinleştirip onu Shagun’a verirken Raman sinirle onları izlemektedir.

sev yeter 6. bölüm resmi

Shagun Ramana kızarken İşita’ya da hem Ruhi’yi kurtardığı için hem de Raman’ın gerçek yüzünü ortaya çıkardığı için teşekkür eder. İşita aslında niyetim bu değildi der. Bhalla ailesinde herkes fena haldedir. Shagun ise ağlamakta olan Ruhi’ye oyuncaklarla dolu büyük bir eve gideceğiz diye sakinleştirmeye çabalar. Raman polisten Ruhi’yi alamayacağını öğrenince Mihir onu sakinleştirip Ruhiyi ben alacağım ama önce anneni sakinleştirelim der. Bayan Bhalla ağlayarak Ruhi daha altı aylık iken onu bırakan kadın şimdi geldi ve kızımı aldı gitti diye ağlıyordur. Raman onu teselli edip Ruhi’yi geri getireceğine söz verir.

İşita sürekli Ruhi nasıl diye düşünürken Shagun da Ruhi’yi eve getirmiştir. Daha geldiği gün Ashok, Shagun’a partiye gitmemiz daha önemli deyip zorla partiye götürür. Zavallı ruhi daha geldiği gün yalnızlığa mahkum olmuştur. Parteek ise İşita’nın yanına gelip başta özür diler ardından da evlilik teklif eder. İşita beni kötü anımda yalnız bırakan bir adamla evlenmeyi kabul etmiyorum der. Prateek’e kapıyı gösterip çıkın burdan der. Prateek çıktığında Raman karşısındadır. Söylediğiniz yaptım ama o kabul etmedi deyince Raman o kadın hiçbir şeyi hak etmiyor der.

Mihir ve Mihika birbirlerinden habersiz aynı partiye gidecektir. Mihir özür dileyip Raman’ın kendisi için önemli olduğundan bahsederken Mihika dinlemek dahi istemez. Ruhi ise Ashok’un Shagun’a yarın ondan boşanacaksın, Ruhi de senin olacak dediğini duyar ve üzülür. Rumi de aynı partiye gelmiş ve etraftaki kızlara bakarken Mihika’yı görünce şok olur ve onu kazanmak için iyi bir fırsat diye düşünür. Ashok ise gelenlere Raman’ı kötülemektedir. Raman’ın Shagun’a kötü davrandığı için shagun’un onu terk ettiğini söyler. Mihika da bu konuşmaları duyar.

25 Haziran Sev Yeter Özeti

Rumi, Mihika ile partide dans ederken Ruhi’nin bakıcısı İşita’yı arar ve Shagun’un Ruhi’yi bırakıp partiye gittiğini öğrenir. Bakıcıya ilaçlarının nasıl ve ne zaman içirilmesi gerektiğini anlatır. Telefonda konuşa konuşa Ruhi’yi uyutur. Mihir ise Mihika’yı Rumi ile dans ederken görür. Rumi bilerek Mihika’nın kıyafetine içecek döker. Mihika da kıyafetini değiştirmeye gider. Rumi de onu takip eder. Mihir de arkasından gider. Rumi kıyafetini çıkaran Mihika’yı kapı deliğinden izlerken Mihir ona tokat atar. Mihika ne oluyor diye çıktığında Mihir seni izliyordu deyince Rumi yalnız olduğun için ardından geldim deyip onu yalanlar. Mihika da Mihir’e yalan söylemeyi kes deyip Rumi’ye inanır.

sev yeter mihika resmi

Rumi Mihir beni dövdü diye Raman’ı arayınca Raman da hemen Mihir’i arayıp yanına çağırır. Raman iki tarafı da dinler ve Rumi’yi döver. Rumi sinirle Mihir’e bakarken Mihir de oradan sinirle ayrılır. Mihika ise eve geldiğinde olanları İşita’ya anlatır. Sabah gazeteyi okuyan Raman sinir olur. Ashok ise Shagun’a boşanma zamanın ve Ruhiyi alma zamanın geldi der. Hatta Ruhiyi de hazırla duruşmaya o da gitsin ve orada seni istediğini herkese söylesin der. Hep birlikte duruşmaya giderler. Raman ve Mihir birlikte gider. Dava başlar. Ruhi dışarıda beklerken sıkılınca bakıcı İşita’yı arar. Ruhi mahkemede olduğunu söyleyip ağlayınca İşita ben geliyorum bekle der.

İşita gelmek üzere yola çıktığında Raman ve Shagun boşanma evraklarını imzalamıştır. İki çocuklarından büyük olan Aditya2nın velayeti Shagundadır. Ashok Ruhi’nin velayetini de talep edince mahkeme karar için 12 gün sonraki duruşmayı beklemelerini söyler. Duruşmadan çıktıklarında Ashok ve Shagun kutlama için şarap içerken Ruhi de İşita’ya sarılır. Hemen ardından da babasını görünce sevinçle ona gider ve beni babaanneme götür der. Raman ise uzaktan durup Mihir’e onu alacağımı ona söyle diyerek soğuk davranır. Olanları uzaktan izleyen İşita ise bu nasıl bir baba yahu diye düşünür. 

Peki sizler İşita’nın yerinde olsanız ne yaparsınız kimi seçerdiniz? Yorumlarınızı merakla bekliyorum. 

Sev Yeter 6. Bölüm Fragmanı

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu