Gelinim Mutfakta

25 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Netleşti

Gelinim Mutfakta 25 Kasım Pazartesi günün birincisi kim oldu? Bir puanla bilezikleri kaçıran Elif, amacına çok yaklaşmasına rağmen ellerinden kaçırdığı için bu hafta hiç olmadığı kadar yemeklere odaklanıp bilezik listesinde 45 bilezikle ikinci sıraya adını yazdırmak için Gelinim Mutfakta 25 Kasım Pazartesi Puanları sırasında tüm yarışmacılardan daha iyi yemek yapmak için elinden geleni yapacak. Dikkat: 25 Kasım puan durumu sonucu yazının en son kısmında sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 25 Kasım 2021 Perşembe Toplam Puanlar için tıklayınız.

25 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta puanları sırasında Elif’i düşündüren yeni gelen yarışmacı Aydan nasıl yemekler yaptığı ve kaynanası Hülya hanım sıfırcı mı? Yani Çiğdem hanım gibi 1-1-1-5 tarzında bir puanlama yapacak birisi mi diye eminim düşünmüş, hatta korkmuştur. Bu sebeple ilk gün Elif daha çok yeni gelenleri izleyip iyice süzdü.

=> Bu arada [pembebuton]9 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanlaması[/pembebuton] için lütfen tıklayınız.

25 Kasım Gelinim Mutfakta Bugün 401. bölümHer hafta başında acaba güçlü bir yarışmacı geldi mi? Diye ben dahil bir çok kişi merak ediyor. Ancak son zamanlarda gelen yarışmacılar bir bir eleniyor. Şu an yarışmada Elif ve Melike dışında tüm yarışmacılar güçlü olmadığını düşünüyorum.

=> [mavibuton]2 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan durumu[/mavibuton] sonucunu görmek için tıklayınız.

Bakalım yeni gelen Aydan Gelinim Mutfakta 25 Kasım Puanlama sonrasında kendi kaynanasında ve diğer kaynanalardan alacağı puanlarla bizleri şaşırtmayı başarabilecek mi? İzleyip, göreceğiz.

=> [mavibuton]29 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Puan durumu[/mavibuton] sonucunu görmek için tıklayınız.

Bu hafta yarışmaya katılan Aydan eğer güçlü ve başarılı bir performans sergiler ise benim açımdan %100 bu hafta Duygu elenir. Zira kendisi ilk geldiği hafta elenmişti. Ancak başka bir yarışmacı Kıymet’in kendi isteği ile gitmesi nedeni ile yarışmada kalmayı başardı.

=> [mavibuton]28 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları[/mavibuton] sonucunda kim birinci olduğunu görmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 25 Kasım Puanları Sonrasında Elif AkçamDuygu o günden sonra inişli çıkışlı bir performans sergileyen Duygu 25 Kasım Pazartesi puanları esnasında alacağı puanlar bu hafta yarışmadaki kaderi için oldukça önemli olacak.

=> Bu arada [mavibuton]Gelinim Mutfakta 27 Kasım Çarşamba Puan Durumu[/mavibuton] sonucunu görmek için tıklayınız.

25 Kasım Pazartesi gelinim mutfakta puanlama esasında ben yeni gelen Hülya acaba nasıl puanlar verecek diye çok merak edeceğim. zira kendisi ilk günden hem gelini bulur hem de diğerlerine çok düşük puanlar verecek olursa, bu hafta eskiler açısından oldukça zorlu geçecek. Biz de bu heyecanı ekran başında izleyeceğiz. 

=>Bu arada [mavibuton]26 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/mavibuton] sonucunda kim birinci olduğunu görmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu

Hafta başında birinci olmak ve sonunda çeyrek altını almak diğer günlerden daha avantajlı ve daha önemli. Daha önceki yazılarımızda açıkladığım gibi İlk iki günün çekimleri aynı gün yapılıyor. Bu sebeple Pazartesi başarılı olan genel de Salı günü de başarılı oluyor. Tabi sadece bu avantajı yok. bunun dışında Pazartesi günü çeyrek altı kazanmanın sağladığı avantajlara bakacak olursak;

 • Çeyrek altını alarak haftaya moral ve motivasyonla başlamak
 • İlk gün aldığı puanlarla zirveye yerleşmek
 • Eleme potasında kendisini ilk fırsatta uzak tutmuş olmak
 • Yeni yarışmacının birinci olaması kendisini kanıtlamasına neden olacak

25 Kasım Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Alamayan Melike ve Kaynanası

Yukarıdaki avantajları daha bir çok avantaj eklenip seçenekleri çoğaltabiliriz. Bu durumu çok iyi bilen eski yarışmacılar eline geçen fırsatı en iyi şekilde değerlendirmek için 25 Kasım Pazartesi bugün günün birincisi olmak için elinden geleni yapacaklar. 

Bugün Kim Birinci olur? Her hafta başında favori yarışmacı ilan ediyoruz. Bu hafta Elif Akçam favori yarışmacı olacak. Zira artık yarışmada Elif eskimeye başladı. Bana kalırsa çoktan eskidi. Yakınca ayrılacağı için altın listesinde en azından ikinci sıraya adını yazdırmak istiyor. bunu başarmadan da gitmeyeceği için bu hafta sonunda bilezikleri alacağını düşünüyoruz. 

Gelinim Mutfakta 25 Kasım Puan Durumu Sonucu

25 Kasım 2019 Pazartesi günü 401. bölümü ile yeni bir haftaya başlayacak olan yarışmacılar arasına yeni bir isim katıldı. Geçtiğimiz hafta finalinde elenen yarışmacı yerine bu hafta Aydan yarışmaya dahil oldu. Bugün 25 Kasım Pazartesi Puanları sırasında gerek Aydan’ın aldığı puanlar gerekse Aydan’ın kaynanası Hülya’nın verdiği puanları merakla bekleyeceğiz. Not: Gelinim Mutfakta 25 Kasım puan durumu sonucunu bu yazının en son kısmında sizleri bekliyor. 25 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün birincisi Elif Akçam

Gelinim Mutfakta Son bölüm de haftanın en düşük puanına sahip Gamze yarışmadan elendi. Ancak bizler her daim adaleti savunduğumuz için programı yöneten gerek Fatih Ürek’e gerekse iç yapımlara bir hatırlatmamız olacak.

300. bölümde haftanın en düşük puanını alan Güngör elendiği açıklanmıştı. ancak programın 300. bölüm olması gerektiği açıklanıp, yarışmada kalmasına karar verilmişti. Şimdi Gamze de 400. bölüm elendi ama o kalmadı neden? Bu sorunun cevabını yetkililerden bekliyoruz. Dikkat: 25 Kasım Pazartesi puan tablosu yazının en son kısmında verdik.Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve Puanlaması25 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Tablosu kısmını sizlere daha görünür kılmak amacı ile tablo halinde sunmaya çalışıyorum. Ancak yine de bu kısımda yazdığım yani tablo halinde verdiğim puanları göremeyenler için tablonun altında toplam puan durumunu da ayrıca yazıyorum. 

Son zamanlarda sosyal medyada bu yarışma hakkında eski inandırıcılığı kalmadı ile ilgili haberler okuyorum. Siz bu eleştirilere katılıyor musunuz? bu görüşe katılıyorsanız hangi nedenden dolayı olduğunu bu yazının en alt kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz. Dikkat: 25 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta puan durumu sonucu yazının en son kısmında verdim.25 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Bugün Gelinim mutfakta puanlama kısmın da gelinler çok özel ve çok basit bir yemek yapacaklar. Küçük bir tüyo vermek gerekirse Erzurum yöresine has bir yemek olduğu için bugün çeyrek altını alan gelin acaba kim olabilir? Elif o bölgeye yakın olduğu için içimden Elif’in alacağını düşünüyorum. 

Kısa ve pratik bir yemek olacağı için bugün yarışmada verilecek günün yemeğinin tarifini kaçıranlar için hemen alt kısımda bugün yapılacak yemeğin malzeme listesini bulabilirsiniz.25 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Yarışmacılar

Günün yemeğinin malzemesini verdikten sonra 25 Kasım Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olduğunu ve bugün çeyrek altını kim kazandığını açıklayacağız. 

Gelinim Mutfakta 25 Kasım Patates Borani

Gelinim Mutfakta Patates Borani Malzemesi

 • 3 adet büyük boy haşlanmış patates
 • Bir adet büyük boy soğan
 • 3 çay kaşığı tuz
 • 1 tatlı kaşığı toz beyaz biber
 • 5 çorba kaşığı sıvı yağ

Üzeri için.

 • 1 kase yoğurt (süzme)
 • 3 diş sarımsak
 • 1 çorba kaşığı tereyağ
 • 2 çay kaşığı pul biber
 • 1/2 çay kaşığı karabiber
 • Bir tutam maydanoz
 • 1 tatlı kaşığı nane

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 125 Kasım 2019 Pazartesi günü artık geleneksel hale gelen kendi yöremize özgü yemeklerden bir tanesini daha yapacak olan gelinlere 45 dakikalık süre verdi. Patates Borani Erzurum usulu olarak bilindiği için Erzurum yöresinin yemeğidir. Daha önce yarışmada Rumeli günü Gaziantep günü derken bugün de doğu Anadolu bölgesinden bir yemek ile ekranlarda olacaklar.

Yarışmacılar zaten basit olan yemeği yaparken diğer taraftan yarışmaya katılan Aydan hakkında bilgi almaya çalıştılar. Zira Aydan yemekleri nasıl yaptığı ve kaynanası onu bulup bulamayacağı hem kaynanalar hem de gelinler için oldukça önemli.

Bugün kim çeyrek altını kim aldı? Sorusunu cevaplarken, yeni gelen kaynana Hülya’nın da nasıl puanlar verdiğini heme alt kısımda tablo için de görebilirsiniz. 25 Kasım 2019 Gelinim Mutfakta puanlaması hemen alt kısımda sizleri bekliyor. 

Gelinim Mutfakta 25 Kasım Puanları (25/11/2019 Pazartesi)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Şaheste‘nin verdiği Puanlar

Elif : 4
Duygu : 5
Melike : => Şaheste’nin Gelini 1
Aydan : 2

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Elif=> Çiğdem’in Gelini 3
Duygu : 1
Melike : 1
Aydan : 5

*************************


” 25 Kasım 2019 Pazartesi Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Hülya‘nın verdiği Puanlar

Elif : 4
Duygu : 5
Melike : 1
Aydan: => Hülya’nın Gelini 2

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Aysel‘in verdiği Puanlar

Elif   : 5
Duygu  : => Aysel’in Gelini 4
Melike : 3
Aydan : 1

*************************

Gelinlerin 25 Kasım 2019 Pazartesi Toplam Puanları

Elif 4 3 4 5 16
Duygu 5 1 5 4 15
Melike 1 1 1 3 6
Aydan 2 5 2 1 10

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (25-29 Kasım Haftası) – Pazartesi

*************************
Elif       : 16
Duygu  : 15
Melike  : 6
Aydan : 10
*************************

Gelinim Mutfakta 25 Kasım Pazartesi Puanlama Sonuçları

*************************

25 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ ELİF
Gelinim Mutfakta 25 Kasım Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ ELİF
25 Kasım Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ MELİKE

*************************

Gelinim Mutfakta 26 Kasım 2019 Salı Fragmanı İzle

26 Kasım 2019 Salı günü Kanal D ekranlarına 402. bölümü ile karşımıza çıkacak olan programın 26 Kasım fragmanı alt kısımda sizler bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu