Zuhal Topal'la Sofrada

25 Kasım Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Puanları Selen’e Verildi

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün 25 Kasım Pazartesi Selen Kılıçarslan yarışacak. Henüz 26 yaşında ve ikiz bebek annesi daha önce birinci olmuş ana yemek ile yarışacak. Bakalım kullanılmış bir yemek ile kaynanaları etkilemeyi başaracak mı? Dikkat: 25 Kasım Pazartesi Zuhal Topal Kaç Puan verdi sorusunun cevabı yazımızın en sonunda ekledik.

=> Yemekteyiz 25 Kasım 2021 Perşembe Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız. 

Haftanın ilk günü eskiden oldukça avantajlı oluyordu. Ancak kaynanalar ilk defa kamera karşısına çıktıkları için ve bir verdiği puanı bir daha veremeyecekleri için Zuhal Topal’la Sofrada 25 Kasım Pazartesi puanları sırasında çok çok yüksek puanlar verilmeyecek. 

=> [kirmizibuton]9 Aralık Pazartesi Zuhal Topal Sofrada Puanları[/kirmizibuton] sonucunu görmek için tıklayınız.

İlk gün Selen’in menüsündeki ıspanaklı krep böreği görünce korkuyorum yemeğe diye beklenmedik bir çıkış yapınca yarışmacı Selen’den tarihi bir ayar geldi.

=> [pembebuton]Zuhal Topal Sofrada 2 Aralık Pazartesi Puanları[/pembebuton] sonucunda kim birinci olduğunu görmek için tıklayınız.

25 Kasım Pazartesi Zuhal Topal'la Sofrada Bugün yarışmacıları

“Bence siz yemekten anlamıyorsunuz!”
Selen Kılıçarslan

Kerime hanım kendi gelinine yüksek puanlar verilmesi için sözleri ile Selen’i menüsünün kötü ve olmadığını devamlı olarak bilinç altında verip kaynanaların vereceği puanları ne kadar düşürürsem karlı olacak diye düşündüğünü ama buna engel olmak isteyen sunucumuz ilk günden kaynanaları ikaz etti. Dikkat: Zuhal Topal bugün kaç puan verdi sorusunun cevabı sayfanın en alt kısında sizleri bekliyor.

=> [pembebuton]Zuhal Topal’la Sofrada 29 Kasım Cuma Puanları[/pembebuton] görmek için lütfen tıklayınız.

hemen üçleri dörtler vermemesi gerektiğini ve sonradan gelecek menülerin daha düşük puanları hak etmesi gerektiğinde istemeyerek de yüksek vermek durumunda kaldığı konusunun üzerine basa basa anlattı.

=> [pembebuton]28 Kasım Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Son Bölüm[/pembebuton] de verilen puanları görmek için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal 25 Kasım Pazartesi Yarışmacı Selen Ve Ailesi Her hafta 5 yeni gelin ve beş yeni kaynana yarıştığı için ilk günden isimlerini, hangi gelin ile kaynana bir olduğunu ve hangi gün yarışacağını bilmenin mümkün olmaması nedeni ile [pembebuton]25-29 Kasım Zuhal Topal’la Sofrada yarışmacıları[/pembebuton] kimler olduğunu tek tek bu tanıttık.

=> [pembebuton]Zuhal Topalla 27 Kasım Çarşamba Puanları[/pembebuton] sonucunu görmek için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 25 Kasım Pazartesi (2019)

25 Kasım Pazartesi günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Selen Kılıçarslan. İkiz bebek annesi Selen oldukça heyecanlı ve istekli yarışmaya başlasa da kaynanaların gelmesi ve bir bir eleştirileri yapması nedeni ile Selen’in direnci bir hayli düştü. Belli bir yerden sonra Kaynana kerime ıspanakların temiz yıkanmaması meselesi gündeme gelince

“Yemekten çok korkuyorum. Önce siz yiyin”
Kayanna Kerime

Demesi ve yemekleri sert dille eleştirmesi Selen’i çileden çıkarttı. En sonunda selen dayanamadı ve siz yemekten hiç anlamıyorsunuz diye çıkıştı.

=> [pembebuton]26 Kasım Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puanları[/pembebuton] sonucunu görmek için tıklayınız.

25 Kasım Pazartesi Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacıları Selen ile Arife

25 Kasım Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanları sırasında Selen istediği puanları alamayacağını rahatlıkla görebiliyorum. İlk günden düşük puanların kullanılması, bu haftanın tansiyonu oldukça yüksek bir hafta olduğunu hissettirdi.

25 Kasım 2019 Pazartesi günü aslen Düzceli Selen Kılıçarslan ile kaynanası Arife Kılıçarslan Öztürk hakkında edindiğimiz bilgiler, alt başlıkta sizleri bekliyor. 

Selen Kılıçarslan (25 Kasım Pazartesi Yarışmacı Gelin)

25 Kasım Pazartesi Zuhal Topal'la Sofrada Puanları Alacak Yarışmacı Selen Kılıçarslan

 • 26 yaşında
 • İkiz bebek sahibi
 • Aslen Düzceli
 • Kaynanası gibi inatçı
 • Aslan burcu

Arife Kılıçarslan (29 Kasım 2019 Yarışmacı Kaynana)

Zuhal Topal'la Sofrada 25 Kasım Pazartesi Puanları Alacak Kaynana Arife Kılıçarslan

 • Titizlik takıntısı var
 • Oldukça dobra bir yapısı var
 • 55 yaşında
 • 2 çocuk annesi
 • Aslen Samsunlu
 • Düzce de ikamet ediyor

İlk gün karşımıza çıkan ve 281. bölüm de yarışacak olan Selen, eşi Birol bey ile tanışma hikayesi oldukça ilgin. Henüz sosyal medya yavaş yavaş yayılmaya başladı sırada arkadaşları ile internet kafeye gittiğini ve orada kendi sosyal medyasında şimdi eşi dürttüğünü ve onu görmek için iş yerine gittiğini sonunda konuşma isteme olayı olduğunu anlattı. 

Selen, kaynanası ile yakın oturduğunu ve genel itibari ile kaynanası ile iyi anlaştığını bizlere anlattı. Sadece kaynanası da kendisi de otoriter bir yapısı olduğu için fikirleri çatıştığını ama zaman zaman o, zaman zaman kendisi alttan alarak sıkıntıyı çözdüğünü açıkladı.

Zuhal Topal’la sofrada bugün yarışan Selen Arslan daha önce birinci olmuş ana menüyü seçtiğini ama Cuma günü yarışan gelinin de Fajita yaptığından habersiz olduğunu ama kendisi sossuz yapması ve farklı bir usul ile daha güzel yapacağını iddia etmesi sunucumuzu etkiledi. Bakalım gerçekten de öyle olacak mı? Bekleyip, göreceğiz.

Selen Arslan son bölümde sunucumuzun söylediklerinden doğal olarak habersiz olduğu için aynı menü ile gelmeyin. Pirinç pilavı yapmayın cümlesinden sonra acaba son bölümde et Fajita yapılmıştı. Bakalım aynı menüyü yapan Selen’e bugün 25 Kasım Zuhal Topal kaç puan verdi? Birazdan bu sorunun cevabını hep birlikte göreceğiz.

25 Kasım Zuhal Topal’la Sofrada Selen’in Menüsü 

 • Terbiyeli patates Çorbası
 • Ispanaklı Kıymalı Krep Börek
 • Mevsim Salata
 • Et Fajita
 • Pesto Soslu Penne
 • Profiterol

Bugün Zuhal Topal Yarışmacısı Selen'in menüsü - 25 Kasım 2019


Kaynanalar yeni bir haftaya başlarken sanki geçen haftadan kalma gibi daha ilk masada gelecek menü için

“Kendi menüm daha iyi. Bu menüyü beğenmediğim.”
Kaynana

diyerek bu haftanın oldukça zor geçeceğini gösterdi. Kaynakların bir kısmı menü de yer alan yemeklerin isimlerinin bilmediklerini ve o an tadıp, damağında bırakacakları lezzete göre puan vereceklerini söylediler. 

Ben de Selen menüsüne baktığımda et Fajitanın sosu olmadan sunması bir eksiklik olsa da zorlayıcı ir menüsü olduğunu ve kaynanaları etkileyebilecek bir menüsü olduğunu ama kaynanalar doğal olarak kendi gününe oynayacakları için Zuhal Topal’la Sofrada 25 Kasım Puanları maalesef seleni üzecek.

25 Kasım Pazartesi Zuhal Topal’la Puanları (Selen’in Puanları)

Müjgan  6
Havva  3
Kerime   5
Cemile  4
Zuhal Topal    7
TOPLAM   25

**25 Kasım 2019 Pazartesi**

Zuhal Topalla Sofrada 25 Kasım 2019 Fragmanı

Aslen Düzceli olan ve son bölüm de yapılan Fajita yemeği yapan ikiz bebek annesi Selen’in yarıştığı Zuhal Topal’la Sofrada 281. bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu