Gelinim Mutfakta

25 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları [Puan Durumu]

Gelinim Mutfakta 25 Kasım Perşembe günün birincisi ile perşembe puan durumu belli oldu! 25 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün kim birinci oldu? Perşembe Ezgi Sertel kaç puan verdi? 25/11/2021 tarihinde günün birincisi hangi gelin oldu? 25 Kasım Puan durumu sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? Yaren kaç puan aldı? Perşembe çeyrek altını kim kazandı? Aslıhan bugün kaç puan aldı? 25 Kasım Perşembe günün birincisi kim oldu? Bugün toplam puan durumu sonucu açıklandı mı? Bugün altını kim aldı? Perşembe toplam puanları ve son puan durumu sonucu da dahil olmak üzere, tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin içerisinde bulabilirsiniz.

=> Gelinim Mutfakta 30 Aralık Perşembe Puanları sonucu hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Güncelleme (26/07/2021) 25 Kasım Perşembe günü Yeşim 17 puanla günün irincisi olan gelin oldu. Yeşim Perşembe günü çeyrek altını alırken, Miyase 11 puanla günün sonuncusu oldu. 42 puanla Yaren de eleme potasına düşen isim oldu.

=> Gelinim Mutfakta 23 Aralık Perşembe Puan Durumu sonunu öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 25 Kasım Perşembe Puanları %100 açıklandığında gözler Yaren ile Aslıhan’ın puanların da olacak. Zira iki güçlü yarışmacılar eleme potasına doğru sürüklenmeye başladılar.

=> Gelinim Mutfakta 16 Aralık Perşembe Puanları sonunu öğrenmek için tıklayınız.

25 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Geçtiğimiz hafta yarışmaya dahil olan Miyase’nin gelişi ile yarışmadaki puanlama dengesi %100 değişti. Miyase iyi puanlar alarak çeyrek altınları üst üste iki gün alırken, Yaren ile Aslıhan da üst üste çok kötü puanlar aldı.

=> 9 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Kim Aldı hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Bugün 25 Kasım Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 25 Kasım Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 2 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Bugün Kim Birinci Oldu sonucu öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Kaynana Nuray son bölümde gelinine bir puan vermesi ile göz yaşlarına hakkim olamadı. Aynı şekilde kaynana Filiz de gelinin Yaren’i bulamadığı için duygusal anlar yaşadı. 

=> 26 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Kazandı Sonucunu görebilmek için tıklayınız.

25 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları ve son puan durumu sonucu açıklandıktan sonra kesin olarak bir gelin eleme potasına düşecek. Mevcut puanlara bakıldığında Yaren ya da Aslıhan %100 eleme potasına düşecek.

=> 26 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Kim Elendi hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 25 Kasım Perşembe Puanları Verecek Kaynanalar

Miyase’nin iyi puanlar alması ile her geçen gün geriye düşen Yaren, mevcut durumunu kurtarmak için bugün 25 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını alabilmesi için kolları sıvadı. 

=> 26 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puanları için lütfen tıklayınız.

Miyase’nin kaynanası Sevilay hanıma oğlu tarafında ufak çiçek hediye gelmesi ile hava atan Sevilay hanımın bu havası kısa sürdü. İlerleyen zamanda Miyase’ye daha büyük bir çiçek gelince, kaynana Sevilay aynen şöyle söyledi. İşte Kaynana Sevilay’ın kendi gelinine o sözleri;  

“Miyase bundan sonra sen benden kork!” Yarışmacı Miyase

25 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Miyase

Sözleri ile yarışmacı kaynana kendisine küçük, gelinine büyük çiçek gelmesi ile gelinine açıkça cephe aldı. İlerleyen bölümler de Miyase ile kaynanası arasında ki mesele daha da büyüyecek.

Hafta başında “Yeşim’i elemek için geldim!” diyen Miyase, Yeşim’i eleyemese de Aslıhan ile Yaren’i eleme potasına sürüklemeyi başardı. Miyase 25 Kasım Perşembe günü yani bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmında yine günün birincisi olup, çeyrek altını alıp bilezikleri garantilemek istiyor. 

25 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklandığı An Miyase

Aslıhan ile Yaren’in kötü gidişi, eski ve güçlü rakipleri eleme korkusu sardı. Aslıhan Gelinim Mutfakta 25 Kasım Puanlama sonucunda, Yaren’i eleme potasına sürüklemek için ne yapıp edip bugün en yüksek puanı alan gelin olmak istiyor.

Yaren Gelinim Mutfakta son bölüm Yaren (-4) ceza puanı alması ile Aslıhan ile eleme mücadelesinde ciddi kayıp yaşadı. Yeşim ile Miyase’nin kendisini eleme potasında büyük oranda kurtardığı yarışma da Yaren ile Aslıhan için bugün ve yarın verilecek puanlar dönüm noktası olacak.

25 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Yaren son bölümde yaşadığı -4 ceza puanını, bugün Gelinim Mutfakta 25 Kasım Perşembe puanlaması sırasında, telafi etmek istiyor. Sadece Yaren’in tek başına mücadelesi elbette yeterli olmayacak. Kaynana Filiz’in da vereceği puanlar, Yaren’in eleme potasına düşüp düşmeyeceğini %100 belirleyecek.

Gelinim Mutfakta 25 Kasım Perşembe Puan Durumu

Haftanın ilk bölümünde yeni bir yarışmacı gelmedi. Zira Perşembe günü diskalifiye olan Zehra’nın yerine gelen Miyase elenmediği için bu hafta tüm yarışmacılar tecrübeli bir şekkinde başladılar. Haftanın dördüncü puanlaması, Ezgi Sertel’in 25 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta puanları vermesi ile başlayacak. Dikkatler ise günün sonunda belli olacak olan, Gelinim Mutfakta 25 Kasım Perşembe puan durumu soncunda, Aslıhan ile Yaren’in alacağı puanlar üzerine çevrildi.

Gelinim Mutfakta 25 Kasım Perşembe Puan Durumu Açıklandığı Sırada Nuray ve Aslıhan

Kaynana Filiz “O masaya gelen eleniyor. Güçlü rakip istiyoruz!” diyerek hava atarken, Miyase ard arda iyi puanlar alması ile kaynana Filiz’i şok etti.

Kaynana Filiz hafta başında beri gelinin bulamıyor. En azında bugün kaynana filiz gelinin tabağını bulup, Yaren’i bugün günün birincisi olmasına ve bugün çeyrek altını alan gelin yarışmacı olmasına katkı sağlamak istiyor.

Filiz gelinin tabağını bulduğunda sadece çeyrek altın almakla kalmayıp, 25 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda gelinin eleme potasında kurtarmak istiyor. 

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Yaren ya da Aslıhan bugün 25 Kasım Perşembe günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alması halinde diğer eleme potasına düşecek. Kısaca Aslıhan ile Yaren kendi arasında bir final yaşayacak.

25 Kasım Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Ezgi Sertel beş puanı kime verdi? Perşembe çeyrek altını kim aldı? Perşembe günü en yüksek puanı kim aldı? İşte merak edilen bu soruların cevapları, puan tablosu içerisinde verilmiştir. 

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 25 Kasım Puanları (24/11/2021 Perşembe)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Ezgi Sertel Kaç Puan Verdi)

*************************

25 Kasım Ezgi Sertel Kaç Puan Verdi

Yaren: 3
Aslıhan: 4
Yeşim: 5
Miyase: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Filiz’in verdiği Puanlar

Yaren: => Filiz’in Gelini 5
Aslıhan: 1
Yeşim: 1
Miyase: 1

*************************
” 25 Kasım 2021 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yaren: 1
Aslıhan: 2
Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 5
Miyase: 3

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nuray‘ın verdiği Puanlar

Yaren: 3
Aslıhan: => Nuray’ın Gelini 4
Yeşim: 1
Miyase: 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Yaren: 4
Aslıhan: 3
Yeşim: 5
Miyase: => Sevilay’ın Gelini 1

*************************

Gelinim mutfakta 25 Kasım Perşembe Toplam Puanlar

Yaren 3 5 1 3 4 16 (-4)
Aslıhan 4 1 2 4 3 14
Yeşim 5 1 5 1 5 17
Miyase 1 1 3 5 1 11

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (22-26 Kasım Haftası) – Perşembe

Fark ettiniz mi? 4 ay yarışmada olan Yaren, kaynanasının verdiği 5 puana nasıl da seviniyor. Eskiden niye sevinmiyordu diye sorarlar

*************************

Yaren: 30 + 12 = 42
Aslıhan: 32 + 14 = 46
Yeşim: 53 + 17 = 70
Miyase: 57+ 11 = 68

*************************

Gelinim Mutfakta 25 Kasım Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

25 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ YEŞİM
Gelinim Mutfakta 25 Kasım Çeyrek Altını Alan Kim
⇒  YEŞİM
25 Kasım Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ MİYASE

*************************

Gelinim Mutfakta 26 Kasım Cuma Fragmanı İzle

25 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları, puan durumu ve günün birincisi %100 açıklandıktan sonra gözler haftanın final bölümüne çevrilecek. İşte o anların kısa özet mahiyetinde, Gelinim Mutfakta 26 Kasım Cuma fragmanı alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

16 Yorum

 1. Şikeci filiz yarın ne olursa olsun gönderilmeli diskalife olmalı isterse bi. Yarışmacı çekilsin

  1. öğrendiğimiz kadarı ile Aslıhan elense de filiz çekilme durumu varmış tabi %100 emin değiliz

 2. Yesimin 5 leri alması reytingleri yükseltti. Hele bir de bilezikleri alırsa o zaman yarışma sahada değer kazanır.

 3. filiz yemek tabaklanirken mutfaktaymis demek sürekli orda oluyormuş kimse görmüyormuş bugün ekip dışında biri görmüş veya onların ipi çekilmiş

   1. yok ben orda değil dim ama sunucu söyledi ve eksi 4 aldılar
    güvenle 5 1 1 1 yapmasınin sebebi olmalı tıpkı bugün ki gibi

 4. Bende Gelinim Mutfakta programi reytinglerini yukseltiyorum cunku ben de katki sagliyorum cunku kanal d yi bende reytinglerini yukseltiyorum cunku kanal d nin izleyicisiyim ben kanal d ye benim de katkim var kanal d ye reyting kazandiriyorum bende tabiki iyiki gelinim mutfakta var benim icin iyiki gelinim mutfakta kanal d de yayinlaniyor en cok izlenen kanal d yemek yarismasi oluyor her gun kanal d kanalindan cok mutluyum ve kanal d yi izlemeye devam edecem tabiki

 5. Ohh Yeşimi uzun sürede de olsa puanını birinci sırada görmek sevindirici eski yarışmacılar gitsin artık yeni gelenler kazansın biraz da

 6. Dun. reytingleri dusmesi normal olarak goruyorum ben bugun reytinglerde yukselecek yenden program 1. 35 normal reyting almis gelinim mutfakta sonucta kotu sayilmaz total i normal almis reyting de program final yapmaz zaten artik 1 30 1 50 1 60 170 arasi reyting aliyor totalde

 7. Gelinim mutfakta yemekteyizden daha guzel bir program tabiki bu benim dusuncem gelinim mutfakta izlerken eglence li geciyor benim efsane programim gelinim mutfakta dir artik gelinim mutfakta izlemeyi seviyorum ben yemekteyiz guzel program degil tabiki gelinim mutfakta daha guzel bir program ben yemekteyiz izlerken cok sikiliyorum hic eglenceli degil yemekteyiz gelinim mutfakta izlerken sıkılmıyorum ben en cok bolum gelinim mutfakta da izledim su ana kadar 809 bolum izledim tabiki devam edecem ben gelinim mutfakta yi basarili program diyorum yemekteyiz benim programim degil soylim eski de kaldi o artik gelinim mutfakta benim programim tabiki

 8. Sevgili değerli kanal de ekranında Gelinim Mutfakta yaren ve kaynası filiz proğramdan gitmemesini istiyorum tek gitmek isteyen yarışmacı ise Miyase ve kayınvalide si yaren ve filiz hanım başarılar

 9. HAKİKATEN YAREN VE KAYIN VALİDESİ SIKTI!..KENDİ GELİNİNİN TABAĞINDAN EMİN OLUP BEŞ VERİP DİĞER GELİNLERE BİRLERİ VERMESİ ÇOK BÜYÜK HAKSIZLIK!..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu