Gelinim Mutfakta

25 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Belli Oldu

Gelinim Mutfakta 25 Mart Çarşamba günün birincisi kim oldu? Son bölümde tam puan alarak çeyrek altını alan Ezgi, rakiplerine de ciddi fark atmayı da başardı. Bugün Gelinim Mutfakta 25 Mart Çarşamba Puanları sırasında yine günün birincisi olup, aradaki farkı korumak için çalışacak. Not: 25 Mart Puan Durumu yazının sonunda verdik.

=> 1 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Tablosu hakkında bilgi almak için tıklayınız.

25 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sırasında artık Çiğdem hanım gelinin bulamamaya başlaması, birden bıçak gibi kesilmesi akıllarda soru işaretini de beraberinde getirdi. Geçtiğimiz hafta 5 de 5 yapan kaynana Çiğdem bu hafta nedense hiç bulamıyor. Yorumu size bırakıyorum.

=> 27 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Toplam Puan Durumu hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Uzun zamandır yarışmaya gelmek isteyen ama bir türlü fırsatı olmayan Yağnur sonunda geldi. Ancak istediği puanlar halen alamıyor. Bu duruma fanları çok üzgün. Yağnur fanlarını sevindirmesi için kesinlikle ne yapıp edip, 25 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olmalı.

=> 27 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi? sorusunun cevabını görmek için tıklayınız.

Bugün 25 Mart Gelinim Mutfakta kim birinci sorusuna cevap olan isim yazının en son kısmında sizleri bekliyor.

=> 26 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Son Puan Durumu hakkında bilgi almak için tıklayınız.

25 Mart Çarşamba bugün Gelinim Mutfakta günün birincisi olacak isim eğer Ezgi olur ise Çarşamba gününden bilezikleri garantileyen yarışmacı olacağını şimdiden söyleyebilirim. Zira Salı puanlaması sonrasında en yakın rakibi ile arasında 14 puan fark açmayı başardı. 

25 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Bugün 488 bölüm - 25 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Belli Oldu

Bugün Gelinim Mutfakta 25 Mart Puanlama kısmı hem Ezgi hem de Yağnur için önemli. Ezgi rahat bir hafta geçirmek adına Çarşamba gününden bilezikleri almak isterken, Yağnur da eleme potasında kurtulmak için çırpınıyor.

Bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmında kimin birinci olduğu yazının son kısmında ben vereceğim. Ancak sizler de gönlünüzden geçen hangi yarışmacının birinci olacağını yorum kısmında yazabilirsiniz. 

Bugün 25 Mart Çarşamba puan tablosu sonucu bizlere Ezgi’nin bu hafta kesin olarka bilezik alıp alamayacağını, Yağnur’un ise eleme potasına düşüp düşmeyeceği belli olacak.

25 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanlaması yapan Hüsniye - 25 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Belli Oldu

Ezgi şu an Elif Akçam ile arasındaki bilezik sayısı sadece 5. Bu durumdan rahatsız olan Ezgi ne yapıp edip bu hafta bilezik almak istiyor. Bu sebeple bugün 25 Mart Çarşamba Puanları sırasında birinci olup, bu işi bitirmek istiyor.

Yağnur Sizce başarılı bir yarışmacı mı?Yorumlarınızı yazının sonunda yapabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 25 Mart Çarşamba Puan Durumu

23 Mart 2020 tarihinde başlayan Best of 6. haftasında rekabet kıyasıya devam ediyor. Ezgi son bölümde rakiplerine karşı ciddi bir avantaj yakaladı. Ezgi şu an en yakın rakibine 14 puan fark attı. Bu farkı 25 Mart Çarşamba puanları sırasında koruyup, Gelinim Mutfakta 25 Mart Çarşamba Puan durumu sonucunda zirvedeki yerini kimseciklere kaptırmak istemiyor. 

25 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olan Yağnur - 25 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Belli Oldu

25 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucu netlik kazanmadan gelin yarışmacıların ilk iki gün boyunca aldıkları toplam puan durumuna bir bakalım.

Ezgi 35 puanla zirvede yer alırken Hatice ve Elif 21 puanla ikinci ve üçüncü sırada kendilerine yer bulduğunu görüyoruz. Yaklaşık 1 yıl sonra programa dahil olan Yağnur ise 14 puanla en son sırada yer aldığını görüyoruz.

25 Mart Gelinim Mutfakta bugün kim birinci sorusuna Yağnur cevabı gelmez ise kesinlikle Yağnur eleme potasında gözünü açacaktır. 

Gelinim Mutfakta 25 Mart Çarşamba kim birinci oldu görseli - 25 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Belli Oldu

Kaynana Çiğdem popüler olmaya alışmış birisi. Reyhan gelince tüm gözler Reyhan’ın üzerine dönmesi onu oldukça rahatsız etti. Bugün bu rahatsızlığını şu sözlerle dile vurdu.

Yeter ama yani. Sürekli Ben! Ben! Ben!Kaynana Çiğdem

Kaynana Çiğdem daha önce tüm gözler kendinde olduğunda aslında kendisini de yaptığı bir şeyi, bugün rahatsız olduğunu söylemesi oldukça düşündürücü. Not: Bugün çeyrek altını alan gelin kim olduğu yazının sonunda açıklanmıştır.

Bugün 25 Mart 2020 puanlaması sırasında kaynanaların performansı gelinleri %100 etkiliyor. İlk iki günün sonunda gelinlerini bulan kaynanalar arasında Reyhan en başarılı olduğunu görüyoruz. 

Gelinim Mutfakta 25 Mart Çarşamba günün birincisi Ezgi - 25 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Belli Oldu

Reyhan’ın bu başarısı Ezgi’yi bir numaraya taşıdı. Bakalım Reyhan bugün Gelinim Mutfakta 25 Mart puanlaması sırasında gelini Ezgi’yi bulabilecek mi? Bekleyip, göreceğiz.

 LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads - 25 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Belli Oldu

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 25 Mart Puanları (25/03/2020 Çarşamba)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1 - 25 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Belli Oldu*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelini 4
Elif : 1
Hatice : 2
Yağnur : 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 1
Elif  : =>Çiğdem’in  Gelini 5
Hatice : 3
Yağnur : 2

*************************


” 25 Mart 2020 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Hüsniye‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 5
Elif : 4
Hatice: => Hüsniye’nin Gelini 4
Yağnur: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nilgün’ün verdiği Puanlar

Ezgi : 4
Elif : 2
Hatice: 1
Yağnur: => Nilgün’ün  Gelini 5

*************************

Gelinlerin 25 Mart 2020 Çarşamba Toplam Puanları

Ezgi 4 1 5 4 14
Elif 1 5 4 2 12
Hatice 2 3 4 1 10
Yağnur 5 2 1 5 13

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (23 Mart – 27 Mart Haftası) – Çarşamba

*************************
Ezgi   : 35  + 14 = 49
Elif     : 21 + 12 = 33
Hatice : 21 + 10 = 31
Yağnur : 14 + 13 = 27

*************************

Gelinim Mutfakta 25 Mart Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

25 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ EZGİ
Gelinim Mutfakta 25 Mart Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ EZGİ
25 Mart Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ HATİCE

*************************

Gelinim Mutfakta 26 Mart 2020 Perşembe Fragmanı İzle

26 Mart 2020 Perşembe günü yani bir sonraki bölüm olan 489. bölümün fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

DEVAMI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

BENZER YAZILAR

69 Yorum

 1. Şu Ezgiyle Reyhan ne zaman elenir şimarik kendini çok başarili bulmuş çok şimarik Ezgiden çok biktik

    1. Kat dağıymış. Kör gözlü pislik sen hiç reyhanlar Ezgi’yi seyretmiyor musun? Nerden pislik süreceğini şaşırdın sende. İzlerken gözünü kullan gözünü!!!

   1. Tabiki cirkef cigdem ve cok bilmiş cahil gelini.ulkemizin su kritik gununde butun sağlık calisanlari gorevi basindayken o laylaylom yapiyor .virüs bulasmasin die gitmek istemiyor ve millet bunun gibileri hergun alkisliyor yazik yarisma daha önemli onun icin ve bunun gibi sahsiyetler bakanlikca odullendiriliyor cift maasla haram olsun hakkim geciyorsa.

    1. Cok haklisiniz şukur dogruyu soyleyen birine rastladim size katiliyorum elifin bilmiş halleri beni deli ediyor coksey biliyorsa gitsin hastalara yardim etsin

     1. Elif bilgili ve bilinçli bir iz zaten. Sizlerden fazla birşeyler bilmesi doğal. El elden üstündür. Ben kendi işimde iyiymişim, sizde kendi yaptığınız işte benden üstünsünzdür. Bunu konuşmaya bile gerek yok. Haaa Elif’i küçük göstermeye yönelik bir çaba içindeyseniz şayet. Yormayın kendinizi, Elif’i karakter, görüntü ve işi gereği çok seveni var zaten. Girmeyin zahmete…

  1. Şımarık olan ezgi i yoksaelif mi çiğdem mi ezgiyi bulup 1veriyor bişe demiyorsunuz ezgi ezgi nolhyor

   1. Reyhanlar Ezgi kadar kasıntı, şovcu, hiçbirşey olmayıpta birşeymiş gibi görünmeye çalışan, hile hurdayla bilezik alan, kavgacı, saldırgan, tüyocu ve torpilli kimse yok. Bizde izliyoruz görüyoruz olanları. Siz hala algı oluşturup okları Elif’le Çiğdem’e çevirin ama Türk halkı görüyor kimin ederi nedir biliyor.

  2. Orda kendini beğenen çiğdem le elif ya kadın resmen reyhanna oynuyor kendileri herşey yapıyor başkası yapınca oyun oluyor

   1. Çiğdem ve Elif oldukça hoş hanımlar, tabiki kendilerini beğenecekler. Bizlerde beğeniyoruz onları. Hem karakter hem başarı olarak… Oyuncu diyorsanız Reyhan çok sevdalı o işlere, yancısı Hüsniye de çok meraklı ama millet sevmedi Hüsniye’yi. Ne yapsa kime yanaşsa boş. Onun en büyük şansı gelini HATİCE.

  3. Orda simarik varsa elifden baskasj degildir hemsireyimdiyor orda ne isivar hastanede olmasi lazim cigdem tiyocu ezginin tabagini biliyor 1 veriyor kendisi 1 alinca homluyor

  4. Ezgi zaten başarılı. Onu sevmeyenler görmezden gelebilir ama tüm Türkiye görüyor. İnşallah bu hafta bilezikleri de alacak.

 2. Yeter ama Ezgi de ezgi bide çiğdeme diyonuz hep veriyo 5 tüyo aliyo Smdi reyhana ne diyeceksiniz 3 gündür buluyo gelinini hayırdır.

  1. Yooo olur muuu Reyhan güzel yemeğe veriyor ve ne hikmetse onunda Ezgi yapıyor ama Çiğdem tüyo alıyor çünkü Elif kötü yemek yapıyor. Arkadaşım Elif kötü yemek yapıyorsa neden haftalardır en yüksek puanları kayınvalideler Elif’e veriyor? Elif’in kötü yemeklerine Reyhan da Hüsniye de 5 veriyor onu da ayrıca düşünelim! Şöyle delikanlı gibi söyleyemiyorlar, Elif güzel yapıyor ve ona göre de puan alıyor diye.

   1. Ha ha ha nerde güzel yemek yapıyor elif hiç bir zaman güzel yemek çıkaramıyorki okadar elifi yüceltmeyin canım kayın validesinle ikisi fazla şımardılar bunu unutmayınki çiğdem hanımı fatih bey uyardı yoksa diskalifeye edilcekti bunları göz önünde tutun canım

    1. Diskalifiye edilse edilse Ezgi edilir. Çiğdem saldırgan kontrolsüz Nurten’le gelini yüzünden uyarıldı. Öyle Tokyo’nuzdan uydurmayın. Ordada diskalifiye gerekiyordu ama Özlem’le Nurten’e anında defol denmeliydi. Enteresan şeyler oluyor bu programda.

  2. aynen reyhanada tiyo vereiylr hyrdr 2 hfta elif aldı kıskanıyolrdı şimdii rryhan veriyo neden sesinz çkmıyo seviyorm seni elifff

 3. Hani enlerin içinde çekilme yoktu sadece ezgi için mi geçerliydi yoksa Ezgi kimle tartışsa niye Fatih bey hep Ezgi yi savunuyor koruyor kolluyor

 4. Filiz abla haticeye yanlışlıkla hanifenin gelini yazmış onada gülcancı mı diyeceksiniz çünkü bazı kişiler saçmalamak için gelip yorum yazıp gidiyor umarım her hafta hatice birinci olur

 5. Aynen öyle oluyor reyhan ezgi kimle tartışırsa hemen onlari yoluyorlar cnku ezgireyhan onun torbilisi

   1. Hakikaten yaa Reyhan ve Ezgi de bıkılmayacak tipler değiller. Bir seneden fazla oldu yaaa… Git gel git gel bıktık beee

 6. Bu ezgi ne sanio kendinii ya ayda yilda bi yapio havalara girio bide kendi kiskancliklarini hazmedemeyislerini başkalarına maal etmeleri kendilerini öle aklamaya çalışmaları yokmu oyuncular yaa

 7. Kendi açıkları ortaya çıkınca nasıl da baskın çıkıp sıyrılmaya calsio tencere kapak ezgi reyhan ne fenasinizz siz yaa herkes görüyo ya şirretlerr

 8. Şu yorumlara bak,körmüsünüz,sağırmısınız Çiğdem in ne kadar kendini “beğenmiş”,gelini Elif’ inde ne kadar “hin” fikirli(bakışlı) olduğunu göremiyor musunuz.

 9. Yağmurun köfteleri reyhanin yediğinde yanık gibi duruyordu. Çok kızarmış seviyor ya ondan ezgi sanmistir

 10. şu şımrık reyhan şımarık ezgisen gına geldi artk oyunclarr bşklarını elştiriyılrr kndileri yapıyolr kıskançlrr gtsinler artk grmk istemiyorm bktm onlrdsnnn

 11. Yorumlara bakımda bazıları saçmalamakta zirve yapmış. Sürekli ezgiyi kötülüğüyorsunuz yola biri ölse ezgi den bileceksiniz ezgiyi severim ama reyhanlı resmen gömmüşsünüz evet reyhanın bazı gıcık hareketleri olabilir ama kadını bu kadar eleştirmeniz yersiz

 12. ARKADAŞLAR ŞU REYHAN EZGİ ÇİĞDEM VE ELİF ÇOK KARATERSİZ İNSANLAR BUNLAR DAHA BİLENZİK ALMAKTAN DOYMADILARMI BUNLARDA NASIL KARATERSİZ KOCALARI VAR KARILARINI SEYRETMEKTEN SEVKMİ ALIYORLAR BUNLAR GİTMELERİ GEREKİYOR ÇOCUKLARIMIZA İYİ ÖNLEK OLMUYORLAR

 13. Reyhan sanki delikanlılık yaptı çekilmek istiyoruz dedi oyun yaptı. Şimdi elife delikanlı ol diyor

 14. Ezgi ve kaynaşmasından artık gına geldi inşallah tez vakitte giderler ikisindebıktık bıktık bıktık nden

  1. Bıktıysanız izlemeyin onlar gidince izlersiniz sizin için daha mantıklı olur bende elifi sevmiyorum sadece puanlara bakıyorum

 15. Ezgi!Ezgi!Ezgi!
  İşte bu. Ezgiyi sevmeyen her kes çatlasın.
  Her kes Reyhan gelinini buluyor diyor. Ezgi iyi puanları tek Reyhandan mı alıyor? Allah aşkına. Allahtan korkun. Dün 20 puanı Reyhanmı verdi Ezgiye? Bu gün Reyhan 5 puanı Ezgiyemi verdi?
  O bilerzikler helal olsun sana, Ezgi!

 16. EZGI BILEZIK ALMASIN ARAYI ACAMASIN DIYE ANNESININ YANINA GIDEMIYOR ELIF .BU NASIL BIR HIRS.TAMAMEN DUYGUSAL .YENI ISIMLER GELSIN .BIKTIK BU CIGDEM HANIM DUNYAYI BEN YARATTIM TAVIRLARINDAN.

  1. Çiğdem yapmıyor o dünyayı ben yarattımları Reyhan korkuncu yapıyor. Cidden sokakta görsem korkarım o derece itici.

 17. ARKADAŞLAR REYHAN TAM BİR ERZİNCAN KANI BOZUK BİR ÇİNGENEDİR YÜZÜDE BENZİYOR FARKINDASINIZ REYHANIN KOCASI BİR SERVİS ŞÖFÖRÜ BENDE SERVİS ŞÖFÖRÜYÜM AMA REYHANIN KOCASI TAM BİR ORUSPU ÇOCUGU EM EZGI EM ELİF EM ÇİĞDEM BUNLARIN KOCALARI PARAYA TATMIŞ KARILARI PAPA GETİRSİN TAM BUNLARIN KOCALARI KARILARINI TELİZYONA ÇIKARMIŞ ONLARIN SIRTINDAN PARA KAZANIYORLAR BUNLARIN KOCALARI TAM BİR ORUSPU ÇOCUĞU ARKADAŞLAR REYHANLA VE ÇİĞDEM BİR KAŞAR KAYNANA

 18. Reyhan hanim elife 1 veriyor
  Cigdem hanim ezgi 1 veriyor
  Husniye hanim yagnura 1 veriyor
  Nilgum hanim hatice 1 veriyor

  Anladinizmi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu