Zuhal Topal'la Sofrada

25 Mart Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanları [Saadet Kaçar]

25 Mart Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Saadet Kaçar yarışacak. Daha önce Fox TV’nin yarışma programının 303. bölümde yarışmış ve büyük ödülü kazanmıştı. Şimdi fenomenler haftasında yeniden karşımızda olan Saadet, 11 çeşit menüsü ile yarışacak.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 1 Nisan Çarşamba Puan Durumu sonucunu görmek için tıklayınız.

İlk kez yarıştığında 9 çeşit menüsü ile sunucumuzdan 9 puanı alan Saadet’in işi çok zor. Zira bugün Zuhal Topal’la Sofrada 25 Mart Çarşamba puanları sırasında en az 31 puanı cebine koyması gerekiyor. 

=> 27 Mart Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Toplam Puanları sonucunu görmek için tıklayınız.

İlk yarıştığında birinci olmasında büyük katkısı olan sunucumuz bakalım bugün 25 Mart Çarşamba Zuhal Topal Kaç Puan verdi? Diye merak edenler için yazının sonunda sunucumuzun puanlarını görebilirsiniz. 

=> 27 Mart Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puanlaması sonucunu görmek için tıklayınız.

25 Mart Çarşamba Zuhal Topalla Sofrada Bugün 368 bölüm - 25 Mart Çarşamba Zuhal Topal'la Sofrada Puanları [Saadet Kaçar]

Bu hafta 23 Mart 27 Mart haftası fenomenler haftası oldu. Bu hafta yarışan gelin ve kaynanaları büyük bir kısmımız tanıyor. Ancak halen tanımayanlar için Zuhal Topal’la Bu hafta tüm yarışmacılar (23-27 Mart) tanıttığımız yazımızı okumak için tıklayınız.

=> Zuhal Topal Sofrada 26 Mart Perşembe Puanlaması hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 25 Mart Çarşamba (2020)

25 Mart Çarşamba günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Saadet Kaçar. Kendisi daha önce 303. bölümde yarışmış, sunucumuzdan 9 puan alması ile büyük ödülü almıştı. Büyük ödülü 9 yıldır kaynanası ile aynı evde kaldığı için yeni bir eve çıkmada kullanacağını söylese de maalesef ailevi nedenlerden dolayı, saadet 3 aydır arkadaşının evinde kalıyor.

Fenomen yarışmacı 25 Mart Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puan durumu sonucunda Feruza’yı geçebilmesi için en az 31 puana sahip olması gerekir. Lakin kaynanalar bugün birinci olacağı konusunda ne çok korktukları Saadet’i eleme kadına her şeyi yapacaklar. 

Zuhal Topalla Sofrada 25 Mart Çarşamba Puan Durumu Belli olduğu an - 25 Mart Çarşamba Zuhal Topal'la Sofrada Puanları [Saadet Kaçar]

Saadet’i kendi kaynanası değil, birden 10’a kadar sayan Güneşi hanım savundu. Kaynana Nilgün Maalesef gelinin savunamadı. Not: 25 Mart Çarşamba Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? Sorunun cevabı yazının devamında verdik.

Sözlerimi daha fazla uzatmadan sırası ile

 • Saadet Kaçar’ın Menüsü
 • Saadet Kaçar kaç puan aldı

Sorusunun cevapları haberin devamında sizleri bekliyor.

25 Mart Çarşamba Yarışmacısı Saadet Kaçar

Zuhal Topalla Sofrada Saadet Kaçar 23 27 Mart Yarışmacısı - 25 Mart Çarşamba Zuhal Topal'la Sofrada Puanları [Saadet Kaçar]

 • 36 yaşında
 • 303. bölümde yarıştı
 • Büyük ödülü kazandı
 • 1983 doğumlu
 • 2 çocuk annesi
 • 9 yıllık evli
 • Aslen Adanalı

25 Mart 2020 Yarışmacı Kaynana Nilgün Göçen

Zuhal Topalla Sofrada Nilgün Göçen 23 27 Mart Yarışmacı Kaynana - 25 Mart Çarşamba Zuhal Topal'la Sofrada Puanları [Saadet Kaçar]

 • 48 yaşında
 • İki çocuk annesi
 • Baba tarafı Adanalı
 • Anne Tarafı Trakyalı
 • Gelinine yemek konusunda çok güveniyor
 • Aslen gelini gibi Adanalı
 • Gelini ile 3 aydır küs

Zuhal Topalla bugün yarışan Saadet Kaçar’ın önce menüsü, daha sonra  25 Mart Zuhal Topal puanları hakkında sizleri bilgilendireceğiz.

25 Mart Zuhal Topal’la Sofrada Saadet’in Menüsü 

 • Erişteli Sulu köfte çorbası
 • Cevizli patlıcan ezme
 • Ekşili kızartma
 • Kadınbudu Köfte
 • Arnavut Ciğeri
 • Soğan Salatası
 • Güveçte Etli kuru fasulye
 • Meyhane pilavı
 • Cacık
 • İncir Dolması
 • Ayva Tatlısı

Zuhal Topalla Sofrada 25 Mart Çarşamba Puanları Verilecek Menü - 25 Mart Çarşamba Zuhal Topal'la Sofrada Puanları [Saadet Kaçar]


Saadet Kaçar ikinci defa katıldığı yarışma programında 11 çeşit ayrı yemek yaptı. Bugün 25 Mart Çarşamba Zuhal Topla’la Sofrada puanları sırasında kaynanaların mana uydurmasını istemediğini ve bu sebeple 11 ayrı çeşit yaptığını açıkladı.

Dış Sesin Saadet’e menüsü kolay ve günlük yemekler olduğu konusunda ikazda bulununca Saadet aynen şu sözleri sarf etti .

Kuru Fasulye Osmanlı mutfağıdır. Herkes de yapamaz!Saadet Kaçar

Saadet, asla lafını esirgemeyen birisi olduğu için hem dış sese hem de kaynanalar karşı yine dobra dobra menüsü savundu.

Bu haftanın üçüncü menüsünü gören kaynanalar, Saadet Kaçar’ın menüsüne verdiği tepkileri aynen aktarıyorum.

Menü karman çorman
Hepsi basit
Her zaman evimizde yaptığımız yemekler

Kaynanalar

Kaynanalardan hafta başından beri fenomen yarışmacı Saadet’i alt etmek için adeta kendilerini bilediklerini ve Çarşamba günü olur olmadık her şeyi eleştirdiklerini gördüm. 11 ayrı çeşit yapan Saadet’in havasını söndürmek için çok çabalayan kaynanalar, amacına ulaşamadılar. 

Aslen Adanalı olan ve ilk yarışmada büyük ödülü kazanan Saadet, bugün yine kazanmak için bugün Zuhal Topal’la Sofrada 25 Mart Puanları sırasında en az 31 puan almak için ter dökecek.

Zuhal Topalla Sofrada 25 Mart Çarşamba Puanlaması yapıldığı an - 25 Mart Çarşamba Zuhal Topal'la Sofrada Puanları [Saadet Kaçar]

Sunucumuz bugün yarışan Saadet’e daha önceki menüsüne 9 puan vererek birinci olmasında önemli bir pay sahibi idi. Bakalım Saadet’e Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Merak etmeyin hepsi ve daha fazlası alt kısımda ki tabloda sizleri bekliyor.

Zuhal Topal Haftalık Toplam Puanlar (23-27 Mart 2020)

23 Mart 2020 tarihinde başlayan ve ilk iki günün sonunda en yüksek puanı 30 alması, geride kalan yarışmacılar için çok zor olacak. Şu an  Zuhal Topalla Sofrada toplam puan durumu sonucun da en yüksek puan 30 olduğunu görüyoruz. 

 • 23 Mart Pazartesi Puanı (Burcu Birol) : 24 Puan (elendi)
 • 24 Mart Salı Puanı ( Feruza Dilooğlu) : 30 puan
 • 25 Mart Çarşamba Puanı (Saadet Kaçar) : 23 Puan (elendi)

Bugün Saadet’in puanlarını verilince yani 25 Mart Çarşamba puanlaması tamamlandıktan sonra yukarıya ki Zuhal Topal toplam puanlar kısmı güncellenecektir.  

Zuhal Topal 25 Mart Çarşamba puanları hemen alt kısımda bulabilirsiniz.

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA SOFRADA DİZİCENTER
diyarek arayınız!

Zuhal Topalla Sofrada ads - 25 Mart Çarşamba Zuhal Topal'la Sofrada Puanları [Saadet Kaçar]

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

25 Mart Çarşamba Zuhal Topal’la Puanları (Saadet’in Puanları)

Güneş  6
Nurten  4
Şükran  3
Kadriye  3
Zuhal Topal    7
TOPLAM:   23

**25 Mart 2020 Çarşamba**

Zuhal Topalla Sofrada 25 Mart Çarşamba Fragmanı

9 yıllık evli ve aslen Adanalı olan fenomen yarışmacı Saadet Kaçar’ın ikinci defa yarıştığı Zuhal Topal’la Sofrada 367. bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir. 

DEVAMI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

BENZER YAZILAR

16 Yorum

 1. Kaynana Nurten gelinin yemek yapamadığını unutmuş, Saadet’e laf söylüyor. Bu arada bu kaynana 36 bedenim diyen kaynana. maalesef inandırıcı değilsin!!!

 2. Kadriye yurt dışında yaşamış kuru fasulye’den haberi yok! 3 verip elemeye çalıştı!

 3. Saadet 1 numara ona bayılıyorum bızı neselendırıyoAma o nurten hanım sadetı hazmedemıyor lutfen gıtsınasırı sert elestırı yapıyor durduk yere. Dıskalıfe olsun ıstıyorum kadrıye hanımda bence dıskalıfe olmalı yakısmıyolar bu programa.

 4. Saadet cıldırtmak ve elemek için başabaş çalıştılar kadını zıvanadan cıkarıp puan kestılr. Sanki agır baslı uslu duran gelinlere puan cok veriyorlarmış gibi. Çakal kaynanalar

 5. Saadet ve kaynanası dısında hiçbiri yaşının kadını degil. Sag gosterı sol vuran tılkılerden

 6. Eve gelip sadete her şeyi söylüyorlar kadın cevap verince haksız diyorlar ben olsam evden kovardım onları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu