Gelinim Mutfakta

25 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? [Haftalık Toplam Puanlar]

25 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? 21-25 Mart tarihleri arasında yarışan beş yarışmacında birisi, bugün haftalık toplam puanlar sonucunda, tam beş bileziğin sahibi olacak. 25 Mart Cuma bilezikleri kim aldı? haftanın birincisi kim oldu? 25/03/2022 tarihinde bileziği kim kazandı? 25 Mart Gelinim Mutfakta bu hafta kim birinci oldu? Miyase bilezikleri kazandı mı? Miyase altın listesine girdi mi? Bu hafta en yüksek puanı kim aldı?  Gelinim Mutfakta 25 Mart Cuma bilezikleri kim aldı? İşte merak edilen bu sorunun cevabı, bu haberimiz de sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta Bilezikleri 15 Nisan Cuma Kim Aldı sonucu için lütfen tıklayınız.

21 Mart 2022 tarihinde başlayan programında, Gelinim Mutfakta 25 Mart Cuma Haftalık Puan durumu sonucun da bir gelin beş bileziğin sahibi olacak.

=> Gelinim Mutfakta 8 Nisan Cuma Bilezikleri Bu Hafta Kim Aldı sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

25 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı - Miyase & Hasret
25 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı – Miyase & Hasret

Geçtiğimiz iki hafta boyunca Yeşim bilezikleri kazanan isim olurken, bu hafta Miyase atak başladığı haftayı, atak bitirip beş bileziğin sahibi olmak istiyor. 

=> 1 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Bu Hafta Kim Aldı öğrenmek için tıklayınız.

Hasret kaynana Sevilay’ın verdiği yüksek puanlar sonucunda Miyase’nin sadece 4 puan gerisinde yer aldı. Hasret bugün Gelinim Mutfakta 25 Mart bilezikleri kim kazandı? sorusunun cevabı olabilmesi için, bugün Miyase’den sadece 5 puan fala alması gerekiyor.

Gelinim Mutfakta bilezikleri bu hafta kim kazandı görseli

Miyase uzun süredir bilezik listesine girmek istiyor. Bugün Gelinim Mutfakta 25 Mart Cuma Haftalık Puanlar sonucunda, Miyase’nin altın listesine adını yazdırabilmesi için Hasret ile arasında ki puan farkını kesinlikle koruması gerekiyor. 

25 Mart Cuma Gelinim Mutfakta haftanın birincisi kim oldu? Cevabı yazının en son kısmında sizleri bekliyor.

Yeşim son zamanlarda iyi performans sergilemesinin arkasında kaynanasının ona verdiği beş puanların büyük etkisi var. Bu hafta kaynana Beyhan Yeşim’i bulmada zorlanıldığı ve çoğu zaman bulamadığı için Yeşim Gelinim Mutfakta bu hafta bilezikleri alan yarışmacı olamadı.

Gelinim Mutfakta Final

Yeşim ile Miyase arasında 25 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Puan durumu öncesinde, 4 puan farkın olması ve bu farkın bugün kapanamayacak kadar fazla olmasında dolayı, Yeşim’in bilezik iddiası bu haftalık ortadan kalktı

Yeşim Miyase altın listesine giremeden kendisi girmek istese de bu hafta Miyase Yeşim’e karşı daha iyi yemekler yapıp, ilk üç günün verdiği avantajı Cuma finaline kadar getirmeyi başardı.

Gelinim Mutfakta 25 Mart Cuma Bilezikleri Kim Aldı - Miyase

Miyase, bugün Gelinim Mutfakta 25 Mart Cuma Toplam puan durumu sonucun da haftanın en yüksek puanını alan yarışmacı olması halinde, altın listesindeki Zeynep’in yerine kendi adını yazdıracaktır.

Ezeli rakibi ile geldiği günden beri çekişmeler yaşayan Miyase, Yeşim’den sonra gelse de ondan önce altın listesine adın yazdırmak istiyor. Bunun içinde 25 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Toplam Puanlar öncesinde, haftayı zirvede bitirmenin hayalini kuruyor.

25 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu

Haftanın ilk bölümü 21 Mart 2022 tarihinde ekrana geldi. Pazartesi, Salı ve Çarşamba günü çeyrekleri Miyase kazandı. Perşembe günü ciddi puan alan Hasret çeyrek altını alıp, Miyase ile arasında ki puan farkını 4 puana kadar indirmeyi başardı. Bugün 25 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucuna göre, bilezikleri alan ve bu hafta yarışmadan elenmen isimler %100 belli olacak.

25 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Belli Olduğu An Miyase ve Sevilay

Miyase ile Hasret arasında ki puan farkı, ilk gelen kaynananın vereceği puanlar ile aradaki puan farkının yok olacağı bir gerçek. Bundan dolayı, 25 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Genel puan durumu sonucu son ana kadar belirsizliğini koruyacaktır.

21 Mart ile 25 Mart haftasında Gelinim Mutfakta 25 Mart Cuma Haftalık Toplam puanlar sonucuna göre, bilezikleri alan ile bu hafta yarışmadan elenecek isimler netleşecek. Bu haftayı özel kılan ise Miyase bilezikleri kazanması halinde, yarışmanın en başında itibaren tutulan altın listesine son sıradan girecek olmasıdır. 

Dikkat: Bugün 25 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Bu Hafta altınları kim kazandı? Sorularının tüm cevapları, yazının sonunda açıklanmıştır.

25 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu

  1. Miyase: 72 Puan
  2. Hasret: 68 Puan
  3. Yeşim: 46 Puan
  4. Fulya: 35 Puan 

Yukarıda puanlamaları ve sırlamaları verilen gelinlerin sadece dört günlük genel puanlarıdır. Birazdan bir sunucu ve dört kaynananın vereceği puanlama ile bu hafta gelinim mutfakta bilezikleri alan yarışmacı ve elenecek yarışmacı %100 belli olacak.

25 Mart Gelinim Mutfakta Puan Durumu

*************************

Yeşim: 46 + 12 = 58
Miyase: 72 + 16 = 88
Hasret: 68 + 19 = 87
Fulya: 35 + 11 = 46

*************************

Gelinim Mutfakta 25 Mart Cuma Haftalık Puan Durumu Sonuçları

*************************

25 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim kazandı
⇒ MİYASE

25 Mart 2020 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ FULYA

25 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ HASRET
Gelinim Mutfakta 25 Mart Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ HASRET
25 Mart Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ FULYA
*************************

25 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı

Hafta içi 13:00 da yeni bölümleri ile ekranlara gelen yarışma programında hafta başında Miyase ile Yeşim’in kıyasıya mücadelesi ekrana geleceği düşünülse de Miyase tüm bu ihtimalleri ve tahminleri boşa çıkardı.

21 Mart Pazartesi günü 24 puanla Miyase çeyrek altını, çok yüksek bir puanla elde ederken, yeni gelen Fulya ile Yeşim de 10 puanla günün sonunculuğunu paylaştılar. 

25 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Bilezikleri Kim Aldı - Hasret

22 Mart Salı günü Miyase 18 puanla yine günün birincisi ve çeyrek altını alan isim olurken, Fulya 4 puan, Yeşim ise 2 puan ceza aldı. Yeşim aldığı bu ceza puanı, bilezik yarışında ciddi şekilde etkiledi.

23 Mart Çarşamba günü yine ve yeniden Miyase 20 puanla günün birincisi olup çeyrek altını alan yarışmacı oldu. Fulya ise yine günün sonuncusu oldu. Miyase üst üste aldığı gün birinciliği, onu bugün 25 Mart Gelinim Mutfakta Toplam puan durumu öncesinde, birinci sırada yer almasına büyük katkı sağladı.

Gelinim Mutfakta Miyase Kimdir
Gelinim Mutfakta Miyase Kimdir

17 Mart Perşembe günü gözler Miyase’nin üzerinde olsa da kaynana Sevilay kendi gelinine bir verip, Hasret’e beş vermesi ile hasret 23 puanla günü birincisi olmayı başardı. Miyase ise Perşembe günü, günün sonuncusu olan isim oldu. 

Hasret Perşembe günü aldığı yüksek puanın verdiği avantaj ile bu hafta 25 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı sorusuna, Miyase’den sonra en iddialı isim olarak dikkatleri üzerine çekti.

Gelinim Mutfakta Hasret Vural - Nurten'in Gelini
Gelinim Mutfakta Hasret Vural

Miyase ile Hasret arasında, Cuma puanlaması öncesinde sade ve sadece 4 puan farkın olmasında dolayı, Gelinim Mutfakta Bu hafta bilezikleri alan yarışmacının ismi, son kaynananın vereceği puanlama sonrasında %100 netlik kazanacak.

25 Mart Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri alan yarışmacı MİYASE oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu