Gelinim Mutfakta

25 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Netleşti! [Son Puan Durumu] Bugün Kim Birinci Oldu?

Gelinim Mutfakta 25 Mart Cuma günün birincisi ile Cuma son toplam puan durumu sonucu açıklandı! 25 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün kim birinci oldu? 25 Mart Puan durumu sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? Nursel Ergin bugün kaç puan verdi? 25/03/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? Kaynanalar bugün kaç puan verdi? 25 Mart Cuma puanları sonucu çeyrek altını kim kazandı? Miyase kaç puan aldı? Cuma en yüksek puanı hangi gelin aldı? Hasret bugün kaç puan aldı? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin içerisinde sizleri bekliyor. 

=> Gelinim Mutfakta 15 Nisan Cuma Günün Birincisi ve sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 25 Mart Cuma Puanları ve puan durumu sonucu %100 belli olduğunda, bir gelin kesin olarak yarışmadan elenirken, bir gelin de tam beş bileziğin sahibi olacak.

=> Gelinim Mutfakta 8 Nisan Cuma Puanları sonucu hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

25 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Bugün yapılacak olan Cuma puanlaması sonrasında Miyase bu hafta en yüksek puanı alması halinde, yarışma başında beri tutulan bilezik listesine girmeye hak kazanacak.

=> 1 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puanlaması ve sonucu için tıklayınız.

Bugün 25 Mart Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 25 Mart Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Hafta başında itibaren ilk üç gün çeyrek altını Miyase kazansa da son bölümde Miyase günün sonuncusu oldu. Hasret ise aldığı yüksek puanlarla bu hafta beş bileziğe çok ama çok yaklaştı.

25 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda, Hasret Cuma puanlamasında Miyase’den sadece beş puan fazla alması halinde, bu hafta beş bilezik Hasret’in olacak.

Gelinim Mutfakta 25 Mart Cuma Puanları Verecek Kaynanalar

Yeşim fanları özellikle bu hafta Miyase’nin beş bilezik almasına karşı çıkmak için Hasret’i gönülden desteklemeleri dikkatlerden kaçmazken, Yeşim de performansı kötü olduğu için bu hafta bilezik iddiasını kaybetti.

Gelinim Mutfakta son bölüm de Hasret uzun süre sonunda 23 puanla çeyrek altını alan yarışmacı oldu. Miyase ise 10 puanla günün sonuncusu olurken, Hasret ile Miyase arasında ki puan farkı dörde kadar düştü.

25 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Miyase

Miyase’nin çeyrek altın almasına karşı birlik olan rakipleri, Miyase’ye beş bileziği kaptırmak istemiyor. Özellikle Miyase bugün de beş bileziği alması halinde, bilezik listesine gireceği bildikleri için ona karşı birlik oldukları dikkatlerden kaçmazken, Miyase rakiplerine şöyle dedi. İşte Miyase’nin o sözleri;

“Ne yaparsanız yapın. Ben bu hafta çeyrekleri de alacağım. Beş bileziği de alacağım. Altın listesine de adımı yazdıracağım!” Yarışmacı Miyase

Sözleri ile yarışmacı Miyase rakiplerine adeta göz dağı vermek, onlara karşı bile beş bileziğini alacağını ifade etmesi, oldukça dikkat çekti.

Yarışmada Miyase’ye karşı 3 gelin birlik olurken, Miyase bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sırasında, günün birincisi olup hem çeyrek altını hem de beş bileziği kazanmayı planlıyor.

Bu hafta yarışmaya büyük hayallerle katılan Fulya, dört gün boyunca istediği performansı ortaya koyamadığı için Cuma günü eleme potasında yarışacak.

Fulya ile en yakın rakibi Yeşim arasında Cuma puanlaması öncesinde, 11 puan farkın olduğu görülüyor. Fulya bugün 25 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olması, onun yarışmada kalmasına yetmiyor. Yeşim’den de 12 puan fazla alması gerekiyor. Aksi halde yarışmadan kesin olarak elenecek.

25 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Belli Olduğu An Miyase ve Sevilay

Hasret uzun süredir kaynana Sevilay ile iyi ilişkiler kurmakta. Bunun sonucunda kaynana Sevilay’dan son zamanlarda yüksek puanlar almaya başladı. Her ne kadar Sevilay kaynana bu yakınlığı reddetse de Hasret, kaynana Sevilay hakkında şöyle söyledi. İşte Hasret’in o sözleri;

“Sevilay teyze benim ruh ikizim gibi!” Yarışmacı Hasret

Sözleri ile yarışmacı Sevilay, kaynana Sevilay’ı kendisine çekmek isterken, Miyase ile kaynanası arasında büyük bir sorunun başlangıcı oldu.

Hafta başında beri kaynana Sevilay, Nurten’in gelini olan Hasret’e verdiği puanlara baktığımızda, Pazartesi günü 1, Salı ve Çarşamba günü 5, Perşembe günü ise 4 puan vermesi oldukça dikkat çekti.

25 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Kendi gelinden daha çok Hasret’e yüksek veren kaynana Sevilay, bugün Gelinim Mutfakta 25 Mart Puanlama sırasında Hasret’e kaç puan vereceği, şimdiden merak konusu oldu.

Miyase kendi kaynanası ile Hasret arasında ki yakınlıktan oldukça rahatsız olmuş durumda. Zira bu yakınlık puanlara da yansıdığını düşünen Miyase, bugün Gelinim Mutfakta 25 Mart Cuma puanlaması sırasında, kendi kaynanasında yüksek puan almak isterken, Hasret’in alacağı puanlar onu canını epey sıkacaktır. 

Gelinim Mutfakta 25 Mart Cuma Puan Durumu

21 Mart 2022 tarihinde başlayan yarışma programın, bugün 25 Mart Cuma günü son bulacak. Haftanın final puanlaması Nursel Ergin’in vereceği 25 Mart Cuma Gelinim Mutfakta puanları ile başlayacak. Günün sonunda, Gelinim Mutfakta 25 Mart Cuma puan durumu sonucuna göre (Son puan durumu) bir gelin beş bileziği alırken, bir gelin de yarışmadan elenecek. 

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Hafta başında Miyase iyi giderken, Perşembe günü aldığı düşük puanlar onu beş bilezik yolunda ciddi anlamda etkiledi. Ancak Miyase, bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olup, beş bileziği almanın hayalini kuruyor.

Yeşim ezeli rakibine beş bileziği kaptırmak istemiyor. Bunun için elinden geleni yapsa da Hasret’in Sevilay kaynanadan aldığı yüksek puanları birden Hasret’i beş bileziği için iddialı hale getirdi. Hasret bugün 25 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puan tablosu sırasında, Miyase’den beş puan fazla alıp, bilezikleri kazanmanın hayalini kuruyor.

Gelinim Mutfakta 25 Mart Cuma Puan Durumu Netleştiği An Nurten ve Gelini Hasret

Bu hafta istediği performansı bir türlü ortaya koyamayan Fulya, bugün 25 Mart Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda, en azından çeyrek altın kazanıp, yarışmadan o şekilde elenmek istiyor.

25 Mart Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? 25 Mart Nursel Ergin kaç puan verdi? Kaynanalar bugün en yüksek puanı kime verdi? Hafta finalinde yani Cuma en yüksek puanı kim aldı? 25 Mart 2022 Cuma çeyrek altını kim aldı? İşte bu soruların cevapları, hemen alt kısımda ki puan tablosu içerisinde açıklanmıştır.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 25 Mart Puanları (24/03/2022 Cuma)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

*************************

25 Mart Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Yeşim: 3
Miyase: 3
Hasret: 5
Fulya: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 1
Miyase: 3
Hasret: 3
Fulya: 5

*************************
” 25 Mart 2022 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 3
Miyase: => Sevilay’ın Gelini 5
Hasret: 1
Fulya: 3

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Senem’in verdiği Puanlar

Yeşim: 4
Miyase: 4
Hasret: 5
Fulya: => Senem’in Gelini 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Miyase: 1
Hasret: => Nurten’in Gelini 5
Fulya: 1

*************************

Gelinim mutfakta 25 Mart Cuma Toplam Puanlar

Yeşim 3 1 3 4 1 12
Miyase 3 3 5 4 1 16
Hasret 5 3 1 5 5 19
Fulya 1 5 3 1 1 11

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (21-25 Mart Haftası) – Cuma

*************************

Yeşim: 46 + 12 = 58
Miyase: 72 + 16 = 88
Hasret: 68 + 19 = 87
Fulya: 35 + 11 = 46

*************************

Gelinim Mutfakta 25 Mart Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

25 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ HASRET
Gelinim Mutfakta 25 Mart Çeyrek Altını Alan Kim
⇒  HASRET
25 Mart Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ FULYA

*************************

Gelinim Mutfakta 25 Mart 2022 Cuma Fragmanı İzle

25 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda son puan durumu neticesine göre bir gelin beş bileziği alırken, bir gelin de yarışmadan elenecek. İşte o anların kısa özeti mahiyetinde, Gelinim Mutfakta 25 Mart 2022 Cuma fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

39 Yorum

 1. Bu ne ya yemek programımı cenaze evimi artik bıktık burasi aglama zirlama yeri degil aglayandan 5 bayilandan 10 puan kesin bakalim ağlayan bayilan oluyormu

 2. Sevilay şike yapıyor puanlama yaparken birinci tabağa tekrar bakıyım dedi ve yan gözle gelinine baktı miyase işaret etti üçüncü tabak miyase nin demişti son anda miyase ye bakarak değiştirdi kanal bunu neden görmüyor tekrar izlesinler Hasretin hakkını yiyorlar. Seyirciyi salak yerine koymayın..

 3. MYASE’DEN VE KAYINVALİDESİ’NDEN SIKILDIM!.. KAYINVALİDESİ NE TADIM YAPMASINI BİLİYOR NE DE YORUM YAPMASINI BİLİYOR!..TÜYOLAR KALKTIĞI HALDE NASIL GELİNİNİN TABAĞINI BULUYOR?ANLAMIŞ DEĞİLİM!..

 4. Yesimi göndermek için elinden gelen her şeyi yapıyorlar ama gonderemezler Yeşim herzaman zirvede

  1. yeşim i göndermek istemiyorlar kaç defa potadan kurtardılar
   yeşim yapamıyor ama torpilli yeni gelinlerin hakkını yiyorlar
   torpilden olmasaydı yeşim çoktan gitmişti

   1. O yüzden Beyhan 1 veriyor nursel 1 veriyor… kız güzel yemek yaptığı için orda👏🏻👏🏻🥳🥳

 5. İnşallah miyaseye vermemişlerdir bilezikleri. Hiç haketmiyor. İnşallah hasret kazanmıştır bilezikleri.

 6. miyase ne kadar torpilli sevilay ona bakarak puanlama yaptı puan kesilmesi lazım ama torpilli ya kesilmez. Diğer gelinlerin hakkı yeniyor…

 7. Sevilay puanlama yaparken her zaman Miyase’ye bakıyor dikkatli izleyin haksız yere puanlar alıyor.

 8. Miyase bu hafta bileziği alır gelen hafta valizini toplayıp gider yeşim doksan bilazigi altın arflerle panoya yazdırır ve miyase in padodaki adı silinir

 9. BENCE MİYASE BİLEZİKLERİ ALAMAYACAK? SİZCE?

  BİLEZİKLER HASRET’E GİDECEK GİBİ DURUYOR!
  NOT: BİLGİ DEĞİL TAHMİN

  1. GENE YANLIŞ TAHMİN;FİLİZ HANIM SEN NE YORUM YAP NEDE FİKİR YÜRÜT;PUANLARI DOĞRU YAZ YETER !!!!!!

    1. KESİNLİKLE BUDA YANLIŞ;BENİM YORUMLARIMDA HAKARETE BENZER BİR ŞEY YOK;SADECE TEŞHİS:HER İNSANIN İYİ YAPTIĞI ŞEYLER VARDIR;SEN MİYASE TARAFTARLIĞI YÜZÜNDEN ANTİPATİK GÖRÜNÜYORSUN;DOST ACI SÖYLER:

   1. İyi izlediğinizden emin misiniz?Nursel Hasret’ e 5 versin,Miyase ve Yeşim ‘e 3 verdi

    1. sunucu hasret e 5 verdi
     çünkü miyase nin bilezikleri alacağı belli olmuştu
     hasret in hakkını yediler

  2. FİLİZ HANIM SİZİN YORUMLARINIZI VE MİYASE HAYRANLIĞINIZI BEĞENMEMEK;SİZE HAKARET Mİ OLUYOR ?

   1. puanları yazamayan beceriksiz biri…. imajı ortaya koyman hakaret değil mi? Elbette kelime manası olarak değil olabilir ama bana hissettirdikleri bu!

 10. Miyase gözüyle tüyo verdi doğrudur yapım ekibi kör olma da gör listeye girsin diye seyirci görüyorsa siz neden görmeyip göz yumuyorsunuz

 11. HASRET,SEVİLAY TEYZE BENİM RUH İKİZİM GİBİ DEDİ,KIRK YILDA BİR DOĞRU SÖYLEDİ,ZİRA İKİSİNİNDE KARAKTERİ SIFIR;RUHLARI PİS.ŞU YORUMLARI NİYE YAYINLAMIYORSUN FİLİZ HANIM,BİLHASSA VSENİN İÇİN YAZILANLARI….

 12. YİNE HAKSIZ YERE BİLEZİK ALDI MİYASE!..KAYIN VALİDESİ BİRLERİ BASA BASA HAKKIYLA BİLEZİK ALDIKLARINI ZANNEDİYOR!..

  1. birleri basa bilir gelinini de bulabilir
   diğer Kaynanalar da yapıyor
   Beyhan ekipten destek alınca buluyor
   destek almayınca yada söylenen tabağı unutup yanlış tabağa yüksek verince ağlıyor

 13. MİYASE’Yİ TEBRİK EDERİZ! TIPKI GEÇEN HAFTA OLDUĞU YEŞİM’İ TEBRİK ETTİĞİM GİBİ…

 14. listeye girdi tebrikler <3 ''elenmeden'' listeye girenler arasına da girdi ayrıca tebrik :)

 15. Tebrikler MIYASE😀😀😁😁😂😂🤣🤣😃😃😄😄😅😅😆😆😉😉👏👏
  MIYASE VE YESIMI COOOOK SEVIYORUM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu