Zuhal Topal'la Sofrada

25 Mart Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Ayşe Mülhim Yılmaz Kaç Puan Aldı? Zuhal Topal’la Sofrada 25 Mart Puanları

25 Mart Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Ayşe Mülhim yarışacak. Yeni bir haftaya adım atarken, Zuhal Topal dediğini sonunda yaptı ve Gaziantep’e gitti. Uzun süredir Gaziantep den yarışmaya katılmaları konusunda teşvik ediyordu. sonunda istediği oldu ve Gaziantep’in yemeklerini görmemize imkan sağlayacak. 25 Mart Pazartesi günü Zuhal Topal’la Sofrada Gaziantep de Bugün yarışan gelinimizin adı Ayşe Mülhim’dır.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 25 Mart 2021 Perşembe Puanları için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 25 Mart Pazartesi Puanları için gelen okurlarımız, puanlama kısmını yazımızın en son kısmında tablo halinde verdiğini söylemek istiyorum.

Zuhal Topal'la Sofrada Gaziantep de

İlk gün yarışacak olan Ayşe, bakalım kendisine altın tepside sunulan ilk gün yarışma olayını bakalım nasıl değerlendirecek? İzleyip, göreceğiz. Bu arada [mavibuton]Zuhal Topal’la Sofrada 29 Mart Cuma Kim Kazandı[/mavibuton] sorusunun cevabını görebilmek için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün 25 Mart Yarışmacısı İle Puanları

Haftanın ilk gün yarışmacısı olan Ayşe Mühim; aslen Kahramanmaraş Pazarcıklı olan gelinimiz Gaziantep’den yarışmaya katılıyor. 10 yıllı evli olan Ayşe’nin 7 yaşında bir oğlu olduğunu açıkladı. Kocası Murat bey de lahmacun ustası olduğunu gördüğümüz ve eşi ile tanışma hikayesi ise oldukça komik olduğunu söylemem gerek. [pembebuton]Zuhal Tola’la Sofrada 29 Mart Cuma Final Puanlaması[/pembebuton] için tıklayınız.25 Mart Pazartesi Zuhal topal'la Sofrada Ayşe ile Kaynanası Selma

Ayşe’nin kaynanası Selma hanım ise; 1958 Kili doğumlu Olan Selma Mülhim şu an 60 yaşında. 4 çocuğu olduğunu bunlardan ikisi kız ikisi oğlan olduğunu açıkladı. Yarışmacılar kendilerini tanıtırken gelinimiz Ayşe, kocası Murat kendi soy ismini alacağını söyleyip oldukça ilginç bir çıkış yapsa da Selma hanım bunu gülerek karşıladı. Şimdi Selma’nın Menüsüne bakalım. [mavibuton]Zuhal Topal’la sofrada 27 Mart Çarşamba[/mavibuton] için Tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 25 Mart 2019 Ayşe’nin Menüsü

  • Maraş Usulü Çorbası
  • Beyti Sarma
  • Karışık Kuru Dolma
  • Kilis Tava
  • Pirinç Pilavı
  • Sulu Salata Sarı Burma Tatlısı

Zuhal Topal'la Sofrada Bugün 25 Mart Pazartesi Ayşe'nin Menüsü

Kaynanalar Ayşe’nin menüsünü görünce el emeği olmadığını ve kolay bir menü seçtiğini söylese de bizde kolay olmayan ve uğraştırıcı yemekleri olduğunu gördük. Bakalım kaynanalar öncesinde böyle eleştirdiği menüye kaç puan verecek? Şahsen çok merak ediyorum. Bu arada [pembebuton]Zuhal Topal’la Sofrada 26 Mart Salı puanları[/pembebuton] ile puanlamasını görebilmek için tıklayınız.

Ayşe ilk gün yarıştı ve elinden geldiğince iyi iş çıkartmak istedi. Lakin bu menüye Zuhal Topal kaç puan verdi? yada kaynanalar kaç puan verdiğini merak ediyor musunuz? Hadi öyleyse Zuhal Topal’la sofrada Bugün puanlaması verildiği kısma geçelim.

Selma hanım kendi gününde fazla puan alma olayını kullanmak için elinden geldiğince diğer gelinlerin yemeklerini eleştirdiği gibi olur olmadık her şeyi eleştirdi. Şimdilik kaynana Selma’nın planı kendisinden sonra yarışan gelinlere düşük puanlar verip final de 10.000 TL’yi almak istiyor. Bakalım bu olanı ne derede tutturacak.

25 Mart Zuhal Topalla Pazartesi Puanları (Ayşe’nin Puanları)

Remziye  5
Aynur  5
Filiz  5
Firuzan  3
Zuhal Topal    8
TOPLAM   26

**25 Mart Pazartesi**

Zuhal Topalla Sofrada 25 Mart 2019 Bugün Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu