Gelinim Mutfakta

25 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları [Son Puan Durumu]

Gelinim Mutfakta 25 Mart Perşembe günün birincisi ve çeyrek altını alan gelin açıklandı! 25 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? Hangi gelin bugün birinci oldu? Seda Sayan bugün kaç puan verdi? 25 Mart Perşembe günün birincisi bugün kim oldu? Seda Sayan beş puanı kime verdi? Perşembe günü çeyrek altını kim aldı? 25 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucu bugün çeyrek altını kim kazandı? Son Puan durumu sonucuna göre hangi gelin birinci sırada? Hepsi ve daha fazlası bu yazımız da sizleri bekliyor.

=> 22 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 25 Mart Perşembe Puanları sonucunda bir gelin %100 eleme potasına düşecek. Şu an için son puan durumuna gör eleme potasında en yakın isim Dudu’nun 11 puan gerisinde 33 puanla Seda’nın yer aldığını, Seda bugün mevcut farkı kapatamaması halinde kesin olarak eleme potasına düşecek. 

=> Gelinim Mutfakta 15 Nisan Perşembe Son Puan Durumu sonucunu görmek için tıklayınız.

25 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları verecek kaynanalar

Haftanın ilk bölümünde seda ve kaynanası Nagehan yarışmaya dahil oldu. Seda ilk bölümde Aysun ve Ayten ile birlikte günü birincisi olup çeyrek altın kura sonucu kendisine çıkmıştı. Lakin bugün gelinen son noktada Seda eleme potasına düşmek üzere. Buna engel olmak için seda bugün 25 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olmaktan başka çaresi yok.

=> 8 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Çeyrek altını kim aldı görebilmek için tıklayınız.

Bugün 25 Mart Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Çeyrek altını bugün kim aldı? Bugün kim birinci oldu? Soruların cevaplarını yazının en sonunda verilmiştir.

=> Gelinim Mutfakta 1 Nisan Perşembe Toplam Puan Durumu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 2

Gelinim Mutfakta son bölüm de Ayten 18 puanla günün birincisi olurken Aysun 17 puanla çeyrek altını kıl payı kaçırdı. Ayten son bölümdeki başarısı nedeniyle Aysun ile arasında ki 3 puan farkı iki puana düşürdü. 

=> 26 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri kim aldı görebilmek için tıklayınız.

Aysun bilezikleri almak için hala en güçlü yarışmacı olurken Ayten son iki bölümde kazandığı çeyrek altın sayesinde hem daha motivasyon dolu hem de kendisini bilezikleri alacağına oldukça inandırdı. Aysun ile Ayten atasında ki bilezik savaşına son noktayı bugün 25 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta puanları koyacak.

=> 26 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Kim Gitti öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 25 Mart Perşembe Puan durumu açıklandığı an Ayten

Seda haftanın ilk bölümünde gösterdiği başarısının maalesef sonraki günler de göstermedi. Şu an Dudu ile arasında tam olarak 1 puan fark var. Bu puan farkı bugün 25 Mart Perşembe puanlaması sonrasında en azında 5 ve altına düşmemesi halinde Seda %90 oranında eleneceğini garanti edecek.

=> 26 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Zeynep elendikten sonra adeta kendisini programın sahibi ve kraliçesi ilan eden Aysun’a Ayten günün puanlaması sırasında şöyle dedi;

“Kraliçeyim diyordun! Ne oldu? ” Yarışmacı Ayten

25 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi kim olacağını belirleyecek kaynanalar

Sözleri ile Ayten Aysun’a bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sırasında arda düşük puan aldığı için Ayten; “kraliçeliğin ve mutfağın sahibi olman nerede kaldı Aysun” diyerek adeta dalga geçmeye çalıştı.

Haftanın en önemli ve en kritik puanlaması olan bugün Gelinim Mutfakta 25 Mart Perşembe puanlaması birazdan kaynanalar ve Seda Sayan tarafında verilecek.

25 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

 Hafta finali sonucu ile Perşembe günü son puan durumu sonucu arasında yapılan istatistiki verilen karşılaştırmasına %98’7’lik bir benzerlik olduğunu neredeyse aynı sonuç olduğu görülüyor. Bunda dolayı bugün Gelinim Mutfakta 25 Mart Puanlama sonucunda birinci olan gelin büyük oranda bilezikleri de kazanacak.

Gelinim Mutfakta 25 Mart Perşembe Puan Durumu

22 Mart 2021 tarihinde başlayan programda ilk üç bölüm de gelinler kıyasıya yarıştı. Bugün 25 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta puanları ile haftanın en kritik puanlaması yapılacak. Bugün Gelinim Mutfakta 25 Mart Perşembe puan durumu sonucuna göre en düşük puanı alan gelin eleme potasına düşecek.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 2

Son zamanlar da Ayten ve kaynanası Neriman programda bir çok olayların sorumlusu. Ayten ile Neriman’ın rakiplerle kurduğu ittifakların perde arkası ortaya çıkacak. Bakalım Ayten ve Neriman’ın arka planda yaptıkları bugün 25 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucu nasıl yansıyacak? Bekleyip göreceğiz.

Ayten son iki bölümde çeyrek altını kazanınca kendisine güveni gelmeye başladı. Ayten yakaladığı başarı grafiğini bugün Gelinim Mutfakta 25 Mart puanlaması sonucunda günün birincisi olup bugün çeyrek altını alan gelin olarak devam ettirmeyi planlıyor.

25 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu açıklandığı esnada Aysun

Haftanın final bölümüne bir adımına kala Perşembe çeyrek altını kim aldı? Seda Sayan beş puanı kime verdi? Haftalık puan durumu sonucuna göre kim birinci oldu? Haftalık toplam puanlar da kim birinci oldu? 25 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta puan durumu açıklandı mı? Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Seda Sayan bugün kaç puan verdi? Soruların cevapları alt kısımda tablo içinde sizleri bekliyor. 

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 25 Mart Puanları (25/03/2021 Perşembe)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Seda Sayan Kaç Puan Verdi)

*************************

25 Mart Seda Sayan Kaç Puan Verdi

Aysun: 2
Ayten: 4
Dudu: 1
Seda: 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray’ın verdiği Puanlar

Aysun: 2
Ayten: 5
Dudu: => Nuray’ın Gelini 4
Seda: 1

*************************
” 25 Mart 2021 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Neriman’ın verdiği Puanlar

Aysun: 1
Ayten: => Neriman’ın Gelini 5
Dudu: 2
Seda: 4

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
Şeklinde Aradığınızda Karşınıza En Doğru Sonucu Veren dizicenter Çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nagehan’ın verdiği Puanlar

Aysun: 3
Ayten: 1
Dudu: 3
Seda: => Nagehan’ın Gelini 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 Dudu sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar

Aysun: => Nurten’in Gelini 5
Ayten: 1
Dudu: 1
Seda: 1

*************************

Gelinim mutfakta 25 Mart Perşembe Toplam Puanlar

Aysun 2 2 1 3 5 13
Ayten 4 5 5 1 1 16
Dudu 1 4 2 3 1 11
Seda 5 1 4 5 1 16

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (22-26 Mart Haftası) – Perşembe

AYSUN SEN DE ZEYNEP’İN YOLUNDA İLERLİYORSUN! KAYNANANIN VERDİĞİ PUANLAR İNANDIRICILIĞINI YOK EDİYOR!

*************************

Aysun : 52 + 13 = 65
Ayten: 50 + 16 = 66
Dudu: 44 + 11 = 55
Seda : 33 + 16 = 49

*************************

Gelinim Mutfakta 25 Mart Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

25 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ SEDA / AYTEN
Gelinim Mutfakta 25 Mart Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ KURA SONUCU Ayten aldı
25 Mart Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒  DUDU

*************************

Gelinim Mutfakta 26 Mart Cuma Fragmanı İzle

25 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün günün birincisi olan ve çeyrek altını alan gelin belli olduktan sonra bir gelin kesin olarak eleme potasına düşecek. İşte o gelin Cuma günü eleme potasında yarışacak. Cuma günü neler olacağı ise şimdiden merak konusu oldu. Haftanın final bölümüne ait olan Gelinim Mutfakta 26 Mart Cuma fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

36 Yorum

 1. Seda elenmesin ya .çok karakterli biri ,onun kalması lazım.digerleri sulukule kızları gibi iggggggg

 2. Neriman hanima ozel calinan sarkiyla oynanmasindan sıkıldık artik.Aytende hic guzel oynamiyor lutfen oynatmayin.Aytenle Neriman cok iticiler

 3. Ay şu Ayten ve kaynanası kadar basit var mıııı?? Ya yeter şu şarkıdan yeter şu oynama ne bu ya ne oynama yarışması mı biraz oturaklı ol

 4. Ben aytenin bilerzikleri alacagini dusunuyorum aysun dibe vurmaya basladi sede hanimin puanlamalari tuaf 1 2 bakalim yarin ne olacak aysuna puan seda hanimdan

 5. BU GÜN AYSUN GERİZEKALISI KAYINVALİDELERDEN ALDIĞI PUANLARI HAZMEDEMEDİ!…EN MÜKEMMELİ BENİM DİYORDU!…YAPAMADIĞINI KABULLENMESİ GEREK!..MUTFAĞIN HAKİMİ BENİM DİYORDU!…HİÇ KİMSE KİMSEDEN ÜSTÜN DEĞİL!..NE YAZIK Kİ KENDİSİ BUNUN FARKINA HALA VARAMADI!…

 6. Ya anlamıyorum ben bu insanları Aysunda ve kayınvalidesi de ne var Ayten ve kayınvalidesi ne bakın nasıl saygısız iş güzar kötü insanlar

  1. Sizdeki bu ayten ve NERIMAN nefretine hayranım sebebini bilmediğim kin ve nefret besliyorsunuz her türlü hakaretleri yapıyorsunuz
   Aysun ve kayınvalidesi kendilerini oranın hakimi ilan etmesine bu mutfağının sahibi biziz demelerine insanlara yukardan bakmalarına igneliyeci sözlerine lafiniz yok Aysun oynuyor diye
   Ki herkes oynuyor özelikle aysun ve kaynanasi altin kazanınca döktürüyor onlara siz yok ama Ayten e gelince sulukule vb gibi bur dünya söz ne güzel dünya dimi
   Bu arada Nagihan hanımında hep Ayten e 1 vermesi çok ilginç yami

   1. Dudu ile Seda yarışmaya kısa yoldan nasıl ünlü oluruz diye katılmışlar. Bir reklam, dizi teklifi gelirmi diyerek. Gözler Zeynepi arıyor, programa enerji veren o imiş. Onunda şanssızlığı kaynanasının performansı idi. İzlenme oranları düşer.Aysun tekbaşına yetmiyor.

 7. ayten cok guzel oynuypr bayiliyom cok hosuma gidiyor ayteni seviyom buranin gulu ayten

  1. nesi güzel oynuyo köcek seda hanım iki.gündür aytene veriyosun puanı aysuna gıcıklığınmı var yeter artık

 8. Bu gun Aysun 1-2-2 alyyor. Kaynanasy ona 1 puan verinje aysunun yuz ifadesini gormek istiyorum.

 9. Dün Aysun bileziklerim çalındı değil de olaya şaka dedi ya bitti gözümde.. Zaten Aysun bu sabotajları elenmemek için kabul ediyor ucunda potaya gitmek dahi olsa elenmeyeceğini biliyor. O yüzden seda hariç herkes elensin yeni yüzler görelim

 10. VİCDANDAN BAHSEDEN KARAKTERSİZ NURTEN YİNE GELİNİNİN TABAĞINI BULUP DİĞER GELİNLERE BİRLERİ BASTI!..BURADAN DA ANLAŞILIYOR Kİ HAK YİYEN AÇ GÖZLÜ İKİNCİ REYHAN PROGRAMDA!..GELİNİNDEN KORKAN BİR NURTEN VAR!…HAKİKATEN MİDE BULANDIRIYORLAR!..

 11. Orada bir düşünce var ki o da “YENİ GELENLERİ EZME” Sefa belki kalıcak zeynep ve aysun bu yüzden o hafta düştü yeni gelenlerin onlar kadar güzel yapamayacağını düşünüyor ama bu düşünceden kurtulmalısınız yoksa bugün gibi 1,2,2 alırsın aysun yeni gelenler de güzel yapabilir duduya da aynı şeyi yaptınız inşallah seda kalır üçünden biri gider ki bu düşünceden kurtulurlar

  1. Ne çatlatması fikrimizi yazıyoruz. Biraz empati yap sen oraya gitsen seni böyle ezseler dalga geçseler bavul hazırlasalar senin çok hoşuna gidecek galiba söylediklerine göre bu anlam çıkıyor “anonim”

 12. AZ ÖNCE CUMA GÜNÜNÜN FRAGMANINI İZLEDİM!..HAKİKATEN NURTEN NE KADAR KARATERSİZMİŞ? BENDEN KORKUN FİLAN!.. BURADAN DA ANLAŞILIYOR Kİ GELİNİ DE KENDİSİ DE SEVİYESİZ İNSANLAR!….

 13. Dün seda ve aytenin kaynanası tüyolaştı aysunun sekiz puanını çaldılar aytene verdiler ey seda sen hep böyle çalmaylamı zengin ve ünlü oldun haram zıkkımcılar aslında aysunun kaynanasıda haramcı

 14. Her zaman söylüyorum,Aysun ve kayınvalidesine haz duymam ancak Nurten hanım Aysun u ipten döndürdü,Aytenle puan açısından arasının açılmasını önledi.Nurten hanım oldukça Aysun’a bir şey olamıyor.Ayten’in şansı hala devam ediyor.Neriman hanım oldukça onunda yeri yukarılarda.Yarın Aysunla Ayten büyük çekişme halinde olacak gibi.Fragmandan izlediğim kadarıyla Nurten hanım yine risk alacak gibi yine Seda’nın kayınvalideside gelininin kaderini belrliyecek gibi.Belki Dudu elenecek.Fragmandaki anonslar sanki bunu söylemeye çalışıyor.Dudu büyük düşüşte.

 15. yeter ama ayteni hiç seýmiyorum yylan ya kaynilýadeside yilan dogruyu soylemiyor hep itraf alla alla neriman hanim o kadar yalan soyledigin yuz ifaden soyliyo neymis kapisi açikmis beni içereye çekmeye çalisyormus ayten sende kim dusuk puan alinça insanlarin ustune gidme çok kotusun miyde bulandiriçi ayten ýe yemek yapamiyosun hemde guzel oynayamiyosun sen sadeçe koçaaa 0 yagly saçly ayten

 16. Ben sizin kadar takip etmiyorum ama herkes şov yapıyor. Mecburlar buna reyting için. Herkes gelini kazansın ister ama Nurten gene adil davranıyor. Aysuna bir verirse yapamadın diyor. Beş verdiğini tebrik ediyor güzel olmuş diye. Ama diğerleri Aysuna beş verdiğinde bile şansa verdik diyor. Bi de hepsi sokak kavgası yapar gibi seviyesiz tartışıyor. Nerde eski elif, Hatice ezgi…

 17. Annem 71 yaşında yıllardır izler. O tvyi açınca mecburen izliyoruz. Öğle yemeğini bile Seda Hanım ve ilk kaynananın puanından sonraki reklam arasında yer. İzlerken yapılan konuşmalara yorumlar bile yapar. İlk defa favori yarışmacısı yok. En son Zeynepti. Nerimanın soğanın kokusundan Ayteni bulmasının sırrını hala çözmeye çalışıyor 😂🤦🏻‍♂️

 18. Herkezi toplasanız bir zeynep etmez ben sonuna kadar zeynepi destekliyordum ama olmadı şuanda hıcbirini sevmiyorum hepsi itici tayfa

  1. Aynen katılıyorum.zeynep dürüst bir insandı yapamayınca ben yapamadım diyodu Aysun gibi üste çıkmıyordu.giderkende herkesin onun hakkını yediğini herkes biliyor yemekler güzel basıyor.lar biri

 19. Kimse kusura bakmasın Ayten diyorum. Türkiyeye gelip iki yılda el yatkınlıgını muhtesem buluyorum. İnsallah Ayten alır. Cok masum bence onuda yılana çevirmeye çalışıyorlar. Yeter artık Nurten’den hele dudunun kayınvaldesinden bıktık nursuzlar.

 20. Nurten sizleri napti. Neriman il Aytenden biktik yeter artik gitsinler. elensinler bidaha donmesinler. Lutfen gonderin onlari. onlari derek Cansu Sohret gelsin cok ozledim onlari

 21. Aysun ve kaynanası Nurten elense program daha zevkli olur. Seda Sayan programın show programı olması için Aysun, kaynanası Nurten ve Ayten in elenmesini istemez. Ayten danslarıyla Nurten Showlarıyla katkı sağlıyor 360 tvde yayınlanan Benim Yemeğim adlı program da show olmadığı için zevkle seyrediyorum. Gelinim Mutfakta programı Fatih beyin sunumunda zevkle seyrediyordum Ama şimdi Fazla seyretmiyorum Sadece sonucunu dizicenter.net e girerek öğreniyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu