Gelinim Mutfakta

25 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Sonucu Puan Durumu Netleşti!

Gelinim Mutfakta 25 Mayıs Çarşamba günün birincisi ile Çarşamba puanları açıklandı! 25 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını kim aldı? Nursel Ergin bugün kaç puan verdi? 25/05/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? 25 Mayıs Puan durumu sonucu çeyrek altını kim kazandı? 25 Mayıs Çarşamba en yüksek puanı kim aldı? Çarşamba çeyreği kim aldı? Tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin içerisinde detaylı bir şekilde sizleri bekliyor. 

=> Gelinim Mutfakta 22 Haziran Çarşamba Günün Birincisi sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 25 Mayıs Çarşamba Puanları %100 belli olduğunda, Selma’nın alacağı yüksek puanlar, Senanur’un eleme potasına sürüklenmesine neden olacak.

=> 15 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucu için tıklayınız.

25 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Bu hafta yarışmaya katılan Selma, aldığı puanlara bu hafta yarışmada kalacağının sinyallerini verdi. Bunun yerine güçlü yarışmacı olan Senanur da Selma’nın yükseldiği kadar geriye düştü.

=> 8 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi sonucu için tıklayınız.

Bugün 25 Mayıs Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 25 Mayıs Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 1 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Bugün Kim Birinci Oldu sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Hafta başında iddialı bir gelin olduğunu ileri süren Selma, elinin lezzetini kanıtlamak istediğini dile getirmişti. Aldığı puanlarla güçlü rakibi Senanur’u geriye düşürmeyi başardı.

=> 27 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Bu Hafta Kim Kazandı öğrenmek için lütfen tıklayınız.

25 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları ile üç günlük toplam puan durumu sonucu %100 netleştiğinde, bu hafta bilezikler için iddialı olan gelin ile eleme potasına düşecek olan büyük oranda belli olmaya başlayacak.

=> Gelinim Mutfakta 27 Mayıs Cuma Bu Hafta Kim Gitti öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 25 Mayıs Çarşamba Puanları Verecek Kaynanalar

Bu hafta ilk bölümde Damla istediğini ortaya koyamadı. Lakin buna karşılık Damla haftanın ikinci bölümünde aldığı yüksek puanlarla, bilezikler için oldukça iddialı hale gelmeyi başardı. 

=> Gelinim Mutfakta 27 Mayıs Cuma Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta bilezikler alan Senanur, bu hafta gösterdiği performans ile beklentilerin altında kaldı. Senanur, bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sonucunda en yüksek puanı alıp, bilezik yarışına adını yazdırmanın hesaplarını yapıyor.

=> 26 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu için tıklayınız.

25 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Aslıhan

Yarışmanın sezon finali ve ayrıntıları belli olduktan sonra Damla’nın yarışmada ki performansı ve istediği kat ve kat arttı. Bunun farkına varan sunucu Nursel de şöyle söyledi. İşte Nursel Ergin’in o sözleri; 

“Damla altın finali duyduktan sonra çok değişti. Zaten hırslı bir yarışmacıydı. Şimdi çok daha hırslı bir hale geldi!” Sunucu Nursel Ergin

Sözleri ile sunucu Nursel, Damla’nın altın finale gitmek için çabaladığını, bunu da zaman göstereceğini dile getirmek istedi.

Damla iki hafta sonra başlayacak olan altın finale adını yazdırmak için adeta tüm çabasını ortaya koydu. Damla bugün Gelinim Mutfakta 25 Mayıs Puanlama sırasın da elinden gelenin en iyisini yapıp, best of yarışmasında yer almak istiyor.

25 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Belli Olduğu An Aslıhan ve Kaynanası Nuray

Geçtiğimiz hafta 20 puan farkla bilezikler alan Senanur, bu hafta gösterdiği performans ile sevenlerini bir hayli üzdü. Senanur yarışmada var olduğunu ve yeniden bilezik yarışında olduğunu göstermek için son şansları olduğunu çok ama çok iyi biliyor.

Haftanın ilk bölümünde kendisini kanıtlamak ve bilezikleri kazanmak için geldiğini iler süren Selma, aldığı yüksek puanlarla Senanur’un eleme potasına sürüklenmesine neden oldu. Senanur 25 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını alamadığı takdir de eleme potasına düşmeyi büyük oranda garantileyecek. 

Pazartesi günü yarışmaya katılan Selma, gerek aldığı puanlarla gerekse söylemeleri ile gündem olmayı başardı. Haftanın üçüncü bölümünde söylediği sözler, stüdyodakilerinin ağlamasına, izleyicilerin ise duygulanmasına nende oldu. İşte Selma’nın sarf ettiği o sözleri; 

“Neyi hayal ettiysem, hiçbiri olmadı!” Yarışmacı Selma

Sözleri ile yarışmacı Selma herkesi ağlattı. Selma’nın hayat hikayesini duyan Nursel ise kulaklarına inanamadı.

25 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Gelinim Mutfakta son bölüm de 20 puan toplayan Damla, günün birincisi ve çeyrek altını kazanan gelin oldu. Senanur ise 7 puanla günün sonuncusu oldu. Senanur için tehlike çanları çalmaya başladı. 

Senanur haftanın ilk iki bölümünde kaybettiği puanları, haftanın üçüncü puanlamasında yerine koymak istiyor. Bunun için de bugün Gelinim Mutfakta 25 Mayıs Çarşamba puanlaması sonucunda, en yüksek puanı almak için kolları sıvadı.

Gelinim Mutfakta 25 Mayıs Çarşamba Puan Durumu

Haftanın birincisi bölümü 23 Mayıs 2022 tarihinde başladı. İlk gün çeyrek altını kura sonucu Aslıhan alırken, ikinci gün çeyrek altını Damla kazandı. Bugün Nursel Ergin’in vereceği, 25 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları ile haftanın üçüncü puanlaması start verecek. Dört kaynana ve bir sunucunun vereceği toplam puanlar sonucunda üç günlük puanların toplamı olan, Gelinim Mutfakta 25 Mayıs Çarşamba puan durumu sonucu %100 belli olacak.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Selma aldığı puanlarla eleme potasında kendisini uzaklaştırmayı başarırken, Senanur Selma’nın uzaklaştığı eleme potasına, aynı hızla yaklaşan isim oldu. Senanur için artık son şanslar. 

Geldiği haftadan itibaren kendisini kanıtlayan Songül’ün gelini Senanur, 23 Mayıs tarihinden itibaren aldığı düşük puanlardan dolayı eleme korkusu sardı. Senanur bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olup, elenmekten kendisini kurtarmanın hesaplarını yapıyor.

Gelinim Mutfakta 25 Mayıs Çarşamba Puan Durumu Açıklandığı Sırada Senanur ve Songül

Damla inişli çıkışlı performansına bu haftada devam ettiriyor. İlk gün aldığı düşük puanları, Salı günü telafi etmeyi başardı. Damla bugün 25 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda en yüksek puanı alıp, beş altın bilezik için iddialı hale gelmek istiyor.

25 Mayıs Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Bugün Nursel Ergin kaç puan verdi? Çarşamba Damla kaç puan aldı? Senanur kaç puan aldı? 25 Mayıs 2022 Çarşamba en yüksek puanı kim aldı? Kaynanalar bugün gelinlere kaç puan verdi? 25 Mayıs 2022 Çarşamba çeyrek altını kim aldı? Tüm bu merak edilen soruların cevapları ise hemen alt kısımda ki puan tablosu içerisinde açıklanmıştır.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 25 Mayıs Puanları (25/05/2022 Çarşamba)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

*************************

25 Mayıs Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Damla: 4
Senanur: 4
Aslıhan: 5
Selma: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray’ın verdiği Puanlar

Damla: => Nuray’ın Gelini 1
Senanur: 4
Aslıhan: 5
Selma: 1

*************************
” 25 Mayıs 2022 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray’ın verdiği Puanlar

Damla: 1
Senanur: 1
Aslıhan: => Nuray’ın Gelini 5
Selma: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Figan’ın verdiği Puanlar

Damla: 5
Senanur: 1
Aslıhan: 4
Selma: => Figan’ın Gelini 2

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Songül’ün verdiği Puanlar

Damla: 3
Senanur: => Songül’ün gelini 3
Aslıhan: 5
Selma: 1

*************************

Gelinim mutfakta 25 Mayıs Çarşamba Toplam Puanlar

Damla 4 1 1 5 3 14
Senanur 4 4 1 1 3 13
Aslıhan 5 5 5 4 5 24
Selma 1 1 1 2 1 6

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (23-27 Mayıs Haftası) – Çarşamba

*************************

Damla: 31 + 14 = 45
Senanur : 22 + 13 = 35
Aslıhan: 32 + 24 = 56
Selma: 31 + 6 = 37
*************************

Gelinim Mutfakta 25 Mayıs Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

25 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ ASLIHAN 
Gelinim Mutfakta 25 Mayıs Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ ASLIHAN
25 Mayıs Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒  SELMA

************************* 

Gelinim Mutfakta 26 Mayıs Perşembe Fragmanı İzle

25 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları ile puan durumu sonucunda bugün çeyrek altını alan yarışmacı ile bugün günün birincisi olan yarışmacı kesin olarak belli olacak. Gözler haftanın final öncesi son bölümüne çevrilecek. İşte haftanın final öncesi ekrana gelecek olan, Gelinim Mutfakta 26 Mayıs Perşembe fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

17 Yorum

 1. su damlanin sesi ne zaman susacak acaba hep hep konusuyor cok itici gelinim mutfakta yonetmeni bunlari gormuyormu ya bu kadar cok konusan saygisiz birisini nasil orada tutuyorlar gun gectikce daha cok konusuyor…

  1. bugün damlanın diskalifiye olması lazımdı çünkü kaynanasiyla tüyolasiyor bence arada mahsus bulamıyor sonra yapıştırıyor 5 leri

  2. ekip Damla nin o şekilde davranmasını istediği için damla öyle yapıyor
   ekip torpilli aslıhan in puanlarını bugün yükseltti

  3. 84 mılyonun karsısında bunca rezıllıge damlanın evlenecek olan genç kızlara kötu ornek olabılecegını ve çok kotu bır goruntu kırlılıgıne reyting ugruna göz yuman yapımcıları ve programı kınıyorum yazıklar olsun .. ikaz edilmesi uyarılması gerekırken sanırım yapımcılarda kıskırtıyor yarısmacıları butun suc kanalın ve yapımcılarındır ..NOKTA….

 2. Bugün dikkatimi çekti. Gelinler birgün önceden ertesi gün yapacakları yemeği biliyorlar ve kayinvalidelerine tüyo veriyorlar. Mesela Damla ‘ ben sana bezelyeleri çiğ bırakacağımı söyledimmi’ diye kayinvalidesine soru sordu.

  1. AYNEN BENDE AYI AYRINTIYI FAR KETTİM. KAMERALAR KAPALIYKEN NELER DÖNÜYOR ALLAH BİLİR…

 3. Damla ve kayınvalidesi diskalifiye olmalı herşey ortada adalet nerede.Senanur ve Şıngıl Hanım kendinizi toparlayın ya

 4. Geçen hafta yazmıştım neyapıp edip bu hafta bilezikleri Aslihana verecek.Aslıhanin yemekleri güzel değil fakat koruma altında bu nedenle bi sürü altın alıp gittiği halde yeniden getirdiler.Yesimi istiyoruz.

 5. Yeşim siz o kadar tatsız tuzsuz ki özetlere bakıyorum o zamanki zevki alamıyorum.. Lütfen büyük final yeşim siz olmaz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu