Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

25 Mayıs Cumartesi Ah Kalbim 327. Bölüm Özeti Kızımı Veremem!

Son bölümde Abhi açık açık kızını almayla Pragya’yı tehdit etmişti. Bakalım Ah Kalbim 327. bölümde neler yaşanacak? Merakla beklenen özetlerimize kaldığımız yerden devam edelim.

Abhi bu bölümde King’e Kiara ile ilgili sorular sorarken durumu fark eden Pragya hemen King’i yanına çağırır. Abhi, daha sonra Pragya’ya boşuna bahanelerle gerçeğin ortaya çıkmasını engel olsan da Kiara’nın benim kızım olduğunu kanıtlayacağım der. Pragya ise Abhi’ye bu benim hayatımın bitmesi demek, Kiara’yı sana asla vermeyeceğim der. Tanu ise King’i karşısına alıp eğer engel olmazsan senin de benim de evliliğim bitecek der. King şaşırır. Pragya ise konuşmak için Abhi’yi bulmaya çalışır. ah kalbim 327. bölüm özeti resmiKafası karışan King tam Pragya ile konuşacakken Dadi düşer, alelacele yanına giderler. Dadi iyidir ama yine de o halde partiye katılma konusunda ısrarcıdır. Tüm hazırlıkların odak noktası olan Neha ve Tarun konuşurlarken Mitali durumu yanlış anlar. Tarun kızıma hakaret ediyor diye herkese şikayet ederler. Mitali’nin söylediği üzere masanın altına baktıklarında onları değil, gizli gizli şeker yiyen Tayaji’yi görürler. Bu olayın da kapanması üzerine king ve Abhi yeniden konuşmaya geçecekken Pragya ile King dans pistine çıkar.ah kalbim 327. bölüm özeti resmi 2 Abhi sinirle izler sonunda da alkışayarak gerçeği saklamada üstünüze yok der. Ardından Pragya’ya sen söylemezsen ben söylerim der. Pragya korkudan her şeyi söyleyecek diye düşünür ama Pragya bir şey söylemez. Abhi de bahane ile konuyu kapatır. Abhi madem öyle doğruluk mu cesaret mi oynayalım diye yeniden Pragya’yı şaşırtır. Pragya’nın korkusu ise king hiçbir şey bilmiyordur ve konuşmaya bir türlü fırsat olmamıştır.

Abhi eğer karşımızdaki doğruyu söylemezse cezası bizim doğruyu söylememiz olacak der. Herkes kabul eder, eğlenceli anların ardından Abhi Pragya’ya kocanı seviyor musun diye sorar. Pragya evet çok seviyorum der. Sıra King’e gelir. King Abhi’ye bir tabak dolusu biberi yemesini söyler. Abhi mecburen yer. Pragya bal getirir ama Abhi yemeyi reddeder. King ise kafasını en çok karıştıran Aliya’ya Pragya ile ilgili sorulacak soru varsa ben kendim sorarım bir daha onun adıyla ilgili bir şey senden duymayacağım der. King daha sonra eve gittiklerinde de bir sonraki gün konuşurum deyip yatmaya geçer. Abhi bir sonraki gün Kiara konusunda Purabların da desteğini alarak Kiara’ya daha da yakın davranmaya başlar.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu