Tv Programları

25 Mayıs Doya Doya Moda Toplam Puanlar Netleşti

Doya Doya Moda 25 Mayıs Pazartesi Puanları Verildi

25 Mayıs Doya Doya Moda Toplam Puanlar da ilk gün kim birincisi oldu. Bugün Doya Doya Moda 25 Mayıs Pazartesi Puanları sırasında jüri üyeleri hangi yarışmacının kombinin beğendi? İşte merak edilen soruların cevapları bu haberimiz de sizleri bekliyor.

25 Mayıs Pazartesi Doya Doya Moda puanları sırasında ilk günden zirveye yerleşmek isteyen ve hafta finalinde kolyenin sahibi olmak isteyen tüm yarışmacılar, “Ramazan bayramı bayramlaşma” kombini için kendi tarzlarını ortaya koysalar da Jüri üyeleri maalesef acımasızca eleştirdiler.

Bugün yarışmada da rekabet bir kat daha artı. Özellikle son bölümde elenen Tuğçe’nin yerine daha iddialı olan Melika katıldı. Melika ilk günden ipin ucunu kaçırmak istemiyor ve bu haftanın bincisi olup, tarzını konuşturmak istiyor.

25 Mayıs Doya Doya Moda Toplam Puanlar

Bildiğiniz üzere Uğurkan Erez uzaktan da olsa yarışmacıların kombileri hakkında yorumlar yapmaya devam ediyor. Bu pandemi sürecinde dışarıdan kombileri değerlendirmeye devam etti. Bugün de Uğurkan Eren yine eleştirileri ile gündem olacak. Şimdi merakla beklenen 25 Mayıs Pazartesi Doya Doya Moda Puan durumu hemen alt kısımda tablo içinde verilmiştir.

Doya Doya Moda puan Tablosu – 25 Mart Pazartesi

25 Mart 2020 Pazartesi günü jüri üyelerin yarışmacıların kombilerine verdiği Doya Doya Moda 25 Mayıs puan durumu hemen alt kısımda ki tabloda verilmiştir.

Doya Doya Moda puan Tablosu - 25 Mart 2020

YARIŞMACILAR PUAN TABLOSU
Emel Başkan:11
Sepideh Su Bahar:9
Sündüz Durmaz:13
Hanzade Nuh:12
Gamze Eroğlu6
Betül Böçkün:9
Melika Aslan12

Pazartesi puanları sorasında Jüri üyeleri artık “İşte bu” diyecekleri kombinler görmek istediklerini ama uzun süre devam eden yarışmacılar, benzer kombinlerle gelmesinden dolayı, eleştiri aldılar. Tabi eleştirileri eksi puan olarak yarışmacılara döndü.

25 Mart Doya Doya Moda Konsepti

Haftanın ilk günü bu hafta ramazan bayramı olduğu için yarışmalara serbest kombin ve konu değil, bu haftanın önemine göre Bayramlaşmaya giderken giydikleri kıyafetlerle gelmesini istediler. Her biri farklı kombinlerle jüri üyelerin karşısına çıktı.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu