İstanbullu Gelin

25 Mayıs İstanbullu Gelin 51. Bölüm Özeti Ve Fragmanı # Sona Doğru

25 Mayıs İstanbullu gelin fragmanını ve İstanbullu Gelin 51. bölüm özeti ve tüyolarını sizlere verirken İstanbullu Gelin Son bölümde yaşanan olayları derinlemesine anlattığımız 25 Mayıs İstanbullu Gelin yazımız alt tarafta sizi bekliyor.

25 Mayıs İstanbullu Gelin Özeti Ve Tüyoları

25 Mayıs İstanbullu Gelin özeti, Fikret bu sefer de siren hanım ile işbirliği içinde olacak gibi gözüküyor. Fikret de siren de Esma sultan garip beyin ilişkisini istememektedir ve belki de bu iş birliği Esma sultan ve garip beyin ilişkisine zarar verecektir. Süreyya ise bu gözde olayından dolayı sıkıntılı günler geçirecek gibi gözüküyor. Faruk ün kendisinin yokluğunda gözde ile birlikte olduğunu öğrenince ise bu sefer Faruk’u affedemeyecek ayrıca ademin planlarını bir bir uygulayamaya koyması ile de şirkette ki işlerin de kötü gideceğini gösteriyor. adem ve Dilara için ise sürpriz bir gelişme yaşanabilir ve yeni bir bebek haberi de onlardan gelecek gibi gözüküyor.

İstanbullu Gelin Dizi kapak Resmi 2

Adem’in gözde üzerinden Faruk’a kurduğu planlar yavaş yavaş işlemeye başlar. Faruk hastaneden çıkınca eve çiçek gönderir ve bu durum Süreyya’nın dikkatini çeker. Süreyya’nın Esma sultana, anne demesi de Faruk’u çok mutlu eder ancak bu durum ipek’in kıskanmasına sebep olur. Fikret ise Faruk ün istediği catring firması ile anlaşma yapmayıp Gözde’nın catring şirketi ile anlaşma yapar tabii ki Gözde’nin bu işi almasında Adem’in rolü büyük olur. Akif ise Gözde’yi şirkette görünce çok şaşırır. Gözde şirketten Fikret ile birlikte çıkar ve konakta Faruk’u ziyaret etmeye gelir. Diğer taraftan Burcu ve Osman düğün için hazırlıklar yaparken burcunun annesi sürpriz yaparak yanlarına gelir. Evlendiğini de söyleyerek Garip bey, Burcu da bir şok etkisi yaratır.

 

Süreyya ve Faruk, Fikret ile birlikte Gözde’nin de eve geldiğini görünce çok şaşırırlar. Faruk onunla görüşmek istemez. Süreyya da soğuk bir karşılama yapar. Ancak iş için de görüşmek istediği söylenince Faruk görüşmek zorunda kalır. Osman ise Burcu’nun annesi siren in yeni eşinin Garip hallerini görünce bu durumu Süreyya ya anlatmadan duramaz ve ona mesaj atar. Burcu ise annesinin bu genç adamla evliliğine çok sinirlenir. Gözde, Faruk dan geçmişin hatırına catring işini kendisine vermesini ister ve alttan alttan da Faruk’u tehdit eder. Bu durum Faruk’un çok canını sıkar ve Akif’i arayıp Gözde’yi uzaklaştırmasını ister.

İstanbullu Gelin Son Bölüm Özeti (50. Bölüm)

25 Mayıs İstanbullu Gelin fragmanı en alt kısımda verilmiştir diyerek geçtiğimiz bölümü anlatalım. Gözde’nin konağa gelmesi sadece Süreyya’yı değil Esma hanımı ve ipek’i bile rahatsız eder. Siren hanım düğün ile ilgili ayrıntıları görüşmek için konağa geleceğini evlendiği için Garip beyin ve Burcu’nun kendine tavırlı olduklarını bu konuda ondan yardımcı olmasını ister. Esma hanım ise  Garip beyin Siren hanımın evlenmesine kızdığını ve kıskandığını duyunca canı sıkılır. Akif ise Gözde’yi şirketten uzak tutmak için onu arar ve onunla konuşmalarını duyan Senem hanım ise Akif in kendisini aldattığını düşünür. Süreyya’yı arayarak Akif in kendini aldattığını söyler. Aldattığı kişi ile Akif’i basacağını ve onun da kendisi ile gelmesini ister. Garip beyler akşam yemeği için konağa gelirler. Ancak geceye Siren hanım ve genç eşi damga vurur. Ayrıca düğünün de bahçede yapılması planlandı. Adem, Dilara’ya sürpriz yaparak romantik bir ortam hazırlayıp ona çocuk istediğini söyler. Fikret ve Siren hanım karşılıklı olarak birbirlerine iltifat dolu sözler ederek birbirlerine karşı daha yakın ilişkide içerisinde olurlar. Esma  hanım, Garip beyin Siren hanımı kıskandığını düşündüğü için ona tepkisini gösterir.

 

Süreyya, Dilara ve Senem hanım Adem’i Gözde ile birlikte görünce Süreyya çok şaşırır. Ancak Senem hanım onları görünce çok üzülür. Süreyya ise bu durumun Faruk ile ilgili olduğunu düşünerek çok tedirgin olur ve Faruk ile konuşmak ister. Akif de Gözde’yi bu işten vazgeçmesi için ikna edemez. Garip bey, Esma sultanın gönlünü almayı başarır ve ona çiçek gönderir. Çiçekleri görünce Esma sultan mutlu olur ve Garip beyin yanına gider. Garip bey ise siren hanımın eşinin bir dolandırıcı olduğunu öğrenir. Süreyya ise sinirli bir şekilde Faruk’un yanına gelerek ona Gözde’nin gerçekte kim olduğunu sorar. Akif, eve geldiğinde bütün eşyalarının senem hanım tarafından dışarı atıldığını görünce çok şaşırır. Akif ise senem hanıma gerçeği söylemek zorunda kalır. Faruk da Süreyya’ya Gözde ile ilgili gerçeği söylemek zorunda kalır.

 

Süreyya duydukları karşısında sinir krizi geçirir. Adem ve Gözde biraraya gelerek boran jetin uçağına uyuşturucu yerleştirip onların kaçakçılıkla manşet olmasını sağlayacak şekilde planlar yaparlar. Garip bey ise siren hanıma eşinin dolandırıcı olduğunu ve ondan ayrılması gerektiğini söyler ancak siren onu dinlemez ve Esma sultan ile ilişkisini istemediğini söyler ancak garip bey Esma sultanı çok sevdiğini söyler ve eve sessizce giren Esma sultan bütün konuşmaları işitir. Süreyya Faruk tan gözde ile ilgili yaşadıkları her şeyi öğrenir daha sonra ise Faruk’un telefonunu da alıp evden çıkar. Faruk’un telefonundan Gözde’ye buluşmak istediğini söyleyerek mesaj atar. Buluşma yerine gelen Gözde Süreyya ile karşılaşınca çok şaşırır. Süreyya, Gözde ile görüştükten sonra ise Faruk gelir ve kendini affettirmeye çalışır. 25 Mayıs İstanbullu Gelin fragmanı alt tarafta verilmiştir.

25 Mayıs İstanbullu Gelin Fragmanı

Bu başlık altında 25 Mayıs İstanbullu Gelin Fragmanını ve İstanbullu Gelin 51. bölüm özeti vermeye çalıştık. Şimdilik 25 Mayıs fragmanı yayınlanmamıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

143 Yorum

 1. Seni çok beklettim. Tylla )))) şimdi uyumuşsundur.ALLAH RAHATLIK VERSİN İYİ GECELER TATLI UYKULAR ?
  YARIN görüşürüz.
  Kız kardeşimin selamı var sana ve bizim oralar çok sesiz ya , çok sıkıcı ? sen oraya nasıl giremiyorsun , yarın bana anlatsana belki sorunu çözerim ve aramıza geri dönersin ? dönmen için elinden geleni yapacağım.. Tyllaaaaa )))

 2. Bende sizi ozledim ya ayy ne kadarda mutlu oldugumu bilemezsin MAVI OZUR DILEME BEN SENI BEKLETDIM SANDIM ABLAN BANA MSJ YOLLAMIS BEN SE UYUYA KALMISIM
  VALEYKUMUASALAM SELAMI YOLLAYAN ILETEN SAG OLSUN BENDENDE KIZ KARDESINE SELAM SOYLE

 3. Aleykümselam tylla, gerçekten çok özledik ya anlatamam.. Ben sadece senin için buraya yazdım ? yoksa yazmazdım ve ablam için başka kimse için yazmam bunu unutma ? gerçekten dönmeni çok istiyorum. Bende inanki senin mjkni görünce içim rahatladı. ? aklım sendeydi nasılsın diye ?

 4. Mavi ben 3 gundur oraya giremiyorum sadece dc cekyor

  Mavi kankana kiz kardesine ve ordakilere KOS KOCAMAN SELAM SOYLE BENDEN
  3 gundur sinir olyorum bu nasil olur diye resmen cildiryodum ya

 5. Hep senin yanındayım ? bunu unutma biz bir aileyiz ? ve seni tekrar ailemize geri getireceğim ? tyllaaa ⚓ sorunu bir yazsana sabah bizim adminimşze anlatayım bakalım ne sorun var ??

 6. Aleykümselam tylla sen merak etme ben herkese iletirim ?
  Oraya girerken hata kodumu çıkıyor . Mesela sonuç bulunamadı tekrar deneyiniz Mİ DİYOR tylla ?

 7. Tsk ederim mavi ben iyiyim sen nasilsin ablandan her gun sorup duryorum odakiler nasil diye
  Kankan hakdada ovrandim cokk gecmis olsun mavi ovrandigimde onu cok merak etdim ablan o cok sukur iyi dedi bende rahatladim ama onuda nasil ozledim anlatamam mavi beni kirmadan buraya yazdigina inanki su an cok mutluyim tekrar tsk ederim

 8. Mesela ben int yaki googleden giryorum kordugum diye yazyorum sonra bir sure sey cikyor ds katigorya bolumler bende KORDUGUM DIZI HABERLERI Db basyorum normalde ozetler cikyodu ama simdi hic bisey cikmiyor kordugum d b basdim kod falan dimiyor tekrar deneyinde dimiyor sadece gitmiyor okadar

 9. Çok şükür iyi olmana çok sevindim ? tylla sen istersin de ben yazmazmıyım ? kankam iyi çok şükür evi su basmış. Ve abilerinin iş yeri sel basmış baya hasarları var bende üzüldüm ? ama ne yapalım Allahın emri bu ? herşey düzelir inşallah inanıyorum buna )))) ben çok mutluyum şimdi seninle konuşabildiğim için ???

 10. Kankam seni çok özledi anlatamam ? beni arayıp duruyor tyllam geldimi diye ?? haber var mı diye))?? tylllaaaa nerde deyip duruyor ?? ya çok komik ??

 11. Bilyorum bende onu hep soryorum ablandan o ne diyor bilyomun seninle kanka olup beni celandiricam diyor

 12. Tamam işte kördüğüm ilk özeti var ya ona tıkla çıktığında bir yorum yaz gönder bakalım oluyor mu..

 13. Tylla db yazdın demi . Ha işte db ye girdiğinde arama motoruna kördüğüm yaz tıkla çıkar..))

 14. Acaba tylla bizim adminimiz seni yanlışlıkla engelledi mi ne yaptı.. Tlnde mi sıkıntı var yoksa db demi ablamdım bir türlü (

 15. Tylla bir bunları dene tlnin internet geçmişini hepsini sil ve tlni tamamen kapa ve tekrar aç yine db ye gir bakalım olacak mı.. İnşallah olur ya

 16. Bence tl de olsa gerek yada burda int iyi cekmiyor bunun adminiz la ilgisi yok diye dusunyorum sebebi ben yola cikmazdan once sizlere hosca kalin diye yazmisdim yine bir sebep orda int cok iyidi mobilyadanda wi fi dende giryodum

 17. Denedim mavi soylediklerini yapdim int gecmisini sildim ve kapatim sonra acdim olmadi her turli denedim

 18. Bu arada unutmusum ablan soylemisti onada kardesin soylemis bu habere kardesin ve senin adina sevindim basga sizin dilinizde ne diyilyor simdi bulamiyorum kutlamak icin yani…

 19. Zaten 3 gundur benimde morelim bozuk bu yuzden neden giremiyorum diye inan her turli deneyorum

 20. Ben resman cildiryorum giremiyorum diye sabah deneyorum gece 00:00 hatda sahur vakti da girmeye deneyorum

 21. Haa ? ? ? anladım tylla benim annem 8 aylık hamile bunu size demiş ben unutmuşum affetsin ? ? ? ? annem 38 yaşında

 22. Ozur dilerim mavi annemde bu gunler iyi deyil yuregi agiryor bacaklarida oyuzden onu sinirlendirmezlige calisyorum yoksa tl elimde gordugu zaman cok kizyo burak sunu diye

 23. Bizde bazen oyle sorunlar oluyor Tylla
  sitemiz sapiklar tarafindan saldiriya uradida
  simdi biraz kendisine geliyor

 24. Mavis sanada gunaydin

  Tyllancim sikilirsan birileriyle konusmak istersen ah kalbime gec orda seninde tanidiklarin var Alev abla Esna
  daha bir cok kiz
  yani siteye girene kadar onlarla konusa bilirsin
  kordugumde var ordada iyi kizlar var adini sen koyda var
  ben orda oluyorum
  orayada yaza bilirsin canim

  yalniz kalmani istemem

 25. Son olarak db giremiyorsun
  dediyin gibi internet sorunun ola bilir bide yandeksden dene canim belki olur
  mavisin dediklerini etdiysense o zaman senin internet sorunun var yada site admini seni engellemisdir
  cunki bende eskiden oraya yazardim ama seninki gibi bir sorun gormedim ben

 26. Anladım tylla sorun değil? benim annemde öyle senin annen gibi ? ?
  Ben uyuya kalmışım ya çok özür dilerim ?

 27. Anonim benim aniden gondere basmışım???
  Sizde 00.00 oluyor.. Bizde de 10 oluyor.. O zaman geliriz ?? gündüzleri çok işlerim var ???

 28. Tylla benim hakımda kötü kötü konuşuyorlar ben gelmiyeceğim ya beni tanımadan nasıl konuşurlar BUNLARIN Allah korkuları yok mu inanki Kalbimi kırdılar ölçüp biçmeden

 29. Merhaba tylla abla nasılsın seninle tanışmak istiyorum guljan abla benden bahsetmiştir
  Mavi abimin tl sinde yazdım şimdi benim int çok az o yüzden çekmedi bir türlü burası? ne zaman gelirsin sanırım gece geleceksin eğer filiz abla müsaade ederse bende yazacağım?

 30. Filiz abla şuan kesin ifratlardasınız.
  Allah kabul etsin inşallah
  Abla cevabını kısa zamanda bekliyor olacağım Afiyet olsun ?

 31. Hayat hos geldin cnm burasynyn kapsy herkese acyk cnm filiz ablamda kabul edecek eminim tekrardan hos geldin
  Ben kacar buralar yazmam cnm size iy sohbetler tyllayla bys?

 32. Selam Tylla nasylsyn Hayat sende nasylsyn maviye ne oldy bu gun Tylla burdamyn a bide fliz hanymdan nasyl rijada bulunabilerim ben Guljan Turkmenistanlyym buraya Tyllanyn tlf sorun oldugu icin katyla bilermiyim a buarada selamun aleykum herkese ve hayrly ramazanlar

  1. sen de hoşgeldin güljan elbette ki katılabilirsin kapımız herkese açık yeter ki saygı sevgi çerçevesinde olsun;)

 33. Fliz hanym benim kendi tlf malesef dc cekmiyor ama kardesiminkiden giryorym ajaba buraya katylabilermiyim ara syra

 34. Ben 30 yasymdayym turkmenistandan katylyorym 2 cojuk annesiyim a bide kojam var bu kadar buraya eger kizlar kabul ederse sohbetler etmeye katylabilermiyim Fliz hanym

  1. iftar sonrası biraz uyudum yeni okuyorum yorumları canım o yüzden yeni gördüm ;) seve seve kabul ederiz ;)

 35. Hayat merhaba! Aksamin hayirli olsun canim bende seninle tanismak isteyordum hos geldin tatlim evet guljan senden bahsetmisti hayat mavi abin nasil iyiyimi

 36. Ya ben anlayamiyorym kardesiminde tlf seninkiyle ayni model ama olmuyor ya neden kendi tlf evde brakdym ya

 37. Fliz hanym boyle soylesek kusura bakmayyn ama orada bizim bi kac tane vatandaslarymyz var arkadaslarmyz var burda biz aynide ben hayat tylla maviden baskasyny taniyamayorym kusura bakmayyn

  1. sitede belki tanıdıklarınız olabilir adını sen koy, ah kalbim ve kördüğüm sayfalarında yorumcularımız mevcut ;)

 38. Hangi ozet hadi sende oraya gel bekliyorym nede olsa aylayys anlasmazlyklar olmasyny istamam

 39. Tylla ben db gidijamda burasyny kaybedijam yanam kardesimi uyandyryp dondim ya db niye cekmiyor ya tlf soryn var ajaba

 40. Tm hadi goreyimde tylla senden bisey sora bilermiyim ayna varya bizim hakynda kordugumin hangy sitesine yazmysdy bilyormusyn

 41. Cok cok tsk Fliz hanym gular yuzle karsy aldygnyz icin sevgii ve saygyda Allahyn izniyle kalbimden bol bol cikijak

  1. ;) çok teşekkür ederim sözlerin için ne zaman dilerseniz gelebilirsiniz sormanıza gerek bile yok canım ;)

 42. Guljan abla ? tylla abla? özür dilerim. Geç geldim. Anneme yardım ediyordum da Affedersiniz ?

  Merhaba Hazar çok teşekkür ederim canım benim ?

 43. Allah rahatlık versin iyi geceler tatlı rüyalar diliyorum herkese ???
  İnşallah yarın görüşmek dileğiyle ?
  Ben bu siteyi çok sevindim. Filiz abla direk cevap veriyorsunuz? çok teşekkür ederim ?
  Allah nazarlardan saklasın sizleri?

 44. Iyi geceler canisilar
  hayat
  bana kusmusun canim
  benim yuzumden mavi gitdi belkide benden nefret ediyorsunuz hepiniz

 45. Bizim site oyle hayat filiz abla bizi cok seviyor ve bize onem veriyor
  bizde onu cok seviyoruz
  herkese oyle benim ablam
  bu arada hos geldiniz gec olduda biraz ozur

 46. Teşekkür ederim. Gülay canım ben küsmedim. Sadece büyük anlaşmalar var ben buna üzüldüm. Bilirsin kız kardeşler abilerine çok düşkün ve asla üzülmesine tahammül edemiyorum sadece bu canım ?

 47. Guljan ablam hoşgeldin nasılsın ? boşverelim abla konu açılmasın açılınca elimize bir şey geçmez? yanlış anlamalar oldu ? bu kadar boşverelim ??

 48. Anladım abla ben bir daha db ye gitmeyecem ? burada olucam sizlerde burada olun? abla ?
  Abim üzgün ama herşey geçecek sen merak etme ?

 49. Yorumym bi turli cikamiyor hadi uya janym sende selamlarymy soyle kankamada a bide gelijek jumaya kadar isilimide buraya cagyr tm janym

 50. ALLAH RAHATLIK VERSİN İYİ GECELER TATLI RÜYALAR ??
  FİLİZ ABLA?
  GULJAN ABLA?
  TYLLA ABLA?
  GÜLAY’IM ?
  VE HERKESE
  Yarın görüşmek dileğiyle Allaha emanet olun ???

 51. Hayat canim nasilsin iyiymisin aksam guljanla yazisyordum uyuyu kalmisim seninle yine konusamadik ozur dilerim
  Eeee mavi nasil iyimi isil nasil haberin varmi aslinda onu maviden sorcakdim ama oda artik gelmiyor oyuzdende senden soriyim dedim

 52. Günaydın hayırlı sabahlar? tylla abla ? ne özürü abla sizde saat geç olmuştu. Canım benim bende şimdi okuldayım ?? öğlen yemeği yiyecem ? ??

 53. İyiyim tylla abla seni sormalı? abim morali bozuk daha o da okuldan çıktı ? işe gidiyor ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu