Gelinim Mutfakta

25 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Neden Yok?

Gelinim Mutfakta 25 Mayıs Pazartesi Yeni Bölüm Yayınlanmadı

25 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Neden Yok? Yeni Bölüm bugün var mı? gibi soruların sosyal medyada uçuşması üzerine bu haberi kaleme alıyoruz. Bildiğiniz üzere Kanal D ekranlarında yeni bölümü 13:45 de izleyici ile buluşan hem yemek hem de gelin kaynana konseptini bir arada sunan Gelinim Mutfakta 25 Mayıs Pazartesi yeni bölümü yayınlanmadı.

=> 4 Temmuz Pazartesi Gelinim Mutfakta Neden Yok sonucu için tıklayınız.

25 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Neden Yok

25 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta yeni bölümü olmasını bekleyen ve son bölümü izlemeyenlerin oldukça fazla olması bizleri şaşırttı. Hemen konuya geçmek ve bu arayışa son vermek istiyoruz.

=> Gelinim Mutfakta 25 Mayıs 2022 Çarşamba Puan Durumu sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 25 Mayıs Neden Yok

Mart 2018 tarihinde KHK ile evlendirme programların TV üzerinde yayınlanmasının yasaklanması ile yayın hayatına başlayan Program, ilk sezon kısa bir ara vermiş, İkinci sezonuna ise iki haftalık karadan sonra başlamıştı. Bu sezon ise 2019 Ağustos ayınca sevenleri ile buluşan program 530. bölümde sezon finali yaparak aramızdan ayrıldı.

=> 21 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi kim olduğunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta neden yok

Gelinim Mutfakta 25 Mayıs Pazartesi günü olamamasının sebebi sezon finali yapmasından dolayıdır. Yeni bölümü bugün var mı diyenler için açıklayıcı ve kısa bir makale hazırlamak istedik. Bu arada merak edilen soruların başında ve bu konu ile ilintili olan Gelinim Mutfakta ne zaman başlayacak (2020-2021) Öğrenmek için tıklayınız.

Yeni sezonda bazı değişiklikler olacak. Fatih Ürek program Best of şeklinde mi devam edecek? Yoksa eski düzen olan yeni yarışmacıların katılımı ile devam edip etmeyeceği konusunda henüz kesin bir karar olmadığını söyleyerek ayrıldı.

Best Of Gelinim Mutfakta bilezik ve çeyrek listesi (tıklama görseli)

Bizlere gelen bilgiler çerçevesinde yeni yarışmacıların geleceği konsept düşünülse de programa pandemi sürecinde katılımların az olması, buna engel olmakta. İlerleyen dönemlerde Gelinim Mutfakta Başvuru Formu doldurup, yarışmacı olmak isteyenlerin sayısı artması halinde yeni yarışmacıların geleceği bir düzenle devam edilecek. Ancak bu mümkün olmaz ise oranın ortamını bilen eskilerle yola devam edilecek.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

  1. Bende öyle düşünüyorum arkadaşlar hile var hak yeniyor enler olmadan önce elif, Ezgi Hatice ve gülcan olunca hiç bilezik alamıyordu ama birden üçüsüde gidince 20 ken 70 e getirdi yani 50 bileziki nasıl da bu kadar hızlı aldı anlamıyorum .zaten seyircide hile olduğunu anlayınca programı artık izlemeyeceğini defalarca kez söylemişti ama yine de hile yapmayı bırakmadılar işte hilenin bedeli eğer böyle hile yapılmaya devam edilecekse hiç oynamasın daha iyi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu