Zuhal Topal'la Sofrada

25 Mayıs Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Neden Yok?

Zuhal Topal'la Sofrada 25 Mayıs Pazartesi Yeni Bölüm Yayınlanmadı

25 Mayıs Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Neden Yok? Yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? Bu hafta yeni bölüm yayınlanacak mı? İşte bu soruların cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> 25 Mayıs 2022 Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

25 Mayıs Pazartesi Zuhal Topal'la Sofrada Neden Yok

Zuhal Topal’la Sofrada 25 Mayıs Pazartesi Yeni Bölüm Yayınlanmadı ve bir çok kişi gene akçam mı yayınlanacak diye sosyal medya da sorduklarını görmemiz üzerine bu yazıyı kaleme alıyoruz.

Zuhal Topalla Sofrada Bugün Neden Yayınlanmadı (25.05.2020)

22 Mart Cuma günü 410. bölümü ile Fox TV ekranlarına gelen sevilen yarışma programında, Cuma günü yarışan Ferah Epik 33 puanla 15.000 TL’nin sahibi oldu. Gelecek hafta yarışacaklar kimler diye beklerken aldığımız bir haber hem bizleri hem de programın sevenlerini oldukça üzecek.

=> 8 Haziran 2020 Zuhal Topal’la Sofrada Puanları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

25 Mayıs Pazartesi Zuhal Topal’La Sofrada programı bayram nedeniyle yeni bölümü yayınlanmayacak. Sadece bugün değil, 25 Mart Pazartesi ile 29 Mayıs Cuma haftasında Fox TV’nin sevilen yarışma programı bayram arası verdiği için yeni bölüm yayınlanmayacak.

Zuhal Topalla Sofrada Bugün Neden Yayınlanmadı 25 Mayıs Pazartesi

Aslında Program bir hafta öncesinde çekimleri yapılmasına rağmen, gelecek hafta hazır bölüm olması için ve bu pandemi sürecinde vaka sayıların azalıp, hayatın normale dönmesi için zamandan kazanmak isteyen program da bu hafta yeni bölümü yayınlanmadı.

Zuhal Topal Yeni Bölüm Ne zaman Yayınlanacak (1 Haziran 2020)

25 Mart Pazartesi günü 411. bölümü ile Fox TV ekranlarında gelmesi beklenen program, bayram arası vermesi nedeni ile devam eden bir sonraki hafta 411. bölümü ile yayın hayatına devam edecek. Aldığımız bilgi doğrultusunda 13 Haziran Cuma günü sezon finali yapması bekleniyor.

Zuhal Topal 25 Mayıs pazartesi yeni bölüm yayınlanmasa da programın Kıbrıs çekimleri ile tekrar bölümü ile yayında olacak.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu