Gelinim Mutfakta

25 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Puanları Açıklandı! [Günün Birincisi]

Gelinim Mutfakta 25 Mayıs Salı günün birincisi açıklandı. Haftanın ikinci bölümünde 25 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucu kim birinci oldu? Sayan Sayan bugün kaç puan verdi? 25 Mayıs Salı günü bugün çeyrek altını kim aldı? Neslihan kaç puan aldı? Bugün Neslihan çeyrek altını alabildi mi? Hangi gelin çeyrek altını kazandı? 25 Mayıs Salı günün birincisi kim oldu? 25 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta puan durumu sonucu bugün kim birinci oldu? 24-28 Mayıs haftasında Salı günü en yüksek puanı aldı? İşte tüm bu soruların cevaplarını haberimizin içinde detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.

=> 25 Mayıs 2022 Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu için tıklayınız.

Güncelleme (26/05/2021) 25 Mayıs Salı günü gelinlerin yerine kaynanalar yemek yaparken, gelinler de kaynanaların yemeklerine puan verdi. En yüksek puanı Esra’nın kaynanası Fatma alırken, en düşük puanı Nagehan kaynana aldı.

=> Gelinim Mutfakta 29 Haziran Salı Puanları ve sonucu görmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 25 Mayıs Salı Puanları sonucunda yeni gelen Neslihan’ın alacağı puanlar haftanın kaderinin %100 değiştirecek. Zira ilk bölümde çok yüksek puanları alabilen Neslihan bunun tesadüf eseri mi aldığını, yoksa gerçekten elinin lezzetinden dolayı mı aldığını bugün alacağı 25 Mayıs Salı puanlaması ile netlik kazanacak.

=> 22 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Bugün kim Kazandı görebilmek için lütfen tıklayınız.

25 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Puanları verildiği sırada Nagehan ve gelini Seda

Bu hafta yarışmaya dahil olan Neslihan 8 yaşında beri mutfakta yemek yaptığını, yarışmada kendisini kanıtlamak, altınları almak için geldiğini söyleyerek oldukça iddialı bir giriş yapmıştı. İlk bölümde 17 puan alarak iyi bir başlangıç yapmayı başardı.

=> 8 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi için lütfen tıklayınız.

Neslihan ilk bölümde iddiasını kanıtlayacak nitelikte puanlar alsa da bunun bir tesadüf olmadığını, adeta ilk bölümde aldığı puanların sağlamasını yapmak için bugün 25 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, çeyrek altını almak zorunda.

=> 1 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 2

Bugün 25 Mayıs Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını alan gelin kim? Bugün kim birinci oldu? Soruların cevaplarını yazının en sonunda bulabilirsiniz.

=> 28 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Son Puan Durumu Sonucunu öğrenmek için Tıklayınız.

Gelinim Mutfakta son bölüm de daha doğrusu bu haftanın ilk bölümünde yüzü gülen taraf Yağnur oldu. Aslında çeyrek altın Neslihan’a giderken, Nilgün kaynananın stratejik puanlaması ile çeyrek altının bir anda adresi Yağnur oldu.

=> Gelinim Mutfakta 28 Mayıs 2021 Cuma Kim Elendi Öğrenmek için Tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 25 Mayıs Salı Puanları açıklandığı sırada Neslihan ve Serpil

Bu hafta yarışmaya renk katmak amacıyla Seda Sayan’ın büyük sürprizi var. Herkes sürprizin ne olduğunu merak ederken Seda Sayan sürprizini şöyle açıkladı; 

“Gelinler izleme odasına, kaynanalar mutfağa!”
Sunucu Seda Sayan

25 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Puan durumu açıklandığı an Yağnur ve Kaynanası

Sözleri ile uzun süredir yapılmayan kaynanaların yemek yaptığı, gelinlerin ise kaynanaların tabaklarını bulmaya çalıştığı bir bölüm bizleri bekliyor. Özellikle bugün 25 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta puanları ve puanlaması sırasında gelinler kaynanaların tabaklarını bulamadığı takdir de kendilerini nasıl savunacakları şimdiden merak konusu oldu.

=> 28 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Puan Tablosu sonucu için tıklayınız.

Bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sırasında gelinler puan vereceği için kaynanaları sert dille eleştiren gelinlerin hata yapmadan kaynanalarının tabaklarını bulması gerekiyor. Özellikle Seda, Esra ve Yağnur; kendi kaynanalarına bu konuda çok yüklendikleri için bu üçlünün ne yapıp edip kaynanalarının tabaklarını bulmak zorunda.

=> 27 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları için tıklayınız.

25 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Yağnur daha önce kaynanasının yemek yaptığı, kendisi ise puan verdiği bir format da yarışmadığı için bugün Gelinim Mutfakta 25 Mayıs Puanlama sırasında bir hayli zorlanacak. Diğer taraftan kaynanaların yemek yaptığı konsepte açık ara şampiyon olan kaynana Nagehan ise “Bu hafta bilezikleri Seda benim sayemde alacak.” diyerek durumu değerlendirdi.

=> 26 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu için tıklayınız.

Kaynana Nagehan daha evvel böyle bir format da yarışmış, diğer kaynanalara nazaran tam puana yakın puan aldığı için Nagehan kaynana kendisine çok güvenirken, Fatma ve Nilgün kaynana şimdiden zorlandıkları görülüyor. Anlaşılan o ki bugün Gelinim Mutfakta 25 Mayıs Salı puanlaması Seda’ya yarayacak.

Gelinim Mutfakta 25 Mayıs Salı Puan Durumu

24 Mayıs 2021 tarihinde başlayan bu hafta yarışmaya katılan Neslihan ilk bölümde çok iyi puanlar alarak rakiplerine gözdağı vermeyi başardı. Neslihan, 25 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta puanları ve puanlaması sonucunda en yüksek puanı almak istiyor. Eğer ki istediğini başarabilirse, bugün Gelinim Mutfakta 25 Mayıs Salı Puan Durumu sonucunda birincilik koltuğuna yerleşecek.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 2

25 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Puan tablosu tüm yarışmacıları %100 etkileyecek önemli bir puanlama olacak. Zira haftanın henüz başında alınan çok yüksek puanlar ya da alınan çok düşük puanların telafisi neredeyse imkansız oluyor.

Bu sebeple 25 Mayıs puanlaması sonucunda her bir yarışmacının aklında geçen bugün günün birincisi olup aynı zamanda bugün çeyrek altını alan gelin olmak. Ancak bunu bir tek gelin başarabilecek.

Gelinim Mutfakta 25 Mayıs Salı Puan Durumu netleştiği an Esra ile Fatma

Seda Sayan haftanın ilk bölümünde en yüksek puanı yeni gelen Neslihan’a verdi. Bu da demek oluyor ki Neslihan’ın el lezzeti var. Lakin ilk gün acemi şansı mı? yoksa gerçekten lezzeti yemekler yapabiliyor mu? bunun cevabını Neslihan’ın bugün Gelinim Mutfakta 25 Mayıs puanlaması sırasında alacağı puanlara bağlı. Lakin bugün gelinler değil kaynanalar yemek yaptığı için Neslihan’ın Çarşamba günü alacağı puanlar oldukça önemli olacak.

25 Mayıs 2021 Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Seda Sayan Salı beş puanı kime verdi? Seda beş Puanı Nagehan kaynanaya mı verdi? 25 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta puan durumu sonucu hangi gelin birinci sıraya yerleşti? Salı çeyrek altını kim aldı? İşte bu soruların detaylı cevapları ise alt kısımda günün puanlarının verildiği puan tablosunda sizleri bekliyor. 

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 25 Mayıs Puanları (25/05/2021 Salı)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Seda Sayan Kaç Puan Verdi)

*************************

25 Mayıs Seda Sayan Kaç Puan Verdi

Nagehan: 1
Fatma: 5
Nilgün: 4
Serpil: 2

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Gelin Yağnur’un verdiği Puanlar

Nagehan: 1
Fatma: 5
Nilgün: => Yağnur’un Kaynanası 1
Serpil: 4

*************************
” 25 Mayıs 2021 Salı Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Gelin Neslihan’ın verdiği Puanlar

Nagehan: 2
Fatma: 1
Nilgün:  5
Serpil: => Neslihan’ın Kaynanası 4

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
Şeklinde Aradığınızda Karşınıza En Doğru Sonucu Veren dizicenter Çıkacaktır.
*************************

Gelin Seda’nın verdiği Puanlar

Nagehan: => Seda’nın Kaynanası 1
Fatma: 5
Nilgün: 3
Serpil: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 Saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Gelin Esra’nın verdiği Puanlar

Nagehan: 1
Fatma: => Esra’nın Kaynanası 5
Nilgün: 3
Serpil: 4

*************************

Gelinim mutfakta 25 Mayıs Salı Toplam Puanlar

Nagehan 1 1 2 1 1 6
Fatma 5 5 1 5 5 21
Nilgün 4 1 5 3 3 16
Serpil 2 4 4 1 4 15

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (24-28 Mayıs) – Salı

*************************

Nagehan (Seda) : 17 + 6 = 23
Fatma (Esra)        : 8 + 21 = 29
Nilgün (Yağnur) : 19 + 16 = 35
Serpil (Neslihan) :17 + 15 = 32

*************************

Gelinim Mutfakta 25 Mayıs Salı Puanlama Sonuçları

*************************

25 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ FATMA
Gelinim Mutfakta 25 Mayıs Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ FATMA
25 Mayıs Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ NAGEHAN

*************************

Gelinim Mutfakta 26 Mayıs Çarşamba Fragmanı İzle

25 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucu %100 belli olduktan sonda bugün günün birincisi olan gelin ve bugün çeyrek altını kazanan gelinin kimler olduğu da belli olacak. Gözler ise haftanın ortasında Çarşamba günü yarışmacıların nasıl puanlar alacağına çevrilecek. İşte tüm bu anların kısa özeti olarak Gelinim Mutfakta 26 Mayıs Çarşamba fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

9 Yorum

  1. SEDA kayınvalidesinin fırını iyi ayarlıyamaması sonucu sanırım haftanın 2.günü elenme potasına girecek gibi.Bu yarışma hata kabul etmiyor.

  2. BİR GELİN KAYIN VALİDE BU KADAR MI ŞANLI OLUR? GICIK ESRA’NIN GICIK KAYIN VALİDESİ GELİNİ GİBİ YİNE YÜKSEK PUAN TOPLAYIP ÇEYREĞİ ALDI!..ONLARIN YARIŞMADAN GİTTİĞİ GÜN BAYRAMIM OLACAK!..

  3. Yarın ZEYTİNYAĞLI PATLICAN RULOLARI yemeği var.Fatma hanım sanırım ESRA ya 1 YAĞNUR a 5 veriyor.Patlıcanla ruloyu güzel sararak yapmak lazım.Şekil önemli ayrıca iç harcını kavururken suyu çekilene kadar kavurmak lazım sonra baharatlar atılacak.Sulu kalırsa sararken akıp gider.Patlıcanları kızartırken yakmamak lazım dikkat edilmesi gerekli.

  4. Niye öyle diyosunuz benim esrara kötü yorumlar geliyor hepsinden nefret ediyorum ama esra benim için ban başka kayın validesi de öyle Yok neymiş esra götü yemek yapıyomuş sizin gözlerin niz görüyor mu esranın kollarındaki bilezikleri çeyreklerdi ama bişey diyimi hani esta giderse bayram yaparsınızya emin olunki esranın geri dönüşümü mükemmel olacak o zaman bayram boğazınızda kalacak 😉😊

  5. Merhaba arkadaşlar nasılsınız?evet bende Esra dan nefret ediyorum gıcık biri😈😈 gülüşü bile iyrençç😝esra şansa kaldı seda sayan bilerek sakladı iki kere elendi ama nedense seda sayan eleme yapmadı bide diyorki, ekib izin veriyor eleme olup olmadığına 3 4 aydan bir ama esra elendi üst üste iki kere ama eleme olmadı😑😑çook güldüm bu esra fanına belkide evet siz esrasınızz😁😁Esra giderken BAYRAM olacak İnşAllah Allah ağzımdan duysun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu