Kördüğüm

25 Nisan Kördüğüm 262. Bölüm Özeti # Tapasya Şantajı

Bu yazımızda Kördüğüm 262. bölüm özeti ile sizleri buluşturacağız. Bu bölümde gerçekleşen en önemli olay Tapasya, Daddaji’nin öldürüldüğü anı kaydeden kasedi buldu. Sizleri daha fazla merakta bırakmayalım ve hemen 25 Nisan kördüğüm özeti ile sizleri buluşturalım.

Kördüğüm 262. Bölüm Özeti

25 Nisan tarihinde kanal 7’nin ekranlarında olması beklenen kördüğüm 262. bölüm özeti; Mai, Yuvraç’ın cezalandırılmasının tek sorumlusu ve en büyük etken Ichcha olduğunu düşünüp Ichcha’ya tokat atmak için elini kaldırır. Ancak Damini Gunwanti’nin elini tutup bu tokadı kendine vurmalısın. Çünkü Yuvraç’ı bu yaşa kadar sen büyüttün deyince Mai sinirlenip mahkeme salonunu terk eder. Jogi ile Damini İşça’ya hadi gidelim dese de Ichcha mahkeme salonunda biraz kalmak istediğini söyler. Herkes gittikten sonra Ichcha, Yuvraç’ın yalvarışları aklına gelir. Ağlamaya başlar. Bu sırada arka planda duygusal bir şarkı olan “Yeh Honsla” şarkısı çalar.

Tapasya ise mahkemeden ne karar çıktığını merak edip Rathore’yi gizlice arar. Rathore, beklediğimiz gibi adalet yerini bulsa da Ichcha kendi evladına karşı şahitlik yaptı. Mai ve Yuvraç’dan yemediği hakaret kalmadı der. Şu an adalet yerini bulsa da herkesin moralleri sıfır der. İşça mahkeme salonundan çıkıp adliyenin önüne geldiğinde Yuvraç’ı polisler götürmeye çalıştığını görür. Yuvraç, sanki kendisine iftira atılmış gibi davranıyor. O gün Mukta’ya ne yaptığını unutup annesi Ichcha’ya karşı tavır takınır.

kördüğüm 262. bölüm özeti

Adliye çıkışında merdivenlerden inerken polisler mi iteledi yoksa kendi mi düştü arasını anlamadım. İşça ayaklarına düşen oğlu Yuvraç’ın saçlarına dokunmak ister. Ancak Yuvi buna müsaade etmez. Polisler ceza evi aracına bindirip ceza evine götürürken Ichcha oğlum Yuvraç diye aracın arkasından koşmaya başlar ama yetişemez. İşça adaletten ve doğruluktan yana tavrını koysa da annelik duygusu ile oğlu Yuvi’nin arkasında koşup ağlar.

Tapasya Kaseti Buldu 25 Nisan Kördüğüm Özeti

25 Nisan kördüğüm özeti; Meethi hala Akash ile gezip keyif çatıyor. Akash’a çok tehlikeli motosiklet kullandığını söyleyince Akash gel sen sür o zaman diyerek motordan iner. Meethi ben anlamam. Yürüyerek giderim deyince Akash Meethi’nin kolundan tutar. Akash gitmeni istemiyorum deyince Meethi’nin hoşuna gider. Motosikletin başına Meethi geçti. Bakalım düşmeden sürebilecek mi? Bu arada Bundella evinde Tapasya Chanda’nın dolabından hem Ichcha ile Veer’in resmini hemde kaset bulur. (Tej bu kasedi Yakmıştı. Bu nereden çıktı. Kafam allak bullak oldu.) Chanda dolabında bir şeyler ararken Tapasya gelir. Hayırdır Chanda bir şey mi arıyorsun diye sorar.

25 nisan kördüğüm özeti

Chanda seni ilgilendirmez ne aradığım diye karşı çıkınca, Tapasya belki sana yardımcı olabilirim diye sormuştum. O zaman bu kaseti aramıyorsun diyerek cebinden kasedi çıkartınca Chanda şok olur. Çünkü Chanda’nın tahmin ettiği kaset Tej’in Daddaji’yi öldürdüğü anın kayıt altına alındığı görüntülerdir. Bence Tej  kasedi yaktı. Tapu boş kaset ile şantaj yapıyor. Tapu Chanda’yı kendisine sadık biri haline getirmeye çalışıyor. İkili konuşurken Tej gelir. Tapu hadi görüşürüz Chanda sana kolay gelsin diyerek odadan çıkar. Tej, Chanda’ya senin bu cadı ile ne işin var der. Chanda da Tej’i öldürdüğün kasedi almış der. Tej, bu Tapasya’yı öldürmezsem o beni bitirecek diyerek düşünmeye başlar.

Mai torunun ceza evine gönderilmesini evde dertli dertli düşünürken Tapasya ne oldu kurtaramadın mı torununu diyerek sinir etmeye başlar. Mai zaten öfkeli o sinirle kes sesini torunum, annesi yüzünden hapse girdi der. Tapasya ise hani Yuvi senin oğlundu ne oldu da Ichcha annesi oldu der. Yuvi’yi sen yetiştirdin. Ichcha’ya değil kendine kızmalısın deyip yanından ayrılır. İşça yaşadığı psikolojik durum kendisine ağır gelir.

Tapınağa gidip dertli dertli düşünürken tapınak görevlisi Akash yanına gelip dertleşir. Bu arada internette Akash olarak tanıtmışlar. Ancak şu ana kadar hep Vınshu dediler. Muhtemelen bu adamda bir oyun var. Yakında çıkar kokusu. Ichcha ile Vinshu konuşurken Meethi gelir. Vinshu’yu yalancı ve sahtekar olduğunu düşür. Kendisini kandırdığı için sinirlenir. Meethi tapınağı terk eder. Özetin 3. ve 4. partlarını kısa sürede çevirip yazılacaktır. Şu anda ilk iki partını çevirip yazdım.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

217 Yorum

 1. KIZLAR BİR BİRİNİZİ KIRMAYIN ÖLÜMLÜ DÜNYA BOŞ VERİN YA
  YENİDEN AYNI KONULARI AÇMANIN KİMSEYE FAYDASI YOK SİZLERİ SEVİYORUM SİZLERDE BENİ SEVİYORSANIZ LÜTFEN KAPATALIM…

 2. DEFNEM haklısın Canım okadar yerlere Yetişmek kolay Değil Tabi Yok Ben Yakınlarım ve Arkadaşlarıma Gidiyorum sadece Çok yerlere Annemleri Yolluyorum Masraflarım Yetmiyor ??
  ….
  İREMSUM Hoş geldin Canım Nasılsn iyimisin Bellam Napıyor durumunda Değişiklik Varmı

 3. Ay yazık ya İcca şimdide çocuklarından çekiyor acı Oğlu denen Yuvraç pisliği hapis cezası aldı kızı desen sanki pariste yaşıyor gibi giyiniyor ?? nerede belli bile değil bu İccada ne bahtsız kader varmış kocası Soğan erkeği Veer desen ondada hayır yok Tapu bile daha şanslı ya o kadar kötü olsada??
  Bencede Akashda var bir şeyler ama Mehht ile evlenecek galiba daha var o bölümlere bide bu Akash tapınak sahibi galiba dakka bir oraya gidiyor Allah yardım eylesin ??

  1. TAPINAK GÖREVLİSİ ORALRI TEMİZLİYOR AİYİN FELAN YÖNETİYOR. ZÜLİŞ KIZ SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK

   1. Filizcim sınav sonuçları üç haftaya anca açıklanıyor ya bende merak ediyorum inşallah geçmişimdir sınavları ??

 4. Filizim Tabikide Seni Seviyoruz Canım Ve Konuyu Kapattık Artık Zaten Burda kırılacak bişey yoktu ki Düşüncelerimiz Paylaştık Ve Birbirimize Saygı Çerçevesinde Bitanem

 5. MANYAM tebrik ediyorum seni????? sana top veriyorum piknik yaparken güle güle oyna ⚽⚽??
  ???
  Hayırlı günler Îremsum
  ???
  KIZLAR KAÇIN ICCA MABETTE AĞLIYOR BİRAZDAN ORAYA SEL BASACAK METEOROLOJİ UZMANLARI UYARI YAPSIN??????

 6. Teşekkürler FİLİZİM Iyiyim Canım Şükür İşlerim Yolunda Bu Aralar Sen Nasılsın

 7. Alemsin Defnem Allah seni Güldürsün ama haklısın bu kızın Göz yaşları ne Zaman bitecek Acaba Öbür dünyada Biter belki Ha

 8. Aynen ya Ani sel baskını olabilir uzmanlar uyardı ?? hep meteoroloji çalışanları ayaklandı feci tsunami olabilir biraz abarttım sanırım ben ??

 9. hosbuldum kizlar.

  ben iyiyim Gulcicek sen nasilsin Bellada iyi simdi onu mutlu eden biriyle birazdan size bir seyler yazacak.

 10. Amanım Methiyle Akaşın Yalan Aşkı Başlıyor Demek Ama Akaş Yakışıklıda Methinin Boyu Ufacık Gözüküyo yanında Şu kızın Bahtınnan Rol Arkadaşlarının Maşallahı var hepsinin Boyu uzun Yanlarında Minnacık Duruyor

 11. Daim İyi ol İremsucum. Teşekkürler İyiyim Bende. bekliyoruz Bella’yı Canım İnşallah Hep Mutlu Olur

 12. Evet Filiz bu Vishnu mudur Akash midir işte bu Meethi’nin kahramani Ichcha’nin öldürdügi Avinesh’in oglu ve Meethi’yi kullanarak Ichcha’dan intikam almak istiyor ama sonradan Meethi’ye aşik olunca işler değişiyor tabi …

 13. Thanks Defoş evet kullanirim piknikte sagol
  Evet Filiz şansli günümdeyim o kadar bekledik ilk olmayi ve sonunda ben ilk oldum yehuu ?

 14. FILIZCIM sağol canım iyiyim çok şükür..eltim az once çocuğu bana bırakıp acile gitti.Sanada afiyet olsun FILIZCIM
  ???
  DEFNEM sağol canım elimden geldiğince yardımcı oluyorum.
  Oda bana ablamsın dünya bir tarafa sen bir tarafa diyor.benim anlasamadığım insan çok azdır kibirli ve kendini beğenmiş kişilerden uzak dururum sadece selam merhaba güle güle??

 15. Kızlar Siz Sohbet Edin Ben İşlerime Bakıyım Biraz Akşama Doru Gelirim Size iyi Sohbetler

 16. CICEGIM diğer sayfada hosgeldin demissin..hosbuldum birtanem işlerin nasıl gidiyor??yine yoğunmusun?

 17. En iyisini yapıyorsun RÜYAM :)
  ???
  Zülişim abartmadın çok doğru bu ICCA bu kadar gozyasini nerden buluyor anlamıyorum.. Hindistan susuz kalsa Iccanin gözyaşıyla su ihtiyacını giderebilir???
  Zülişim alemsin hakket Meethi ve Yuvraj iki kardeşim ikisi de manyak. O nasıl giyiniyor öyle ya.. Hayır dinlemek istemiyorum diyip duruyor ay ne itici bir kiz Iccadan bile itici??
  ???
  ĪREMSUM BELLOŞ NASIL BUGÜN

 18. Aynen Defnem İccanın gözyaşları koskoca ülkeye yeterde artar bile ?? ülke susuz kalsa İcca hemen devreye girer ?? Evet ya Mehht Annesi İccadan bile fena bakalım ne işler açacak bu Mehht başta Aman Aman diyordu şimdide Akash Akash diyor İcca öyle değildi ya tek Veeri için harcadı ömrünü yakındada rahmetli olacak ??

 19. MANYAM Hoşgeldin
  Tebrikler sonunda kazandın Rka posterini güle güle kullan??
  RÜYAM canım boşverelim ya biz öyle gördük siz görmemişsiniz size saygı duyuyorum ama katılmak zorunda değilim kendi fikrimi soylemekte özgür siz bana katılmaya bilirsiniz illa bana katılın demiyorum ben saygı çerçevesinde yorumumu yapıyorum zaten Rk ve Madu sütten çıkma ak kaşık değiller görüyoruz yaşantı tarzlarını
  Her kes öyle üstüme hücüm ett ki sanki Hz Meryeme ve ve Hz Yasufa laf söyledim
  ?? Hayy Allahım Yarabbim yaa

 20. Selma kızlar

  Aynen öyle defnem şimdiki gençlere akıl sır erdirmiyorum

  En hayırlısı buymuş
  Ya bide babam yabancısı da deyilki dedesini kardeşi yani dedesi sayılır
  Zaten herkes onu haksız yapıyor kendi ailesi bile

  Herneyse boş verr benim derdim bana yeter

  Valla haklısınız kızlar bu icca ne zaman baksam hep ağlıyor

  aynen miti de kendi havasında yuvi desen piskopatın teki

  Sonunda bir mutlu olamadan olup gidiyor

  İccadan başka herkes hayatını yaşıyor viir bile

  Anlamadım kitti sıf acı çeksin diye diziye koymuşlar ağlasın da
  Sonra öldürüp çıkarıyorlar

  Şimdi aynısını kızınada yapacaklar

  Yok bu senaristlerin icca karakterine zoruvar galiba

 21. Teşekkürler INCEM evet sonunda kazandim birde Defoştan top aldim iki tane hediyem var , R.K posterini odamin en görkemli yerinden asicam , topuda saklicam piknikte oynariz ?
  Rüya ablacim hoşbuldum iyiyim abla sen nasilsin inşallah iyisindir ?

 22. Bu Tapasya’nin elinde CD ne öyle yakildi dimi hakket ya Tapunun CD si sahte yada yakilan CD başka idi bence durum bu ..

 23. KIZLAR siz az çok kördüğümü izliyorsunuz..Mukta Roghotun kızımı dizide yalnız Muktayı beğendim güzel bir yüze sahip..birde Roghot Elif dizisinde bir oyuncu var Keremdi sanırım adını yanlış hatırlamadıysam hani esmer küpe takıyor..ona benzettim Elifi izleyen varsa biliyordur

 24. Kizlar şu an fotoşop yapan merkezin tam yanindan geçtim ve aklima ne geldi biliyormusunuz ? Sizi meraklandirmadan söylim Vivim ile kendi fotomu yan – yana gerçek gibi fotoşoplatmak?nasil fikir ha ?

 25. Ya incem biz senin üstüne yurumedik herken kendi fikrini söyleye bilir canım sana nasıl öyle geliyorsa bizde öyle bişey görmedik

  Valla boş verin sonuçta gerçek deyil değmez zaten

  Ruyam iyi yaptın canım bende büyük eltimi çok seviyorum çok ta iyi anlaşıyoruz aynı ablam gibi

  Ama küçük eltimle fazla anlaşamıyoruz

  Yani ben en kucuguyum o ortanca oluyor

  Ama o bir tuhaf ya

  İki keredir hastaneye yatıyorum bide onun evine yakın ne aradı nede geldi bir ihtiyacın varmı nasıl oldu diye ne soruyor nede geliyor

  Hiç bir sıkıntımız da yok yani

 26. Evet Rüya abla Mukta Radhot’un kizi evet güzel yüze sahip iyi karakterken kötü karakter oldugu zamanlar gözüne sürme falan sürüp çirkinleşmişdi ? evet Kerem ile Radhot’un saçlari benziyor sadece yoksa Radhot dev gibi maşallah

 27. Selam benim tatli ailem benim canim dostlarim.
  bugun daha iyiyim dune gore az sucluluk hissi duyuyorum ama abine eskisinden cok bugun iki guzel sey oldu birinciyi simdi soyluyorum SAG GİZUM TEDAVİYE YANİT VE VE ARTİK GOZUMU AZCİKTA OLSA ARALİYORUM AMA HALA GOREMİYORUM KUCUK BİR BELİRTİ KUCUK BİR SEVİNC BUDA .

  İKİNCİSİ İSE BİRAZDAN ONLA TAA TANİSMAMDAN BASLAYİP ANLATİCAM TABİ İSTERSENİZ.KİSA TUTUCAM AMA .ONLA ASLA ARKADAS CANİMDAN PARCA OLACANİ DUSUNMEMİSTİM HİC OYLE BİRİYLE ARKADAS OLACAGİM AKLİMDAN GECMEMİSTİ AMA OLDUM BİRAZDAN İSTERSENİZ ANLATİCAM.

 28. ÎNCEM sen herşeyden değerlisin bu konuda anlaşalım. Lâkin kimsenin hücum ettiği yok hiçbir şeye. Sen YB hakkinda konuşmayı seviyorsun bizler eşlik ettik?? Mesele herhangi birseye katılıp katilmamakta değil neyse önemi kalmadı
  ???
  Yap MANYAM yap fotoshop yakışır ??
  ???
  RÜYAM evet Mukta Radhotun kizi güzelliğini babasından almış.? Tecavüz çocuğu ama olsun biliyorsun Rüyam Radhot Tapuyu sarhoş edip faydalandı ondan. Ama Radhot Kereme benziyor evet saçları falan. Hele ben Keremi izlemeye doyamıyorum bu aralar❤❤??

 29. GÜL ÇİMEĞİM yorumlarda şahsıma hakaret var sen yok diyorsun ama var olsun ben asla hakaret ile cevap vermem daha önce de söylemiştim bi dizi karakteri için çocuk gibi kimse ile kavga etmem kalp kırmak günaha girmem ama şunu hatırladım daha önce bahsediken aşırı fanatik fan grubu böyle bir şey olmalı eleştirilere aşırı tepki vermek ce daha önce belki bu yüzden Sultancılar ce Rkacılar arasında kavga çıkmıştır özellikle şahsa hakaretler çok kışkırtıcı oluyor ama ben asla kışkırtmalara gelip şahsa hakaret etmem

 30. Yap Manyacım sana yakışır ya tam olur ?? Vivian ile senin resmin sana uyursa yap bence ??

 31. Ay çok sevindim ya İsabella inşallah daha iyi olacaksın buna yürekten inanıyorum gerçekten ???? çok sevindim senin adına ✨✨

 32. INCEM canım benim amacım seni kırmak değildi..özelliklede bir dizi için herkes fikrini söyledi bende bildiğimi söyledim ve senin hayranlığına çok büyük saygım var..bende Ah kalbim takipçisiyim dizinin bütün bölümlerini izledim..inan bana diziyle ilgili yorum yapanlara başka sitelerde neler yazıyorlar..sen rahat ol INCECIM kimse bir dizi için sana hücum etmez sende öyle görmüşsün boşver dediğin gibi yine küsüp gitme sakın bizimki tatlı atışmalar..ben seni fan olarak görmüyorum..hepimiz seni seviyoruz??

 33. BELLAM çok sevindim gözlerindeki gelişmelere :)
  Kimmiş bu arkadaş anlat bakalım PIRLANTAM ??

 34. Bellam cok sukur goUn git gide iylseyiyor..insAllah 2 gozunde tamammen iylesir en kisa zamanda kendin rahat rahat yazarsin????seni cok seviyorum birtanem???

 35. Amayam canim ozetleri okusana iste birtanem anlarsin..zaten filizim.en iyi sekilde yazmis..bizim soyleyeceklemizi??

 36. HAZAL canım hoşgeldin affedersin canım yorumunu yeni gördüm iyiyim sağol sen nasılsın iyimisin?

 37. hazal cim biliyorum
  bugunki fragmanini nasil gosterdiler bunu bilmek istiyorum
  bu kadar

 38. Ne affi ruyam olurmu oyle sey..bende iyim canim.??..
  Defnem nerde onlada konusmak isterim.??

 39. Hazalım mesaimin son saatlerindeyim. Sağol bitanem iyi gibiyim konuşalım hadi ah kalbime geçiyorum gel..??

 40. Amaya Veer İccayı hatırlıyor ya Tej kafasına vazo ile vuruyor Veer hastaneye kaldırılıyor İcca başında oluyor Veer o an gözlerini açıyor İcca sen benim karımsın evimin kadını çocuklarımın anasısın beni affet diyor ?? Bay Karizma Raghot İccanın yanında bulunuyor Mai cadısı kabul etmiyor Senin yüzünden Veer hafızasını kaybetti diyor İcca ayaklarına kapanıyor ne olur beni affet diye galiba Amaya böyleydi işte ??

 41. evet anlatim ayy cok mitlu cunku onu cok seviyorum bilmem onla aramda olanlari anlatmak istedim biz zaten iki yildir ayriyiz onun sagligi ve aile sorunlari yuzunde adi zerda onu asiri derecede seviyorum dedimya hic boyle arkadas olacami dusunmedim.

  lisenin ilk gunu berbat bir sey tabi ozsmanlar tabi ben erkeksi bi kizim tavir haraketler felan mudur zaten benim o okulda bu tipin olmasi sok olmustu bana edep dersi veriyor ustunu basini duzelt sonra zerda ailesiyle okula mudurun yanina o dakayi unutmak istiyorum hep bende ayami uzatmis koltuga yayilmis mudurden azar yiyorum zerda rahatsiz bir kiz ilk bas onu fark etmezden gekdim sonra sopa patlayinca yer verdim kendi kendime orda soyleniyorum tabi bu kizi bitirecem felan zerdanin kolari yok varda eleri omuzlarinda capraz yuruyor oda basarili tum okulda onla dalga geciyor sonra beni ona bir sey cekti zerda icin beskere okuldan uzaklastirma aldim mudure hakaret ettim atilma derecesine geldim bide yuzsuz gibi zerda icin tekrar dondum okula okula girdimde hep zerdaya satasir gordum bende onlara satastim az dayak yemedim bi kere matamatik sinavi zerdayla yan yana oturuyor zerda islemleri aklindan yapiyor bende ona isaretliyodum kendi kagidimi en son yaptim zerda 90 aldi ben 80 ama hoca zerdayi kopyayla sucladi 20 yi basti sozde benden kopya cekmis ne kadar urassamda duzeltmedi bende mecbur yalan attim ama onun icin degerdi ben kopya cektim dedim 20 yi ben aldim sonra fark ettim Allahim ben nasil bu hale geldin ilk bas kiza nasil baktim simdi okulda onun disinda herkezle kavga ediyorum kendime sasirdim ben zerdaya asiri baglandim kendimden once ona yemek verdim sabah erkenden bazen onu evden kendi notlarimi dusurdum okuldan atildim disiplin yedim ama ondan igrenmedim ayy simdi anlatinca vay be diyorum ben bu kiza ne cok sey yapmisim onu kendimden cok seviyorum bu sabah gelmis ayy oyle bi agladimki iki yil oldu bana dedi sen bana yardim ettin simdi ben yanindayim dedi ayy simdi hatirlayincada agliyorum cok mutluyum hemde cookkk dunyalar kadar mutluyum.ama amasi kalsin icimden soyledim amasini bunu soyleyince dun gecem aklima geldi ama hala oyle biriyim.vayy be lise serserisini ozledim bugun don deseler liseye donerim geri

 42. Isabellam ve Iremsu nasylsyn iymisiniz janlarym ah kalbim sayfasyna nisanyn gidisini yazdym okumak istarseniz bu sabah

 43. Kızlar doktor geldi ve

  Melek iyiye gitcene dahada kötüye gidiyor dedi kangazını almışlardı öğlen çok yüksek çıkmış oyuzden başka yere yolluyor yoğun bakıma girmesi lazımmış

  Ben söyledim onlara kızı iyiye gitmiyor diye çünkü hiç gözunu bile açmıyor kacgun oldu

  Yazmassam merak etmeyin

  Sonra haber veririm yine sizlere

 44. BELLAM PIRLANTAM çok sevindim. Rabbim tüm mucizelerini ihsan ediyor sana. Zerdaya da sevgilerimizi saygılarımızı sunariz çok ama çok sevindim. Yüreğin hergun biraz daha ferahlasin ve aydinlansin. Eskileri ben de özlüyorum lise,üniversite ilk aşık olduğum zamanlar falan filan..

 45. Çok üzüldüm Saliha ablacım ya İnşallah Melek iyi olur bol bol dua edeceğim onun için Allah şifa versin Meleğimize ☹️☹️

 46. Kızlar Hepinize iyi Sohbetler

  RÜYA Ablam Evet Yoğun İşlerim Bu Aralar Dinlenmek için Oturduğumda Yazıyorum Burayada Çok Vakit Canım.
  …..
  İNCEM Şahsına Hakarettmi Ettim? Nerde Hangi Yorumumda Ben Sadece Diziyle iygili Bildiklerimi Yazdım Bildiklerimi Paylaştım Ben Bu güne Kadar Hakaretten nefret ettim Kimseye Hakaret etmedim Etmemde Helekide Dizi için Hakaret edermiyim hangi Yorumumda olduğunu Söyle Lütfen Şuanda Çok üzgünüm Kalbini krmayı istemezdim Ve Hakaret ettiyimide düşünmüyorum sana Karşı

 47. Bir şey değil Amayacım sabah yalancı bahara bakıyordum öyle biteceği vakitler o anda çıktı fragman ?? ??

 48. Saliha Ablam Dualarımız Seninle Çok üzüldüm Rabbim Acil şifalar Versin Meleğimize Canım Hayırlı Haberlerle Aramıza dönersin İnşallah

 49. Kizlar hepinize şimdi-den iyi akşamlar tatli rüyalar ben bu gün giremicem siteye ? yarin inşallah , hepinizi çok seviyorum kizlar hoşçakalin ?

 50. Bitek Ben Değil Yani kızlarında Hakaret Ettiğini Düşünmüyorum İNCEM Açıkcası Dizi hakkında Konuştuk Bitti Konu Kapandı Sana neden Hücuma geçelim Sende bizim Arkadaşımızsın ama herkes Düşüncelerini paylaşmalı Dimi Canım Bizde öyle Yaptık konu Hakkında Konuştuk Bunun Neresinde Sana Hakaret Yine Yanlış Anlaşılma Oldu Sanırım

 51. SALİHAM çok üzüldüm hayırlı haberlerle gelirsin inşallah ?????
  Hadi bende istirahat edeyim iyi sohbetler size..

 52. Saliha abla cok uzulduk isalah hemen iyilesir melek ( isabella iremsu..

  yaaaaa bugun ucuncu mutlulugum ben soklardayim insta. face. twit. fanlarim hayranlarimin ceyreyi hastanenin onunde toplanmislar masallah 300 kisi varlar belki fazla ayyy hastalandimi duymuslar ayy cok mutlu oldum simdi hastaneye gidiyorum ne diyecekler bu kadar mutluluk sigiyor bir gunume dunum isyandi bugunum sukur ayy cok mutluyum hemen yetismek istiyorum.

 53. RÜYAM MELEĞİM GÜL ÇİÇEĞİM DEFNEM sağ olun kızlar çok teşekkür ederim
  MELEĞİM kızın için çok üzüldüm ya Rabbim yardımcın olsun bi anne için çok zor ama Rabbimin imtihanı işte hepimizi farklı şekilde imtihan ediyor ve on çok sıkıntıyı en çok sevdiği kullarına veriyor canım Meleğim

 54. MANYAM nereye kaçtın kız erkenden?
  Yoksa Rka posteri ile baş başa mı kalmak istedin?
  Sana da iyi akşamlar tatlım?

 55. sabah ilk kalktinizda uyandinizda ne dersiniz yada ne yaparsiniz.

  bugun size bir sey anlaticam cevabini bulacakmisiniz ben bilmiyorum bunun sonunu birazdan soylicem.

 56. Hepinize iyi Akşamlar Kızlar
  … Anonim Sanada İyi Akşamlar

  İNCEM Bişey Değil Rica Ederim nasılsın İyimisin
  …..
  BELLAM hayırlı Akşamlar Prenses. Canım Ben Sabah Kalkdığımda ilk işim Allah’a Şükr Etmektir Ve Dualar Ediyorum Kendimi bildim bileli

 57. aaa bende Gulciceyim sabah kalktimda ilk sukur bir sabaha daha gozumuzu actik elhemdulillah bismillah diyorum ve bolca dua ederim ben ayna hastasi deylim bizim tum kokoslara sordum arkadaslara ayy aynaya bakarim sacima diyeri yuzumun guzeline diyeri kiyafete direk diyeri bakarim sivilce cikmislmi yuzum yahlimi direk makyaj biri perdeler aciksa kapatir kimse cirkinlimi gormesin hepsi sus bende bir size sorayim dedim.

 58. BELLOŞ sabah uyandığımda derin bir nefes alırım:Rabbim benim yüzümü,elimi,saçlarımı,ruhumu bütün insanlardan farklı ve özel yarattığın için şükürler olsun sana teşekkür ederim derim ve mutfağa gidip bir bardak su içerim. Sonra da bir diş karanfil koyarim ağzıma ve hazırlanmaya koyulurum..?
  Ne güzel Belloş hayranların seni yalnız bırakmıyor sen çok şanslısın. Şanslı kelimesinin Türkçedeki karsiligisin adeta ;)

 59. FİLİZİM BİR SEY AZ DAMİ OLSA COK TAMİ OLSA DİKKATİMİ CEKTİ BURDA KAC GUNDUR OZETLERİ OKUYORUM ACABA SENİN OZETLERİ CALAN VAR GİBİME GELDİ SENDE BİR BAKSANA BAZİ SEYLER DİKKATİMİ CEKTİ HEMEN HEMEN AYNİ HEMEN SENDEN SONRA VE HEMEN HEMEN KONU BASLİNİ DEGİSTİRİYOLAR SEN BİRAZ DİKKATE AL FİLİZİM BELAYADA SOYLEDİM ODA SANA SOYLEMEMİ DEDİ CNM.

 60. ayy Defnem tesekur ederim cevaplafigin icin..

  ayy oylemi cok tesekur ederim gelince size bir hikaye anlaticam bakalim sonunu bilecekmisiniz simdi ben asagiya inim fazla beklemesinler ben hepsini elimi verdim yardimci oldum simdi imkani olanlar gelmis benim elimi tutmaya ben ineyim gelirim geri.

 61. Bende yazayım bari sabah kalktığımda ilk işim tavana bakarım sonra gördüm rüya aklıma getirmeye çalışırım eğer kötü rüyalar gördümmse Allahtan bunu hayra alamet etmesi için dua ederim çünkü biraz takıntılıyım rüyalar hakkında ?? kalkarım elimi yüzümü yıkarım bir güzel öyle işte genellikle böyle yaparım ??

 62. Bende Ayna Hastası Değilim Bellam Alemsin Demek Çok insan Söylediklerini Düşünüyor Ama Sabahları ilk iş Şükür etmek Duâ etmek Çok güzel bir Duygu Ben Sıkıntılıda olsam Mutluda olsam Sabah İlk işim Dua etmektir Canım

 63. Rüyalara Bende İnanırım ZÜLİŞİM Ya Çou Zaman Rüyalarım Gerçek Oluyor Ondan Kötü rüya görünce Bütün günü bende Huzursuz Olurum Duâlar Ederim Hep

 64. Aynen çiçeğim bende çok takıntılıyım rüyalar hakkında genellikle aynısı çıkıyor rüyalarım hatta gördüm rüya aynen çıkıyor ya ondan takıntılıyım rüyalara ??

 65. Sanada Merhaba Aidem Hoş geldin Bizde seni Özledik Ne var ne yok Nasılsın iyimisin Canım

  Sanada iyi akşamlar Anonim

 66. Sana da BERRAKCIM.. sen ne söylüyorsun bakim sabahlari??
  ???
  Ay Zülişim alemsin. Tavana bakiyon Allah’ım yine aynı tavan ??Rüyalar korkutucudur bazen
  ???
  Ay Bellam alemsin arkadaşların ne komikmiş makyajsız beni görmesinler diye perde kapamak ha???? valla benim hiç öyle takıntılarım yok. Etrafımdaki insanlar beni her halimle görsün. Bazen doğru düzgün saçımı bile yapmadan sıfır makyajla işe gidiyorum sokağa çıkıyorum .. senin bu halini hiç bilmiyordum aa diyemez kimse bana???

 67. Iyim gulcicek iyi olmaga calisiyorum hastayim hastalandim ya oluyorum su grip ne ya Sen nasilsin islerin nasil.

 68. Demek Aynıyız Bu Konuda Zülişim Benimde Gördüğüm Rüyalar Hep Olduğu Gibi Çıkıyor Çou zaman ya Bazen Kötü Rüya Görünce Ağladığım bile oldu

 69. Allah Acil şifalar Versin Aidem Neden Dikkat etmiyon Kendine Hava değişiminden oldumu Kiribin. Bende Şükür İdare ediyorum işlerimyoğun Buaralar Hep olduğu gibi Tatlım

 70. Hayırlı akşamşar hatun kişilerimmm

  Benim işlerim çıktı yazamadım siz nasılsınız yorumlara bakamadım inşaAllah ters bişey yoktur

 71. Sag ol canim eene yapiyim dindurma yiyen boyle olur su pazar kulekde yedim odandan hem nazik giyimisdim kisa kol deliyim iste eee pasatal yapiyormusun kiz banada gondersene bak mayin 7-i kucuk abimin dogum gunu annemde iyi oasata yapapar yapacak zaten mikymauslu yapiyor sekilli sende go der tammibekliyicem.

 72. Kızlar Sizlerde Hava Nasıl bizde Hava Yağmurlu Sanki Kış geri döndü Ya Çok Soğuk❄?

 73. NURDAN ABALAM nasilsin abakm kizilar nasil.Dersleri nasil opuyorum hepsini basta seni.

 74. Aynen Defnem ya uyanır uyanmaz tavana bakıyorum bazen yaşıyormuyum diye sağa sola bakıyorum acaba hayattamıyım diye ?? Evet Rüyalar korkutucu oluyor bazen gördüm rüyalar bütün gün aklımdan bile çıkmazdı takılırdı aklıma çok şükür öyle kötü rüyalar görmüyorum ?? bu sıralar ??

 75. Canim burda normel yani hem gunes var hem kulek.Yagmur yok ay olmasin yollar palcik olur sevemem ama yagmuru sevwrim.

 76. Kolay gelsin NURDANIM çok az yazıyorsun artık ?? ters birşey yok Salihanin kızı dışında..
  ???
  AIDEM çok geçmiş olsun şifalar dilerim sana kuzum özledik tabi seni aynıyım ben
  ???
  Zülişim bilinçaltın huzursuz da ondan kabuslar görüyorsun hepimizin korkuları var malesef..??

 77. Hayırlı Akşamlar NURDAN Ablam Hoş geldin Valla Özledik seni Canım Nasılsın iyimisin❤

  Ay AİDEM Dondurma ne demek Ya Daha Havalar Kötü Yeme bidaha Bitanem Dikkat et Kendine. Şimdiden Kutlarım Demek Abinin Doğum günü??? Canım Pastalar sana Feda olsun Gülüm Kaşki yapıfda Göndersem Sayiden Ya ❤❤❤

 78. DEFENM canim sag ol canim iyiki varsin ay canim benim senin ialerin nasilpatronun yinemi seni yoruyor.
  .
  GULCICEK canim sag ol ay keske seninde pasatalrini tadardim benim eleimden pasat klamz kiz tum pasatalirini yerdim.Canim benim tama bir daha yemem dondurma.

 79. Geldim kizlar film izlemeye dalmistim bskamadim.
  Sabahlari uyaninca cok sukur yeni bir gune daha uyandik derim .kalkarim .kendime bir yesil icecek hazirlarim tabiki elumi tuzumu yikadiktan sonra sonra muzik acarim icecegimi icerim hazirlanirim :)

  DEFNE nasilsin canim mevsimdebmidir nedir bilmitorum cok yorgunum yorgun hissediyorum.bende cozemedim gider ayak hastalanmasam
  Defne cay severmisin
  Hos buldum Gul Cicek

 80. Ay analdim canim insallah duzelir kiz simid gunesli diyil ayli gunes diyil ay var:-D:-Dhi hi saka

 81. Belki de Defnem bilinçaltım neyi takıyorsa onu rüyamda görüyorum bazen korkutucu oluyor buda beni huzursuz ediyor bazende iyi rüyalar görünce bütün gün mutlu oluyorum ?? aman Karmakarışık bir durumdayım bilmiyorum gördüm rüyalar acaba tekrar görürmüyüm diye düşünüyorum arada ?? aklıma takılıyor işte

 82. Aidem İnşallah Kendi işimi Kurunca Oda olur Yollarım Bakarsın Pastalarımın Tadına Gülüm Kaç Vakittir Paramı biriktiremedim Bi türlü Çalışıp duruyorum İşte

 83. Bende iyiyim Aidecim dersler iyi ya sınavlar bitti işte onların sonucunu bekliyorum merakla ??

 84. HAYIRLI AKŞAMLAR KIZLAR NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR

  DEFNEM RUH İKİZİM
  NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  AHİRETLİGİM KELEBEGİM ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 85. Zuleyha yatagina uzandiginda olumlu seyler dusun
  dua oku sag yanina don uyu o zaman gormessin birde cok korkuyorsan guzel nilarini dusun onlar bilinc altindaki kotu dusunceleri iteler ve daha kolay uykuya dalmani saglar

 86. Sanada Hayırlı Akşamlar ELAM Hoş Geldin Nasılsın iyimisin Canım ❤
  ❤❤❤

 87. Mevsimden olabilir BERRAK sağol soruma cevap verdiğin için
  ???
  Aidem hayatin kendisi yorucu zaten..
  ???
  ELAM AHIRETLIĞIM HOŞGELDİN HAMD OLSUN SEN NASILSIN KELEBEĞİM CAN SUYUM HERŞEY YOLUNDA MI ❤❤❤❤???????

 88. ben onlar gibi deyilimki Defnem dedigim gibi yine kalktima sukr ederim kedi patilerimi giyer sacim basim danik mutfaga inerim ama iremsu oyle deyil kalktinda direk giyinir saclarini yapar sonra odasindan cikar..degisik yanimiz birtane daha.

  benim arkadaslarim neler yapar neler perde hic bir sey.

  EVET 4. MUTLULUGUM EFEDEN GELDİ simdi benim gozlerim hastalaninca KURANİMİ okuyamadim efe kaldigim yerden devam etmis hatim etmis bugun ikinci ayinkinede baslamis cokk mutlu oldum .

 89. Teşekkür ederim Anonim tavsiyen için evet dua okuyorum zaten sürekli olarak ?? yok ya öyle sürekli kötü rüyalar görmüyorum da gördüm zaman bütün günüm berbat oluyor haliyle aklıma takılıyor ☹️☹️

 90. ayyy beni ne cok seviyolar tanimiyolar etmiyolar benim icin evlerinden kalkip gelmisler yaaa bu kadar sevildimi bu kadar deger verildimi bilmiyordum simdi size bi hikaye anlatcam sonunu siz bulacaksiniz olurmu.

 91. Zuleyha kotu ruya gordugunde uyaninca dua ou sonra ruyanin bosa cikmasini dile ve ruyayi unut gitsin guzel seyler dusun gune basla .rica ederim onemli degil

 92. GÜLÇİÇEGİM PASTACI GÜZELİ HOŞ BULDUK İYİYİM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  ..
  DEFNEM RUH İKİZİM
  HOŞ BULDUK İYİYİM SENİNDE İYİ OLMANA SEVİNDİM HEP İYİ OL
  HERŞEY YOLUNDA CANIM
  BU ARA YORGUN HİSSEDİYORUM MORELİN PEK YOK BİRŞEY OLDUGUN DAN DEGİL KENDİMİ ÖYLE HİSSEDİYORUM CAN SUYUM
  KELEBEGİM ????????

 93. ZÜLAYHAM BİRTANEM HOŞ BULDUK İYİYİM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR

 94. Tamam bundan sonra öyle yaparım Anonim ?? kötü rüyalar gördüm zaman o gün aklımı başka işlerle meşgul etmeye çalışıyorum ya şarkı dinliyorum şarkı söylüyorum ağzımın içinden sesim kötüdür ama ?? bide dualar okuyorum ezberimde olanları ?? okuyorum böyle oyalıyorum kendimi

 95. Rabbim Daim İyilik Versin ELAM ❤
  ❤❤Sevindim İyi olmana Narin Çiçeğim Teşekkür ederim Şükür iyiyim bende Canım ❤❤

 96. Yazmayi basaramiyorum neden onceki sayfalar cikiyor tam yorum gonderecekken anlamadim.acemiligi atamicam sanirim.

 97. BELLAM Efe ne Güzel bişey Yapmış Öyle Senin Adına bende sevindim Canım. Hikayenide Bekliyoruz Prenses??

 98. Ya bu bizim hikayede Filizin evi sabahın köründede makarna yiyorlar ?? Filiz başka yemek öğrenemedi bir dizi bütün Sezon Filiz o kadar çocuğu makarna pişirdi durdu

 99. Seni sevmeyen ölsün Belloşum zümrüdü ankam,Pırlantam benim
  Efe kardeşimizden de Allah razı olsun kabul eylesin Rabbim Kuranini..
  ???
  ELAM AHIRETLIĞIM moralimizi bozan illa birşeyler var. Ruhumuz bir türlü huzura kavuşamıyor ama özel bir nedeni yok dedin dimi CAN SUYUM ❤❤?

 100. evet ZULEYHA dua oku ruyanin bosa cikmasini dile Allah tan unutursun sonra takma kafana kafanda fazla sey tasarlama ince fikirli bir insanmisin?

 101. Evet Zülişim Aynen Makarna yemekten Makarnaya dönecekler sonunda.Eskiden Bende İzlerdim Bizim Hikayeyi Ama Bu Aralar Seyretmiyorum pek Gözümden düştü Sanki Artık

 102. evet cok guzel bir sey yapmis zaten biz onla bir soz vermistim hatimlerimiz namazlarimiz oruclarimiz dualarimiz ibadetlerimiz herseyimiz hep bir olsun diye ve efe onu bir yapti. simdi yaziyorum ben sonunu duyunca deli oldum ama simdi duymadan balandirip anlatmada guzel olmuyor bunu buseden duydum yazicak simdi buse.ama ben soylicem o hikayede laza doner anlamazsiniz.

 103. Anonim Bilmem belkide biraz ince fikirlliyim kafamda baya şey düşüyorum ya bide dersler falan stres olunca haliyle kötü rüyalar görüyorum ?? evet unutmak için en güzel şey dua etmek çok iyi geliyor

 104. Aynen çiçeğim ya Filizler makarna yiye yiye bıkmadılar ya bütün Sezon makarna yedip durdular ?? bunların sayesinde Makarna şirketleri ayakta duruyor günlük üç vakit makarna yiyorlar ??

 105. Aynen öyle Zülişim kuru fasulye mercimek falan bilmiyor zaar FİLİZ ???
  Ay bi insan yoğun bakimda bile tatlı olur mu yaa Barış ne tatlısın bayiliyorum sana..

 106. GAMZELİMM komşumun Cumartesi kuranı var yardım istedi gittim iş bitti çay faslına sıra gelince eşim geldi dışarı çıkalım dedi gittik gezdik geldik eee yemek faslı anca bitti ama henüz mutfaği toplamadım

  ????

  GAMZELİMM SALİHAMMın Meleğine ne oldu düzelme yokmu henüz

  ????

  ZÜLİŞİMM sen nasılsın ablam uzun zaman oldu hasbihal etmeyeli

  ???

  Gül kız nasılsın ne var ne yok

  ????

  Çılgın İsabella nasılsın düzelme ilerleme varmı sende

  ???

  Kızlar tek tek nasılsınız hepini

 107. ZULEYHA stres malesef hayatimizin bir parcasi ne yazikki stresten tamamen kurtulamayiz mutlaka stres olacak bi durum yasamamiz kacinilmaz fakat bunu en aza indirgeyebiliriz
  strele basa cikmanin yolu olumlu dusunmek karamsar olmamak cok fazla derin dusunmemek biraz sig dusun detayci olma dua etmek elbetteki iyi gelir bitki caylari ve bir takim seylerle mesgul olmak .ve hayal kurmak bunlar iyi gelir
  ederslerine gelince basarili olma istiyorsan sakin kafayla dets calismali ve sinava girmelisin ben hem muzik dinleyip hem ders calisirdim bazen boyle yapmak dersi dusuup strese engel oluyor tabi bu benim icin gecerli
  belkide.

 108. Eee ZÜLİŞİMM başka yemek yapmaya masraf lazım. Makarna hem ucuz hem masrafız ne etsin Filiz bir oda millet anca doyarlar ????

 109. ÇİÇEGİM PASTACI GÜZELİ İYİ OLMANA SEVİNDİM HEP İYİ OL
  BEN SURVAVUR İZLİYORUM SEN NE İZLİYORSUN
  ..
  DEFNEM RUH İKİZİM
  ÖNEMLİ BİRŞEY YOK AHİRETLİGİM KELEBEGİM ????????

 110. kizlar buse yine laza gidebilir siz anlayin.

  şimdu konu baslimuz KİRMİZİ BENEKLU PİNPON TOPİDUR..

  Bur tane adamla kadun vardur birbirlerunu cok sevmusler evlenmusler hep beraberlermus sonracuma bu kadun hamule kalmuş aradan aylar gecmuş bu kadun dogum yapmuş doktor gelmuş tebrikler ogliniz olmuştur demiş adam sevunmus havalara ucmus oynamuş şakramus sonra doktor demuş uzucu haberum var karunuz dogum esnasunda oldu demuş adam cok uzulmus aradan yular mevlalar gecmuş gecmuş cocuk yedu yaşuna gelmuş babasu bunu hep sevmis el ustunde tutmus bir dedini iku etmemuş cocik biruncu sunufa gitmis cok basaruli olmuş ha bu usak okadar basariliymus basariliymus babasu demus ne istersun oglum demus babacum ben ha bu usak bilun ne istemis kirmizu pinpon topu babasu sorgulamadan almus
  ikuncu sunuftada basaruluymus babasi yine sormus ne istersun oglum demus babacim kirmizi pinpon topi babasu almis.

  ha bu cocuk ucunci dordunci besinci altunci yedunci sinufta hep basarulu olmus babasi her bur sinufta sormus oglum ne istersun babacum kurmuzu pinpon topu babasu sorgulamadan almis
  sekuzinci sinifta turkiye birincisu olmus derece yapmus babasu oglum bu kadar basarulu oldun ne istersun babacum kurmuzu pinpon topu demuş adam almuş lisede biruncu ikuncu ucuncu dorduncu hep basarulu olmus babadi sormus her yul oglum ne istersun oda babacum kurmuzu pinpon topu demuş unuversite sina vinda ha bu usak derece yapmus biruncu olmus cok basariluymus herkes onu tanirmu s babasu oglundan gurur duymus aslan oglum benden ne istursun demis oglu babacum ben sende kurmuzu pinpon topu idtirum demus ha bu usak benu delu etti babasu drli olmadi gitti babasu yine tama demus almis bu cocuk unverdtede hep basarulu olmus hepte kirmuzu pinpon topu istemus ha bu usak burda olaydi ben bu usagi bohardum atardum gemudan ha bu nedur top top top baska bir sey ustemezmu da neysr yurtdusuna yuksek lisans icun gitmuş babasuna haber gelmus gelun oglunuz cok hastadur olir demisler adam hemen varmis oglu oluyormus adam ohlina sormusssss oglum hic sormadim bunca yil kurmuzu pinpon topu istedun yok demedum pekuu neden isturdun demis sukur alahum bu adam akul etti sordu oglu demus babacum ayyy nedur bu da bu hikaye beni delu edir gidir daaa

  ……..

  ……

  ….

  CUNKU……

  CUNKU

  CUNKU

  CUNKU

  ……

  …..

  CUNKU……………

  ……

  ……

  cocuk soylemeden olmussssssssssssss

 111. Teşekkürler NURDAN Ablam Şükür iyiyim sen Nasılsın iyimisin
  ….
  Aynen Zülişim

  Defnem barış bencede Çok Yakışıklı ya bende Beğeniyorum

 112. Aynen Defnem Filiz öğrenemedi ya bir kuru fasulye pilav yapmayı makarna kolay nasıl olsa su kaynat koy makarnayı bide soslu falanda yapmıyor Filiz kuru kuru koyuyor çocukların önüne ?? ben olsam isyan ederim çocukların yerinde olsam biri bile sesini çıkarmıyor Filiz kesin çocukları sıkıştırmış şunların yeyin sesinizi duymayayım demiştir kesin ????

 113. Aynen Nurdan ablacım Filiz anaokulu öğretmeni oldu resmen evin içinde her yerden çocuk çıkıyor ya bir ordu dolusu çocuk var ne pişirecek onlara makarna kolay nasıl olsa ??

 114. İyi Seyirler ELAM Narin Çiçeğim. Ben Bişey İzleyemiyorum yine Çünkü Abim Maç izliyor Fenerbahçe Beşiktaş Maçı ya İzlettirmedi bana hiçbişey

 115. evet var nurdan abla sag gozumde ilerleme var azcikta olsa acabiliyorum artik..

  kizlar ozur dilerim buse yine lazu tuttu lazca bildini okudu yazdu ama ben yaninda gulme krizine girdim cocuk pinpon topu istiyor o bin laf soyluyor yanimda hempsini dokmedi buraya tabi.

 116. Berrakım Can kuşum bizim hikâye izliyorum fox :)
  ???
  Zülişim ince fikirli narin bir kız Rabbim gönlüne göre versin Zülişimin?? Zülişim içinden geçen herşeyi paylaş ve umursamsz ol
  ???
  NURDANIM Allah senden razi olsun. Yok Melekimiz düzelmemiş henüz..
  ???
  ELAM AHIRETLIĞIM RUHUN HUZURLA DOLSUN HEP??❤❤

 117. Evet Anonim ya stres herkesin başında var buda benim başıma bela gibi bir şey işte rüyalarımı bile etkiliyor bitki çayı içiyorum zaten biraz iyi geliyor ya bilmiyorum önceden müzik ile ders çalışmaya başladım ama olmadı ya aklım girmedi ders ????

 118. ÇİÇEGİM PASTACI GÜZELİ
  EVET FB BJK MAÇI VAR
  GÖNLÜM FB İNŞALLAH KAZANIR
  ??

 119. MERSİNLİ ELA ❤️❤️❤️NİHANIM PIRLANTAM NERDESİN HADİ GEL dedi ki:

  NİHANIM PIRLANTAM
  NERDESİN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR AY PARÇAM
  UGUR BÖCEĞİM

  HELİNİM ABLASININ GÜZELİ NERDESİN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  ????

 120. sonu bizu delu ettti okadar yul niye istemus bu topu insan usanur deyulmu sizun fikrunuz nedur kizlar.buse neler yaziyor limiyorum islah lazca yazmiyordur. ( isabella ve buse )

 121. Fenerbahçeli misin ELAM İnşallah Kazanır Abimde Fenerbahçe taraftarı. Ben Galatasaray’ Taraftarıyım Futbol pek sevmiyorum ama Abimlerin sayesinde Bakıyorum Arada

 122. Teşekkür ederim Defnem sende çok narinsin ?? evet ince fikirlliyim biraz ya kafama bir sürü şey takılıyor işte ?? zaten elimden geldiğince paylaşıyorum sizinle önceden buraya yazmadan önce hep içimde kalırdı şimdi buraya yazıyorum bazen içimde olanları ??

 123. ÇİÇEGİM PASTACI GÜZELİ
  FENER BAHÇEYİ TUTUYORUM İNŞALLAH CANIM
  DERBİ MAÇLARINDA NE YAPIYORSUNUZ ABİNLE

 124. Bencede Barış yakışıklı ya adam Jön resmen bide bu sıralar baya ünlü sevgilisi ile sinema filmi çekmiş ?? sevgiliside Fatih dizisinde oynuyordu

 125. Bilemedimki Valla ben İsabellam şimdi Her yılda Top⚽istenirmi. Bide Lazca Yazıyor Sözleri Okuyunca Laz olduğu belli oluyor

 126. haaa usaklar yoksinuz kendunue iyu bakun haa ben belaya yazar bulayum sonra gidirum eee hikayeme yorum yapmadunuz hadi ben belayla suya sorayrum gorusuruz kizlar.

 127. ZULEYHA HAKLİSİN canim sana tavsiyem kafana tokadan baska sey takma her sey hallolur bi sekilde yeterki saglik olsun derslerinde basarilar dilerim.
  DEFNE canim demek o diziyi izliyorsun pen bi kere goz ucuyla baktim sevmedim bizde kuzen selenle oturuyoruz netten dizi izledik yabanci cay icicez masala cayi normal cay dedim bharatli yapmis kis heralde bizi oldurecek bu kis :)

 128. Ay İsabella acıklı hikayeymiş ya neden sürekli kırmızı pinpon topu istemiş çocuk merak ettim şimdi ??

 129. Ay Bellam bu ne çetrefilli hikâye sabah düşüneyim salim kafayla ama enteresanmış ahir zamanın hikâyeleri de değişik kibritçi kiz olsa bilirdim??
  ???
  IYI GECELER KIZLAR ALLAH RAHATLIK VERSİN ????
  ???
  IYI GECELER ELAM S.Ç.S CAN SUYUM ??❤❤❤??
  ???
  Ay ben GSli yim oldum olası sevemedim FByi ama ELAM için destekliycem arada.. :)

 130. Neyapıyım ELAM Valla Abimlerle İzliyorum Bazen Bende Abimler Bağırıp duruyor ben gülüyorum Hallerine Şimdide. Fenerbahçe Beşiktaş Maçında Kavgamı olmuş ne Konuşup duruyor Abim

 131. Kizlar ben geldim ? beni sorduysaniz teşekkürler iyiyim ( aslinda sorulmamişim) yinede iyiyim ?
  INCEM eveg canim biraz R.K posteri ile baş – başa kalim dedim senden naber canim ?
  Teşekkürler Gül Çiçegim seninde iyiligin daim olsun ?
  Iyi geceler – tatli rüyalar kizlar , ben uyumaya gidiyorum uyumadan önce sitey bakim dedim neyse iyi akşamlar ?

 132. gulciceyim o bir hikaye ha kuzenim deyil ooo youtubedede lazca anlattigi icin hep laz takildigi icin hikayeleri lazca anlatmadan yapamiyor aliskanlik bendd bilmiyorum neden istemis busenin hikayeleri iste bide lazca bir hikaye deyil buse sag olsun laz yapti

  kizlar sizlere sormustumya bir ara bilen varmi o zzman buse soyledi bende yarin dusundumu yazarim simdi yazarim yok buse gidiyor maalesef.

  DEFNEM İYİ GECELER

 133. Saoll MANYAM İyi geceler Allah rahatlık versin
  ….
  Ha Anladım Bellam Lazca Yazınca Laz olduğunu düşündüm Canım

 134. Zülişim sen İzliyonmu Futbol Maçı filan Hangi Takımı tutuyorsun İzliyorsan. Bende GS ya sen Canım

 135. Kizlar iyi geceler cikiyorum acil
  ZULEYHA sanada iyi geceler paylasmak istediginde dinlerim herzaman hayat kafaya birsey takamicak kadarkisa ve su gibi akip gidiyor bosver takma strese girme degmez:)
  Bu arada adim berrak gorusmek uzere iyi geceler

 136. Çiçeğim ben bizim hikayeye bakıyorum ya hiç anlamam futboldan ama küçüklüğümden beri Galatasaray tutarım ❤️? öyle fanatikliğim yoktur küçükken merak ederdim maçları bide ablamla izledik ondan kalma galiba ??

 137. ÇİÇEGİM PASTACI GÜZELİ
  KAVGA ÇIKTI TAKIMLAR ARASI HİÇ YAKIŞTIRAMADIM
  BARIŞ KARDEŞLİK İÇERİSİNDE MAÇ OYNASINLAR
  ERTELENDİ
  FB ????

  DEFNEM RUH İKİZİM
  BENDE BİLDİM BİLELİ GS HİÇ SEVMEM GICIK ALIRIM HELE DERBİ MAÇLARINDA HİÇ SORMA
  BENDE SENİ İÇİN FB OYNAMADIĞI SÜRE İÇERİSİNDE GS SENİN İÇİN DESTEKLERİM
  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR AHİRETLİGİM S. Ç.S KELEBEGİM ???????????????????????

 138. Tamam Berrakcım tekrardan teşekkür ederim seninle konuşmak güzeldi iyi geceler ??

 139. MANYACIM HOŞ GELDİN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR

 140. Ay bende fenerbahçeyi hiç sevmem ama önceden Galatasaray ile Fener maçını merak ederdim öyle ne olacak diye ama kendimi bildim bileli Galatasaraylıyım ❤️? ?? şimdi ise hiç merak bile etmiyorum

 141. Neyse ben kaçtım Allah rahatlık versin iyi geceler kızlar ????❤️❤️?️?️??????

 142. İyi seyirler Zülişim Bende pek sevmem Ama Abimler izlediği için bakarım Arada bi Bende küçüklüğümden GS taraftarıyım
  ….
  Evet ELAM Kavga Çıktı Maçta Abim Sinir Krizi geçirdi Sanki. Ha bide FB GS futbol Oynarken Abimle Kavga eder Dururuz biz Tatlı Atışmalar yani Bi türlü Anlaşamıyoruz Abim FB Li ol diyor bende benim takımı tut Diyorum

 143. MANYACIM CANIM İYİ OLMANA SEVİNDİM HEP İYİ OL BENDE İYİYİM

 144. GÜLÇİÇEGİM PASTACI GÜZELİ
  HERKESİN TUTUGU TAKIM VAR
  BEN KÜÇÜLÜKTEN BERİ FB TAKIMIMI
  SEVİYORUM TAKIMIMI

 145. İyi geceler Zülişim Allah rahatlık versin

  Manyam Poka Dedinya Aklıma Kuzenim Geldi Rusya’da yaşıyor kendisi hep Vedalaşınca böyle söyler oda

 146. Aynen ELAM Bencede Herkesin Tutduğu Takım Var Benim Abimde senin gibi ya Küçüklüğünden beri FB Bidefa olsun geçirmedi Maçların oyunların Bende Sadece Derbi Maçında Filan izlerim

 147. İyi Akwamlar guzelikller nasilsiniz umarim her kes iyidir…
  Elam bellam defne gulcicek melek nurdan zuleyha iremsucum ruyacim manya hepinizi kos kocaman opuyorum ?????

 148. ELAM WEKERPAREM GELDİM CANİM BURDAYİM NASİLSİN KUZUM BEMDE İYİYİM HAMD OLSUN..BEN PEK GUNDUZLERİ YAZAMİYORUM ANCA AKWAMLARİ GELE BİLİYORUM KUZUM SEN NELER YAPİYOSUN BAL BOCEYİM?????

 149. Allah rahatlık versinn hatun kişilerimmm
  Ömür varsa yarın görüşürük inşaAllah

  ???

  ❤️️❤️️❤️️ELAMM ❤️️❤️️❤️️ Çok özledim seni nasılsın neler yapıyorsun görüşemiyoruz inşaAllah iyisindir

 150. TUK TUK ELAM NERELERDESİN BAL BOCEYİM HADİ GELDE BİRAZ SOHBET YAPALİM GONLUM FERAHLASİN SENİ COK SEVİYORUM GUL YUZLUM BENİM

 151. TUK TUK ELAM NERELERDESİN BAL BOCEYİM HADİ GELDE BİRAZ SOHBET YAPALİM GONLUM FERAHLASİN SENİ COK SEVİYORUM GUL YUZLUM BENİM

 152. NURDANIM BALIM ??? İYİYİM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  BENDE ÖZLEDİM SENİNLE KONUŞMAYI

 153. MERSİNLİ ELA ❤️❤️❤️NİHANIM PIRLANTAM HOŞ GELDİN ❤️❤️❤️ dedi ki:

  NİHANIM PIRLANTAM
  BEN GELDİM SEN GİDDİ
  İYİYİM AY PARÇAM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR HAYAT NASIL GİDİYOR
  HİÇ BİRŞEY YAPMIYORUM SURVAVUR İZLİYORUM
  BENDE AKŞAM YAZIYORUM SAAT 9 YADA 10 GİBİ GELİYORUM BENDE SENİ ÇOK ÇOK SEVİYORUM
  GELDİM SENDE GEL SOHBET EDELİM GÜZEL YABAKLARINDAN ÖPÜYORUM KOCAMAN SARILIYORUM YILDIZIM ???????????

 154. BERRAK CANIM SEN MİSİN UYUMADIM İYİYİM BİRTANEM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR CANIM
  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR ❤️

 155. ELAM BENDE AYNEM AKWAMLARİ VAKİT BULUYORUM ARTİK EVET GELDİM CANİM BENDE GELDİM ..HAYAT İWTE AYNİ SAVRULUB GİDİYORUZ KUZUM.BU GUN BİRAZ YEGENLERLE EYLENDİM GEZMEYE GOTURDUM ONLARİ İLAC GİBİ GELDİLER…..SENİN GUNUN NASİL GECDİ BİTANEM

 156. MERSİNLİ ELA ❤️❤️❤️NİHANIM PIRLANTAM ❤️❤️❤️ dedi ki:

  NİHANIM PIRLANTAM
  NE GÜZEL YEGENLERİNİ SEVİNDİR BENİM GÜNÜM AYNI CANIM İŞ GÜÇ EV DEGİŞEN BİRŞEY YOK
  HAYAT İNSANI YORUYOR
  AY PARÇAM HANGİ TAKIMI TUTUYORSUN ❤️❤️❤️❤️

 157. NIHANCAN ho geldin canim nasilsin ay ozledik seni kiz nerelerdeydin bu zamanalar.

 158. ALLAHIM kederden ve üzüntüden , acizlikten , tembellikten, cimrilikten , korkaklıktan , borç yükünden ve insanların kahrından sana sığınırım.

  {{ HADİSİ ŞERİF }}

  ??????

  Hayırlı sabahlarr hatun kişilerimm. Rahman ömüz bahşetti yine burdayızzzz.

  1. Cuma ile mübarek olalım hakkımıza hayırlı tüm dualarımız kabul ibadetlerimiz makbul olsun inşaAllah ?????

 159. Hüzünlerimizi Hayır’a Çeviren
  ALLAH’IM.. ! Dilimizi DUÂSIZ Gönlümüzü Sensiz Brakma….

  HAYIRLI SABAHLAR HAYIRLI CUMALAR ARKADAŞLAR
  Dilimizden DUÂ
  Evimizden Huzur
  Yüreğimizden Umut
  Aklımızdan Kalbimizden
  RAHMAN VE RASULULLÂH
  AŞKI Eksik Olmasın
  CUMANIZ MÜBAREK OLSUN. ..

 160. KIZLAR GÜNAYDIN CÜMLETEN HAYIRLI CUMALAR
  ???????????
  FILIZIM HAYIRLI CUMALAR

  Okuduğunuz dualara âmin cümlemiz insallah

  ??SALIHAM insallah melek iyi olucak allahın izniyle sana peygamber efendimizin sabrını diliyorum..durumunu bizlerede bildir canım çok merak ediyorum

  Kızlar bugün doktor randevum var..geldikten sonra yazmaya çalışırım hepinizi çok öpüyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu