Avlu

25 Nisan Perşembe Avlu Çalan Rap Şarkı Ve Sözleri

Avlu dizisi 39. bölümü ile Star TV ekranlarına geldi. Limon filmin yapımcılığını yaptığı Avlu dizisinde başlangıçta çalan rap şarkı herkesin dikkatini çekti genelde her bölüm başında birbirinden ilginç ve bulunması o kadar zor şarkılarla seyirciyi oldukça meraklandırıyor. Biz de bugün Avlu dizisinin 39 bölümünde çalan rap şarkının sözlerini videosunu tek tek sizlerle paylaşmaya karar verdik.

Bildiğiniz üzere Avlu da işler karmaşık hale gelmeye ve yönetim gücünü elinden bulunduran Zerrin elinden bulundurduğu bu Kudret ile herkesi ezmeye çalışıyor. Aslında arpla planda psikolojik bir çöküntünün eser ile bu hareketi yapmaktadır. Böyle çekişmeli ve hırslı bir diziye de anca bu kadar güzel ve bulunması zor bir şarkı seçilirdi diyebilirim. Çok Fazla uzatmadan Bu gün çalan şarkıyı seslendiren sanatçının adı Yağız Kazım Özkan’dır. Buna benzer bir çok şarkı seslendiren Yağız Kazım’ın Avlu da çalan şarkısının adı “Her gece” dir. 

Avlu 25 Nisan Çalan Şarkının Sözleri

Sözlerinin tamamını yayımlayamadığımız için ilk dörtlüğünü sizlerle paylaşmak istiyorum.

avlu dizi resmi 2

“Dümdüz yolda düştün saçma
Çinçila burada, panik yapma
Dedikoduyu duymam hayır
Sözüm burada kanun sayılır (Sen çalarsın)
Kimi ayılır, kimi bayılır
Diyar sevmez ama kutu kola sayılır”

Bu şarkının videosu ise; 

Avlu 39. Bölümde Oktay ölüp ölmediği büyük oranda netlik kazanacak. Bir diğer taraftan ise Zerrin’in Oktay ve Özlem’e karşı hamlelerini izleyeceğiz. Deniz, Zerrin’in gözlerini bir nevi büyülemek için Azra ile kavgalı ve anlaşmazlık içinde olduğunu göstermeye çalışacak. Tabi şüpheci Zerrin bunu yer mi bilemiyoruz. Bunu zaman gösterecek ama buradan bir tüyo vermek istiyorum. Zerrin hapse girecek. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu