Gelinim Mutfakta

25 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu İle Puanları Netleşti! Gelinim Mutfakta Bugün Günün Birincisi Kim

Gelinim Mutfakta 25 Nisan Perşembe günün birincisi kim? Haftanın artık geride kalması için geriye bu günden sonra final puanlaması kaldığı için, bu gün verilecek puanlar altın değerinde olduğunu söylemek isterim. 25 Nisan Perşembe puanları verildikten sonra puan durumu da netleşecek ve bize çok önemli bir veri verecek. Eleme potasına düşen ve bilezik için yarışacak isimlerin de %100 olmasa da büyük oranda belli olacak. Bu sebeple bugün günün birincisi kim olacağı oldukça önemli bir hale geldi. Not:  Gelinim Mutfakta 25 Nisan Perşembe Puan Durumu yazınını en son kısmında bulabilirsiniz. 

=> 25 Nisan 2022 Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi kim oldu? Öğrenmek için tıklayınız.

==> 6 Mayıs Pazartesi günü başlayan bu haftada Perşembe puanlamasını görebilmek için Gelinim Mutfakta [kirmizibuton]9 Mayıs Perşembe Son Puan Durumu[/kirmizibuton] için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta son bölüm de Besime hanım ile Güngör arasında yaşanan fikir birliği ile ikili arasında ki konuşmaları Gülcan hiç beğenmedi ve bu yarışmada beni tutmalısın deyip kaynanasına karşı tavır takındı. Besime hanım ise bu yarışma olduğunu bildiğini ama hiç kimse ile konuşamamak oldukça saçma deyip bu gün gene Güngör ile gizli gizli konuşurken, Gülcan kaynanasının kolundan tutup götürdü.

Gelinim Mutfakta 25 Nisan Perşembe Puan Durumu Açıklanırken Fatih Ürek ResmiBesime ile Güngör arasındaki samimi bir diyalog kurmalarını istemeyen Reyhan ve Gülcan bu duruma oldukça tepkili. Aslına bu olayların arkasında 25 Nisan 2019 Perşembe Puanlaması yapan Besime, Güngör’ün tabağını da bulup yüksek puanlar vereceği konusunda endişesi var.

==> 29 Nisan ile 3 Mayıs haftasında oldukça çekişmeli puanlamalar oldu. Gülcan bu puanlardan hanesine daha fazla puanlar aktarmayı başarırken, yarışmaya o hafta katılan Aysel ise en düşük puanları aldı. O anlara şahitlik etmek isterseniz lütfen [mavibuton]2 Mayıs Gelinim Mutfakta Toplam Puanlar[/mavibuton] için tıklayınız.

Gülcan uzun zamandır boşa gelip gidiyor. 28 bilezik de adete çakılı kaldı. Hatırladığım kadarı ile Ezgi de en son gelmesinden bir önceki gelişin de 20’lerde takılı kalmıştı. Gülcan bu zamana kadar aldığı bilezikleri hiç elenmeden yada kendi isteği ile gidip geri gelmeden 28 bilezik aldı ki bu yarışmada rekor olduğunu gösteriyor. Ezgi defalarca gitti geldi.

Cansu da aynı şekilde yarışmaya ara verdiği halde 30 bileziği zor toplamıştı. Bakalım Gülcan bu başarısını bu gün konuşturup, 25 Nisan 2019 Perşembe günün birincisi kim? sorusunun cevabı olabilecek mi? İzleyip göreceğiz. Bu arada [pembebuton]Gelinim Mutfakta 26 Nisan Cuma puanları[/pembebuton] için tıklayınız.Gelinim Mutfakta 25 Nisan Perşembe 289 bölümden kareler

Bu hafta yarışmaya başlayan Rabia bu ana kadar oldukça iyi puanlar aldı. Şu an 25 Nisan puan durumu netleşmedi. Lakin dün verilen puan durumu sonucuna göre Rabia, Güngör ile aynı puanı alıp zirvede yer aldığını söylemek isterim. İnstagram hesabımızdan bir tahmin yaptık. Şu an Rabia bu tahmine göre oldukça iyi puanlar aldığını görüyoruz. 

Dün verilen puanları isterseniz haftalık puanlar kısmına yansıttığımızda karşımıza çıkan son puan durumu verilerine baktığımız da yukarıda dediğim gibi Rabia ile Güngör 39 puan alarak zirvede yerlerini aldıklarını görüyoruz. Gülcan bu ikilinin 2 puan gerisinde 37 puanla üçüncü sırada yer alırken, son sırada ise 30 puanla Ezgi’nin yer aldığını görüyoruz. Artık Ezgi için tehlike çanları çalmaya başladı. Bu gün ne yapıp edip kendisini eleme potasında kurtarması gerekecek. Aksi halde Cuma günü kendisini eleme potasında izleyeceğiz. Dikkat: Gelinim Mutfakta 25 Nisan Perşembe Puanları sayfanın en alt kısmında sizleri bekliyor.

Gelinim Mutfakta 25 Nisan Günün Birincisi Ve Puanlaması

Bizleri yakında takip edenler bilir ki Perşembe puanlama sonuçları ile Cuma günü verilen puanlama sonuçları arasında 5100 olmasa da büyük oranda benzerlik olduğunu ve sıralamaların da değişmediği için 25 Nisan günün birincisi olan, en azından elenmekten kurtulacak diyebiliriz.Bugün Gelinim Mutfakta günün birincisi Gülcan olur da Ezgi’ye düşük puanlar giderse, Ezgi’nin Cuma günü oldukça zor olacak. Bu sebeple Ezgi de bu gün çeyrek altını alacak gelin olmak için elinden geleni yapacak. 25 Nisan Perşembe günü Çeyrek altını kim aldı? sorusunun cevabı bu yazınını en alt kısmında verdik.25 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi

Ezgi ve Reyhan, Güngör’ün iyi puanları toplamasında en önemli etken’in şansı olduğunu diğer önemli etken ise Besime ile arasını iyi tuttuğu içi Besime de iyi puanalar verdiğini düşünüyor. Bu sebeple 25 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta puanlama öncesinde Besime ile Güngör’ün arasını bozmak için her yolu denediklerini fragmandan görebiliyoruz. 

Bu gün tüm kaynanalardan risk alacak bir puanlama bekliyorum. Özellikle Ezgi’nin son durumunu bilen Reyhan hanım, diğer gelinlere bir verip, Ezgi’ye beş verecek bir puanlama yapması büyük olasılık diyebilirim. Aynı şekilde bilezik yarışında olan Gülcan, Rabia ve Güngör de rakiplerini geride bırakıp, Cuma günü çok iyi yerde başlamak ve kolaylıkla bilezikleri alabilmek için 1-1-1-5 tarzı bir puanlama görebiliriz. Tabi böyle bir puanlama 25 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Tablosu kısmına yansıdığında çok düşük puanlara günün birincisi seçileceğini gösterecektir. 

Arkadaşlar tahminlerime göre bu hafta kolaya ekmek yok denilen bir puanlama olacağını şimdiden söylemek isterim. Eskiden Perşembe günü bilezik alacak kişi büyük oranda kendisini belli ediyor. Bu gün son duruma göre ne elenecek ne de bilezikleri alacak kişi belli değil. Bu düğümü bu gün kaynanaların vereceği puanlama sonrasında ortaya çıkacak olan 25 Nisan Perşembe gelinim mutfakta toplam puanları ve sonuçları gösterecektir. Gelinim Mutfakta 25 Nisan Puanları Verildiği An Besime İle Fatih Ürek Resmi

Bu gün 25 Nisan 2019 Perşembe puanlama aşamasında çok büyük tartışmaların olacağını hatta seslerin yükseleceğini düşünüyoruz. Ezgi eleme potasından çıkmak için çaba gösterecek, Gülcan ize bilezik almak için aynı şekilde çaba göstereceği için her puanın sonuçları olacağını söylemek isterim. Not:, 25 Nisan Perşembe günün birincisi yazının devamında bulabilirsiniz.

Bu gün kaynanaları puanlama yapabilmesi için hafta içinde son yemeği yapacaklar. Yarın ise tatlı yapacaklarını zaten biliyorsunuz. Şimdi günün yemeğinin adını açıklayalım. Daha sonrada Perşembe puanları sonucunda bu gün kim kazandı sorusunun cevabını bulacağız.

Gelinim Mutfakta 25 Nisan Köfte Harçlı Biber Kapama Malzemeleri 

 • 4 adet közlenmiş halde kırmızı biber
 • 2 adet haşlanmış patates
 • 1 çay kaşığı karabiber
 • 1 tutam tuz
 • 7 adet dereotu
 • 2 çay kaşığı pul biber

Gelinim Mutfakta 25 nisan Köfte Harçlı Biber Kapama Malzemesi 1

Köftesi İçin;

 • 1/2 kg orta yağlı kıyma
 • 1 tane yumurta
 • 1 çay bardağı ölçüsünde galeta unu
 • 2 çay kaşığı pul biber
 • rendelenmiş 1 adet orta boy soğan
 • 3-4 diş dövülmüş sarımsak
 • 1 çay kaşığı karabiber
 • 1 çay kaşığı tuz

25 Nisan Gelinim Mutfakta Köfte Harçlı Biber Kapama malzeme listesi Resmi 2

Domates Sos İçin;

 • 1 yemek kaşığı tere yağ
 • 1 tatlı kaşığı domates salçası
 • Bir tutam karabiber
 • Bir tutam tuz
 • 2 adet orta boy domates

Gelinim Mutfakta 25 Nisan 2019 Günün Yemeği Malzeme listesi 3

Fatih Ürek de bu gün şeflerin seçtiği bu lezzet için yarışmacı gelinlere toplam da 45 dakika kadar süre verdi. Bu süre içinde yemeklerini tamamlamasını istedi. Gelinler de hızlıca yemeklerine odaklanıp vaktinde verilen tarife uygun yemeklerini yaptılar. Bu gün için en önemli olan puanlama kısmına geçtiler. Bizde geçelim ve bugün kim birinci olduğuna bakalım.

Gelinim Mutfakta 25 Nisan Puanları (25/04/2019 Perşembe)

*************************
25 Nisan 2019 Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Verildiği An*************************

Kaynana Sevim‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 5
Gülcan : 3
Güngör : => Sevim’in Gelin 4
Rabia : 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Emine‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 1
Gülcan : 2
Güngör : 4
Rabia  : => Emine’nin Gelini 5

*************************
” 25 Nisan 2019 Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Besime‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 5
Gülcan=> Besime’nin Gelini 4
Güngör 3
Rabia : 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 5
Gülcan : 4
Güngör : 1
Rabia : 2

*************************

Gelinlerin 25 Nisan 2019 Perşembe Toplam Puanları

Ezgi 5 1 5 5 16
Gülcan 3 2 4 4 13
Güngör 4 4 3 1 12
Rabia 1 5 1 2 9

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (25 Nisan – 25 Nisan Haftası) – Perşembe

Ezgi      : 30 + 16 = 46
Gülcan : 37 + 13 = 50
Güngör : 39 + 12 = 51
Rabia   : 39 + 9 = 48

Gelinim Mutfakta 25 Nisan Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

25 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ ezgi
Gelinim Mutfakta 25 Nisan Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ ezgi
25 Nisan Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ rabia

*************************

Gelinim Mutfakta 290. Bölüm 26 Nisan 2019 Cuma Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu