Gelinim Mutfakta

25 Ocak 2019 Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Yağnur Elendi Mi? Gelinim Mutfakta 25 Ocak Son Puan Durumu

Gelinim Mutfakta 25 Ocak bilezikleri kim aldı? Geçen hafta Sina ile Ezgi bilezikleri paylaşmıştı. Ezgi Bu hafta da bilezikleri paylaşmak zorunda kalacak. Peki kiminle bilezikleri paylaşacak dersiniz? Bu hafta başından itibaren sürpriz bir eleme olacağının sinyallerini vermiştim. Dün gelen %100 doğruluğuna inandığım bilgiye istinaden yarışmanın en güzel bayanı elendi.

=> Gelinim Mutfakta 25 Ocak 2022 Salı Günün Birincisi ve Puan Durumu sonucu için tıklayınız.

Hafta başında Yağnur çok iyi puan alınca editör ekibimiz dahil Yağnur bu hafta altınları alacak galiba diye düşünmüştük. Ancak gün geçtikçe puanlamalar yapıldıkça Yağnur geriye düşmeye başladı. 5 haftadır yarışmada varlığını sürdüren Yağnur hayranları korkmaya başladı. Şimdi asıl can alıcı soruya geldik.

Bu gün 25 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi? sorusunun cevabı hafta ortasında bize ulaştı. Lakin puanlara baktığımızda biz buna inanmadık. Ancak Perşembe puanlarının verilmesi ile tüm gelinler neredeyse aynı puan alınca sürpriz bir elemenin de olması kaçınılmaz oldu. [mavibuton]Gelinim Mutfakta 8 Şubat Puanlama Sonuçları[/mavibuton] için tıklayınız.

Bu hata üzülerek söylemeliyim, gerçi ben ilk zamanlar Yağnur’un tavırlarından hiç hoşlanmasam da sonrasında kendisi hakkındaki düşüncelerimi değiştirdi. Bu sebeple üzülerek söylemeliyim ki bu hafta Gelinim Mutfakta 25 Ocak Cuma kim elendi? sorusun karşılığı %100 Yağnur oldu. Bu bilgi dün gece tekrar teyit ettirdik ve haber kaynağım Yağnur olduğunu ısrarla söyledi. CUMA PUANLARI YAZININ EN SONUNDA⇓

Bu hafta 225. bölümü ile 25 Ocak Cuma günü Kanal D ekranlarına gelen yarışma programında 225. bilezikler sahibini bulacak. Bu gün verilecek bilezikler Ezgi’ye mi? Sina’ya mı? yoksa Gülcan’a mı gidecek? Şahsen benim bu hafta beklemediğim bir olay oldu. Hafta başında gelen bilgiye istinaden Gelinim Mutfakta 25 Ocak Cuma bilezikleri kim kazandı? sorusuna ne yazık ki bir tek isim veremiyoruz. Bu hafta da geçen hafta olduğu gibi iki birinci çıkarttı. [mavibuton]Gelinim Mutfakta 1 Şubat 2019 Cuma Bilezikleri Alan[/mavibuton] Kim olduğunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

Bizler bu gün ve geçmiş puanlarını tek tek kontrol ettik. Haber kaynağımız bizlere böyle bir şey söyledikten sonra yeniden puanlara ve fragmanlara tekrar tekrar baktık ve verilen haberin doğru olma ihtimali olduğunu gördük. Bu gün verilen puanları Gelinim Mutfakta 25 Ocak Cuma puanları bölümünde sayfanın sonlarına doğru aktardık. Buradan an ve an puanları takip edebilirsiniz.

Kimin elendiğini ve kimin bileziklerini aldığını az çok netleştirdik. Peki 25 Ocak Gelinim Mutfakta günün birincisi kim oldu? bir tek bu soruya cevap vermedik. Haber kaynağım bu konuda bir şey söylemedi ancak yaptığımız araştırma neticesinde Gülcan bu hafta final gününe kadar bir çeyrek aldığını biliyoruz. Ancak fragmanlara baktığımızda Gülcan’ın iki adet çeyrek taktığını görünce, günün birincisi de netleşmiş oldu.

Gülcan bu hafta yarışmaya geldiğinde 60 bilezik iddiası ile yarışmaya başladığında, ben gelenler hep çok bilezik alma niyeti ile geldiğini ama çoğu aynı hafta elendiğini düşünerek Gülcan’a pek fazla ümit vermemiştim. Hatta 25 Ocak Cuma 2019 Gelinim Mutfakta kim elendi? Sorusunun da cevabı olabileceğine de inanmaya başlamıştım ki elenene Yağnur olduğu ve hiç beklemediğim Gülcan ise bileziklerin ortağı olduğu ortaya çıktı.

Bu hafta Ezgi 40. bileziğine kavuşarak yarışmada da en çok bilezik alan gelin olurken Gülcan da daha ilk günden gelip Hatice’nin rekorunu tazeledi. Hemen ne rekoru diyenleri duyar gibi oluyorum. Perşembe günü en geride olup da bilezikleri bu zaman kadar benim bildiğim bir tek Hatice almıştı. Şimdi Gülcan da Cuma Gelinim mutfakta puanlama daha verilmedi ve son sırada yer alıyor. Bu sebeple bu gğn bilezik alan diğer isim Gülcan olduğu için rekoru tazeledi.

Ben ilk zamanlar Yağnur’un tavırları ve burnu havada oluşuna çok gıcık olmuştum ama Reyhan hanım da gelmesi ile onun yanlış tanıtıldığını ve öyle biri olmadığını hemen hemen her bölümde açıkladı ve kolları arasına aldı. Zamanla Yağnur da kendisini tanıtmayı başardı. En azından benim gözümde eskisi gibi gıcık olmuyordum. Hatta Sina ile Ezgi’nin çocukça oyuncularına karşı Yağnur’u savundum. Bu gün Yağnur’un gidecek olması bakalım Sina ile Ezgi ikilisinde nasıl travma oluşturacak. Dikkat: 25 Ocak 2019 Cuma puanları yazımızın sonunda verdik.

25 Ocak Cuma Gelinim mutfakta puan durumu son haline baktığımda be daha önce üç gelinin de aynı puanla final gününe gittiğine şahit olmadım. Gelin ne demek istediğimi son puan durumuna bakıp açıklayalım.  Yağnur, Ezgi ve Sina 51 puanla zirvedeler. Bu üçlünün gerisinde ise 46 puanla Gülcan eleme potasında duruyor. Ancak Cuma puanları neticesinde bu puanla 180 derece değişecek.

Gelinim Mutfakta 25 Ocak Bilezikleri kim kazandı? sorusunun cevabını merak edenler için daha önce yapmadığım bir şey yaptım ve öncesinde paylaştım. Böyle daha mı iyi oldu? Yoksa bu günün büyüsü mü bozuldu? Konu ile alakalı yorumlarınızı bekliyorum.

Bu gün gelinlerimiz tatlı yapacak ve Ezgi genel itibari ile tatlılardan çok iyi puanlar alan bir gelin. Diğer yandan restoranları olduğunu söyleyen Gülcan da restoranda her işi yaptığını söyleyince, acaba tatlıyı da güzel yapar mı diye bizleri düşündürdü. Bakalım bu gün kaynanaları özellikle Gülcan’ın tabağına kaç puan verecek? Şahsen ben merak ediyorum. Her kaynanın verdiği puanları bildiğiniz üzere yazının son kısmında Gelinim Mutfakta haftalık puan tablosu içerisinde açıklıyoruz. Dikkat:Gelinim Mutfakta 25 Ocak Cuma puanları sayfanın altında verildi.

Gelinim Mutfakta 25 Ocak 2019 Cuma Bilezikleri Kim Aldı? Yağnur Elendi Mi?

25 Ocak gelinim mutfakta puanlar verilmeden, sizlere bir sorum olacak. bu hafta gerçekten kim elenmeliydi? ve bu hafta gerçekten bilezikleri kim hak etmişti? Sizler izleyici olarak gerçek puanlamaları yapan kimselersiniz. Yorumlarınız ve bu soruya vereceğiniz cevap benim için çok önemli.Gelinim Mutfakta 25 Ocak kim elendi resim 1

Gelinim mutfakta 25 Ocak puan durumu çok kritik bir halde duruyor. Daha önce üç gelin de aynı puanla final gününe gelmemişti. En azından ben hatırlamıyorum. Haber kaynağımdan bilgi almasaydım gerçekten bir çok bizim için belirsiz olacak ve çok heyecanlandıracaktı. Şahsen en azından Yağnur’un elenecek olmasını beklemezdim. Dikkat: Gelinim Mutfakta 25 Ocak Cuma Puanları hemen yazının devamında verildi.

Gelinlerin 21 Ocak Pazartesi günü harika bir çıkış yapan ve bu çıkışı devam ettiremese de diğer gelinlerin de kendisini geçmesine müsade etmeyen Yağnur, bu gün aramızdan ayrılacak. Benim merak ettiğim Gelinim Mutfakta puan tablosu açısından bu gün Ezgi bile elenebilirdi. Ezgi elenmiş olsaydı, acaba kimin okul işi, kimin hastası çıkacaktı. Gerçekten çok merak ediyorum. 

Gelinim Mutfakta 25 Ocak günün birincisi olacak olan Gülcan aldığı ikinci çeyrek ve günün sonunda 3 bilezikle ilk haftadan 3 bilezik ve 2 çeyrek kazandı. Şahsen elinin lezzetli olduğunu da kanıtlamış oldu. Bundan sonra Ezgi ile Sina Gülcan’ın üzerine daha çok gideceğini düşünüyoruz. Yağnur’a yaptıklarının kat ve kat fazlasını Gülcan’a yapacaklardır.

25 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta puanları yazmadan, dün bir yorumcumuz Besime hanımın puanlarını yanlış verdiğini söylemiş. Ben Gelinim Mutfakta son bölümü yeniden izledim ve yazdığım puanlarda bir aksilik yada yanlışlık olmadığını gördüm. bu sebeple bu hafta hatasız bir puanlama geçirdim diyebilirim. NotGelinim Mutfakta haftalık puan tablosu yazının en son kısmında verildi.

Kaynanalar artık Ziyafet ve İlhame hanımın gitmesinden sonra genel olarak iyi puanlar veriyorlar. Arada Reyhan hanım final gününde şaşırtsa da artık buna da şükür diyebiliyoruz. Sonuçta her gelin bu yarışmadan bir ödül kazanabilmek için tüm gününü orada geçiriyor. Reyan hanım umarım geçen haftalarda ki gibi 25 Ocak gelinim mutfakta toplam puanlar verilirken iki bir kullanmaz. İçindeki Mert Ali’yi dinler. Dikkat: 25 Ocak 2019 Cuma Gelinim Mutfakta puanlama sonuçları hemen alt tarafta.

Gelinim Mutfakta 25 Ocak Muhallebili Kakaolu Kek Malzemeleri

Kek Malzemeleri

 • 3 yumurta
 • 2,5 su bardağı toz şeker
 • 1 paket vanilin
 • Bir paket kabartma tozu
 • Bir su bardağı Kakao
 • Bir su bardağı un
 • Bir su bardağı kadar süt (Kıvama göre artırabilirsiniz
 • Bir su bardağı sıvı yağ

Muhallebisi İçin;

 • 300 ml süt
 • Bir adet yumurtanın sarısı
 • dolu dolu bir yemek kaşığı un
 • bir yemek kaşığı buğday nişastası
 • bir tatlı kaşığı tereyağ
 • Yarım su bardağı beyaz çikolata
 • Bir adet küçük muz
 • Yarım su bardağı toz şeker

25 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta günün tatlısı

Fatih Ürek final günü seçilen günün tatlısı için 45 dakikalık süre verdi. Gelinler de verilen sürede tatlı yapımını tamamladılar ve bu haftanın en önemli kısmı olan 25 Ocak Gelinim Mutfakta Haftalık puanlar da sonuç alınacak ve bileziklerin sahibi belirlenecek olan Cuma puanlamasına geçtiler. Hadi bizde geçelim ve 25 Ocak Gelinim Mutfakta puanlama kısmına kim kaç puan aldığına bakalım.

Gelinim Mutfakta 25 Ocak Puanları (25.01.2019 Cuma)

*************************

Kaynana Nilgün‘ün verdiği Puanlar

Yağnur : => Nilgün’ün Gelini 5
Ezgi : 1
Sina   : 4
Gülcan : 3

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Besime‘nin verdiği Puanlar

Yağnur : 1
Ezgi : 1
Sina     : 1
Gülcan=> Besime’nin Gelini 5

*************************
“25 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<< "Gelinim Mutfakta dizicenter" >>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Songül‘ün verdiği Puanlar

Yağnur :  1
Ezgi : 5
Sina   : => Songül’ün Gelini 2
Gülcan : 3

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Yağnur : 1
Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 4
Sina     : 3
Gülcan : 5

*************************

Gelinlerin 25 Ocak 2019 Cuma Toplam Puanları

Yağnur 5 1 1 1 8
Ezgi 1 1 5 4 11
Sina 4 1 2 3 10
Gülcan 3 5 3 5 16

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (21 Ocak – 25 Ocak Haftası) – Cuma

Yağnur : 51 + 59
Ezgi     : 51 + 11 62
Sina     : 51 + 10 61
Gülcan : 46 + 16 62

Gelinim Mutfakta 25 Ocak Cuma Puanlama Sonuçları

*************************
25 Ocak Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı
⇒Ezgi & Gülcan
3 bileziği Ezgi, 3 bileziği Gülcan aldı.

25 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ Yağnur

25 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒Gülcan
Gelinim Mutfakta 25 Ocak Çeyrek Altını Alan Kim
⇒Gülcan
25 Ocak Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒Yağnur
*************************

Gelinim Mutfakta 25 Ocak Cuma Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

179 Yorum

 1. keşke ezgi elenseydi elenirmi tutuyolar reklamda oynuyor elensede örp bast ederler elenmedi baskasini gösterirler

 2. Filiz hanım lütfen cevap verin fragmanda 3 eşit puan var diyor nasıl iki birinci çıkıyor anlamadım cevap yazarsanız sevinirim lütfen

 3. Arkadaşlar benim tahminim,Gülcan ezgiyide sinayida paket yapar..ki yapsinda ikisinin saçma sapan hareketlerinden gına geldi

 4. Slm herkese merhabalar güzel günler sizin olsun:) Hoşgeldin Poyraz:) teşekkür ederim Vilkannnn.

 5. arkadaşlar hoş geldiniz şimdi günün tatlısını yazıyorum bana bir şey diyecek olursanız yazı içinde “filiz” yazmanız yeterlidir

 6. Yagnurcugum çok tatlı yine mutfağın ışığı Yağnursuz o mutfak çok karanlik olur☹️

 7. Ezgi, artik çok abarttın. Gülcan’a verdigin o sandığa kendir gir ve git! Kıza helal olsun. Gülcan cesur güzel ve becerikli bir kız. Sina, Yagnur, Ezgi kızın aşırı derecede üzerine gidiyorsunuz!. Biz seyirciler herşeyi görüyoruz. Kızın suçu yok. GÜLCAN TEBRİK EDERİM.

 8. EZGİ, O PAKETE KENDİN GİR İNŞALLAH.. HER GELENE “SENİ PAKET YAPIP GÖNDERECEM” DİYORSUN YA, ORASI SENİN BABANIN PROGRAMI MI? BİRGÜN GELİP SEN DE “PAKET” OLACAKSIN, UNUTMA! ŞIMARIKLIK YAPMA..

 9. Vallah Yağnur gidici’ise, ozaman Gülcan puanlamada iyi puanlar almış demektir.. En az iki 5 puan almış gibi duruyor şu anda.. Bakalım, heyecan dorukta

 10. Yağnur un gitmesine sevinirim.Darısı Ezgi ve Reyhana prığramın içine ettiler Rümeysa gittikten sonra izlemiyordum.Rumeysa yeniden geldiğinde tekrar izlerim.Sina sende Rüneysa gittikten sonra Ezgi ile kankileştin çünkü yalnız kaldın Ezgiye yanaştın.Bu nasıl bir gol böyle olmadı şimdi.Gülcanı hepiniz kıskanmışsınız anlaşılıyor. Helal olsun Gülcana iyi bir işletmeci…

  1. Rümeysa dönmeyecek boşuna bekleme kimse istemiyor onun sinirli hallerini izlemek zaten o yüzden Ezginin yerini Rümeysa gönderildi ?

 11. Ayyy Ezgi ve Sina bu ne hal yaa biri mikrofon almış digeri kartondan ekran iyyy bu ne hal çocuk gibi ama Gülcan süper cevap verdi demek ki meşhur olmak istiyorsunuz TV çıkmak istiyorsunuz ???Ezgi spiker olmak istiyor herhalde
  Yağnur 1 ? nunara yaa kuğu gibi canım benim Maşallah ?

  1. Geveze dolu burada bilenler söyleyip insanın tadını kaçırtıyorlar bilerek yapıyorlarsa yazıklar olsun

  1. Oyun olmayan puanlama kalmadı belki başlarda illa ezgiyle bilezikleri paylaştıracaklar geçen haftada ortak oldu bu haftada ortak olacak diyorlar yazık

 12. Keşke ezgi gitse ama yağnur gitcek diyorlar inşaAllah yanlış bilgidir ezgi gidecektir

 13. Arkadaşlar Reyhan veterede aaaaaa yine aynısı oldu diyor ve bunu derken yüzü gülüyor. Yani buda demek oluyorki demeki bilezikler ikiye bölündü bu şanslı talihlilerden biri Ezgi öbürü beli değil. Ama gidecek yarışmacı beli değil.Ama yağnurda değil bence kısacası eğer gidecek olan Yağnur olsaydı o veteredeki anlayışını vermezlerdi. Tahminimce Ezgi ya Yağnur yada Sina bilezikleri bölüşecek. Gidecek olan ise Gülcan ve Sinadan biri olacak. Benim vetereden anladığım bu.

  Sizlerin yorumallarınızı merak ediyorum arkadaşlar varsa yorum yapmak istemeyen bekliyorum.

  1. POYRAZ DURUMLARI İYİ KİM ALIRSA ALSIN MUHABBETLERE BAK YA MALA MİRASA KADAR GİRDİLER

  2. Kurgu yapıldı Reyhan yağmura bır verecek Ezgi 4 ve Gulcana 5 verecek lilanlan proje gerceklesecek.Bizans oyunu bunlar Fatih bey bu program artık izlenmez bir bahane bul Ezgi’yi veya Sinayı gönder. İzleyicilerin sinir uçlarına dökünüyor kanal değişitiriyorlar.Ezgiyi tam ukalaştırdın bu Reyting değil

  3. Kurgu yapıldı Reyhan yağmura bır verecek Ezgi 4 ve Gulcana 5 verecek lilanlan proje gerceklesecek.Bizans oyunu bunlar Fatih bey bu program artık izlenmez bir bahane bul Ezgi’yi veya Sinayı gönder. İzleyicilerin sinir uçlarına dökünüyor kanal değişitiriyorlar.Ezgiyi tam ukalaştırdın bu Reyting değil

 14. Şu Sina ne kadar itici bı kadın iyyyy konuşma tarzı duruşu anca bu kadar itici olabilir bı kadın?

 15. Kesin yazıyorum yagnur gidiyor..uç bileşik ezgi uç bilezik gülcan..

  Gülcan beş ezgi dört alıyor revandan..

  Not songül sina ezgi reyhan sizden nefret ettim..

  Yağnur yolun açık olsun

 16. Bu puanlamayla 3 kisinin puani nasil esit oluyor dizicenter yanlis puanlamami yapiyor bence hayir dalavere ye bak sen

 17. Arkadaşlar bisey dikkatimi çekti neden yagnur un bilezikler farklı benim gibi dikkatini çeken var mı merak ediyorum ? ?

 18. Ulan ahlaksızlar mademki durumunuz iyi. Salak kadın mademki gelinine 50/60 bilezik takmak kadar durumun iyidır. Soruyorum bende sana o zaman niye buraya geldin Eybe ahlaksız Gülcan. Fatih portakalın dediği gibi miletin aklıyla dalga geçme salak kadın. Sinir oldum ya ben bu salak Gülcana

  1. Hepsi iyi bide sidik yarıştırıyorlar bizde burada kendimizi sinir ediyoruz bazı düşük zekalılara laf anlatıyoruz hata bizde

 19. Ezgi Gülcani küçümsüyor 1 haftalık yarışmacısı diye ama Gülcan la haftanın birinciliğini yani bilezikleri paylaşacak ve ayrıca gün birincisi olacak Gülcan cegreyide alacak artık Ezgi Gülcandan özür diler herhalde ???Yani özür dilemesi gerekiyor ???
  ?Yağnur? tatlim gidecekmi gerçekten hiç inanasim yok

 20. Haklısın Aman. Ama bir gerçek var oda şu Gülcan denen kadının bu kadar ahlaksız olması ve kaynanasının ondan daha beter olması lazım. Bunlar nasıl insanlar ya

 21. Sina yağnura dediya biri şiş kebap biri putra bence yağnurun diyeceği söz şu olacaktı biri sinsi sina diyeri ise ezik ezgi!!!…

 22. Reyhan bu gün gözüme pek bı çirkin gözüküyor herhalde Yagnurun gitmesine sebep olacak puanı verecegi için ?

 23. Ben sinanın gitmesini cok ama cok istiyorum insallah sina gider. Dogrusu keske iki yarısamcı gitse biri sina diyeri ise ezginin gitmesini
  isterdim!!!!

 24. çOK ŞÜKÜR KAYNAĞIM BENİ GENE YANILTMADI. BEN ASLINDA HER DAİM BÖYLE HABERLER VERMEK İSTİYORUM AMA O ZAMANDA YARIŞMANIN HEYECANI KALMIYOR

  1. Selamlar iyi günler Filiz Hanım, ona bir çözüm bulsanız, mesela sinema sitelerindeki gibi spoiler tarzı mesaj olsa onu bilmek isteyen tıklasa bilmek istemeyen tıklamaz açmaz, bu kez de açıp bakanlardan foruma söyleyenler olur yine aynı hesaba gelir

   1. EN İYİSİ SONUNA SAKLAMAK LAZIM BENDE HOŞUMA GİTMEDİ YORUM KISMINDAKİ DURUMA GÖRE VERELİM

 25. “Vedalar acıtsa da, bazen gitmek gerekir…”demiş Can Yücel, herşey için teşekkürler Yağnur, yolun açık olsun…

    1. Yağnur ağlıyor bence mutlu ayrıldı işine gücüne bakar, tahminlerimiz patates oldu ;) Yağnur 1. olur derken, aslında Gülcanın 1. olabileceğini düşünmüştüm ama Sinanın eleneceği konusunda yanıldım

     1. Puanlar nereyse hep çok yakın gitti, her türlü sonuc cıkabilrdi, ama senin Gülcan tahminin tutu yine tebrikler!

 26. Yağnur gidiyor canım benim ya
  Gitmesi gereken en son kişiydi ama yarışma işte ama daha seyretmek bu yarışmayı çekem o 3 sinsi itici gelini yeni geline bı bakarım eğer Yağnur gibi hanfendise belki izlerim ana Yağnur gibi hiç kimse olamaz mükemmel bı gelin Yağnur

 27. Bencede sen verme FİLİZ Hanım. Çünkü sen böyle yapınca. Sürekli sen bi bilgiler veriyorsun hani o Lerzan Mutlunun geleceğini duyurdugun o haftadan beri kabak tadı vermeye başladı bence sen bilgilerini duyduklarını kendine sakla yoksa önceden öğrendiğimizde program kabak tadı vermeye başladı. Düşün pazartesiden beri ortada konuşuluyordu bilezikler bölünecek ve yarisini ezgi alacak diye. Ki zaten veterede Reyhan da yine aynı oldu diyordu.

  1. Selamlar poyraz aynı fikirdeyim, söylense bile günlük söylenebilir cuma söylenmeden

 28. YAGNUR ?????????????????seni çok seviyorum ? hayırlı olsun ?kurtuldun bu eziklerden ?

  1. Merhaba teşekkürler hoş buldum, ağlamalar başladı volki tolki nerde :) Yağnur bugün daha gerçekçi ağladı sesi titriyor önceleri biraz öne çıkma amaçlıydı sanki

 29. arkadaşlar son puanlamada fatih yürek sike yapti reyhana puanlarin ayni olduğunu söyledi reyhan ona göre puan verdi yazik kanalde sike olmmasin

  1. Bir garip yolcu, Fatih reyhana aynı puanda olduklarınj söylemese de reyhanda diğer yarışmacılar da kaç puanda olduklarını biliyordır zaten ya, hergün aldıkları 4 tane puanı üst üste koyup topluyolardır ya :) bakma sen onların bilmiyorlarmış gibi rol yaptıklarına;)

   1. Yağnur demişti kağıda yazıp topluyorsunuz diye biliyorlardır ama yine de söylemesi etik değildi reyting ekranda heyecan yaratmak için söyledi söylemekle Reyhan üzerinde baskı yarattı

 30. Ben Rehyanciyim tırnak içinde Ezgi değil sadece Reyhancıyım:) Bu arada Yağnur sevenlere gelsin:(

  Gitme dur ne olursun
  Gitme kal yalan söyledim
  Doğru değil ayrılığa daha hiç hazır değilim
  Aramızda yaşanacak yarım kalan bir şeyler var
  Gitme dur daha şimdiden deliler gibi özledim

 31. Yalnız kadın güzel ağlıyormuş kendini bozmadan ağlıyormuş helal olsun, benim gibi ağlasa ağzı yüzü yamulurdu tuhaf olurdu yüzü kızardı :)

 32. Volkan yok artık çünkü burda forumda çok sevdiğim biri vardı o giti Volkan da giti Sarp.

  1. :( Tam bilmiyorum ne oluyor anlayamadım sonunu yakaladım karışıktı seni sıkmak istemiyorum geniş vakit dinlemek isterim

 33. ben eledim yağmuru reyhana puanlari söyledim hic söyleniyomuydu acik sacik yaptın fatih yürekle reyhan bir oldu garibana yüklendiler ssans

  1. Garibanı maddi anlamda söylemediniz umarım silkelesek trilyonlar çıkar, ticaretler uğraşanları çok gördüm batar yine sıfırdan başlar yükselirler onu kapar başka bişey açarlar en kötü eten dosttan para toplarlar yine ticaret yaparlar veya parayı batırırlar veya kaçıp giderler dolandırırlar eşi dostu, bir kere ticaret yapan adam kenara çekilip artık uğraşmam demediği sürece ölene kadar açar kapar yeni şube açar yükselir hırsına yenik düşer batar vb bitmez ticaret, o yüzden maddi konularda ordaki altın bilezik onlara çerez lütfen gerçeklerle yüzleşelim, patron olmak farklı bir şey, yanında çalışanı yokmuş tek iyi nokta bu en azından ne yapıyorsa kendine yanındaki insanları sömüremiyor hakkını yememiş oluyor

  2. Garibanı maddi anlamda söylemediniz umarım sallasak trilyonlar çıkar, ticaretle uğraşanları çok gördüm batar yine sıfırdan başlar yükselirler onu kapar başka bişey açarlar en kötü eşten dosttan para toplarlar yine ticaret yaparlar veya parayı batırırlar veya kaçıp giderler dolandırırlar eşi dostu, bir kere ticaret yapan adam kenara çekilip artık uğraşmam demediği sürece ölene kadar açar kapar yeni şube açar yükselir hırsına yenik düşer batar vb bitmez ticaret, o yüzden maddi konularda ordaki altın bilezik onlara çerez lütfen gerçeklerle yüzleşelim, patron olmak farklı bir şey, yanında çalışanı yokmuş tek iyi nokta bu en azından ne yapıyorsa kendine yapar, yanındaki insanları sömürmemiş hakkını yememiş oluyor, düzen böyle

 34. Sözde Yagnuru sevmiyorlardi nasılda agladilar hepsi diğer elenen yarışmacıların gitmelerine hiç kimse bu kadar agladigini hatırlamıyorum ??
  Yağnura aglak diyorlardı kendileri aglak çıktılar ?
  Bence numaradan agliyorlar kiskanclaaar belki sevinçten agliyorlar timsah gözyaşları yaslari??

 35. Bişe dicem bu sayfa sahibi nereden biliyor yagnur gidecek öylede oldu Gülcan gitseydi keşke ezgi reyhan olmazsa kimse kusura bakmasın bu program İn tadı olmaz ezgi reyhansız olmaz oranın pilleri onlar

  1. Sevdiğim biri vardı gitti deyince ucundan yakalamıştım konuyu o sebep söyledim, çıkacağım istersen vaktimizin olduğu bir gün forumda konuşuruz

 36. burda en çok maymunu oynayan reyhan sağ gösterip sol vuruyor yani en art niyetli reyhan ezgi iyi mükemmel ama reyhan sanki pavyon anası gibi

 37. Yeni gelen yarışmacının adı Gözde bide pazartesi sina çeyreği alacak salı yeni yarışmacı gözde alacak arkadaşlar yeni geln yarışmacı da zengin evinde hizmetçi falan varmış ama kızlar yeni geln yarışmacıyı sevecekler haberimiz olsun byyy

   1. Ya söylemeyin şunları bilerek mi yapıyorsunuz, istemeden okumuş oluyoruz bakarken

 38. Yağnur gitti diye ağlayan iki kıskanç kadın aman da aman aglarlarmiynmis??????

 39. Of gene bir sarışın??

  Gülcanin çocuklarının resmini öpmesini çok takdir ettim..

  Yağnura üzüldün..

  Herkese güzel bir hafta sonu diliyorum ?

 40. Özellikle ticaretle uğraşıyor olup ordan alınacak altınlardan çok reklam yapmış oluyorlar, Yağnurun dükkandan x kişi alışveriş yapıyorsa şimdi o 100x olacak, oraya gelme amaçlarının başında bu geliyordu aksini iddia edenin ticaret bilgisi ilgisi azdır

  1. Bir Yağnur hayranı olarak sana katılıyorum Sarp ?
   Ben de Yağnurun butigine uğramayi düşünüyorum hem güzel ve güler yüzlü hem güzel kalpli ? Yağnurla tanışmak icin

 41. Hadi yürü be Gülcan!ilk haftadan bu başarıyı hiç bir gelin başaramadı.Reytik dolayısıyla Reyha’nın gazabına uğramazsan her hafta bilezikler senindir.Yağnur Reyhanın gazabına uğradı.Çünkü çok bilmiş konuşuyor.Reyhan kendinden başkasının ön plana çıkmasını istemiyor. Şimdi sıra Sina da o da çok bilmiş ukalaca konuşuyor.Birtek orada Reyhan gitmeyecek çünkü onun reyting rekortmeni sanıyorlar fakat yapımcılar da yanına bilir.Yapımcılar da yanılıyorlar bence Reyhan gitse proğram ilk haftaların daki gibi reyting artışı daha fazla olur

  1. Yağnur da ilk haftada almıştı bilezikleri ama devamı gelmedi sadece çeyrek aldı arada sırada bu işler pek belki olmuyor belki haftaya Gülcan gider gerçi ben Gülcan değil Ezgi ve Sinan’ın gitmesini istiyorum çocuk gibi saçma sapan haraketleri baydi
   Yağnurla uğraşıp duruyorlardı şimdi Gülcan yada yeni gelen gelinle uğraşırlar çünkü illa birileriyle uğraşacaklar yapmacık yapmacık çocuksu saçma sapan davranıyorlar ??
   Yağnur gitti amma tekrar geri getirirler diye düşünüyorum çünkü çok seveni var reyting yukseltiyor ?

   1. Ben hiç izlemiyorum çünkü hepsi oyun teorisinden kaynaklı koplovar. Birde yapımcılar tarafından ikidebir reyhan ve reyhancığı getirip durması zannediyorlarki proğram bunlar dan reytinğ alıyor fakat yanılıyorlar.öyle basit ve siradanlarki nefret ediyorum ben onların yapmacık ve şaklabanlık yapmarından bir bayan olarak ben utanıyorum. Not:sadece yorumlardan takip ediyorum.

    1. katiliyorum sana sanki rehanla ezgiden baska yarismaci yok ukala birisi reyhan nefret ediyorum her ikisndende yaziklar olsun faticik biz bu iki ukalayi jzleemeye mecburmuyuz defolup gitsinler hani hastalari vardi reytin boyle kendini bilmez kocaman ukala kendini begenmis iki rehna ve gelini uzerine kurulmadi sikayet edecem rtuke kapatsinlar yarismayi

 42. Ezgi seni çok seviyorum ama başklarına bakıp çocukça hareketler yapma sana yakışmiyor bilecekleri aldığın için çok sevindim keşke hepsini alsaydın

 43. Maviş güzel Yağnur gitti ama bence tez zamanda geri dönecek çünkü çok seveni var onu geri getirmenin yollarina başvuruyorlar bende onlarla beraberim çünkü onu çok seviyorum hergun yarışmayı iple çekiyorum sırf onu izlemek için daha izlemem yarışma benim icinde Yağnur dönünceye kadar bitmiştir

  1. kanal D herhalde reyhan a peşkeş çekiliyor bu ne ya bıktık igreniyoruz gitsin şu mikrop kadin

 44. Yeter artık gerçekten yeter bu Ezgi ve Reyhanı zengin etmekten vazgeçin. Lütfen ezgi ve Reyhanı gönderin yeni yüzler getirin.Lütfeeeen

 45. BES yapım aklımızla dalga geçme. Lütfen lütfen Reyhan ve Ezgi gönderin artık yeter…..

  1. bu haksızlık resmen ezgi reyhan kayırıyor BES yapın biz vazgeçtik bakmayacağız böyle saçmalık plmaz

 46. yaziklar olsun boyle yarismaya reyhanla ezgiden baska yarismaci yokmu zengin ettiniz ruyasinda goremdi altinlari aldi tuyo ver anlasarak kayanansi ise hic yasina yakismayan davranis ukalalik genclere gotu ornek olacak

 47. Yağnur güzellik gitti ?
  Çok üzüldüm ?biraz düşününce de iyi oldu diyorum Yagnur güzellik o yarışmaya fazlaydı
  Gitti işinin başına güzel ve başarılı bir iş kadını o
  Çocuklarının ve eşinin yanında musmutlu günleri olsun diliyorum Allah’tan
  Çok zarif hanfendi Yagnur hayatında başarılar diliyorum ??

 48. Reyhan sanki bilerek Yagnura bir verdi gibi geldi bana çünkü o tecrübeli kesin Yagnurun fark işini tanımıştır
  Şu sebepten şüphe ettim hani Sina dedi ya Yağnuru kendine rakip görüyorum gitmesini istiyorum puanlarimiz çok yakın diye işte o zaman Reyhan Sinayi destekledi dedi ki Evet Yagnur güçlü bi rakip hem güzel hem anki ki hem puanları yakın bende olsam Yağnuru guclu rakip görürüm ve gitmesini isterim dedi yanlış anlamadiysam öyle bi dialog geçmişti yanlış hatırlamıyorsam evet Reyhan Yağnuru seviyordu ama güçlü rakip diye de 1 verdi ve gitmesini istedi ve çok uzulmedide gittiği ne ben öyle hissettim Sina Ezgi Şengül daha çok üzülüp atladılar Reyhan yalanciktan gözlerini siliyordu ve sanki sinsice gözleri guluyordu?

  1. Aynen katılıyorum sana arkadaşım Reyhan Yağnurun tatlısını buldu ve bastı 1 dediği gibi Yağnuru güçlü rakip gördü ve gittiğine cooooook uzulmedi belki dışarıda gorusecekler o sebepten uzulmedi yarışmada da rakip olduğu için gitmesini istedi bu çok açık

 49. Burada Reyhan ve Ezgi gitsin diyen arkadaşların hepsine katılıyorum ben artı Sina da gitsin istiyorum ?Fakat ilk önce Ezgi ve Reyhan gitsinler kanal D onları evlatlık mi aldı ne bir türlü göndermiyor onları ?

 50. Yaaa artık yarışma kurgu olduğu cok açık çok belli oluyor zaten artık izlemiyecegim Yağnur için izliyordum ?
  Hani burası güzellik yarışması değil diyorlar ya olsun yinede insan Yağnur gibi fiziği güzel huyu güzel gelinler görmek istiyor?Beni özellikle Yagnuru izliyordum duruşunu gülüşünü konusmasini giydiği kiyafetlerini çok güzel herşeyi ile dört dörtlük bı gelin onu kendime örnek alıyordum Yağnur benim idolim elendiğine çok üzüldüm?geri geleceğine inanıyorum ben ve sosyal medyadan onu takip etmeye devam edeceğim ?

  1. Aynen öyle yarışma senaryo ve kurgudan olusuyor düzmeceee ben de Yagnur için izliyordum artık izlemem yine arasıra bakarım Yagnur dondu mu diye kontrol ederim ?
   Senaryo olduğu bu gün yine bir kez daha kanitlandi Yagnur ve Nilgün teyze daha puanlar açıklanmadan ağlamaya başladılar yani gideceklerini önceden biliyorlardı demek ki Yagnurun iş sözleşmesi bu gün doldu aldı maaşını gitti ?ve inşallah bir kez daha iş sozlesmesi imzalar bu sefer daha Uzun vadeli olur umarim

   1. Hahaaaahaaaahaa çok doğru ya valla haklısın haaaahaa
    Rumeysayi sepetlediklerinde anlamistik kurgu olduğunu ve ondan sonra da zaten hep açık verdiler bu yarışmanın suyu çıktı artık zaten sevdiğim Yağnurda gitti izleyemem ben Sinanin erkeksi kabadayı konuşmalarını ve Ezgininde 5 yaşında çocuk tavırlarıni
    Haaaahaa ayyy gülme krizine giriyorum Sina ve Ezginn haraketleri hatırlayonca senaryo ama senaryoyu da oynayabilmek var bunlar ellerine yüzlerine bulaştırırlar yapmacık oynuyorlar onlara söyleyecek söz bulamadım

    1. Zaten Elifte itiraf etmişti kurgu olduğunu?
     Rumeysa kurgu değil diye yalan söyledi ve çok tepki aldı hayranlarından kanal D ye yaranmak için yalan söyledi yalancı kadın
     Herhalde yalan atması için çift maaş verdiler ?

 51. Yeni gelen gelinde Yağnura ozenip gelmiş ama nafile kimse
  YAGNUR gibi olamaz ismi güzel yüzü güzel gözleri guzel kendi güzel huyu güzel tüm güzellikler tek vücutta toplanmış ??⛈️YAGNUR⛈️??

 52. arkadaşlar size çok önemli nirsey açıklıyorum aldığlm duyuma göre bes yapımın patronu reyhan hanımın çocoğuymuş anlayan anladı

  1. Valla bende duydumustum daha önce Ezginin esi Kanal D çalışıyormuş diye
   Yağnur röportajında dedi ki burası benim için bitmedi acaba geri dönme ihtimali sinyali miydi bu İnşallah öyledir Yağnursuz bu yarışma izlenmez zaten hep kurgu üzerine dönüyor yarışma herşey düzmece bı tek gerçek Yağnurun asıl kuğu gibi güzelliği Maviş prenses Yağnur geri dönsün istiyorum

 53. İlk defa bu yarışmacıya bu kadar bağlandım ve sevdim
  YAGNUR tıpkı ismi gibi güzel bı hanım ve elenmesine herkes çok üzüldü ve sevenleri ekran başında cok agladik?????
  Sevmiyoruz seni diyen yarışmacı arkadaşları ve kaynanalar bile cok agladilar çünkü anladılar Yağnurun kıymetini anladılar onun nekadar kaliteli bı hanım olduğunu ?daha önce elenen hiç bı gelin için bu kadar çok aglanmadi bu kadar göz yasi dokulmedi ???????

 54. Şarkıcılardan?Kral İsmail Yk?

  Aktörlerden ?Sultan Avinesh Rekhi?

  Yarışmacılardan ?Prensess Yağnur İsciler?

  Favorilerim benim icin 3 değerli insan ??????????????

 55. Arkadaşlar yagnur gitmiş üzüldüm şahsen keske yeni gelen gitseymis cok itici yagnuru sevmeyenler cok ariyacak bence ?

 56. şu yağnurculara bir tavsiyem var bu kızın ne olduğunu öğrenmek için başka yarısma programlarına katılmış olduğu videoları izlesinler youtube den

 57. video izlemek için youtude yağnur hanımdan ilker ayrıka manisa mesir macunu yazın izleyin

  1. Biliyoruz zaten Yağnurun o videosunu ne yani 6 yıl önce bı programıa çıkmış diye Yağnuru sevmeyecek miyiz?? İlker Beyin reyting için yarışmacılara verdigi repliklerden biri işte Yağnurun söyledikleri ve her Manisalı yarışmacı zaten İlker Bey macun hediye getiriyor ?
   Yani anliycan bizi Yağnurun 6 yıl öncesi ilgilendirmiyor geçmiş geçmişte kalmış biz suanki Yağnura bakıyoruz güzel zarif sempatik kültürlü iyi kalpli ? biz bunları görüyoruz Yagnurda ??

  1. Ezgi gitmesin reyhan ezgi olmasa izlenilmez program zaten eski tadı kalmadı artık kabak tadı vermeye başladı

  1. Sen Cansucusun herhalde:)))
   Sen hala Ilker Beyin yarışmasında mi kaldın yıllar öncesinde?
   Günümüze dön günümüze geride geçmişte kalma bu da benden sana tavsiye :)))
   Konuşmalar senaryo kurgu olabilir ki kesin öyledir Gelinim Mutfakta da kurgu olduğu ortaya çıktı zaten
   Hem kurgu olmasa bile bize ne ne demiş Yagnur orası eğlence programı Yagnurun konuşmaları nasıl alkışlanıyor seyirci tarafından eşi bile alkışlıyor hayır siz Cansu’culara noluyor acaba size ne acaba ne konuşmuş nasıl görünüyoruz?Biz Yagnurculara bile bu kadar derin araştımadik sizden duyduk o yarışmaya katıldığını. böyle Yağnura çamur attığınizi sanıyorsunuz fakat çok yanılıyorsunuz GÜNEŞ BALCIKLA SIVANMAZ
   Asıl kendinizi küçük düşünüyorsunuz ne diye sevmediğiniz kişiyi takip ediyorsunuz hemde geçmişini bile arastiriyorsunuz gizli hayranlık var bence sizde Yagnura karsi:))Ben mesela Cansu Rumeysa Ezgi ve Sinayi günahınm kadar sevmiyorum ve asla onları araştirmiyorum takip etmiyorum ilgilenmiyorum yani çünkü ben gerçekten beğenmiyorum istemiyorum onları gıcık oluyorum uyuzlara:(:(

 58. Önceden Cansu ve Rumeysa gitsinler çok istemiştim ve çok şükür gittiler simdide Ezgi ve Sina gitsinler istiyorum hemde çok istiyorum cok çok giciklar tipsizler

 59. nasıl alkışladıklarını göremiyorum ama alkışlatan birileri oldugunu biliyorum paralı askerler

  1. Madem seyirciyi alkışlatan biri var diyorsun o zaman Yagnuru da konuşturan biri var demek,
   Bunu neden kabul etmiyorsun ?
   İşine geldiği gibi konuşuyorsun ama yemezler senin niyetin belli ama başaramiyorsun işte ne kadarda uğraşan olmuyor Yagnuru sevenlerinin gözünden kalbinden dusuremiyorsun
   Benden de sana bir tavsiye
   BOSUNA UGRASMA BASARAMAYACAKSİN nokta.

 60. cansuyu artık tv8 yemekteyiz programına bekliyoruz orası tam ona göre show programı

  1. Hem Yağnurun fikri de zikride seni neden bu kadar ilgilendiriyor Uraass sana neee ??????

  1. Madem kesin Yağnur diyorsun buraya yazan diyorsun bı yemin et bakalım ozaman madem o kadar emin konuşuyorsun kesin diyorsun ispatla…
   Ama yemin etmeden önce cok iyi düşün yoksa carpilirsin
   Bende buraya Cansu ve Rümeysa yazdıklarını tahmin ediyorum belki de sensin ikisinden biri ama kesin sensin diyemem sadece tahmin,Yağnur Instagram ona sahte hesaplarla hakaret edenlerde belki Cansu ve Rumeysadir diyorum ama belki diyorum kesin demiyorum çünkü kimsenin günahını almak istemiyorum

 61. yagnur geri gelsin benim yağnur hakkında yaptığım yorumlar seni niye bu kadar ilgilendiriyor kendini ve aileni böyle bu kadar savunmazsın

  1. Çiğdem arkadaşım sen ne yazdığın farkında değilsin galiba sen bize de Yağnura da iftira atıyorsun diyorsun ki
   HANGİNİZ YAGNUR şimdide benim yazdığım niye sizi ilgilendiriyor? alemsin valla sen yazdıklarını bı oku istersen haaaahaa
   Bu arada sen herhalde Rümeysa ve ya Cansusun KİSİ KENDİNDEN BİLİRMİS İSİ
   Ve ben mesela kendi adıma konuşuyorum sevdiğim kisileri haklı olduğu durumlarda sonuna kadar savunurum ve bu hiç kimseyi ilgilendirmez
   Bende sana soruyorum ozaman Cigdemcik bizim Yagnuru savunmamız seni neden ilgilendiriyor ?

   1. çok bilmiş seni bu kadar uzun yazarken sende yağnur gibi gozlerini acıp tavana bakıyormusun

    1. Sende bu mesajı yazarken gözlerini Rümeysa gibi portletiyor musun??? gözlerinden sinir fiskiriyor mu ??????

 62. YAGNUR prenses çok yakında tekrar yarışmaya dönecek ALLLAHİN izniyle çünkü
  Yağnur sevenler Gelinim Mutfakta hatlarını bastılar
  Yagnuru geri istiyoruz diye bas bas bagriyorlar bende onlardan biriyim tabi ? ve yapımcının Yağnur sevenleri dikkate alacağına inanıyoruz
  Vay be Yağnur sen neymissin binlerce hayranı Yagnuru istiyoruz diye tek yürek olmuş
  daha önce hiç bı yarışmacı için böyle bir şey yapılmadı hakkatenn seni kıskananlar iste bu yüzden kıskaniyirlar seni
  Güzelsin asilsin kulturlusun güzel ahlsklisin kalbimize taht kurdun COK SEVİLİYORSUN Maviş prenses????
  ⭐??YAGNURU GERİ İSTİYİRUZ??⭐

   1. Sözlerine dikkat et !
    Sen bana yalancı diye hakaret edemezsin !
    Yalancı sensin herhalde ki kendin gibi biliyorsun beni!
    Yagnuru kotulemek için 6 yıl önceki videolarını araştıran sen kesin YAGNUR GERİ DONSUN kampanyasını da arastirmissindir neden şimdi yanılıyorsun acaba Cansucu ??
    Ha birde unutmadan Cansunun videosunu da izledin mı hani Gelinim Mutfakta ekibi benden zorla bilezikleri geri aldılar demiş sonrada bu videoyu ben atmadım diye kivirmis,ACABA NEDEN KİVİRDİ?????????

    1. Maşallah gene roman yazmışsın ?yagnur hakkında bir kitap bekliyoruz artık senden,kolay gelsin ??

     1. Yazabilirim tabi ve o kitabı ilk alan sen olacaksın eminim ??????????

 63. Sen kendi zihniyetine bak yazdıkların bomboş
  Numarami istiyorsun sende mi mesaj atacaksın Yağnur geri dönsün diye ?????Gir Yağnurun fan sayfasına numara orada var tatlım ama bidaha biip bilmeden konuşmuş okey

 64. Sen yazdıklarına bi baksana ne yazdigin belli değil yazmak için yazıyorsun sacmaliyorsun…..
  Yazık Yagnur senin de aklını başından almış
  Yagnur artık yarışma da değil fakat siz Cansucularin an ilk fikri hala Yagnurda??
  Yagnur prenses geri gelsin????

 65. Bende mesaj gönderdim Yağnur geri gelsin diye
  Yağnur sevenler hepsi gönderiyorlar onu geri istiyorlar Yagnurda geri gelmek istediğini söyledi fakat onun elenmesini isteyen ve geri gelmesini istemeyen özel bir kişi varmış Yagnur yazdı
  Sevgili anneciği Yagnurun elenmesi için çok dua etmiş ve duası kabul oldu
  Anne yüreği dayanan adi herhalde yavrusunun göz yaşlarına dayananadi herhalde yarışma da ve sosyal medyada kıskanç kötü kalpli insanların yavrusuna çirkin bi şekilde saldıranlara ve ben inanıyorum ki bu haksız yere Yagnurun ve annesinin kalbini kiranlar anne ahindan nasiplerini alacaklar Yagnurda bi anne onun da yavruları var ve Yagnurda bi annenin yavrusu ve ona yersiz gereksuz saçma sapan kıskançlık yüzünden hakaret yalan iftira atanlar bi şekilde yaptıklarının cezasını çekecekler ben buna inanıyorum ve Yagnurda çok inançlı bir insan dilinde sürekli dua var fiziği gibi kalbinde guzel
  ALLAH hakkında hayırlısı neyse onu nasip etsin
  Daima dua edecegim onun icin

 66. Cansucular sürekli Yağnurun katıldığı yarışmadan bahsediyorlar yazık zavallılar onlar bence Cansuya baksınlar hamile haliyle yarışmaya katıldı ve doğuma da yarışmadan gitti sonra bebeğini bırakıp yine yarışmaya geri geldi şöhret meraklısı Cansu ???ama biz Yagnurcular hiç bı zaman söylemedik bunu Cansuyu küçük düşürmek için ama Cansucular acizlikten Yagnuru kötüleyecek bir şey bulamayınca İlker Bey sunduğu yarışmadan bahsedip duruyorlar Yağnur gitti hala Yağnur hakkında konuşuyorlar eee haklilarda unutamıyorum Yagnuru besbelli beyinlerinde ve Kalplerinde fena yerleşmiş Yağnur??
  Merak etmesinler çok fazla ozletmeycek kendisini çok yakında yine dönecek Allahin izniyle ?????????

 67. Filiz Hanım

  Anonim- saat;19:18

  Cigdem-saat 18:37

  Bu yorumları kaldirmanizi rica ediyorum sanırım arkadaş sapik….

 68. neler oluyor burada o buna şunu demiş şu buna demiş yağnur geri dönecek yağnur ysrışmaya latılmiş

 69. Sizinde Yagnur kadar taş düşsün başınıza yanlız Yagnur boylu poslu yani daha agir ( Cansu ufak tefek ) yani sizin işiniz zor ??????

 70. Çok çok teşekkür ederiz FİLİZ Hanım uygunsuz yorumları kaldırdığınız için
  İyi ki varsınız
  Saygılar

 71. Amannnn iyice tadi tuzu kacti birbirlerini boguyorlar ayrilirken salya sumuk izlemiyom

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu