Zuhal Topal'la Sofrada

25 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Gülşah Kaç Puan Aldı? Zuhal Topal’la Sofada Bugün Gülşah’ın Menüsü 25 Ocak Puanları

Zuhal Topal’la Sofrada bugün haftanın final günü yani beşinci günü kaynana Ezin’in gelini Gülcan yarışacak. Esin hanım ilk gün aynası ve ruju ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Hemen hemen her gün gittiği evde yemek esnasında aynasını çıkartıp, rujunu sürmeyi ihmal etmedi. Bana her ne kadar garip gelse de Esin hanımın hayatın normal akışına aykırı bir hareket olmadığı gereksi ile yapıyor. dün Zuhal hanım diğer kaynanaların verdiği puanları beğenmediği için kendisi 9 puan verecek kendince adaleti sağlamak istese de Zuhal hanım adil puanlama yapmıyor diye çok konuşuldu. Bence de Zuhal hanım adil puanlama yapmıyor. 

25 Ocak Cuma günü yarışacak Esin’in gelini Gülşah, Zuhal Topal’la Sofrada Son bölüm de yarışan Zeynep Zuhal hanımdan bence hak etmediği 9 puanı aldı. Bu gün yarışacak olan Gülşah öyle bir puan alacak mı derseniz bence 7 gibi bir puan alacaktır. Artık sunucuyu çözdüm diyebilirim. 

Kaynanalar Esin hanımın gelini Gülşah’ın yapacağı yemekleri beğenecek mi? ve Zuhal Topal’la Sofrada 25 Ocak Puanları açısından Esin hanım gelini Gülşah hak ettiği puanları alabilecek mi? Merak la beklerken bir çok malzemesini hazır kullanan Gülşah, bu nedenle çok eleştir alacak.

Bu gün yani 25 Ocak Cuma günü Zuhal Topal’la Sofrada Gülşah’ın menüsü ile birlikte kendi tarifleri ile kaynanaları etkileyeceğine kesin gözüyle bakan bu gün yarışacak olan gelin bir çok malzemesinde hazır kullanmasını kaynanalar duyunca ne yaptı dersiniz? Esin’in gelini hazır yiyeceklerin çoğunlukta olması 25 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Sofrada puan kısmında düşük puanlar alacağını tahmin ediyorum. Ancak bu gün son puanlama olduğu için aykırı bir puanlama gelirse hiç şaşırmam. Yazımızın içerik haritasını paylaşıp, konumuzu anlatmaya geçelim.

Bu Yazımızın İçeriği

 • Esin’in Gelini 25 Ocak Cuma yarışmacısı Gülşah Kim? Kaç Yaşında? Kaç Yıllık Evli? Nereli?
 • Zuhal Topalla Sofrada Kaynana Esin Kim? Aslen Nereli?
 • 25 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Günün Menüsü (Gülşah’ın menüsünü) 
 • 25 Ocak Cuma Puanlama kısmında kaynanaların Gülşah’a verdiği Puanlar
 • Zuhal Topal 25 Ocak Cuma günü Gülşah’a kaç puan verdi

Bu yazımızda neyi bulabileceğinizi yani içerik haritamızı paylaştıktan sonra sözlerimiz daha fazla uzatmadan bu gün yarışan neşeli gelinimiz bir tanıyalım. Sonrasında Gülşah’ın menüsü ve aldığı puanlar hakkında konuşacağız.

25 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Gülşah Kim?

Zuhal Topal'la 25 Ocak Cuma Yarışmacıları gelin Gülşah kaynana Esin

İlk gün genel itibari ile kısa kısa yarışmacıları dış ses bizlere tanıtmıştı. Şimdi dış sesin bizlere verdiği bilgiler eşliğinde gelinimiz Gülşah’ı tanıyalım. Gülşah Urcan;33 yaşında olan Cuma günü son yarışmacısı, 12 Yıllık evli ve 2 çocuk annesi olan Gülşah tam bir mutfak düşkünü olduğunu dış ses sayesinde öğrendik. Neşeli ve eğlenceli kişiliği ile dikkatleri üzerene çekmeyi başaran biri olduğunu düşünüyoruz.

Eşi ile tanışma hikayesini kendi günü olan 25 ocak Cuma günü anlatan Gülşah, kendisi eşini görmediğini ama eşi kendisini gördüğünü ortak arkadaşlar sayesinde tanıştıklarını ve mutlu bir evliliğe adım attıklarını söyledi. İlk evlendiğinde yemek yapmasını bilmediğini, evlendikten sorna annesi ve kaynanası sayesinde çok iyi yemekler yaptığını söyledi. Bu sırada Esin hanım elinin lezzeti beni geçti dedi. Bakalım Kaynanalar da aynı görüşte mi olacak? Bekleyip göreceğiz. Bu arada birazdan Gülşah’ın menüsünü paylaşacağız. Kendi gününde Gülşah, İzmit’den katıldığını aktardı.

25 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Kaynana Esin Kimdir?

İlk günden eline aldığı aynası ve ruju ile dikkatleri üzerine toplamayı başaran ve bunu bakım için ve güzellik için yaptığını söyleyen Esin hanım, tıpkı kendisi gibi gelini de süslenmeyi ve kendisine bakım yapmayı çok seviyor. İlk gün bizlere anlatılan bilgiler çerçevesinde Esin Urcan; Güler yüzlü ve çok süslü olan Esin hanım daha ilk güncen yemek yerken birden aynasını çıkartıp kırmızı ruj sürdü ve diğer kaynanaları tepkisini aldı.

Birbirinden zorlu rakipleri karşısında şimdiden birincilerini ilan ettiğini dış ses sayesinde duyduk. Zaten ilk gün Suzan hanım kendi günü için Pazartesi yarışan geline en yüksek puanı verenlerden biri oldu. Bakalım beklediği puanı Hatice hanımdan alabilecek mi? Kendi gününde 58 yaşında olduğunu ve İzmit’den katıldığını aktardı.

Zuhal Topal’la Sofrada 25 Ocak Cuma Günün Menüsü (Gülşah’ın Menüsü)

 • Mandalina Soslu Kereviz
 • Kıymalı Börek
 • Patates Püreli Dana Rosto
 • Mısırlı Pirinç Pilavı
 • Köz biberli Brokoli Salatası
 • Pişmaniyeli Gelin Salatası

25 Ocak Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Gülşah'ın Menüsü

 

Zuhal Topal’la Sofrada Puanlamalar (Gülşah’dan Önceki Gelinlerin Puanları)

21 Ocak Pazartesi Sena’nın Puanı: 21
22 Ocak Salı Filiz’in Puanı:14
23 Ocak Çarşamba Gamze’nin Puanı:19
24 Ocak Perşembe Zeynep’in Puanı:21

Dikkat! Zuhal Topal Hala Perşembe günü verdiği 9 puanı haklı çıkartmak için açıklama yapıyor. Yazık vallahi yazık

Esin Hanımın Gelini Gülşah’ın Puanı 25 Ocak Cuma Puanları

Hatice 3
Suzan 3
Zeliha 3
Esin 3
Zuhal Topal 7
TOPLAM  19

**************************

Zuhal Topalla Sofrada 25 Ocak Gülşah’ın Yarıştığı Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu