Gelinim Mutfakta

25 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Puanları [Günün Birincisi] Sonucu Açıklandı!

Gelinim Mutfakta 25 Ocak Salı günün birincisi ve Salı çeyrek altını alan isim belli oldu! 25 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? Nursel Ergin bugün kaç puan verdi? Yeni gelen Dilara kaç puan aldı? 25 Ocak Puan durumu sonucu bugün kim birinci oldu? 25/01/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? Hangi kaynana gelinin tabağını buldu? 25 Ocak Salı çeyrek altını kim kazandı? Salı en yüksek puanı kim aldı? Tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin içerisinde bulabilirsiniz.

=> Gelinim Mutfakta 1 Mart Sallı Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 25 Ocak Salı Puanları ve puan durumu sonucu %100 belli olduğunda, gözler yeni gelen Dilara’nın alacağı puanlar üzerinde olacak. Zira Dilara geçtiğimiz yıl yarışmaya dahil olmuş, 5 bilezik ve 6 çeyrek altın kazanmış bir isim olduğu için alacağı puanları, haftanın kaderini değişecek.

=> Gelinim Mutfakta 22 Şubat Salı Puan Durumu için tıklayınız.

25 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Dilara bugün yine günün sonuncusu olması halinde, tecrübeli bir isim yarışmaya ikinci defa dahil olup, ilk haftadan elenecek ilk isim olma ihtimali ortaya çıkacak.

=> 15 Şubat Salı Gelinim Mutfakta Bugün Kim Birinci Oldu sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

Bugün 25 Ocak Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 25 Ocak Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 8 Şubat Salı Gelinim Mutfakta Bugün Kim Birinci Oldu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Normal şartlarda yarışmaya geldiği haftanın ilk bölümünde günün sonuncusu olması halinde, %98,3Lük bir oranda eleme potasına düştüğü, bilinen bir gerçek.

=> 1 Şubat Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi için tıklayınız.

25 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda Dilara yine günün sonuncusu olur, bu hafta Cumam günü eleme potasına yarışma ihtimali kat ve kart artacak.

Gelinim Mutfakta 25 Ocak Salı Puanları Verecek Kaynanalar

İkinci defa geldiği program, geldiği haftanın ilk hafta finalinde elenmek istemeyen Dilara, ilk gün yaşadığı talihsizlikleri ikinci gün yaşamak istemiyor.

Dilara kameralara ve çekime uzak birisi olmadığı için ilk gün istediği puanlar alamadı. Lakin Dilara bugün Gelinim Mutfakta Puanlama da en yüksek puanı alıp, elinin lezzetini rakiplerine göstermenin hesaplarını yapıyor.

Damla geçtiğimiz hafta aldığı 7 bileziğin havasını atarken, Yeşim, Miyase de hedeflerini hafta finalinde verilecek olan 5 bileziğe çevirdiler. Miyase belirlediği hedefin ilk aşamasını başarı ile geçip, ilk gün çeyrek altını kazanan isim oldu.

Bu hafta yarışmaya dahil olan Dilara, mevcut yarışmacıları değerlendirirken, Damla hakkında şöyle dedi. İşte Dilara’nın Damla hakkında ki görüşleri;

“Damla’yı çok sevdim. Çok cana yakın bir kız. Ancak yemek konusunda hiç iddialı değil!” Yarışmacı Dilara

Sözleri ile yarışmacı Dilara Damla’nın yemekleri iyi yapamadığını, adeta şans eseri yemeklerini iddia etmesi dikkatlerden kaçmazken, Damla bu anları gülerek izledi. Kısaca Dilara’nın sözlerini ciddiye almadığını göstermek istedi.

25 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Yeşim

Hafta başında Yeşim’i göndermek için geldiğini ifade eden Dilara, söylediği gibi iddiasının arkasını dolduramadı. İzleyiciler yeni gelenlerin elendiği bir yarışma istemediği için Dilara’nın ne yapıp edip, Salı çeyrek altını kazanan isim olması gerekiyor.

Gelinim Mutfakta son bölüm de tam 18 puanla Miyase günün birincisi olurken, Damla da yaptığı kural hatasında dolayı (-2) puan cezası aldı. Damla’nın kural hatasını kaynanalar göremediği için ona yüksek puanlar verdi.

25 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklandığı An

Damla, son bölüğümde yemeğin beşamel sosunu yapamadığı için yerine şef beşamel sosunu yaptı. Kaynanalar da beşamel sosa puan verdiği için Damla şans eseri yüksek puanlar aldı.

Damla bu şansını haftanın ikinci günü kullanıp, bugün 25 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek almanın hesaplarını yaparken, rakipleri de Damla’ya altın ve çeyrek vermemek için kolları sıvadı.

25 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Hafta başında ilk çeyreği Miyase almayı başardı. Yeşim de ikinci çeyrek için bugün Gelinim Mutfakta 25 Ocak Puanlama sırasında ne yapıp edip, en yüksek puanı almak için harekete geçti.

Dilara geldiği hafta başında en düşük puanı alan isim olmasına rağmen, sanki günün birincisi olmuş edası ile rakiplerine iyi yemek yapamadığını iddia etmesi kafaları karıştırdı. Dilara bu iddiaların arkasını doldurabilmesi için kesinlikle ama kesinlikle, Gelinim Mutfakta 25 Ocak Salı puanlaması sonucunda bugün birinci olması gerekiyor.

Gelinim Mutfakta 25 Ocak Salı Puan Durumu

Haftanın birinci bölümü 24 Ocak tarihinde ekrana geldi. İlk bölümde yüzü gülen isim Miyase olurken, Dilara ilk gün beklentilerin altında puan alması dikkat çekti. Haftanın ikinci bölümü Nursel Ergin’in vereceği, 25 Ocak Salı Gelinim Mutfakta puanları ile başlayacak. Günün sonunda Gelinim Mutfakta 25 Ocak Salı puan durumu sonucun da Dilara’nın alacağı puanlar, haftanın kaderini %100 değişecek.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Pazartesi günü istediği puanları alamayan, rakiplerinin altında esilen Dilara, en azından Salı günü yani bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak için harekete geçti.

Miyase uzun zamandır önde başlayıp hafta finaline önde girmesine rağmen rakiplerine ya beş bileziği kaptırıyor. Ya da bilezikleri rakipleri ile paylaşmak durumunda kalıyor. Miyase 25 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucun da, rakiplerine fark atıp, Cuma günü rahat bir final geçirmenin hesaplarını yapıyor. 

Gelinim Mutfakta 25 Ocak Salı Puan Durumu Açıklandığı An Miyase

Miyase kaybettiği bilezikleri almak isterken, Dilara’da “Tecrübeli biri olarak bilezikleri ilk haftadan almalıyım!” düşüncesi ile elinden gelenin fazlasını ortaya koymak, 25 Ocak Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda en yüksek puanı almak için kolları sıvadı.

Nursel Ergün beş puanı kime verdi? 25 Ocak Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Salı günü en yüksek puanı kim aldı? Miyase kaç puan aldı? Salı çeyrek altını kim aldı? Yeşim kaç puan aldı? Kaynanalar gelinlere kaç puan verdi? Bu soruların cevapları da hemen alt kısımda verilen puan tablosu içerisinde sizleri bekliyor.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 25 Ocak Puanları (25/01/2022 Salı)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

 

*************************

25 Ocak Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Yeşim: 1
Miyase: 4
Damla: 3
Dilara: 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 5
Miyase: 3
Damla: 4
Dilara: 1

*************************
” 25 Ocak 2022 Salı Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Gönül’ün verdiği Puanlar

Yeşim: 5
Miyase: 1
Damla: 4
Dilara: => Gönül’ün Gelini 4

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nuray Gülalp’in verdiği Puanlar

Yeşim: 4
Miyase: 4
Damla: => Nuray’ın Gelini 5
Dilara: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 3
Miyase: => Sevilay’ın Gelini 5
Damla: 2
Dilara: 1

*************************

Gelinim mutfakta 25 Ocak Salı Toplam Puanlar

Yeşim 1 5 5 4 3 18
Miyase 4 3 1 4 5 17
Damla 3 4 4 5 2 18
Dilara 5 1 4 1 1 12

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (24-28 Ocak Haftası) – Salı

*************************

Yeşim: 17 + 18 = 35
Miyase: 19 + 17 = 36
Damla: 14 + 18 = 32
Dilara: 8 + 12 = 20

*************************

Gelinim Mutfakta 25 Ocak Salı Puanlama Sonuçları

*************************

25 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ DAMLA & YEŞİM
Gelinim Mutfakta 25 Ocak Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ KURA SONUCU DAMLA aldı
25 Ocak Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ DİLARA

*************************

Gelinim Mutfakta 26 Ocak Çarşamba Fragmanı İzle

25 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Puanları ile puan durumunu sonucu kesin olarak netlik kazandığında, hem bugün günü birincisi olan gelin belli olacak. Hem de bugün çeyrek altını kazanan isim netlik kazanacak. İşte tüm bu anlara ekrana geldikten hemen sonra, gözler bir sonraki güne çevrilecek. Haftanın üçüncü bölümü ile ekrana gelecek olan, Gelinim Mutfakta 26 Ocak Çarşamba fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

22 Yorum

 1. Yarışmacılar sunucu tatarken görmüyor Yeşim’le Dilara ‘nın tabağını değiştirmişler , Dilara’ ın kabak beğendisi ezilmemiş Seyirciyi salak yerine koyuyorlar program yapımcısı Yeşim’i gözden çıkarmış. En adil yemek yarışması Kadir Ezildi’yle en hamarat benim.

 2. kurrada hep Yeşim kazanıyor
  hiç şaşmiyor bugün ne olacak
  tabii kafalarına göre eksi vermezseler

  1. Gözün mü kör kalbin mi çok paslı bilemedim. Yeşim kurada sürekli kaybetti en az 20 defa kaybetti. İlk defa geçen hafta kazandı ilk defa. Pis kalpli.

  2. Kurada Yeşim kazanmıyor, aslında çeyrek Yeşimin hakkı ama sunucu 1 vererek elinden bilerek aldılar.

 3. Yesimin tabagini miyase diye tutturdunuz helal olsun aman yesime puan vermeyin hep oyun duzmece bunlar

 4. Kurada Yeşim kazanmıyor, aslında çeyrek Yeşimin hakkı ama sunucu 1 vererek elinden bilerek aldılar.

 5. Bu kadar terbiyesizlige hala damlayı orada tutuyorlar ya bu kanala yapım ekibine pes doğrusu demekki böyleleri pirim yapıyor seyredilmez artık yazık

 6. 5 aldıktan sonra gelinlerin oynaması abes kaçıyor diğer gelinlere ayıp oluyor artık oynamasınlar.

 7. Son tadımı yapan kaynana gelinin hep bulur çünkü aynı tabağa iki kez aynı gelini koymuyorlar

 8. YEŞİM BU HAFTA SENİN HAKKİN BİLEZİKLER SENDE HİÇ ŞANS YOK ÇOK ÜZÜLÜYORUM. MİYASEYE VERMEZLERSE TABİ

 9. Ben izlemiyorum çünkü çok haksiz puanlar veriliyor damla gitmesi lazım artık çünkü çok saygısız ve terbiyesiz bide daha nişanlı kaynanasına çok saygisz davraniyor

 10. Sen izlemesen izleme anonim izleyenlere de saygı duy ben izliyorum gelinim mutfakta yi bir kere çok seviyorum sizin gibi değilim ben izlemeye de devam edecem gelinim mutfakta yi kanal d yi seviyorum demirören kanalını seviyorum ben beşiktaş in kanali kanal d beşiktaşı tutuyor benim en sevdiğim kanal Kanal D dir tabiki gelinim mutfakta yi severek izliyorum ben adil yarışma oldu artik gelinim mutfakta benim dusuncem bu bana saygı gösterin yani ben gündüz kuşağında tek programım gelinim mutfakta dir nokta

 11. Nursel hanım Allah tan kork geldiğinden beri yeşim e ya ya, 2 iki veriyorsun sırf elemek icin uğraşıyorsun aslında Nursel hanım sen yemekten hiç anlamazsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu