Zuhal Topal'la Sofrada

25 Ocak Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları [Elif Özdarendeli]

25 Ocak Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün Elif Özdarendeli yarışacak. 25 Ocak Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları, 2 yıl aşçılık okuyan ve belli bir süre restoran da çalışan Elif yarışacak. Peki Elif Özdarendeli kaç puan aldı? 25 Ocak Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan durumu belli oldu mu? Yemekteyiz bugün yarışan Elif Özdarendeli kim? 25 Ocak 2022 Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Elif’in menüsünde hangi yemekler var? Yemekteyiz Elif Özdarendeli Kaç Puan Aldı? İşte bu soruların detaylı cevapları bu haberimiz de sizleri bekliyor.

=> 8 Mart Salı Zuhal Topal Puanları sonucu için tıklayınız.

25 Ocak Salı Zuhal Topal'la Yemekteyiz Bugün Yarışacak Olan Elif Özdarendeli ve Annesi

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 1 Mart Salı Puanlaması için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 25 Ocak Salı Puanları ve puan durumu sonucu %100 belli olduğunda, Elif kendisinden önce yarışan ve iyi puanlar alamayan yarışmacıyı geçip geçemeyeceği belli olacak.

=> 22 Şubat Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Zuhal Kaç Puan Verdi sonucu için lütfen tıklayınız.

Son bolümde yarışan Hüseyin tüm rakiplerinden beş puan almasına sinir olan Hüseyin, adaletin kılıcını herkese dokunduracak. Bundan dolayı Hüseyin, bugün Zuhal Topal 25 Ocak puanları alacak Elif’e hak etmediği düşük puanlar vermesi bekleniyor.

=> 1 Şubat Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu için lütfen tıklayınız.

Elif Özdarendeli, Yemekteyiz 25 Ocak puanları sonucunda Cuma günü 15.000 TL’yi alabilmesi için en az 35 ve üzerinde puanlar elde etmesi gerekiyor. Aksi halde işi şansa kalacak. 

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

Aşçılık okulundan mezun olan Elif’e 25 Ocak Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Elif Özdarendeli’ye bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? Sorularının detaylı cevapları yazının devamında kesin olarak açıklanmıştır.

=> 24-28 Ocak Zuhal Topal’la Yemekteyiz Tüm Yarışmacıları hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 25 Ocak Salı (2022)

25 Ocak Salı günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün yarışan yarışmacının adı Elif Özdarendeli. Aslen Amasyalı olan 25 yaşında ki aşçı Elif, elinin lezzetini göstermek ve 15.000 TL’yi alabilmek için yarışmaya katıldığını dile getirdi.

Hafta başında yarışan Hüseyin sunucunun da vereceği puanlarla birlikte 25 puanı elde etmesi bekleniyor. 25 Ocak Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz bugün yarışan Elif Özdarendeli, 15.000 TL’yi alabilmek için 26 puanı ilk etap da kesinlikle alması gerekiyor. 

25 Ocak Salı Zuhal Topal'la Yemekteyiz Puanları Verildiği An

Elif hafta boyunca rahat bir gün geçirmek ve kolaylıkla 15.000 TL’yi, geçtiğimiz haftada olduğu gibi kazanması için Elif, yemekteyiz 25 Ocak puanları sonucunda 35 ve üzerinde puanlar elde etmesi gerekiyor.

Bir çok mutfakta çalışan Elif, okuduğu okulun hakkını vermek istiyor. üzerindeki bu baskı bile Elif’in panik yapmasına neden olması, dikkatlerden kaçmadı.

Bugün Zuhal Topal 25 Ocak Salı puanları sonucunda geçmeden hemen önce Elif’in hakkında elde edilen bilgileri alt kısımda sizleri bekliyor. 

25 Ocak Yarışmacısı Elif Özdarendeli

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Elif Özdarendeli Kimdir
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Elif Özdarendeli
 • 1997 yılında doğdu
 • 25 Yaşında
 • Aslen Amasyalı
 • 2 Yıllık Aşçılık okudu
 • 3 kız kardeşi var
 • Pizzacıda çalıştı
 • İtalyan restoranında çalıştı
 • Şu an çalışmıyor
 • Pastacılık tecrübesi var
 • Profesyonel mutfakta çalıştı
 • Kendisine güveni tam
 • İstanbul da yaşıyor

Zuhal Topal’la bugün yarışan Elif Özdarendeli menüsündeki yemeklerin neler olduğu ve menüye gelen eleştiriler alt kısımda verilmiştir. Bunun dışında Elif’in menüsüne gelen, Zuhal Topal’la Yemekteyiz 25 Ocak Salı Puanları sonucu alt kısımda tablo içerisinde açıklanmıştır.

25 Ocak Zuhal Topal’la Yemekteyiz Elif’in Menüsü 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 25 Ocak Salı Puanları Alacak Elif'in menüsü

 • Zerdeçallı patates Çorbası
 • Vietnamese Spring Roll
 • Köz biber püreli Lokum
 • Kinoa Pilavı
 • Narlı Akdeniz Yeşillikleri Salatası
 • Çikolatalı CheeseCake

25 Ocak Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları verecek olan Elif’in rakipleri, haftanın ilk menüsünü şu sözlerle değerlendirdiler; 

Menü karışık
Kafe mutfağı
Menü basit
Yemekler basit
Diyet menüsü

Yarışmacının Rakipleri

Aslen Amasyalı olan 25 yaşında ve henüz bekar olan Elif, elinin lezzetini kanıtlamak için yarışmaya katıldığını, bugün Zuhal Topal’la Yemekteyiz 25 Ocak Salı puanları sonucunda iyi puanlar alacağını düşünüyor. Dikkat: Elif Özdarendeli’ye Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorularının cevabı alt kısımda açıklanmıştır.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 25 Ocak Salı Puan Durumu Netleştiği An

Haftanın ilk bölümünde Hindistan yemekleri ile yarışan Hüseyin’den sonra haftanın ikinci bölümünden Vietnam yemeği ile Elif yarışacak. Elif menüsünün çeşitliğine ve lezzetine güvenerek, 25 Ocak Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları sırasında yüksek puanlar elde edeceğini düşünüyor.

25 Ocak Salı Elif Özdarendeli kaç puan aldı? Yemekteyiz bugün yarışan Elif Özdarendeli’ye Zuhal Topala bugün kaç puan verdi?  İşte merak edilen Yemekteyiz bugün verilen puanlar alt kısımda verilmiştir.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu (24-28 Ocak 2022)

 • 24 Ocak Pazartesi Puanı (Hüseyin Doğan) = 25 Puan
 • 25 Ocak Salı Puanı (Elif Özdarendeli) = 29 Puan

24 Ocak Pazartesi, bu haftanın ilk bölümünde Hüseyin Doğan yarıştı Zuhal Topal’la Yemekteyiz son bölüm de yarışan Hüseyin tüm rakiplerinden ve sunucudan 5’er puan aldığı için toplamda 25 puan elde edebildi.

Birazdan 25 Ocak Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için Elif Özdarendeli yarışacak. İşte Yemekteyiz Elif Özddarendeli’nin Puanları;  

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA YEMEKTEYİZ DİZİCENTER
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada Yemekteyiz dizicenter Resmi

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

25 Ocak Salı Zuhal Topal’la Puanları (Elif Özdarendeli)

Hüseyin Doğan  4
Bagul Abayeva  6
Nuray Işık  7
Sinan Deniz Çelik  6
Zuhal Topal    6
TOPLAM:   29

**25 Ocak 2022 Salı**

Zuhal Topalla Yemekteyiz 25 Ocak Salı Fragmanı İzle

Aslen Amasyalı olan 25 yaşında ve iki yıllık aşçılık bölümünden mezun olan Elif Özdarendeli, 25 Ocak Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için yarışan ikinci yarışmacı oldu. İşte Elif Özdarendeli’nin yarıştığı bölüme ait, Zuhal Topal’la Yemekteyiz 25 Ocak 2022 fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu