Gelinim Mutfakta

25 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı [Haftalık Toplam Puanlar]

25 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? 21 Şubat 2022 tarihinde başlayan yarışma programı 25 Şubat Cuma günü, haftalık toplam puanlar sonucuna göre, değil Perşembe ve Cuma puanları sonucuna göre 5 bilezik sahibini bulacak. 25 Şubat Cuma bilezikleri kim aldı? 25 Şubat Gelinim Mutfakta bu hafta kim birinci oldu? Haftanın birincisi kim oldu? 25/02/2022 tarihinde bu hafta altını kim kazandı? Gelinim Mutfakta 25 Şubat Cuma bilezikleri kim aldı? Tüm bu soruların detaylı cevapları, hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 18 Mart Cuma Haftalık Puan Durumu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta Miyase parmağını kesmesi sonucunda, Miyase Cuma puanlamasına katılamadı. Yeşim de Miyase’nin bilezikleri alma ihtimali olduğunu gerekçe gösterip, hem çeyrek altını hem de beş bileziği istemedi.

=> Gelinim Mutfakta 11 Mart Cuma Bilezikleri Bu Hafta Kim Aldı görebilmek için tıklayınız.

25 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı - Miyase

Nursel Ergin Yeşim’in beş bileziği istememesi üzerine bir sonraki hafta, Gelinim Mutfakta 25 Şubat Cuma Haftalık Puan durumu sonucuna göre, 10 bilezik verileceğini duyursa da Çarşamba günü ani bir kararla Yeşim hafta ortasında beş bileziği aldı.

=> 4 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Bu Hafta Kim Aldı görebilmek için tıklayınız.

21 Şubat tarihinden itibaren dört gelin de 10 bilezik için yarışırken, Nursel hafta ortasında en yüksek puan alan geline beş bilezik verileceğini duyurmasının ardından Deniz 8, Hasret 6, Miyase’den de 2 puan kesildi. Sonucunda Yeşim en fazla puanı alan gelin olarak beş bileziği kazandı.

Birazdan bugün Gelinim Mutfakta 25 Şubat bilezikleri kim kazandı sorusunun cevabı için 24 Şubat Perşembe puanları ile 25 Şubat Cuma puanları baz alınıp, beş bilezik verilecek.

Gelinim Mutfakta bilezikleri bu hafta kim kazandı görseli

Gelinim Mutfakta 25 Şubat Cuma Haftalık Puanlar sonucu, her ne kadar belli olmasa da sosyal medyada yarışmacılardan kesilen puanlara bakıp, Deniz’in gözden çıkarıldığı yorumları yapılması, dikkatlerden kaçmadı.

25 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta haftanın birincisi kim oldu? Cevabı yazının en son kısmında sizleri bekliyor.

Yeşim fanları Çarşamba günü yarışma tarihinde bir ilk olarak Yeşim’e beş bilezik verilmesini “Hak ve adalet” olarak yorumlarken, Miyase fanları da Gelinim Mutfakta bu hafta bilezikleri alan yarışmacının Miyase olmasını, ezeli rakiplerine boyun eğmemek istemesi, dikkatlerden kaçmadı.

Normal şartlarda bilezikler beş günün sonucunda gelinlerin elde ettiği toplam puanlar da en yüksek puanı alan gelin alıyordu. Lakin bu hafta 25 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Puan durumu sonucu, Perşembe ve Cuma puanları baz alınıp hesaplanacak. 

Gelinim Mutfakta 25 Şubat Cuma Bilezikleri Kim Aldı - Yeşim

Son iki günün puanlarının hesaplanıp beş bilezik verilecek olması, yeni yarışmacıları bir hayli umutlandırdı. Hasret bugün Gelinim Mutfakta 25 Şubat Cuma Toplam puan durumu sonucunda, bilezikleri almak için ne yapıp edip günün birincisi olmak ve Miyase’nin puanlarını geçmek için harekete geçti.

Geçtiğimiz hafta hem çeyrek altını hem de bilezikleri almayıp adalet vurgusu yapan Yeşim, Çarşamba günü yarışmanın finali olmamasına rağmen, bir bahane ile Nursel tarafından bilezikler Yeşim’e verilmesi, Yeşim’i rahatsız etmemiş gözüküyor. Yeşim kendisine sağlanan bu destekle, 25 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Toplam Puanlar sonucunda en yüksek puanı elde edip, ikinci beş bileziği da kapmak istiyor.

25 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu

Haftanın ilk bölümü 21 Şubat 2022 tarihinde ekrana geldi. Hafta ortasında 23 Şubat tarihinde, ara toplam puanlar da Yeşim’in önde olması sağlanıp, beş bilezik Yeşim’e verildi. Bugün de 25 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucuna göre, yine beş bilezik sahibini bulacak. Lakin bir farkla. Bu hafta 25 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucu beş günlük değil, Perşembe ve Cuma puanları baz alınıp, hesaplanarak beş bilezik ve elenen isim belli olacak.

25 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Hasret ve Kaynanası Nurten

Nursel Ergin’in yarışmanın seyrine müdahale etmesinden dolayı, 25 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Genel puan durumu sonucunun hesaplamasında kafa karışıklığı olacak.

Perşembe günü bilezik alınmaya baz alınacak ilk puanlamada Miyase, 19 puanla zirveye adını yazdırmayı başardı. Miyase bugün Gelinim Mutfakta 25 Şubat Cuma Haftalık Toplam puanlar sonucunda, mevcut konumunu koruyabilmesi için yine birinci olmaktan başka çaresi yok.

Dikkat: Bugün 25 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Bu Hafta altınları kim kazandı? Sorularının tüm cevapları, yazının sonunda açıklanmıştır.

25 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu

  1. Miyase: 19 Puan
  2. Yeşim 13 Puan
  3. Hasret: 13 Puan
  4. Deniz: 7 Puan 

Yukarıda ki puanlar sadece Perşembe günü gelinlerin elde ettiği puanlardır. Zira bu hafta faklı bir uygulamaya gidilmiştir. Sadece Perşembe ve Cuma puanları baz alınıp, bu hafta gelinim mutfakta bilezikleri alan yarışmacının kim olduğu belirlenecek.

25 Şubat Gelinim Mutfakta Puan Durumu

*************************

Yeşim: 13 + 14 = 27
Miyase: 19 + 14 = 33
Deniz: 7 + 11 = 18
Hasret: 13 + 13 = 26

*************************

Gelinim Mutfakta 25 Şubat Cuma Haftalık Puan Durumu Sonuçları

*************************

25 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim kazandı
⇒ MİYASE

25 Şubat 2020 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ DENİZ

25 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ YEŞİM & MİYASE
Gelinim Mutfakta 25 Şubat Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ KURA SONUCU MİYASE ALDI.
25 Şubat Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ DENİZ
*************************

25 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı

Haftanın ilk bölümü, 21 Şubat 2022 tarihinde ekrana geldi. Çarşamba günü puanların ara toplamı alınıp, Yeşim’e adeta zorla beş bilezik verildi. Bugün de Perşembe ve Cuma puanlamasının sonucunda göre beş bilezik verilecek.

Gelinim Mutfakta Final

Normal şartlarda beş günün neticesinde beş bilezikler verildiği için bu hafta bilezik alan ya da yarışmadan elenecek olan isim, tamamen şans eseri olacak.

Hafta ortasında beş bileziği alan Yeşim, bugün 25 Şubat Gelinim Mutfakta Toplam puan durumu sonucuna göre, beş bileziği alması kimine göre  %100 imkansız olarak nitelendirilmekte.

Gelinim Mutfakta Miyase Kimdir
Gelinim Mutfakta Miyase Kimdir

Hafta ortasında bilezik verip, yarışma tarihinde olmayan bir format ortaya konuldu. Yeşim’e 10 bilezik verilmek istenmiş olsaydı, Cuma günü Yeşim’e beş bilezik gelecek şekilde ayarlama yapılırdı. İzleyici Yorumu

14-25 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı sorusunun cevabı, sadece Perşembe ve Cuma günü verilen puanlar baz alınıp hesaplanacağı için Miyase önde girdiği hafta finaline önce çıkmak için harekete geçti.

27 Eylül Gelinim Mutfakta Yeşim Kim - Yeşim Öksüz
Gelinim Mutfakta Yeşim

Yeşim çarşamba günü bilezikleri aldığı için Gelinim Mutfakta Bu hafta bilezikleri alan yarışmacı, Miyase’nin olacağı konuşulmakta. Bundan dolayı, 25 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri alan yarışmacı, MİYASE TÜRKEL oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

  1. Vallahi miyase bir fincan kahvenin kırk yıl hatırı vardır yazıklar olsun sana denizi kullandım diyorsun ya utanmaz miyase sana elin kesildiğinde çok üzülmüş tüm sana layık olduğunu elin kesilerek yaşadın yeşime kazık atacağını düşündün fakat ilâhi adalet eline giren bıçağı hakettin sen birdaha hainlik yapma biraz vicdan sahibi ol hakettiğini yaşadın miyase oh çok sevindim elin kesildiğinde ilâhi adalete ben herzaman inanirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu