Gelinim Mutfakta

25 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puanları [Toplam Puan Durumu] Netleşti!

Gelinim Mutfakta 25 Şubat Cuma günün birincisi ve 25 Şubat Cuma puanları açıkladı! 25 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucu, bugün kim birinci oldu? Cuma Nursel Ergin bugün kaç puan verdi? 25 Şubat Puan durumu sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? Miyase kaç puan aldı? 25 Şubat Cuma çeyrek altını kim kazandı? Yeşim kaç puan aldı? 25/02/2022 tarihinde bugün çeyrek altını kim kazandı? Hangi kaynana gelininin tabağını buldu? Perşembe ve Cuma toplam puanları ne?  İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 18 Mart Cuma Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 25 Şubat Cuma Puanları bu haftanın kaderini %100 değiştirecek. Zira Çarşamba günü Yeşim bilezikler aldığı için Perşembe ve Cuma puanlaması ile beş altın bilezik verilecek.

=> Gelinim Mutfakta 11 Mart Cuma Günün Birincisi ve sonucunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

25 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Perşembe günü ile Cuma günü verilecek olan iki günlük puanların toplamının sonucuna göre, bir gelin tam beş altın bileziğin sahibi olacak. Bir gelin de son iki gün kötü puanlar aldığı için yarışmadan elenecek. 

=> 4 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puan Tablosu sonucu için lütfen tıklayınız.

Bugün 25 Şubat Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 25 Şubat Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Sosyal medyada Yeşim’e bilezik vermek için yaptıkları ayarlamalar, izleyenleri oldukça rahatsız etti. Şimdi de yaptıkları hatadan geri dönmek için Perşembe ve Cuma puanlarının baz alınması da bunun en büyük kanıtı olarak değerlendirilmekte.

25 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puanları %100 belli olduğunda, son iki gün en yüksek puanları elde eden gelin, tam 10.000 TL değerindeki bileziklerin de sahibi olacak.

Gelinim Mutfakta 25 Şubat Cuma Puanları Verecek Kaynanalar

Yeşim’i seven hayranları, Yeşim’in bilezikleri hak ettiği ileri sürse de hafta ortasında daha önce hiçbir yarışmacı bilezik almadığı için programın güvenirliği zedelenmiş oldu.

Gelinim Mutfakta son bölüm de bilezikler için ve eleme için baz alınacak ilk puanlama da (Perşembe puanlaması) Miyase’nin 19 puanla günün birincisi olması, Yeşim hayranlarını oldukça rahatsız etti.

25 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Miyase

Uzun süredir yarışmada varlığını sürdüren Yeşim, toplumda kendisine karşılık bulduğu görülüyor. Bundan dolayı Yeşim, beş bileziği alamadığında diğer gelinlerin hak etmediğini, Yeşim’e hafta ortasında bilezik verilse bile hak ettiği söylenmesi, dikkatlerden kaçmadı.

“Perşembe günü Miyase birinci oldu. Şimdi Yeşim’e Çarşamba günü neden beş bilezik verildiği anlaşıldı. Miyase Cuma bilezikleri alacak galiba!” İzleyici Yorumu

Sözleri ile izleyenler, Yeşim’in hafta ortasında neden bilezik aldığına değil, Miyase’nin Perşembe günü tek eli ile yaptığı yemekten iyi puan almasına karşı tepki gösterip, Cuma beş bileziği Miyase’ye vereceklerini, bundan duydukları rahatsızlığı dile getirmesi, oldukça dikkat çekti.

Son zamanlarda sucunu Nursel Ergin’in verdiği ya da vermediği, veyahut türlü türlü bahanelerle yarışmacılardan kestiği puanlarla gündem oldu. 

Her bölümün başında yarışmaya katılmayı teşvik eden ve nasıl başvurulacağını dile getiren Nursel, Çarşamba günü Miyase ve Yeşim’e göre yeni olan gelenlerden fazla fazla puan kesmesi, yarışmaya katılmak isteyenlerin aklında “Acaba” demesine neden oldu.

Sunucu Nursel’in bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sırasında, hangi geline kaç puan vereceği, gelinlerden puan kesip kesmeyeceği, şimdiden merak konusu oldu.

25 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Hasret ve Kaynanası Nurten

Programın sunucusu Nursel’in yarışmacılardan kestiği puanlara bakıldığında, Deniz’den daha çok puan kesildi. Sosyal medyada ise “Deniz’i gözden çıkardılar!” yorulmaları yapıldı.

Damla ve Yasemin’in hastalanıp gitmesi ile yarışmaya dahil olan gelinlerden biri olan Deniz, 25 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, hem çeyrek altını hem de beş bileziği almak için kolları sıvadı.

Kaynana Nurten, Miyase ve Yeşim’e beş puan vermemek için elinden geleni yapmaya devam ediyor. Gelini Hasret’i öncelikle yarışmada tutabilmek, sonrasında altın kazanması için diğer gelinlere düşük puanlar vermeye devam ediyor. Miyase de bu duruma karşı şöyle tepki gösterdi.

“Nurten teyze ben senin puanlarını artık dikkate bile almıyorum!” Yarışmacı Miyase

Sözleri ile yarışmacı Miyase, kaynana Nurten’in lezzete değil, gelinini bulmaya dönük verdiği puanları dikkate almadığını, dolayısı ile kendisine gelen bir puanların karşılığında ise “Lezzetsiz yemek yapıyor” denilemeyeceğini dile getirmesi, dikkatlerden kaçmadı.

25 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Geçtiğimiz hafta Miyase parmağını kesmiş ve beş bilezik için Cuma puanlamasına katılamamıştı. Miyase bugün Gelinim Mutfakta 25 Şubat Puanlama sırasında, en yüksek puanı alıp rakiplerine bilezikleri kaptırmak istemiyor. 

Dört kaynanada kendi gelinini bulup, beş puan vermek istese de bunu başaran kaynanalar oldukça az. Özellikle Beyhan kaynana gelinini 2 haftadır bulması “Bu kadar olamaz!” yorumlarının yapılmasına nende oldu. Kaynana Beyhan, bugün Gelinim Mutfakta 25 Şubat Cuma puanlaması sırasında, gelini Yeşim’e kaç puan vereceği, oldukça merak edildi.

Gelinim Mutfakta 25 Şubat Cuma Puan Durumu

21 Şubat 2022 tarihinde başlayan yarışma programında 23 Şubat Çarşamba günü, programın tarihinde bir ilk yaşandı. Yeşim hafta ortasında beş bilezik aldı. 24 ve 25 Şubat puanlarının toplamı sonucunda da bir gelin beş bileziği alacak. Haftanın son puanlaması, Nursel Ergin’in vereceği 25 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta puanları ile başlatacak. Gelinim Mutfakta 25 Şubat Cuma puan durumu sonucu, Perşembe ve Cuma puanlarının toplamı ile belli olacak.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Çarşamba günü Deniz’den 8, Hasret’ten 6, Miyase’den ise 2 puan kesildi. Deniz ve Hasret, Perşembe ve Cuma puanlarının toplamı neticesinde, beş bilezik verileceği için her iki gelin de bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak istiyor.

Haftanın final bölümünde beş günün toplam puanları sonucunda elenen ve bilezikleri alan gelin, normal şartlarda belli olması gerekirken, bu hafta Perşembe ve Cuma puanlarının toplamı, bugün 25 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucu olarak verilecek.

Gelinim Mutfakta 25 Şubat Cuma Puan Durumu Sonucu Belli Olduğu An Miyase ve Kaynanası Sevilay

Hasret ve Nurten yarışmada varlığını devam ettirmek istiyor. Bu nedenle en yakın rakibi Deniz’i, 25 Şubat Gelinim Mutfakta Puanları sırasında geçip, bu hafta elenmekten kendisini kurtarmanın planını yapıyor.

Nursel Ergün beş puanı kime verdi? 25 Şubat Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Kaynanalar gelinlere bugün kaç puan verdi? Cuma çeyrek altını kim aldı? 25 Şubat 2022 Cuma en yüksek puanı hangi gelin aldı? İşte merak edilen bu soruların cevapları ise alt kısımda ki puan tablosu içerisinde sizleri bekliyor.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 25 Şubat Puanları (25/02/2022 Cuma)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

*************************

25 Şubat Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Yeşim: 2
Miyase: 5
Deniz: 1
Hasret: 3

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Hayat’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 3
Miyase: 1
Deniz: => Hayat’ın Gelini 5
Hasret: 3

*************************
” 25 Şubat 2022 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 5
Miyase: 2
Deniz: 3
Hasret: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 3
Miyase: => Sevilay’ın Gelini 5
Deniz: 1
Hasret: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Miyase: 1
Deniz: 1
Hasret: => Nurten’in Gelini 5

*************************

Gelinim mutfakta 25 Şubat Cuma Toplam Puanlar

Yeşim 2 3 5 3 1 14
Miyase 5 1 2 5 1 14
Deniz 1 5 3 1 1 11
Hasret 3 3 1 1 5 13

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (21-25 Şubat Haftası) – Cuma

*************************

Yeşim: 55 + 14 = 69
Miyase: 59 + 14 = 73
Deniz: 40 + 11 = 51
Hasret: 47 + 13 = 60

*************************

5 BİLEZİK İÇİN TOPLAM PUANLAR (Perşembe Ve CUMA)

*************************

Yeşim: 13 + 14 = 27
Miyase: 19 + 14 = 33
Deniz: 7 + 11 = 18
Hasret: 13 + 13 = 26

*************************

Gelinim Mutfakta 25 Şubat Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

25 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ YEŞİM & MİYASE
Gelinim Mutfakta 25 Şubat Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ KURA SONUCU MİYASE ALDI.
25 Şubat Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ DENİZ

*************************

Gelinim Mutfakta 25 Şubat 2022 Cuma Fragmanı İzle

25 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puanları ve toplam puan durumu %100 belli olduğunda, gözler bu hafta elenen ile bu hafta beş bileziği alan gelinin üzerinde olacak. İşte o anların kısa özeti olarak ekrana gelecek olan bölüme ait, Gelinim Mutfakta 25 Şubat 2022 Cuma fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

52 Yorum

 1. sunucu miyase 5 verdi şaşırtmadı
  4. tabağa 2.den biraz daha iyi dedi
  daha sonra her ne olduysa tersini söyledi
  yüksek puanlar vermedi ama kendiyle çelişti
  bilezikleri miyase ye vermek istediklerini biliyoruz

  1. Çarşamba günü nasıl haksızlık yapılıp Yeşim2e beş vermek için çabaladılarsa bugün de aynı şeyi Miyase için söylüyorum. Miyase için bir çaba var!

   1. Yeşime hakkı olanı verdiler sadece zamanı yanlıştı. Cuma verilmeyiydi filiz. Durup durup yeşimi karalama mübarek cuma günü bişe kalbinin pisliğini dışa vuruyorsun yazıklar olsun sana ve adaletsizliğine. Yuh sana filiz yuh

   2. Neden herkesin kaderini belirliyorlar.. aynı Nursel gibi yapmacık bir yarışma izliyoruz.. (yada izleyemiyoruz)

  2. Nursel ergin sayesinde yesim kaybediyor acaba sunucu yesime karsi birseyimi var ona verdigi puanlara bakin 1yoksa2hic kimsenin dikkatini cekmedimi

  3. Ne yazık ki öyle tadı kaçtı Nursel geldiğinden beri mahvetti yarışmayı bi keyfimiz vardı…

 2. 10bileziği yeşime vermemek için kurallar çıkarıyorlar Nursel miyase için çalışıyor Yeşim bilezikleri almadı ya geçen hafta insanlardan tepki almamak için verdiler yoksa bu hafta da 10bilezik miyasenindi😶😶🙄

  1. Çok yazık oldu izleyemiyorum artık burdan takip ediyorum inşallah biter yakında kurtulurum

 3. miyase alcak gereken neyse ugrasiyolar eli kesildi ona vercekler cenesi cok kapatsa kendini yukseklerde göruyor miyase karssindakini kucumsuyor yaziklar olsun

 4. YA BİR AKSİLİK ÇIKSA DA MİYASE İLE KAYINVALİDESİ YARIŞMADAN DİSKALİFİYE OLSA!..YARIŞMANIN TADI KAÇTI!..

 5. İKİ YÜZLÜ MİYASE DÜNE KADAR DENİZE LAF SÖYLETMİYORDU!..BU GÜN GERÇEK YÜZÜ ORTAYA ÇIKTI!..SAHTEKAR ÇIKARCI MİYASE KAYINVALİDESİ DE ONA ÇANAK TUTUYOR!..O DA İKİYÜZLÜ!..O DA KAYIN VALİDELERLE İYİ GEÇİNİYORDU!..O DA İKİ YÜZLÜ!..

 6. Gelinler puanlamada cok konuşuyor çok sıkılıyoruz Nursel adil puanlama yapmıyor Fatih Ürek gelsin artik

 7. miyase ve yeşim şovmen şov yapıyorlar
  biri çeyreği bilezikleri almaz diğeri kizdirarak kamçılayarak kendine gelmesini sağladim
  yarışma programı rakibin elenmesini istersin şov şov
  tamamen şov programı
  şov yaptıkları için ekibin demirbaşı olmuşlar

  1. Bugün iyice anlamış olduk ki herşey dümen geçen hafta miyase güya deniz de kalmıştı bütün deniz evini gösterince yeni gördüğünü anladık böyle koltuk mu olur falan filan herşey kandırmaca milletin aklıyla oynadıklarını zannediyorlar sanırım

   1. Reytingleri düşer böyle giderse ben izleyemiyorum artık burdan takip ediyorum enayi gibi senaryomu izleyeceğim hiç izlemem daha iyi tansiyonum çıkıyor sinirden

 8. Yine torpilli miyaseye verecekler bilezikleri. Nasıl bir sözleşme yaptılarsa her hafta ona veriyorlar bilezikleri. Yeşim alamadın diye sunucu sürekli füşük puan veriyor miyaseye 5 veriyor. Böyle olursa miyase haricindekiler nasıl bilezik kazanacaklar?

  1. aynısı yeşim için de geçerli. o da sözleşme yaptı. 100 bölümden fazladır orada. bilerek bilezik almadığını anlayamıyorsunuz sanırım

  2. Evet ya Nursel mahvetti yarışmayı😔 gitsin artık ya izleyemiyorum Nurselin yüzden sevdiğim bir yarışmaydı yazık oldu…

 9. Haksizlik böylemi olur miyaseden niye puan düşmuyorlar yapamamiş tiyo miyasenin şekli yok tek elle nasil yapiyo sunucu bile bile hak yiyor carşamba gunu 2 6 8 düşüyorlarbugun miyaseden niye düşmediler kaynasi şeklinden buldum dedi arkamda dag var dedi nedemek

 10. Nursel Ergin sayesinde hep yesim kaybediyor yesime karsi sunucunun birsey var dikkat etmedinizmi yesime verdigi puanlar1 yoksa 2 bendence bilerek yapiyor

 11. miyase tek elle dahi kudurtmuş bazılarını. miyaseye torpilli rol yapıyor diyenler aynısını yeşime de söylemiş oluyorlar. yeşim kendisine haksızlık yapılıp yapılmadığını anlayabilecek kapasitede biri. istese çekilebilir yani. kimse zorla tutmuyor.

 12. yeni gelinlerin hakkını hep yiyorlar
  yeşim ve miyase nin ufak tefek göz boyamak için yemiş gibi yapıyorlar

 13. ELİF VE EZGİ BU YARIŞMADA YARIŞTI!..MİYASE KADAR GÖRGÜSÜZLÜK YAPMADI!.. VALLAHİ MİYASE EZGİYİ ARATIR OLDU!..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu