Zuhal Topal'la Sofrada

25 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı? Kim Birinci Oldu?

25 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı? 21 Şubat Pazartesi başlayan yarışma programında, 25 Şubat Cuma günü haftanın birincisi belli olacak. Yemekteyiz bu hafta kim kazandı? Bu hafta 15.000 TL’yi kim aldı?  Zuhal Topal’la Yemekteyiz 25 Şubat Cuma Kim Kazandı? Sorusunun cevabı, bu yazımızda sizleri bekliyor. 

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 18 Mart Cuma Bu Hafta Kim Kazandı sorusunun cevabı için tıklayınız.

25 Şubat Cuma Zuhal Topal'la Yemekteyiz Kim Kazandı - Bedriye

Bu yazımızda; 25 Şubat Cuma Yemekteyiz haftanın birincisi kim oldu? Bu hafta en yüksek puanı hangi yarışmacı aldı? Zuhal Topal’la Yemekteyiz 25 Şubat Cuma Kim Kazandı? Sorularının cevapları, hemen alt kısımda açıklanmıştır. 

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 11 Mart Cuma Kim Kazandı sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

25 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı

21 Şubat 2022 Pazartesi Safter Karabetça yarıştı. Haftanın ilk yarışmacısı olarak farklı menüsü ile yarışan Safter, yemeklerine istediği lezzeti eremediği için rakiplerinden de istediği puanları alamadı. Safter toplamda 19 puan aldığı için 25 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı sorusunun cevabı olan yarışmacı olamadı.

=> 4 Mart Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bu Hafta Kim Kazandı öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Safter Karabetça Kimdir
Safter Karabetça

22 Şubat Salı günü Bedriye Akçay yarıştı. Bedriye Akçay rakiplerini geride bırakabilecek puanlar almayı başardı. Toplamda 28 puan alan Bedriye, 25 Şubat Cuma Yemekteyiz haftanın birincisi kim oldu? Sorusuna cevap olmaya en yakın isim oldu.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Bedriye Akçay Kim
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bedriye Akçay

23 Şubat Çarşamba günü Büşra Karabulak yarıştı. Büşra rakiplerine karşı hafta başından beri sert eleştirileri nedeniyle, kendi gününde de rakipleri kendisini sert bir dille eleştirdi ve düşük puanlar verdiler. Büşra toplamda 27 puan alarak, bugün 25 Şubat Cuma Yemekteyiz kim kazandı sorusuna cevap olmaktan bir hayli uzaklaştı.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Büşra Karabulak
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Büşra Karabulak Kimdir

24 Şubat Perşembe Yemekteyiz programında Gül Dil yarıştı. Özbekistan’dan 13 yıl önce gelen Gül, rakiplerini eleştirirken kullandığı dil, onun düşük puanlar almasına neden olan baş faktör oldu. Rakipleri de Gül’ün yemeklerine değil, davranışını puanladıkları için gül toplamda 27 puan alarak, haftanın sonuncusu oldu. Dolayısı ile Gül, 25 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı sorusunun cevabı kesin olarak olamadı.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Gül Dil Kimdir - 24 Şubat
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Gül Dil

25 Ocak Cuma günü, astroloji konusunda uzman olan ve yarışmaya rüyasında gördüğü için katılan, söylemlerinden birinci olacağına dair izlenim bırakmayan Batuhan, yemeklerini de bu enerji ile yaptı.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Batuhan Kutlusoy Kimdir
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Batuhan Kutlusoy
25 Şubat Cuma Yemekteyiz Kim Kazandı sorusunun cevabı yazının en son kısmında açıklanmıştır.
  • 21 Şubat Pazartesi Puanı (Safter Karabetça) = 19 Puan
  • 22 Şubat Salı Puanı (Bedriye Akçay) = 28 Puan
  • 23 Şubat Çarşamba Puanı (Büşra Karabulak) = 27 Puan
  • 24 Şubat Perşembe Puanı (Gül Dil) = 26 Puan
  • 25 Şubat Cuma Puanı (Batuhan Kutlusoy) = 21 Puan

Yemekteyiz 25 Şubat Cuma Kim Kazandı

Bu hafta 21 Şubat ile 25 Şubat haftasında; 21 Şubat 2022 tarihinde Safter Karabetça, 22 Şubat Salı Bedriye Akçay, 23 Şubat Çarşamba Büşra Karabulak, 24 Şubat Perşembe Büşra Karabulak, 25 Şubat Cuma Batuhan Kutlusoy bu hafta yarışan beş yarışmacı oldu.

22 Şubat Salı Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yarışmacısı

21 Şubat Pazartesi günü Safter Karabetça toplamda 19 puan aldı. 22 Şubat Salı Bedriye Akçay 28 puan aldı. 23 Şubat Çarşamba günü Büşra Karabulak 27 puan alabildi. 24 Şubat Perşembe Büşra Karabulak toplamda 27 puan aldı. 25 Şubat Cuma günü Batuhan Kutlusoy, Cuma günü yemeklerini istediği gibi yapamadığı için 25 Şubat Cuma Yemekteyiz Kim Kazandı sorusunun cevabı olamadı.

Batuhan’ın da puanları belli olduktan sonra 25 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Yermekteyiz Kim Kazandı sorusunun cevabı da %100 belli oldu. Bedriye Akçay Yemekteyiz bu haftanın birincisi oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu