Zuhal Topal'la Sofrada

25 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları [Batuhan Kutlusoy]

25 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün Batuhan Kutlusoy yarışacak. 25 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için astroloji konusunda uzman olan Batuhan yarışacak. Yemekteyiz Batuhan Kutlusoy Kaç Puan Aldı? Batuhan Kutlusoy kim? Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? 25 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan durumu sonucu belli oldu mu? Batuhan’ın menüsünde hangi yemekler var? Batuhan’a rakipleri kaç puan verdi? İşte bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> Yemekteyiz 18 Mart Cuma Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

25 Şubat Cuma Zuhal Topal'la Yemekteyiz Bugün yarışan Batuhan Kutlusoy

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 25 Şubat Cuma Puanları sonucu %100 belli olduğunda, bir yarışmacı tam 15.000 TL’nin sahibi olacak. İşte haftanın en önemli günü olan hafta finalinde ise Batuhan, elinin lezzetini kanıtlamak için yarışan yarışmacı oldu.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 11 Mart Cuma Puanlaması sonucu için tıklayınız.

Yarışmaya katıldığını rüyasında gördüğünü, normalde yemek yapmaktan daha çok yemek ısıtmayı daha çok sevdiğini dile getiren Batuhan, Yemekteyiz bugün Zuhal Topal 25 Şubat puanları sonucunda 20 ve üzerinde puanlar alması gerekiyor. 

=> 4 Mart Cuma Zuhal Topal’la Kaç Puan Verdi sonucu için tıklayınız.

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

25 Şubat Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? 33 yaşında olan Batuhan Kutlusoy’a bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? Sorularının detaylı cevapları yazının devamında kesin olarak açıklanmıştır.

=> 21-25 Şubat Yemekteyiz Bu Hafta Yarışan Tüm Yarışmacılar hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 25 Şubat Cuma (2022)

25 Şubat Cuma günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün yarışan yarışmacının adı Batuhan Kutlusoy. Aslen Ankaralı olan Batuhan, rüyasında yarışmaya katıldığını gördüğünü bunun üzerine yarışmaya başvurduğunu, “Evren beni çağırıyor” diyerek yarışmaya katıldığını açıkladı.

=> 25 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bu Hafta Kim Kazandı için tıklayınız.

25 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz bugün yarışan Batuhan Kutlusoy, yemeklerini istediği gibi yapamadığı için birinci olması halinde, para ödülünü hak edene vereceğini açıklaması ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 25 Şubat Cuma Puan Durumu için tıklayınız. 

25 Şubat Cuma Zuhal Topal'la Yemekteyiz Puanları Verildiği An

Haftanın son yarışmacısı olan Batuhan, yemeklerinin istediği gibi yapamadığı ve diğer rakipleri de çok iyi yemekler yaptığı için bugün Zuhal Topal 25 Şubat Cuma puanları, kendisine yüksek puanlar gelmeyeceğini tahmin ediyor.

Rakiplerine kıyasla iddiası oldukça az olan Batuhan yine de kendisinin birinci olmasına “Eğer tüm yemeklerim herkes tarafında beğenilirse, o zaman ödülü alırım!” diyerek, Yemekteyiz 25 Şubat puanları sırasında rakiplerinden yüksek puanlar alması halinde, ödülü alabileceğini de söylemesi, kafaları karıştırdı.

25 Şubat Yemekteyiz Yarışmacısı Batuhan Kutlusoy

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Batuhan Kutlusoy Kimdir
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Batuhan Kutlusoy
 • 1996 yılında doğdu
 • İnşaat Mühendisi
 • Bekar
 • Ankara da yaşıyor
 • Astroloji konusunda uzman
 • Sosyal medyada İnsanlara yardımcı oluyor
 • 26 yaşında
 • Mimarlık okudu
 • Koç burcu ile anlaşamıyor
 • Fenomen biri

Zuhal Topal’la bugün yarışan Batuhan Kutlusoy’un menüsünde ki yemeklerin isimleri hemen alt kısımda verilmiştir. Ayrıca Batuhan’ın menüsüne gelen eleştiriler ile Zuhal Topal’la Yemekteyiz 25 Şubat Cuma Puanları da bu yazının en son kısmında, tablo içerisinde açıklanmıştır. 

25 Şubat Zuhal Topal’la Yemekteyiz Batuhan’ın Menüsü 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 25 Şubat Cuma Puanları Alacak Batuhan ve Menüsü

 • Domates Çorbası
 • Mücver Yanına Ranch sos
 • Kuzu Tandır (Fırında)
 • Muskatlı Cevizli Püre
 • Kaymaklı Ayva Tatlısı

25 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları verecek Batuhan’ın rakipleri, Gül’ün menüsünü şu sözlerle eleştirdiler. İşte o sözler; 

Basit bir menü
Çorbası mevsiminde değil
Salata yok
Beğenmedim

Yarışmacının Rakipleri

Bugün Zuhal Topal’la Yemekteyiz 25 Şubat Cuma puanları sonucu da belli olduktan sonra tüm yarışmacıların puanları belli olmuş olacak. Dikkat: Batuhan Kutlusoy’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorularının cevabı alt kısımda açıklanmıştır.

25 Şubat Cuma Zuhal Topal Puan Durumu Açıklandığı an

Yemekteyiz bugün yarışan Batuhan Kutlusoy’a Zuhal Topala bugün kaç puan verdi? 25 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları sonucu Batuhan Kutlusoy kaç puan aldı? İşte Yemekteyiz 25 Şubat puanları ve daha fazlası alt kısımda sizleri bekliyor. 

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu (21-25 Şubat 2022)

 • 21 Şubat Pazartesi Puanı (Safter Karabetça) = 19 Puan
 • 22 Şubat Salı Puanı (Bedriye Akçay) = 28 Puan
 • 23 Şubat Çarşamba Puanı (Büşra Karabulak) = 27 Puan
 • 24 Şubat Perşembe Puanı (Gül Dil) = 26 Puan
 • 25 Şubat Cuma Puanı (Batuhan Kutlusoy) = 21 Puan

21 Şubat Pazartesi, haftanın ilk bölümünde Safter Karabetça, toplamda 19 puan aldı. 22 Şubat Salı günü Bedriye Akçay ise 28 puan aldı. 23 Şubat Çarşamba günü Büşra 27 puan alabildi.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz son bölüm de Gül Dil yarışan yarışmacı oldu. Gül beklentileri bir hayli yukarı çıkarsa da rakiplerinden ve sunucunda toplamda 26 puan alabildi.

Birazdan 25 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için Batuhan Kutlusoy yarışacak. İşte Yemekteyiz 25 Şubat Puanları;

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA YEMEKTEYİZ DİZİCENTER
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada Yemekteyiz dizicenter Resmi

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

25 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Puanları (Batuhan Kutlusoy)

Safter Karabetça  3
Bedriye Akçay  5
Büşra Karabulak  4
Gül Dil  4
Zuhal Topal    5
TOPLAM:   21

**25 Şubat 2022 Cuma**

Zuhal Topalla Yemekteyiz 25 Şubat Cuma Fragmanı İzle

Aslen Ankaralı olan 26 yaşında ve astroloji ile ilgilenen bekar Batuhan Kutlusoy’un yarıştığı bölümde, 25 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları verildi. İşte Batuhan Kutlusoy’un yarıştığı bölüme ait olan, Zuhal Topal’la Yemekteyiz 25 Şubat fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu