Gelinim Mutfakta

25 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kaynanalar Konseyinden Kaç Puan Topladı? Gelinim Mutfakta 25 Şubat Puanları

Gelinim Mutfakta 25 Şubat Pazartesi günün birincisi kim? Hep dediğim gibi nasıl başlar ise hafta finaline kadar öyle gittiğini defalarca burada söylemişimdir. Geçen hafta Pazartesi günü en yüksek puanı alan gelin Nergis olmuştu. Tabi hafta finalinde de Nergis bilezikleri aldığını da hatırlatmak isterim. 

=> 25 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Genel Puanlar için tıklayınız.

Bu hafta yarışmaya yeni bir gelin dahil olacak. gizem ilk gün ortaya koyacağı performans bizler için oldukça önemli olacak. İlk gün kamera ve çekim nedeni ile heyecan yapıp düşük puanlar almaya başlar ise; gelinim mutfakta puan durumu açısından bir daha toparlanamıyor. Aynı Bircan’ın elendiği gibi geldiği gibi geri gitmek zorunda kalıyorlar. [mavibuton]11 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Tablosu[/mavibuton] için tıklayınız.

Pazartesi yeni gelin her yarışmacı maalesef yarışmada bir fark oluşturamıyor. Kimi zaman iyi yemekler yapsa da toplum nezdinde bir kitle elde edemediğini gördük. [pembebuton]Gelinim Mutfakta 4 Mart Pazartesi Puanları[/pembebuton] için lütfen tıklayınız.

Nergis gerçekten geçen hafta farkını ortaya koydu ve birinci olmayı başardı ama gerek sitemize yapılan yorumlara bakıyorum, gerekse sosyal paylaşım sitesinde yapılan yorumlara baktığımda Nergis’in ciddi bir destekçisi olmadığını görünce gerçekten üzüldüm. Gelinim mutfakta 25 Şubat puan durumu açısından ve sonrasında Nergis, iyi puanlar aldıkça kitlesinin oluşacağını düşünüyorum.  [mavibuton]1 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/mavibuton] için tıklayınız.

25 Şubat Pazartesi gelinim mutfakta puanlama kısmına geçmeden, bu hafta yarışmaya başlayan Gizem, çok ciddi bir karakter ortaya koyduğunu. Bununda en önemli sebebi yarışmanın ilk günü ve ilk çekimi olmasından kaynaklandığını düşünüyorum. aslında Sina da çok ciddi başlasa da zamanla kendi kişiliğini yansıtmayı başardı. Eğer gizem kalıcı olmayı başarırsa değişeceğini düşünenlerdenim. [pembebuton]28 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Tablosu[/pembebuton] için tıklayınız.

Ezgi artık 45 bilezikle neredeyse kimsenin geçemeyeceği bir puanla altın yada bilezik listesinde en tepede yer alıyor. Bence Ezgi bundan sorna jübilesini yapıp, yarışmaya veda etmeli desem de reytingleri de bu hale getiren kesinlikle Reyhan hanımdan kaynaklandığı için şimdilik bu ikiliye elenme olmayacağını tahmin edebiliyorum. 25 Şubat Gelinim Mutfakta puanlama aşamasında Ezgi birilerinin desteklemesini istemediğini ve hakkı ile mücadele edeceği için gene farkını ortaya koyup, elinden geleni de yapacaktır.  [mavibuton]27 Şubat Gelinim Mutfakta Toplam Puanlar[/mavibuton] için lütfen tıklayınız.

Arkadaşlar artık Nergis farkını ortaya koydu ve ne denli güçlü bir rakip olduğunu bize gösterdi. Tabi Gülcan da ilk geldiğinde aldığı bileziklerle ve ortaya koyduğu iddialarla ve en güçlü rakibi Sina’yı eleyerek ne denli güçlü rakip olduğunu gösterdi. Zaten Ezgi de bu yarışmanın en güçlü yarışmacısı olduğunu biliyoruz. Yeni gelen gelin 25 Şubat Pazartesi gelinim mutfakta puanlar da en yüksek puanı almalı. Aksi halde bu yarışmadan silinip gidecektir. [pembebuton]Gelinim Mutfakta 26 Şubat Salı Puanları[/pembebuton] için lütfen tıklayınız.

25 Şubat 2019 Pazartesi günü Gelinim Mutfakta günün birincisi kim? sorusunun cevabını önce yorum kısmında daha sonra ise kaynanalar puan vermeye başladığında bu yazı içinde sizlere yazacağız. Bazı arkadaşlar instagram da neden yazmadığımızı soranlar olmuş. Arkadaşlar bazı olaylar olmuş. Şimdi buradan açıklarsam kaynağımın ortaya çıkma ihtimali var. O yüzden zaman yayıp öyle açıklamak istiyorum. Not: Gelinim Mutfakta 25 Şubat Pazartesi puanları yazının son kısmında verildi.

Yaklaşık olarak iki haftadır varlık gösteremeyen ama yarışmaya 69 bilezik iddiası ile gelen Ezgi ve Sina tarafından çok zengin birisi olarak bizlere tanıtılmaya çalışılan Gülcan bu gidişe bu hafta karar vermek zorunda kalacak. Ya bilezikleri alacaktır. Yada gelecek hafta elenecektir. Gözlemlediğim kadarı ile Gülcan hırslı birisi. Ortaya koyduğu en büyük iddia 60 bilezik ve Ezgi’nin elenmesi. Bu hedeflerden birini gerçekleştirme şimdilik çok uzak gibi dursa da iki haftadır boşa kürek çekiyor. PAZARTESİ PUANLARI YAZININ EN SONUNDA⇓

İki hafta önce Ezgi kaynanasını dizginleyip düşük puanlar vermesini, tıpkı eskiden olduğu gibi hem kendisini bulmasını hem de diğer rakiplerine 2 yada bir vermesini istedi. Reyhan her ne kadar bunu yapamasa da Ezgi hafta finalinde bilezikleri hak etti. Bu hafta Ezgi’den böyle bir hamle gelir mi? Bence bu sorunun cevabını daha ilk puanlama olan, Gelinim Mutfakta 25 Şubat puanları verilirken Reyhan hanımın nasıl puanlama yaptığına bakarak bir sonuca varılabileceğini düşünmekteyim. Not: Gelinim Mutfakta 25 Şubat Pazartesi Puanları sayfanın en altında verildi.

Gelinim Mutfakta 25 Şubat Günün Birincisi Ve Günün Toplam Puanları (Pazartesi)

25 Şubat Pazartesi Çeyrek altını kim aldı? Bu soruyu ben puanlama olmadan kısa süre içinde vermeye gayret edeceğim. Lakin aranızda tüyo almayan sevgili arkadaşlarıma tahmin yürütmesi açısında bir soru sormak istediğim için sordum. Bakalım bu sorunun cevabını hangi yorumcumuz bilecek. Merakla gelecek cevapları bekleyeceğim.

25 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta puanlama da bu gün bence gözler yeni gelen kaynana Sevim hanımın üzerinde olacaktır. İlk defa puanlama yapacak olmasında dolayı ve bundan sonra da muhtemelen benzer bir puanlama yapacak olmasından ötürü herkes pür dikkat izleyeceğini düşünüyorum. Tahminlerime göre yüksek puanlama verecektir. Not: 25 Şubat Pazartesi gelinim mutfakta toplam puanları sayfanın alt kısmında verildi.

Gelinim Mutfakta bu gün kim birinci oldu? Şahsen hiç çeyrek altın alamayan birisinini birincisi olmasını isterim. Sonuçta her yarışmacı bir şekilde elenecek. En azından eli boş gitmesini istemem. Bircan geçen hafta eli boş döndü ve üzüldüm. En azından teselli ödülü almış olsaydı yarışmadan bir anı olarak saklayabilirdi.

Gelinim mutfakta puan yada puanlama kısmı artık erken yapıldığını fark etmeye başladım her geçen gün 10 dakika daha erkene çekiyorlar. Acaba ilerleyen günlerde bir saat değişikliği mi söz konusu olacak? Daha önce çok defa saat değiştirdiler ve reytinglerde olumsuz etkilendiler. Umarım öyle bir hataya düşmezler. ⇓25 Şubat Pazartesi Puanları hemen alt kısımda⇓

Bu hafta, haftalık Gelinim mutfakta puan tablosu açısından, tahminlerime göre Gülcan boş gelip gitmekten dolayı sıkıldığı için atağa geçeceğini düşünmekteyim. Tabi Nergis de kaybettiği 2 bileziğin yerine 5 bilezik koysa da toplamda 5 bileziği olduğu için ve yarışmada en az bileziğe sahip gelin olduğu için (eskiler arasında) bu nedenle hırs edip Gülcan  – Nergis kapışması olabilir.

Gelinim mutfakta toplam puanlar da bir puanın bile ne denli önemli olduğu defaatle gördük ve görmeye de devam ediyoruz. arık şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki ilk gün de son gün de bence aynı. Her bir puan ve puanlama final havasında geçmeli ve bence geçecektir de.

Gelinim Mutfakta 25 Şubat Pazartesi puanlama çok önemli bilgiler verecek. Bunlardan ilki, Sevim hanımın nasıl puanlama yaptığını İkincisi ise, Gizem’in nasıl yemekler yaptığını ve yapacak olduğu konusunda altın değerinde bilgiler sunacaktır. Dikkat: 25 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta puanları yazının sonunda verdik.

Haftalık puanlar ile Gelinim mutfakta haftalık toplam puan durumu sonuçları aynı olması nedeni bir bir karışıklık olmasın. Her iki tarafta da aynı bilgiler ve puanlar yazacağı için kafaların karışmama için önceden bilgi vermek istedik. 

25 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olacağını belirlemede kullanılacak ve kaynanaları puanlama yapmasına imkan verecek olan günün yemeğinin adını ve malzeme listesini açıklayalım.

Gelinim Mutfakta 25 Şubat Sebzeli Köfte Şiş İle Zerdeçallı, Bademli Pilav Malzemeleri

Sebzeli Köfte Şiş Malzemeleri

 • 250 gram orta yağlı kıyma
 • rendelenmiş 1 adet soğan
 • 5-6 dal maydanoz
 • 2 diş sarımsak
 • 2 adet domates
 • 3-4 adet taze yeşil biber
 • 2 yemek kaşığı domates salçası
 • 2 çay kaşığı tuz
 • 1/2 çay bardağı sıvı yağ
 • 1 adet yumurta
 • 2 yemek kaşığı kadar galeta unu
 • 4 adet orta boy patlıcan
 • 4 adet orta boy patates
 • 1 çay kaşığı kadar karabiber
 • 1 Çay kaşığı kimyon
 • 8 adet çöp şiş

Gelinim Mutfakta Program kapak resmi

Zerdeçallı Bademli Pilav

 • 2 su bardağı pirinç
 • 1 yemek kaşığı zerdeçal
 • 3 su bardağı su
 • 3 yemek kaşığı tereyağ
 • 2 yemek kaşığı zeytinyağı
 • Kabukları alınmış 1 su bardağı badem
 • 1 çay kaşığı tuz
 • bir tutam beyaz biber

Fatih Ürek günün yemeği için 50 dakika kadar süre verdi. Gelinler de bu sürede yemeğinin tamamını yapmayı başardılar ve puanlama kısmına geçtiler. Bakalım kaynanalardan kim kaç puan almış bir görelim.

Gelinim Mutfakta 25 Şubat Puanları (25.02.2019 Pazartesi)

*************************
Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Filiz‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 1
Gülcan : 3
Nergis : => Filiz’in Gelini 2
Gizem : 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Besime‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 2
Gülcan=> Besime’nin Gelini 5
Nergis : 1
Gizem : 3

*************************
“25 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Sevim‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 1
Gülcan : 3
Nergis : 4
Gizem   : => Sevim’in Gelini 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 5
Gülcan : 2
Nergis : 3
Gizem : 1

*************************

Gelinlerin 25 Şubat 2019 Pazartesi Toplam Puanları

Ezgi 1 2 1 5 9
Gülcan 3 5 3 2 13
Nergis 2 1 4 3 10
Gizem 5 3 5 1 14

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (25 Şubat – 1 Mart Haftası) – Pazartesi

Ezgi     : 9
Gülcan : 13
Nergis  : 10
Gizem  :  14

Gelinim Mutfakta 25 Şubat Pazartesi Puanlama Sonuçları

*************************

25 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ GİZEM
Gelinim Mutfakta 25 Şubat Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ GİZEM
25 Şubat Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ EZGİ

*************************

Gelinim Mutfakta 247. Bölüm 26 Şubat 2019 Salı Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

118 Yorum

  1. Sana da Selam olsun MyCanim?
   Nasılsın can arkadaşım ?
   Bircan gitti maalesef ama ne yapalım canımız sağ olsun ??
   Yeni gelen gelinde fena değil güzel ama bakalım karakteride güzel mi izleyip göreceğiz ?

   1. Selam hoşgeldin can arkadaşım…
    Bircan gelir umarım…yagnur da gelsin..?

    Yeni gelin iyi birine benziyor..hemde bana çok yakın oturuyormuş..

    Kimi tuttuysak gitti..en iyisi biraz bekleyelim…?

   1. Hoşbuldum ?Teşekkürler?
    Aynen biraz bekliyelim? ama sanki Gizem iyi kaliteli birine benziyor fizigide güzel esmer ve renkli gozler galiba ela gozleri çok hoş bı gelin?Yağnur kadar olmasa da güzel ???
    Hadi bakalım eğer hafta sonu elenmezse bı Ankara havasi calaraiz burada siz Ankaralilarin şerefine ??????????

    1. Yakışır benim hemşoma.. ama dikkatli yazıyorum çünkü hayal kırıklığı olmasın sonra?

     Of ya bircan da bir başka guzeldi?

     Tamam soz kesin oynarız ???‍♂️?‍♀️☺ can arkadaşım

     1. Wooww Gizem 5 aldı Filiz kaynanadan MASALLAH nazar değmesin devami gelsin İNSALlAH
      Ben tutamadım kendimi ve Gizemi tutmaya basladim ama inşallah hafta sonu hayal kırıklığı yaşamam ??

     2. Çok ama çok sevindim gün birincisi helal olsun ???

      Gizem for ever ?

     3. Tebrik ediyorum Gizemi??
      Gördün mü Ezgi ve Gülcan nasıl kiskandilar yok şaşırmış da o yüzden 5 vermiş mis Sevim kaynana ??Hadi ordan cadı Ezgi ve cadı Gülcan hadiii kıskançlıktan çatlayin ???

     4. Ikisinde de nefret ediyorum

      Reyhan dan tam nefret ediyorum yaşına başına bakmadan kırıtıp yürümesi tam rezalet ???

 1. Bu hafta kimse ne alıyor falan kimse yazmasa da biraz programdan zevk alsak..hemen ilk günden bu ne merak ya ?

 2. ARKADAŞLAR HEPİNİZ HOŞ GELDİNİZ… GENELDE TAHMİNLERİM ÇIKAR BU GÜN KİM BİRİNCİ OLACAĞINI TAHMİN EDEYİM Mİ?

  1. Filiz hanım siz tahminlerinizi yazmadıkça bence siteye çok girmiyor kimse. Herkes tahminleriniz için giriyor.

 3. Yeni gelin adayı gizem i gördüm şimdi, yüzün de bir masumiyet gel beni destekle diyor sanki :) ama dinlemek lazım bi bakalım nasıl

 4. Ezgiyi reyhanı göndermeler yine basladi iyi seyredersiniz gönderip gulcan ziyafet gibi tipleri

 5. Hemşom gizem gümbür gümbür geliyor bu hafta insallah ?????

  Ankaralı olmak özeldir ??

 6. diyolar kimler gitti tek dilegim var ezginin gittigi gunu görmek 4 kez izledim gitceni yine gitmedi 5 ciyede ezgi gitmez bu cark ezgi reyhan carki dönduruyomus

 7. Ankaranin baglarida Buklum buklum yollari
  Ne zaman sarhoş oldunda Kaldiramiyon kollari
  Ankaranin baglarida Buklum buklum yollari
  Ne zaman sarhoş oldunda Kaldiramiyon kollari

  Helal ???

  Gizem ?

    1. Gizem iyi kalpli olduğunu da belli etti gelinlerin kayinvalidelerin çizdikleri resimleri yirttmalarini onaylamadı el emeği var dedi helal olsun Gizeme ??
     Ezgi,Gülcan,Nergis???

     1. Bugün zaten gerçek yüzlerini tam gösterdiler..zaten bu hafta uç çeteden birisi gitmesin artık izlemem..çünkü gına geldi….

      Kendine çok iyi bakıyorsun can..Güzel birgün diliyorum yarın yazışmak üzere ???

      Gizem ????

     2. Bugün zaten gerçek yüzlerini tam gösterdiler..zaten bu hafta uç çeteden birisi gitmesin artık izlemem..çünkü gına geldi………

      Kendine çok iyi bakıyorsun can..Güzel birgün diliyorum yarın yazışmak üzere ???

      Gizem ????

     3. Üçü birden gitseler çok iyi olur Nergis de Gülcan ve Ezgiye katıldı artık o da gözümden düştü ???
      Gizem süper bı gelin bir günde belli etti yüzü ve kalbi güzel terbiyeli seviyeli saygılı aynı zamanda dobra ama söylemek istediğini kırmadan saygılı bir şekilde söylüyor,valla Yagnurdan sonra en çok beğendiğim kalbime giren gelin oldu, Bircandan da çok begendim İnşallah elenmez uzun süre kalır ve İnşallah böyle dürüst ve seviyeli kalır kalitesinden ödün vermez
      MyCanim canim arkadaşım sen de kendine çok iyi bak ?
      Hoscakal?BaBaayyy??

 8. Duyduğum bilgiye göre bu hafta elenen gizem olcakmış bilezikler i de gülcan alıyormuş

 9. Ezgi elenmediği müttetçe hiç izlemeyeceğim.bu haftada çekimdeymiş.maşallah bu insanın kocası ne kadar rahat sokakta dolaşıyor.

 10. Ben gördüğüm kadarıyla reyhan besi ezgiye veriyo fatihi öpüyo gördüğümü söylüyorum yalanmi diyom eylem

  1. Evet 5 i veriyor öpüyor ama hep 5 vermiyor. Puanlamada İtici tip Besime gibi hak da yemiyor. 2 ler 1 ler gibi

 11. O kadarda guzel birgün gecirdik karli bir hafta ama morelimiz bozuldu belki yarin bizim günümüz olur insallah

 12. Anonimciğim niye söylüyorsun eleneni ve bilezikleri alanı filiz hanım yazmayın dedi al işte

 13. Yağnurun geri gelmesini bekliyoruz Yağnursuz bu yarışmanin tadi yok
  Ezgi ve Gülcan yarışmanın seviyesini iyice düşürüyorlar hele Gülcan ekrandan uzaklastirilmalidir ve bidaha asla ekrana çıkarılmamalıdır.

 14. Her kafadan bir ses biri diyo gizem gidiyo boiri diyo ezgi gidiyo sonuc ne arkadaşlar ne kadar doğru

 15. Ezgiciler neredesiniz hani destek yokmu ezginin tabakları hep aynı yere koyuyorlar reyhan hanım dışında diğer kaynanalar bir önceki günden biliyorlar ve özellikle düşük puan veriyorlar lütfen dikkatle seyredin sonuna kadar ezgi

 16. Ezginin sonu geldi. Fatih Ürek bı ayak oyunu yapmazsa ve adil bir hafta olursa Ezgi & Reyhan evine döner Go home Ezgi go home Reyhan

 17. Tek kelime ile rezillik Reyhan aldı bilgiyi verdi Ezgiye 5 puan.Bariz bir şekilde ortadadır. Korunuyorlar yazık gerçekten yazık koskoca KANAL D ve BES yapım Reyhan ve Ezgi kaldı

 18. Çatlasanızda patlasanızda bu hafta EZGİ bilezik sayısını 50-ye tamamlıyor.EZGİ ve REYHANSIZ programın tadı olmaz anam.Biz EZGİ ve REYHANCIYIZ ONLARI ÇOK SEVİYORUZ.

 19. kanal d ezgi ve reyhan hanım giderse yarışma çok kötü olur izlemeyiz büyük çoğunluk olarak söylüyoruzz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu