Zuhal Topal'la Sofrada

25 Şubat Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Merve Kaç Puan Aldı? Sevim’in Gelini Merve’nin Menüsü İle 25 Şubat Pazartesi Puanları

25 Şubat Zuhal Topal’la Sofrada bugün Merve yarışacak. haftanın ilk günü genelde en yüksek puanların aldığını bildiğimiz yarışmada son iki haftadır sanki olay tersine dönmüş gibi duruyor. Kaynanalar ilk gün hırsı ile kendi gelini büyük ödülü alsın diye ilk günün heyecanını da katarak düşük puanlar vermeye başladılar. Aslında bu bizim alışık olmadığımız bir durum. [saributon]Zuhal Topal’la Sofrada 4 Mart Pazartesi[/saributon] için tıklayınız.

=> 25 Şubat Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Tüm Puanlar için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 131 bölüm de Sevim hanımın 4 yıllık gelini yarışacak. Çocuk annesi olan gelinimiz Merve Damar oldukça iddialı sözlerle bu hafta kendisini birinci olacağını iddia etti. Bakalım menüsüne ve yaptığı yemeklere kaynanalar nasıl tepkiyi verecekler? Merakla o anların gelmesini bekliyor olacağız. [mavibuton]Zuhal Topal’la Sofrada 1 Mart Cuma Kim Kazandı[/mavibuton] ve kaç puan aldığını görebilmek için tıklayınız.

Her bölümde başka eve konuk olan ve hafta finalinde gezdiği, 5 evden en iyi ve en lezzetti yemekleri yapan değil, kaynanaların en iyi şeklide stratejisi ve gelini az da olsa hatasız yemek yapması ile haftanın birincisi ortaya çıktığı yarışma programında yarışan gelin ve kaynanaların kimler olduğunu merak ettiğinizi biliyoruz. [pembebuton]1 Mart Zuhal Topal’la Sofrada 134 Bölüm[/pembebuton] haftanın finali için tıklayınız.

Yukarıda belirttiğim nedenlerle ilk olarak bu hafta her bölümde karşımıza çıkacak olan 25 Şubat Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Sevim kim olduğunu tanıtacağız. Ancak öncesinde bu gün yarışacak gelinimizi tanıtacağız.  [kirmizibuton]27 Şubat Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanları[/kirmizibuton] için tıklayınız.

Zuhal Topal’la bugün yarışan Merve, aslen Trabzonlu ve çok cana yakın olduğunu gördük. Birazdan kendisini tanıtacağız. Tabi eşi Çağatay bey ile tanışma hikayesini de bu yazının içerisinde bulabilirsiniz. Bu arada ###[mavibuton]Zuhal Topal’la Sofrada 26 Şubat Salı Puan Durumu[/mavibuton]### için lütfen tıklayınız.

Bu gün yani 25 Şubat Pazartesi günü Zuhal Topal’la Sofrada Merve’nin menüsü ve yemeklerine bakıp, hem kaynanaları getirdiği eleştiriyi yazacağız hem de uzun zamandır yemek programları yazdığım için bende fark ettiğim ve yanlış bulduğum noktalara değineceğim. Şimdi bu yazıda sizlere neyi anlatacağımızı yani içindekileri paylaşalım. >25 Şubat Pazartesi Puanlar Yazının sonunda Verildi<

Zuhal Topal 25 Şubat Pazartesi Bu Yazının İçeriği

 • Şükriye’in Gelini 25 Şubat Yarışmacısı Merve Kim? Aslen Nereli?
 • Zuhal Topalla Sofrada kaynana Sevim Kim? Kaç yaşında?
 • 25 Şubat Zuhal Topal’la Günün Menüsü (Merve’nin menüsü)
 • Kaynanaların 25 Şubat 2019 Pazartesi Merve’ye verdiği puanlar
 • 25 Şubat Zuhal hanımın Merve’ye verdiği puanları bu yazıda bulabilirsiniz.

Haftanın ilk günü yarışmacısı olan Merve gördüğümüz kadarı ile oldukça kıskanç olduğunu gördük. Kendisinden bahsederken bile eşi Çağatay’ı bizlere öve öve bitiremedi. Merakla beklenen Merve’nin eşi işle tanışma hikayesini hemen alt paragraf da Zuhal Topal’la Sofrada 25 Şubat Pazartesi Merve’yi tanıtırken anlatacağız. Not: 25 Şubat Pazartesi Puanları Yazının Sonunda verildi.

25 Şubat Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Merve Kim?

Haftanın ilk günü olarak yarıştığına sevinsin mi üzülsün mü bilemedim ama uzun zamandır ilk gün yarışan genel de 10.000 TL değerindeki büyük ödülü alıyordu. Lakin son iki haftadır ilk gün yarışan gelinler şansız olarak nitelendiriyorum. Pazartesi günü yarışan Merve Damar; Aslen Trabzonlu olan gelinimiz 26 yaşında olduğunu ve Çağatay bey ile 4 yıldır evli olduğunu ve bir çocuk annesi olduğunu bizzat kendisi açıkladı.25 Şubat Zuhal Topal'la sofrada bugün Merve İle Kaynanası Selin

Kendisini tanıtırken eşinden uzun uzun bahsetmesine çok anlama veremedik ama eşi Çağatay bey ile tanışma hikayesine bakalım. Dikkat! Zuhal Topal’la Sofrada 25 Şubat Pazartesi Puanlama kısmı tablo halinde yazının son kısmında verdik. Çağatay bey kız yurdunu arayıp işletmek isterken gönlünün kraliçesini bulacağını eminim ki o da tahmin etmemiştir. 8 kız ile ayrı ayrı konuşan Çağatay bey en son 3 numara ile yani Merve ile yeniden konuşmak istediğini söylemesi ile yaklaşık bir yıl gerek sosyal medyada gerekse telefonda konuştuklarını ve bir yıl sonra yüz yüze gördüklerini tanışma hikayesinden sonra 2 yıl içinde evlenmişler.

Bizde bu neşeli çifte mutluluklar dileriz. Şimdi Merve’nin kaynanası Sevim hanımı tanıtalım. Not: Zuhal Topal’la Sofrada 25 Şubat Pazartesi Puanları yazını sonunda tablo halinde verdik.

25 Şubat 2019 Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Kaynana Sevim Kimdir?

Haftanın ilk günü yarışan Merve’nin kaynanası olan Sevim Akdoğanoğlu; 48 yaşında ve aslen Çorumlu olan kayın validemiz, İstanbul da ikamet etmektedir. 14 yıl boyunca bir çok sektörde aşçılık yaptığını ve yarışma da iddialı olduğunu söyledi.  dış sesin söylediklerine göre gerçek bir gurme olduğunu aktardı. Umarım yerli yersiz eleştirilerde bulunmaz.

Büyük ödülü kazanırlarsa araba alacakları konusunda gelini ile fikir birliğine varan Sevim hanım şu an yaklaşık olarak 1,5 yıldır emlak danışmanlığı yapmaktadır. Yemek bizim işimiz ve biz güçlü bir ekibiz dediler. Ancak daha ilk dakikadan Merve kavaklara beyaz peyniri almayı unuttu ama buna bir çözüm üreteceğini söyledi.

Merve’nin 25 Şubat Pazartesi gün Merve’nin yaptığı yemekleri açıklayalım Daha sonra 25 Şubat 2019 Zuhal Topal’la Sofrada puan kısmını aktarmaya çalışacağız.

Zuhal Topal’la Sofrada 25 Şubat Merve’nin Menüsü

 • Vişneli pazı sarma
 • Pancarlı humus
 • Kabak Sandal
 • Rulo börek
 • Soman
 • Ispanak dolgulu mantar, Patates püresi
 • Roka salatası
 • Portakallı helva

Zuhal Topal'la Sofrada Bugün 25 Şubat Pazartesi Merve'nin Menüsü

Kaynanalar bu menü neredeyse bakmadan çok kolay lafları havada uçuştu. Kimisi de daha başka bir yemek olsaydı gibi soyut konuşarak menüyü kötülemek istedi. Lakin 9 ayrı çeşidi gerçekten lezzetli bir şekilde yetiştirebilirse bence çok iyi bir menü seçmiş derim. Zuhal hanımın dediği gibi kesinlikle menüleri bir biri ile uyumlu olduğunu görüyorum.

Pazartesi günü yarışan Merve’ye kaynanalar kaç puan verdiğini yani, Zuhal Topal’la Sofrada 25 Şubat Puanları kaynanalarca verildiği kısma geçelim. Burada hem kaynanaların Merve’ye verdiği puanları verirken, hem de Zuhal Topal bugün Kaç Puan verdi sorusunu an ve an cevaplayacağız.

Sevim’in Gelini Merve’nin Puanı 25 Şubat Zuhal Topalla Pazartesi Puanları

Songül  5
Sibel  4
Fatma  6
Zekiye  4
Zuhal Topal    8
TOPLAM   27

************25 Şubat Pazartesi************

Zuhal Topalla Sofrada 25 Şubat Merve’nin Yarıştığı Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu