Survivor

25 Şubat Salı Survivor Kim Elendi? [Kesin Sonuç]

25 Şubat Salı Survivor Kim Elendi? sorusunun cevabı kesin olarak bu yazımızın devamında bulabilirsiniz. Bildiğiniz üzere çekimler bir hafta öncesinden yapıldığı ve montaj aşamasından sonra bazen 43 bazen de 2 gün öncesinden kanala ulaştırıldığını bildirmek isterim.

=> 30 Mart Salı Survivor SMS Sıralaması için lütfen tıklayınız.

Bu yazımızda Survivor 25 Şubat kim elendi sorusuna kesin olarak cevap vereceğiz.Zira Dominik de çekişen yarışma programında bilgi almak ve kesin sonucu açıklamak oldukça zor. sizler için zor şartlarda bu akşam yani 25 Şubat salı adaya kim veda ettiğini açıklamak istiyorum

25 Şubat Survivor 2020 Bu Hafta Kim Elendi

Hafta içinde gönüllüler bir takım arkadaşını kaybetmesi ile yarışlara başladı. İlk yarış bildiğiniz üzere dokunulmazlık oyunu olmuştu. Ünlüler önde götürdüğü yarışı sonun kadar götüremedi ve Gönüller beklenmeyen bir başarıyı yakaladılar. Dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlülerden bu hafta kesin olarak bir kişinin veda edeceği anlamına geliyor.Survivor 2020 Bu hafta kim elendi 25 Şubat 2020

Ünlüler takımında artık karar anı geldi. Kendi içinde bu hafta sms oylamasına bir isimi kesin olarak vermek için kendi aralarında Derya Can bu hafta elenecek aday adayı olarak netleşmişti.

Bugün Derya can ile birlikte 25 Şubat Salı Survivor sms oylaması sonucunda ünlüler takımında en çok oyu alan iki isim de oylamaya iki kişiyi sunacak.Tuğba Melis Türk - Survivor Türkiye 2020 Yarışmacısı

Peki Survivor bu hafta kim elendi? bu kadar konuştun. Bari hangi isim olduğunu açıkla der gibisiniz. Merak etmeyin hemen açıklıyorum. Tuğba Melis Türk bu hafta elenen yarışmacı oldu!

Halk oylamasında en çok oyu alan isimlerden birisi oyuncunun verdiği bir isim bu hafta elenecek. Yani Derya can elenmeyecek. elenecek ismi birazdan ekleyeceğim.

Survivor 2020 Eleme Gecesi 25 Şubat Salı Fragmanı

25 Şubat salı günü bu hafta ikinci eleme gecesi ile karşımıza gelecek olan fenomen yarışmanın fragmanını hemen alt kısımda eklenmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu