Gelinim Mutfakta

26 Ağustos Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Kim Birinci Oldu? [Toplam Puan Durumu]

26 Ağustos Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Bu afta kim birinci oldu? Beşinci sezonun ilk haftasında, Gelinim Mutfakta 26 Ağustos Cuma bilezikleri kim aldı? 26 Ağustos Gelinim Mutfakta bu hafta kim birinci oldu? Beş bileziği kim kazandı? Bu hafta altınları kim aldı? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 16 Eylül Cuma Bilezikleri Kim Aldı sonucu için lütfen tıklayınız.

22 Ağustos tarihinde başlayan beşinci sezonun ilk haftasının sonuçları, 26 Ağustos Cuma toplam puanlar sonucunda göre (haftalık toplam Puanlar) beş altın bileziğin sahibi kesin olarak belli olacak.

“Neredeyse bir yıldır buradayım. Ben ilk defa gördüm!” Nursel Ergin

Sunucu Nursel Ergin’in bu sözleri, Cuma günü verilecek bilezikler, üç yarışmacının da hak etmesi, bu nedenle bileziklerin bir sonraki haftaya devretmesi şeklinden yorumlandı.

=> Gelinim Mutfakta 9 Eylül Cuma Haftalık Puan Durumu sonucu için tıklayınız.

26 Ağustos Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı - Berna

Elimize geçen bilgileri kontrol ettiğimiz de bu olayı doğrulacak bir bilgiye ulaşılamadığının altını çizmekte fayda var. 26 Ağustos puanlaması, bu haftanın kaderini belirleyecek.

=> Gelinim Mutfakta 2 Eylül Cuma Bilezikleri Kim Aldı sonucu için lütfen tıklayınız.

Hafta başında yüksek puanlar alan Berna, Gelinim Mutfakta 26 Ağustos Cuma bilezikleri kim aldı? Sorusunun cevabı olmaya en yakın yarışmacı olsa da arkasından gelen Sibel ve Emel de 58 puanda olması, Berna’nın işini bir hayli zorlaştırmıştır.

Berna için kolay bir final olmayacağı gibi, Emel ve Sibel için nde henüz hiçbir şeyin bitmediği açıkça görülüyor. Yarışmacılar arasında ki farkın çok az olması, bu hafta üç birinci olma ihtimalini güçlendirmekte. 

26 Ağustos Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Bilezikleri Kim Aldı - Berna

Bu haftanın kesin sonuçları, son kaynananın vereceği puanlama neticesinden belli olacak olan, bugün Gelinim Mutfakta 26 Ağustos Cuma Haftalık Puan durumu sonuna göre netlik kazanacak.

26 Ağustos Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu

Yeni sezonun ilk bölümü 22 Ağustos 2022 tarihînde ekrana geldi. Hafta başında Berna, ikinci gün Sibel, üçüncü gün ise Tuğba çeyrek altın kazandı. Son bölümde yeniden Sibel çeyrek altını alan isim olmayı başlardı. Bugün 26 Ağustos Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucuna göre, bir yarışmacı tam beş bileziği kazanacak.

26 Ağustos Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Belli Olduğu An Sibel ve Kaynanası Filiz

Bu hafta başlayan yeni sezonda yarışmacılar alacakları puanlardan daha çok, dikkat çekmek ve izleyici gözünde yer etmek istemeleri dikkatlerden kaçmadı. İşte buna dikkat çeken izleyici yorumu; 

“Bu hafta bilezikleri alacaktan daha çok, gelinlerin kavgaları ve tartışmaları aklımda kaldı. Yarışma en iyi yemek yapma yarışmasında daha çok, en iyi kavga eden yarışması mı oldu? Ben mi kaçırdım güncellemeyi!” İzleyici Yorumu

Sözleri ile izleyiciler gelinlerin birbirlerine laf söylemesine ve kavga etmesini doğru bulmadıklarını dile getirdiler. 

Bu sezon başına yarışmaya katılan isimler arasında söylemeleri ile ön plana çıkmak isteyen kadar, alacağı puanlarla ön plana çıkmak isteyen yarışmacılar var. Not: Bu hafta 26 Ağustos Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? sorunun cevabı en son da paylaşılmıştır.

26 Ağustos Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu

  1. Berna: 60 Puan
  2. Sibel: 58 Puan
  3. Emel : 58 Puan
  4. Tuğba: 53 Puan 

Yukarıda ki puanlama, yarışmacıların 22 Ağustos ile 25 Ağustos arasında ki 4 günlük toplam puan durumu sonucudur. Birazdan kaynanalar ve sunucunun vereceği puanlama ile bu hafta gelinim mutfakta bilezikleri alan yarışmacının kim olduğu %100 belli olacak.

26 Ağustos Gelinim Mutfakta Puan Durumu

*************************

Tuğba: 53 + 21 = 74
Emel: 58 + 13 = 71
Sibel: 58 + 13 = 71
Berna: 60 + 9 = 69

*************************

Gelinim Mutfakta 26 Ağustos Cuma Haftalık Puan Durumu Sonuçları

*************************

26 Ağustos Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim kazandı
⇒ Bilezikleri 74 puanla TUĞBA alması gerekirken, Sibel ve Emel kuraya kaldı. Emel Kura sonucu bilezikleri aldı.

26 Ağustos 2020 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ BERNA

26 Ağustos Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ TUĞBA
Gelinim Mutfakta 26 Ağustos Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ TUĞBA
26 Ağustos Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ BERNA
*************************

26 Ağustos Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı

22 Ağustos tarihinden başlayan yarışma programına Berna, Sibel, Tuğba ve emel yeni yarışmacılar olarak dahil oldular. Her bir gelin altın ve bilezik kazanmak isterken, kimi hedefini tuttururken, kimisi yarışmadan eli boş dönecek.

22 Ağustos pazartesi günü Berna rakiplerini geride bırakmayı, bu sezonun ilk çeyrek altınını kazanmayı başardı. İlk gün Tuğba’nın söylemleri gündem olurken, Berna aldığı puanlarla gündem oldu.

Gelinim Mutfakta 26 Ağustos Cuma Bilezikleri Kim Aldı - Berna

Haftanın ikinci günü Sibel rakiplerini geride bırakacak puanlar alıp haftanın ikinci, kendisini ise birinci çeyrek altınını kazanmayı başardı. Berna ise ilk gün elde ettiği başarıyı sonuncu olarak kaybetti.

Haftanın üçüncü bölümünden söylemeleri ile gündem olaya çalışan Tuğba oldu. Tuğba kendinin birincisi, bu sezonun üçüncü çeyrek altınını alan yarışmacı oldu.

Gelinim Mutfakta son bölüm olan 25 Ağustos Perşembe günü Sibel kendisini ikinci, programın dördüncü altınını almayı başardı. Sibel her ne kadar iki defa çeyrek altın alsa da bu hafta 26 Ağustos Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı sorusuna en yakın yarışmacı olamadı.

Berna ilk gün birinci olmanın verdiği avantajı zaman zaman yetirse de çoğu zaman en iyi ikinci olarak mevcut puanlarının üzerine koymayı başardı.

Yarışmacı Berna, bugün itibari ile hafta başında aldığı yüksek puanlardan dolayı, Gelinim Mutfakta Bu hafta bilezikleri alan yarışmacı olma en yakın isim olsa da kesin sonuçlar son kaynananın vereceği puanlama neticesinde belli olacak. 

26 Ağustos Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri alan yarışmacı TUĞBA olması gerekirken, Sibel ile Emel 71 puanla kuraya kaldı. Emel Kura sonucu bilezikleri aldı.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu