Gelinim Mutfakta

26 Ağustos Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Sonucu Açıklandı! [Son Puan Durumu]

Gelinim Mutfakta 26 Ağustos Cuma günün birincisi ile Cuma puanları netlik kazandı! 26 Ağustos Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün kim birinci oldu? Altınları kim kazandı? 26/08/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? 26 Ağustos Puan durumu sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? Nursel Ergin bugün kaç puan verdi? Cuma günü çeyrek altını kim kazandı? Nursel Ergin beş puanı kime verdi? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları bu haberimiz de sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 16 Eylül Cuma Puan Tablosu sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 26 Ağustos Cuma Puanları ile Cuma son puan durumu %100 belli olduğunda, bu hafta elenecek olan ile bu hafta beş bileziği alacak isim de kesin olarak belli olacak.

=> Gelinim Mutfakta 9 Eylül Cuma Puanlaması sonucu için tıklayınız.

26 Ağustos Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Yeni sezona bomba gibi başlayan yarışma programında yeni yarışmacıların aldığı puanlarla, izleyiciyi de bir hayli şaşırtıyor. Gelinler arasından ki puan farkının çok az olması, yarışmacılar da dahil olmak üzere Cuma günü büyük bir sürprizle karşı karşıya kalacaklar.

Bugün 26 Ağustos Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 26 Ağustos Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Son bölümde Sibel 16 puanla çeyrek altını kazanan isim oldu. Sibel bu hafta ikinci çeyrek altınını almasına rağmen, Berna beş bileziğe en yakın isim oldu.

Rakiplerini geride bıraktığını düşünene Sibel, toplam puan durumundan habersiz olduğu için bugün 26 Ağustos Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını aldığında bilezikleri kazanacağını düşünüyor.

Gelinim Mutfakta 26 Ağustos Cuma Puanları Verecek Kaynanalar

Kaynanaların rekabeti de gün geçtikte artmaya başladı. Kaynanalar, yarışmaya yeni katılmalarına rağmen, gelinlerinin tabağını ardı ardına bulup, beş puan vermeleri de dikkatlerden kaçmadı.

26 Ağustos Cuma Gelinim Mutfakta Puanları ile son puan durumu sonucu sadece bilezikleri alacak gelin için değil, eleme potasında ki yarışmacılar için de bir hayli önem kazandı.

26 Ağustos Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Tuğba

Sibel son bölümde aldığı yükse puanlardan sonra kendisini güven de zannedip şu sözleri sarf etti. Üstelik toplam puan durumu sonucuna göre en yüksek puana sahil olan Berna’ya karşı söylemesi de oldukça dikkat çekti. İşte Sibel’in Berna’ya karşı sarf ettiği o sözleri; 

“Kızlar neye üzülüyorum biliyor musunuz? Ben beş tane bileziği aldığımda, Berna’nın buradan gidecek olmasına çok üzülüyorum!” Yarışmacı Sibel

Sözleri ile Sibel Berna’nın eleneceğini iddia ederken, Berna da Sibel’e o duyguyu tattırmayacağını dile getirdi.

Berna ilk gün aldığı yüksek puanların avantajını hala elinde tutmayı başardı. Berna bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sonucunda en yüksek puanı elde etmesi halinde, beş bileziğin de sahibi olacak.

26 Ağustos Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Belli Olduğu An Sibel ve Kaynanası Filiz

Gelinim Mutfakta son bölüm de Sibel 16 puanla çeyrek altının sahibi olurken, Berna aldığı iki puan cezanın da etkisi ile 12 puanla günün sonuncusu oldu. Berna aldığı ceza puanına rağmen, haftalık toplam puanlar da tüm rakiplerini geride bırakmayı başardı. 

Bu hafta yarışmadaki gelinlerden sadece Emel çeyrek altın kazanamadı. Emel de bunun farkında. Emel bugün Gelinim Mutfakta 26 Ağustos Puanlama sırasında çok ama çok yüksek puan alıp, ilk haftanın beş bileziğini kazanmanın hesaplarını yapıyor. 

26 Ağustos Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Mevcut puanlamaya bakıldığında, birinci sırada yer alan gelin ile son sırada yer alan gelin arasında sade ve sadece 7 puan fark var. Mevcut puanlamayı da göz önüne alındığında, bugün Gelinim Mutfakta 26 Ağustos Cuma puanlaması sırasında, aradaki farkın kaybolma ihtimali olduğu için tüm yarışmacıların elenme ve bilezikleri kazanma riskleri devam ediyor.

Gelinim Mutfakta 26 Ağustos Cuma Puan Durumu

Haftanın ve sezonun ilk bölümü ile bu hafta Pazartesi günü başlayan yarışma programında sırası ile Berna, Sibel ve Tuğba çeyrek altını almayı başardı. Emel ise tek çeyrek alamayan gelin oldu. Bugün Nursel Ergin’in vereceği 26 Ağustos Cuma Gelinim Mutfakta puanları haftanın final puanlaması başlayacak. Gözleri se haftanın toplam puan durumu sonucu olan, Gelinim Mutfakta 26 Ağustos Cuma puan durumu sonucuna çevrilecek. 

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Tuğba ve Berna söylemeleri ile ön planda olmayı tercih ederken, Sibel aldığı yüksek puanlarla ön planda olmayı tercih etti. Sibel bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olup, bu hafta bilezikleri kazanarak adını duyurmanın planını yapıyor.

Son bölümde Sibel’in aldığı çeyrek altın, Berna ve Tuğba’nın epey canını sıktı. Tuğba haftanın final puanlaması sonucunda en yüksek puanı alıp, 26 Ağustos Cuma Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucun da hem kendisini eleme potasından kurtarmak hem de beş bileziği kazanmak için kolları sıvadı.

Gelinim Mutfakta 26 Ağustos Cuma Puan Durumu Belli Olduğu An Berna ve Kaynanası Semiha

26 Ağustos Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Nursel Ergin bugün kaç puan verdi? Çeyrek altını kim kazandı? Cuma en yüksek puanı kim aldı? Cuma çeyrek altını kim aldı? İşte merak edilen bu soruların cevapları, alt kısımda ki puan tablosu içerisinde açıklanmıştır.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 26 Ağustos Puanları (26/08/2022 Cuma)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

*************************

26 Ağustos Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Tuğba: 5
Emel: 4
Sibel: 3
Berna: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Semiha’nın verdiği Puanlar

Tuğba: 4
Emel: 3
Sibel: 1
Berna: => Semiha’nın Gelini 5

*************************
“26 Ağustos 2022 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Şenay‘ın verdiği Puanlar

Tuğba: 2
Emel: => Şenay’ın Gelini 3
Sibel: 5
Berna: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Gönül’ün verdiği Puanlar

Tuğba: => Gönül’ün Gelini 5
Emel: 1
Sibel: 3
Berna: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Filiz’in verdiği Puanlar

Tuğba: 5
Emel: 2
Sibel: => Filiz’in Gelini 1
Berna: 1

*************************

Gelinim mutfakta 26 Ağustos Cuma Toplam Puanlar

Tuğba 5 4 2 5 5 21
Emel 4 3 3 1 2 13
Sibel 3 1 5 3 1 13
Berna 1 5 1 1 1 9

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (22-26 Ağustos Haftası) – Cuma

 

*************************

Tuğba: 53 + 21 = 74
Emel: 58 + 13 = 71
Sibel: 58 + 13 = 71
Berna: 60 + 9 = 69

*************************

Gelinim Mutfakta 26 Ağustos Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

26 Ağustos Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ TUĞBA
Gelinim Mutfakta 26 Ağustos Çeyrek Altını Alan Kim
⇒  TUĞBA
26 Ağustos Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ BERNA

*************************

Gelinim Mutfakta 26 Ağustos 2022 Cuma Fragmanı İzle

26 Ağustos Cuma Gelinim Mutfakta Puanları ile puan durumu sonucu %100 belli olduğunda bir gelin yarışmadan elenirken, bir gelin de tam beş bileziğin sahibi olacak. İşte o anlarına ekrana geleceği bölüme ait, Gelinim Mutfakta 26 Ağustos 2022 Cuma fragmanı alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

11 Yorum

 1. Ben anlamadım
  Tuğba’nın eksi puanı yok ve toplam 74 puanı varken 71 er puanlı diğer gelinler bilezikler için kuraya kaldılar.
  Anlayabilen var mı?

 2. Bilezikler 74 puanla Tuğba İn olması lazımken neye başkasına verildi. Bu programı Nursel hanım canı istediği gibi yönetiyor

  1. son konumuza lütfen bakın tek tek defalarca toplama yaptık ve Tuğba bilezik alması gerekirken alamadı

 3. Yanlış anlaşilmasin.Bunu ilk fark edip yazan benim. Defalarca pazartesiden cumaya kadarki puanları kontrol ettim eksi puan verildi mi diye onu da kontrol ettim.ceza puanı da yok. toplam 74 puanı var. Belki ben yaniliyorumdur!
  İyi bir matematikçi bulup soracağım.
  71 mi büyük 74 mü !
  Benim benim matematik bilgim yetmedi. Belki cevap bulurum diye hesap makinesi kullandım makine saatlerce hesapladı sonra beyni yandı. Faturayı kan.d ye göndermeyi düşünüyorum!

 4. Ya da bilerek dikkat çekmek için yaptılar. Pazartesi dürüst yayıncılık! Oynayıp özür dilenecek ve bilezikler tuğbay’a verilecek. Yayıncıların ve yapımcıların sinekten yağ çıkartmak için atmayacaklari takla yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu