Elimi Bırakma

26 Ağustos Elimi Bırakma Çalan Şarkının Adı Ne? (5. Bölüm) Şarkıyı Kim Söylüyor?

Elimi Bırakma 5. bölümü ile TRT 1 ekranlarına 5. bölümü ile geldi. Elim Bırakma 26 Ağustos çalan şarkı ne olduğunu ve şarkıyı kimin seslendirdiğini bu yazımızda bulabilirsiniz.

Elimi Bırakma 26 Ağustos Çalan Şarkı # Sanma ki Yaralı

Elimi Bırakma 5. Bölüm çalan şarkıyı kim söylüyor? Sözleri ne olduğunu vermeden önce kısa bir özet vereceğiz, ardında çalan şarkı ve sözlerini paylaşacağız. Cenk ailesi ile arası bozuk olduğundan dolayı en yakın arkadaşı Tarık’ın evinde kalmak isteyip evine gider. Tarık ise evinden atılan Azra’yı geçici olarak kalabilmesi için kendi evini verip Tarık başka bir yerde kalmaya gider.

Ancak bu durumdan haberi olmayan Cenk, Tarık’ın evinde Azra’yı görünce zaten kadınlara karşı ön yargısı kendisini haklı çıkardığını düşünüp buralardan gidip Amerika’ya yerleşmeye karar verecek. Azra ise Tarık ile Cenk’in arasında bir arkadaşlık ilişkisini öğrenince hem Tarık’ı hem de Cenk’i hayatından çıkarmak isteyecek.

Mert’i kaçıran Fatma’nın arkadaşı yaptıklarının doğru olmadığı konusunda ikna edip Sumru’yu ararlar. Ancak Sumru başından atıp kaza yaptığının ortaya çıkmamasını sağlamak için Mert’i Fatma’ya verip kendi çocuğu gibi bakmasını isteyecek. Bakalım Azra bunu haber alacak mı Yada Azra kardeşini kurtarmayı başarabilecek mi? Feride hanım ise Azra’yı işe aldığı gibi eve tanıştırmaya getirecek. Azra evde Cenk’i görünce her ikisi de şok olacaklar.

Azra artık Feride hanımın en yakın danışmanı olacak. Dizi de heyecan ve entrika dur durak bitmeden devam ederken bu gün yani 26 Ağustos Elimi Bırakma çalan şarkı ve sözlerini ile söyleyen kişi çok merak edildi. Şimdi size bu şarkının sözlerini daha sonra şarkıyı söyleyen kişinin adını açıklayacağız.elimi bırakma dizi resmi26 Ağustos Elimi Bırakma 5. Bölümde Çalan Şarkı Sözleri

“Sanmaki yaralı bu kalpler her tende
Böylesi bir acı ağır gelirmiş ömre
Deyse bile haram güzelliğine vaz geçme
Her safta her tertemiz

Sanmaki yaralı paramparça bu halin
Her Bir savaştan çıkmışsın sağ sağlim
Kor gibi ateşe dönsen de vaz geçme
Bırakma Elimi Sensiz”

Hemen bilindik bir şarkı gibi aklımıza gelse de bu şarkı daha önce bir yerde duyulmamış bir şarkı olduğu için özellikle sözlerini yazdım. Bu çalan şarkıyı söyleyen kişi sözleri kadar merak edildi. Şarkıyı Müge Zümrütbel seslendiriyor. 

Elimi Bırakma 5. Bölümde Çalan Şarkının Çaldığı Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu