Gelinim Mutfakta

26 Ağustos Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Sonucunda Günün Birincisi Belli Oldu

Gelinim Mutfakta 26 Ağustos Pazartesi günün birincisi kim oldu? Geçtiğimiz hafta oldukça güçlü bir rakip olan Gülcan’ın sağlık sebepleri nedeni ile yarışmadan ayrılması ile meydan Ezgi’ye mi yoksa Hatice’ye mi kalacak? Bugün bu sorunun cevabını alabilmek adına ilk gün Gelinim Mutfakta 26 Ağustos Pazartesi Puanları sırasında Ezgi ve Hatice’nin adlığı puanları karşılaştırmak gerekecek. Zira Ezgi, Hatice’ye karşı oldukça sert sözler ile eleştiriyor. Bu bile konsantre olmasını engelleyebilir. Dikkat: 26 Ağustos puan durumu bu yazının en son kısmında bulabilirsiniz.

=> [mavibuton]2 Eylül Gelinim Mutfakta Puanları[/mavibuton] hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Bu hafta Gülcan’ın yerine eski bir yarışmacı dahil olacak. Bizleri instagramdan takip eden okurlarımız bu hafta yarışmaya gelecek ismin kim olacağını ta geçen haftadan öğrenmişlerdi. Bakalım tecrübeli bir ismin katılması ile yarışmada dengeler Hatice yönüne mi? Yoksa Ezgi yönüne mi kayacak? İlk gün her iki grup için de önemli olan 26 Ağustos Pazartesi Gelinim Mutfakta puanları sırasında en iyisini yapmaya çalışacaklar. 26 Ağustos Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Hatice Ve Kaynanası

[saritext]Dikkat! Bugün yarışmaya Hemşire Elif Akçam geri geldi. Daha Önce Ezgi ve Reyhan sezon finalinde ayrıldığında yarışmadan çekilmişti. Şimdi yeniden dahil oldu. [/saritext]

26 Ağustos 2019 Gelinim Mutfakta Yeni Gelen yarışmacı Elif Akçam

Ezgi, Besime hanımın gitmesi ile artık her defasında düşük veren bir kaynana da gitmiş oldu. Bu bile Ezgi’nin yeni hafta bilezik alması açısında önündeki en büyük engel de kalktı. Tabi Besime hanım yerine gelecek olan kaynananın da tavırları çok önemli. Lakin sizlere bir tüyo verelim. Besime hanım kadar hem gelinin hem de rakibinin tabağını bulabilen bir kaynana değil.

=> [pembebuton]Gelinim Mutfakta 30 Ağustos Cuma puanları[/pembebuton] hakkında bilgi alabilmek için lütfen tıklayınız.

Ezgi ilk günden itibaren atık geçtiğimiz haftalardaki gibi düşük puanlarla başlamayacak. Buna en büyük kanıt ise, 26 Ağustos Pazartesi gelinim mutfakta puanlama sırasında alacakları puanları söyleyebiliriz. Zira kendisine her daim düşük veren bir Besime yok.

=> [pembebuton]Gelinim Mutfakta 29 Ağustos Puan Durumu[/pembebuton] hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Üstüne yeni gelen kaynanada Ezgi’nin tabaklarını eli ile koymuş gibi bulamıyor. Bunlardan dolayı Ezgi yakında 75.bileziklerine kavuşacağının be büyük delili olduğunu söyleyebilirim. Gelinim Mutfakta 26 Ağustos Çeyrek Altını alan Ezgi

Gelinim Mutfakta 26 Ağustos Puanlama kısmı bu yazının hemen altında sizleri beklerken bizler de bir kaç konuya değinmek istiyoruz. Geçtiğimiz hafta başlattığımız #EzgiGit kampanyasının kişiye özel olduğunu düşünerek bu kampanyadan vaz geçtik. Ancak halen eski yarışmacıların defalarca gelmesine karşıyız.

Gülcan bile giderken, geri geleceğinden oldukça emin bir şekilde sağlık problemleri ortadan kalktığında geri geleceğim demesi bence çok yanlış. Burası bir yarışma ve isteyen istediği zamana gidip gelebilir anlayışı çok yanlış. Bu sebeple ortada bir yarış var ve bu yarıştan kendi isteği ile çekilen, yeniden gelmesini hem benim hem de sosyal mecrada binlerce kişinin ortak düşüncesi, eskileri geri istemiyoruz.26 Ağustos 2019 Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Resmi

26 Ağustos Pazartesi puanları aslında gelinler için oldukça önemli. Bunun iki nedeni var.

 1. Gelinler ilk gün nasıl başlar ise öyle gideceğini biliyorlar
 2. İlk gün birinci olup çeyrek altını almak istiyorlar
 3. Hem çeyrek hem de toplam puan durumuna göre zirvede yer alma şansı yakalıyorlar
 4. Eleme potasından bir adım uzak kalmış oluyorlar

İlk gün birinci olan gelin birden faza avantaj elde edeceği için bugün tüm yarışmacılar ellerinden gelenin fazlasını yaparken kaynanalar da sanki Cuma günü gibi risk aldıklarını defaatle şahit olduk ve olmaya da devam edeceğiz.26 Ağustos Gelinim Mutfakta günün Sonuncusu Hülya ve Kaynanası26 Ağustos Pazartesi haftalık toplam puanlar da zirvede yer alıp bir sonraki güne en avantajlı çıkmak isteyen gelinler arasında Ezgi ve Hatice’nin rekabeti sanırım en çok merak edilen rekabetler arasında olacak. Ezgi deha önce Hatice’yi desteklediğini söylerken şimdi birbirlerine karşı ezeli bir rakip oldular. Hatice, Ezgi’nin kırdığı 70 bilezik rekorunu kırabilmesi şu aşamada oldukça zor duruyor. Ancak imkansız da değil.

=> [mavibuton]Gelinim Mutfakta 28 Ağustos Çarşamba Puanları[/mavibuton] sırasında kim kaç puan aldığını ve çeyrek altını kim kazandığını görebilmek için lütfen tıklayınız.

Bugün Kim Birinci sorusunun cevabı, elbette bu yazının en son kısmında tablo içerisinde sizleri bekliyor. Bizler bugün gelinlerin yapacağı yemeklerin malzeme listesini de verip daha sonra bugün kim kazandı? Çeyrek altını kim aldı sorularını yanıtlamaya geçeceğiz. Ancak sizler direk olarak, puanlama kısmına en alt kısımdan bakabilirsiniz. 

Gelinim Mutfakta 26 Ağustos Günün Birincisi Ve Puanları

26 Ağustos Pazartesi günü başlayacak olan hafta 30 Ağustos 2019 Cuma günü verilecek son puanlar ile bu haftayı noktalayacağız. Yeni bir haftaya başlarken güzel temenni ile başlamak en güzeli. Bu sebeple, 26 Ağustos Pazartesi Puanları ve puanlamasından başlayarak tüm gelinler hak ettiği puanları almasını ve çeyrek altını ne güzel yapan gelinin kazanmasını bu hafta da en çok başarılı olan gelinini bilezikleri almasını istiyoruz.26 Ağustos Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Kapak Resmi Yeni bir haftaya başlarken altın listesini bir kontrol edelim. Ezgi 70 bilezik ile zirvede ve kolay kolay kimse de yerinden edecek gibi durmuyor. İkinci sırada geçen hata yarışmadan ayrılan Gülcan 43 bilezikle ikinci sırada şu an yarışmada yarışan Hatice’nin ise geçen hafta aldığı bileziklerle 22 bilezik sahibi oldu. Not: bugün çeyrek altını alan gelin kim olduğunu yazının sonunda açıkladık.

=> [pembebuton]27 Ağustos Gelinim Mutfakta Puanları[/pembebuton] hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Son bölüm de yani hafta finalinde bilezikleri 65 puanla en yakın rakibi Ezgi’ye 9 puan fark atarak bileziklerin ve çeyrek altının sahibi oldu. Zaten Ezgi ve Hatice arasındaki rekabet ve çekişme ortamını, iyiden iyiye tetikledi. Ezgi bu hafta bilezikleri kazanmak adına her şeyi yapacağını düşünüyoruz. Dikkat: 26 Ağustos Pazartesi puan tablosu ayazının en son kısmında bulabilirsiniz.Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu

26 Ağustos Pazartesi Çeyrek altını kim aldı? Şu an için hafta başında iki isim ön plana çıkıyor. Ancak bunlardan hangisinin favori olarak gösterileceği, bugün alacakları puanlar sonrasında, yani Pazartesi çeyrek altını kim aldı sorusunun netleşmesinden sonra daha net bir isim söylenebilir.

Hafta başından itibaren sizler de biliyorsunuz ki her kaynana sonrasında verilen puanları anlık olarak yazıyor ve sizleri, Haftalık Puan Tablosu konusunda en doğru sonucu vermek için çalışıyoruz. Ancak bizler de insanız ve bazen puanlamaları yazarken unuttuğumuz yada yanlış topladığımız oluyor. Böyle bir durum ile karşılaştığınız da lütfen yorum kısmından bizlere bildirebilirsiniz. 

Bu hafta yarışmaya, geçen hafta olduğu gibi yeni bir isim katılmayacak. Eskilerden bir yarışmacı, bugün aramızda olacak. Belki yarışmaya Ezgi gibi gidip gelen bir isim olmasına rağmen çok fazla bilezik sahibi olamadığını ama bundan sonra yeni gelen ismin, bilezikleri alıp, altın listesine ismini yazdıracağını düşünüyoruz. Tabi önce, bugün Gelinim mutfakta puanlama kısmında iyi puanlar alarak işe başlaması gerekecek. Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1

26 Ağustos Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olduğunu ve gelinler bu hafta ilk gün hangi yemeği hangi malzeme kullanarak yapın, kaynanalar, 26 Ağustos Pazartesi puanları sırasında nasıl puanlar kullandığını günün yemeğinin malzeme listesini saydıktan sonra hemen alt kısımda tüm bu soruların cevaplarını açıklayacağız.

Gelinim Mutfakta 26 Ağustos  Günün Yemeği Ve Malzemeleri

 • 1 Yemek Kaşığı Zeytinyağı
 • 2 adet tavuk göğsü
 • 2 adet yufka
 • 1 adet patates
 • 1 adet havuç
 • 1 adet soğan
 • 1 adet kabak
 • 2-3 diş sarımsak
 • 1 su bardağı bezelye
 • 1 yemek kaşığı domates salçası
 • 2 Çay kaşığı karabiber
 • 1 çay kaşığı tuz
 • 1 yemek kaşığı kadar karabiber
 • 1/2 su bardağı su

Gelinim Mutfakta 26 Ağustos 2019 Günün Yemeği

Başemal Sos İçin;

 • 1 Su bardağı süt
 • 1 yemek kaşığı tereyağı
 • 2 çay kaşığı tuz
 • 1 yemek kaşığı un
 • 1 tutam kadar muskat rendesi 
 • 1 çay kaşığı beyaz biber

26 Ağustos Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Yemeği Tavuklu Saray Sarması

Üzeri için;

 • 1 Su bardağı kadar Kaşar peyniri

Gelinim Mutfakta 26 Ağustos Gelinim Mutfakta Saray Sarması Malzeme Listesi

Fatih Ürek yeni sezonun yani 2. sezonunu ikinci haftasında gelinler için belirlediği günün yemeği için yarışmacılara 50 dakika süre verdi. Bence bu süre gayet yeterli bir süre olduğun zaten tüm gelinler vaktinden önce yemeklerini bitirmesi ile gösterdi.

Sizler de evleriniz de bu tarifi yapmak isterseniz,verilen sürenin kafi olduğunu söyleyebilirim. Sunum kısmına geçen gelinlere puanları verilmeye başladı. Hadi bizde geçelim ve bugün kim çeyrek altını kim aldı ve günün birincisi olduğunu görelim.

Şimdi,2. sezonun ilk yemeğini yaz günün de yenebilecek güzel bir tarif ile açmak istedi. Gelinlere günün yemeğini kısaca tarif ettikten sonra ilk gün olması nedeni ile 50 dakika gibi bol bir süre verdi. Anlayacağınız, gelinlere kıyak geçti diyebiliriz. Tüm yarışmacılar belirtilen süre içinde yemeğini yapmayı başardılar ve sunum kısmına geçtiler. 

Gelinim Mutfakta 26 Ağustos Puanları (26/08/2019 Pazartesi)

*************************
Gelinim Mutfakta 26 Ağustos Pazartesi Puanları Açıklandığı An*************************

Kaynana Zeynep‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 1
Hatice : 3
Hülya  : => Zeynep’in Gelini 5
Elif : 4

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 3
Hatice : 1
Hülya : 4
Elif=> Çiğdem’in Gelini 5

*************************
” 26 Ağustos 2019 Pazartesi Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 1
Hatice : 4
Hülya : 5
Elif : 4

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Hüsniye‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 1
Hatice : => Hüsniye’nin Gelin 3
Hülya : 5
Elif : 1

*************************

Gelinlerin 26 Ağustos 2019 Pazartesi Toplam Puanları

Ezgi 1 3 1 1 6
Hatice 3 1 4 3 11
Hülya 5 4 5 5 19
Elif 4 5 4 1 14

*************************
Bu hafta bilezikleri alacak ismin kim OLDUĞUNU SAAT 21:00 Da İNSTAGRAM adresimiz de paylaşacağız.
*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (26 – 30 Ağustos Haftası) – Pazartesi

*************************

Ezgi     : 6
Hatice : 11
Hülya  : 19
Elif      : 14
*************************

Gelinim Mutfakta 26 Ağustos Pazartesi Puanlama Sonuçları

*************************

26 Ağustos Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ hülya
Gelinim Mutfakta 26 Ağustos Çeyrek Altını Alan Kim
⇒hülya
26 Ağustos Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ EZGİ

*************************

Gelinim Mutfakta 27 Ağustos 2019 Salı Fragmanı İzle

Bir sonraki gün olan 27 Ağustos 2019 Salı günü Kanal D ekranlarında gelecek olan 337. bölüm fragmanı sizlerle.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu