Gelinim Mutfakta

26 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu (Toplam Puanlar)

Gelinim Mutfakta 26 Aralık Perşembe günün birincisi kim oldu? Aydan adım adım bileziklere yürürken Elif ile Goncanur da buna müsade etmemek için tüm hünerini gösteriyorlar. Aydan ise hem kaynanasının desteği hem de diğer kaynanaların verdiği tam puanlar nedeni ile rakiplerinden 4 puan ileride yer aldı. Aydan bugün Gelinim Mutfakta 26 Aralık Perşembe Puanları sırasında bu farkı en az 7 puana çıkartmanın hayallerini kuruyor. Not: bugün 26 Aralık puan durumu sonucu yazının en son kısmında verdik.

=> [mavibuton]16 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Bugün kim birinci[/mavibuton]? görmek için lütfen tıklayınız.

Bugün 26 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta puanları sırasında kolay bir yemek yapılacağı işçin puanlama da kaynanalar açısında gelinlerini bulmak çok kolay olacak. Dolayısı ile gelinleri arasında farkı pozitif yönde artırmayı başaran yarışmacı, 5 altın bileziği alma konusunda büyük bir dönemeci geçecek.

=> [mavibuton]Gelinim Mutfakta 9 Ocak Perşembe Kim Birinci[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.26 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Belli Olduğu An26 Aralık Perşembe puan tablosu sonucu ile Cuma günü final puanlaması sonrasında gelinlerin aldığı sırlama genelde %90 oranında benzerlik olduğunu, çok düşük yer değiştirmeler olduğunu görüyoruz. Bugün özellikle kolay yemeklerin yapıldığı bir olmasında dolayı bu yer değiştirmeler neredeyse hiç olmayacağını düşünüyoruz. 

=> [pembebuton]2 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Tablosu[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Bugün 26 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Günün birincisi olacak gelin eğer Aydan olursa ise bilezikleri %90 oranında garantileyeceğini ama bu isim Aydan dışında birisi olursa, final puanlaması çok heyecanlı geçeceğini söylemek isterim.

=> [mavibuton]27 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/mavibuton] sonucunu öğrenmek için tıklayınız.Gelinim Mutfakta 26 Aralık Perşembe Günün Birincisi Goncanur

Hafta içinde her ne kadar Elif favori yarışmacı olarak söylense de Aydan buna müsade etmedi. İlk gün üç birinci çıkartan programda yine çeyrek altını Aydan alırken, ikinci gün rakiplerine ciddi fark atıp çeyreği gene Aydan kazanmıştı.

Aydan bu başarısını Çarşamba günü devam ettirmede çok zorlandı. Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Tablosu sonucun da zirvede yer alsa da rakipleri ile arasındaki puan farkı azaldı.Bugün Çeyreği Kim Kazanacak - görseli26 Aralık Perşembe haftalık toplam puanlar öncesinde Aydan’a en yakın yarışmacı Elif değil Goncanur oldu. Evet geçen hafta elenmekten son anda kurtulan Goncanur, bilezikleri bu hafta koluna takmanın planlarını yapıyor. 

Bugün Gelinim Mutfakta 26 Aralık Puanlama kısmın da günü hem birinci hem de zirvede bitirmenin sağlayacağı avantajlar, diğer günlere nazaran daha önemli. İşte o önemli avantajlardan bazıları şunlar; 

 • Eleme potasında düşen yarışmacı kesin belli olacak
 • Bilezik alacak isim büyük oranda belli olacak
 • Bilezik yarışında kimlerin rekabet içinde olacağı netleşecek
 • Eleme potasında kimler yarışacağı netleşecek

Gelinim Mutfakta 26 Aralık Perşembe Puan Durumu Belli Olduğu An

Bu sonuçlarda avantaj sağlamak isteyen elif gerilerden gelip hem Goncanur’u hem de Aydan’ı alt etmek istiyor. Tabi bunu tek başına yapamayacağı için kaynanasının desteği ile  26 Aralık Perşembe günü yani bugün çeyrek altını alan gelin olmak için ellerinde geleni birlikte yapacaklar. 

Elif’in bir tek amacı var. Ezgi’nin koyduğu çıtayı geçmek. Zaten yarışmada anlaşamıyorlardı. Ezgi’nin altında isminin olmasını istemeyen Elif, en yakın hedefi olarak 75 bileziği geçmek için bugün 26 Aralık Perşembe gelinim mutfakta puanlama sonrasında günü zirvede bitirip, Cuma günü bilezikleri alıp, bilezik sayısını 55 yapmak istiyor.26 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Toplam puanlar netleştiği an Pelin

26 Aralık Perşembe gelinim Mutfakta puanlaması vermeden önce günün yemeğini ve yaşananları kısaca aktaracağız. Bu kısmı merak etmeyenler, yazının en sonuna geçebilirler. 

Gelinim Mutfakta 26 Aralık Perşembe Puan Durumu

26 Aralık Perşembe puanlaması Cuma günü final puanlaması gibi düşünmekte fayda var. Zira yemeğin kolay olması, aradaki, puan farkını açmak için oldukça zor olacak. Ancak Gelinim Mutfakta 26 Aralık Perşembe puan durumu sonucunda aradaki puan farkını açmayı başaran bizde %100 bilezikleri alan isim olacak. Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu

Elif bugün çeyrek altını alan gelin olmaz ise %100 bilezikleri de alamayacak. Özellikle kaynanası Çiğdem hanım hem kendisine hem de gelinine bilezikleri kazandırmak için bugün ne yapıp edip gelinin birinci yapmak zorunda olduğunun farkında. Buna uygun bir puanlama (1-1-2-5) yapacağını düşünüyoruz. Not: Gelinim mutfakta puanlama kısmı yazının en son kısmında yer alıyor.26 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Alan Elif Akçam

Bildiğiniz Ürek, yıl başına sayılı günler kaldı. Programda da final günü kaynanalar kendi aralarında hediyeleşmek adına kura çektiler. Ancak Hülya’ya Çiğdem hanım çıktığı için ona hediye almamak için Emine hamına gidip, elindeki Kurayı değiştirmek istediğini söyledi. Tabi bu durumu öğrenen Çiğdem ise şu tepkiyi verdi.

“Bu saatten sonra bana alacağınız hediyeyi zaten kabul etmiyorum!”
Kaynana Çiğdem

Sözleri ile Çiğde artık Hülya’nın alacağı hediyeyi kabul etmediğini açıkladı. Not: Bugün puanları sonucu 26 Aralık Gelinim Mutfakta Puan durumu yazının en son kısmında verdik.26 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Gelinim Mutfakta Son bölüm de Pelin bileziklere doğru yürümesini beklerken yaptığı bariz hatalar nedeni ile hem gün sonuncusu oldu. Hem de -2 puan alarak bilezik yarışında kesinlikle koptu.

Bu hafta 26 Aralık Perşembe puanları öncesinde sizlere bir tahminde bulunmanızı istiyorum. Bu hafta gerçekten ekran başından izlediğiniz kadarı ile bilezikleri Elif mi? Aydan mı? Yoksa Goncanur mu? hak etti? cevabınızı yazının en son kısımdaki yorum bölümünden bildirebilirsiniz.Gelinim Mutfakta 26 Aralık Perşembe Puanları Verecek Kaynanalar

Geçtiğimiz hafta Elif o kadar iyi yarıştı ki gerek Emine hanımın verdiği beş puanlar gerekse Çiğdem’in verdiği beş puanlar nedeni ile Çarşamba puanları sonucunda bilezikleri alacağını kanıtlamıştı. Anca bu hafta 26 Aralık Perşembe haftalık toplam puan durumu sonucu birazdan belli olacak. Ancak hala bilezikleri hiç bir yarışmacı garantileyemedi.

26 Aralık Perşembe Çeyrek altını kim aldı? Haftanın ilk iki günü çeyrek altınını alan Aydan, bu başarısını bilezikle taçlandırmak için bugün de çeyreği hanesine yazdırmanın planlarını yapsa da buna ne elif ne de Goncanur müsade etmeyecek. 

26 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olduğunu merak ettiğinizi biliyorum. Hele ki bugün çok kolay bir yemek yapılacağı için sıralamalar da ciddi bir değişim olmayacak. Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1Kolay bir yemek olan bugün gelinlerin hangi yemeği hangi tarifle yaptığını hemen alt kısımda sizlere açıklayıp, bugün 26 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucuna göre bugün kim birinci olduğunu ve günün sonunda çeyrek altını kim kazandığını açıklayacağız. Günün yemeği ilginizi çekmiyor ise puanlama kısmı hemen alt kısımda verilmiştir.

Gelinim Mutfakta 26 Aralık Gözleme Ve Ayran

Gelinim Mutfakta Gözleme ile Naneli Ayran Malzemeleri

Katmer Hamuru;

 • 2,5 su bardağı kadar un
 • 1 su bardağı oda sıcaklığında su
 • 2 çay kaşığı tuz

İç Malzemesi;

 • Rendelenmiş 2 su bardağı beyaz peynir
 • rendelenmiş 1 su bardağı kaşar peyniri
 • 1/2 bağ maydanoz

Naneli Ayran

 • 6 yemek kaşığı yoğurt
 • 20 yaprak taze nane
 • 1 su bardağı su
 • Bir küp tereyağı (küçük boy)

Yıl başına sayılı günler kala Fatih Ürek genel de aparatif yiyeceklerin yapılacağını kastettiğinde aklıma Gözleme hiç gelmemişti.

26 Aralık Perşembe günü yarışmacılara hem gözleme hem de ayran yapılmasını istedi. Aslında her ikisini yapmak ortalama 30 dakikada hazır edileceği için kolay bir tarif diyebiliriz.Gelinim Mutfakta Puanlaması Kapak Resmi Burada dikkat etmemiz gereken, Perşembe puanlama sonuçları ile Cuma günü final puanlama sonuçları aynı olacağını düşünüyorum. Bu yüzden çeyrek altını bugün kim  kazandı? Sorusunu cevaplarken bu konuya da dikkat etmenizi öneririm. Not: bugün günün birincisi kim olduğu yazının hemen altında sizleri bekliyor.

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizce katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 26 Aralık Puanları (26/12/2019 Perşembe)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Hülya‘nın verdiği Puanlar

Elif : 1
Aydan: => Hülya’nın Gelini 5
Goncanur : 2
Pelin : 4

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Emine‘nin verdiği Puanlar

Elif   : 2
Aydan : 2
Goncanur  : => Emine’nin Gelini 5
Pelin : 1

*************************
” 26 Aralık 2019 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Yasemin‘in verdiği Puanlar

Elif : 3
Aydan : 3
Goncanur : 1
Pelin : => Yasemin’in Gelini 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Elif=> Çiğdem’in Gelini 5
Aydan : 1
Goncanur : 4
Pelin : 1

*************************

Gelinlerin 26 Aralık 2019 Perşembe Toplam Puanları

Elif 1 2 3 5 11
Aydan 5 2 3 1 11 (-2)= (9)
Goncanur 2 5 1 4 12
Pelin 4 1 5 1 11

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (23-27 Aralık Haftası) – Perşembe

*************************
Elif           : 31 + 11 = 42
Aydan      : 39 + 11 (-2)= 48
Goncanur : 34 + 12 = 46
Pelin         : 28 + 11 = 39

*************************

Gelinim Mutfakta 26 Aralık Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

26 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ GONCANUR
Gelinim Mutfakta 26 Aralık Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ GONCANUR
26 Aralık Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒  AYDAN 

*************************

Gelinim Mutfakta 27 Aralık 2019 Cuma Fragmanı İzle

27 Aralık 2019 Cuma günü haftanın son bölümü olan 425. bölümün de neler olacağının kısa bir özeti olan, 27 Aralık Cuma fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu