Zuhal Topal'la Sofrada

26 Aralık Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puanları (Şerife Nur Benlice)

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün 26 Aralık Perşembe Şerife Nur Benlice yarışacak. Henüz 23 yaşında ve bir kız çocuk annesi olan Şerife, Kastamonu’nun eşsiz lezzetleri ile kaynanaları etkilemeyi düşünürken haftanın sonuna bir gün kala hala kaynanaların elinde bulunan 3 puanlar Şerife’yi heyecanlandırıyor. 26 Aralık Perşembe Puanları sırasında bu üç puanların kendisine gelmemesi için ciddi çaba sarf edecek.

=> Bu arada [mavibuton]Zuhal Topal’la Sofrada Bugün 16 Ocak Perşembe Puanlaması[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 26 Aralık Puanları sırasında kaynanalar da ellerinde patlayan bu üçleri kullanmanın bir yolunu aramaya gayret ediyorlar. Zir Şerife’nin menüsünü duyan ve genellikle Osmanlı mutfağından dolan lezzetlere bile karmakarışık bir menü diye eleştirdiler ki bu hiç iyi bir şey değil.

=> Bu arada [mavibuton]9 Ocak Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puan Tablosu[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

26 Aralık Perşembe Zuhal Topal'la Sofrada Bugün Şerife'nin Ailesi Kaynanaların Verebilecekleri En düşük Puanlar

 • Gülten: 3
 • Hatice: 3
 • Şenay: 3
 • Birgül: 6

=> Bu arada [pembebuton]Zuhal Topal’la Sofrada 27 Aralık Cuma Puan Durumu[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Birgül kaynana dışında tüm kaynanalar ellerindeki en önemli koz olan 3 puanı hala kimseciklere vermediler. Kaynanalar bu üçleri kullanması halinde, 26 Aralık Perşembe Zuhal Topal Kaç Puan verdi sorusunun cevabı bir hayli önemli hale gelecek.

Her ne kadar hafta finaline yaklaşmış olsak da her gün yeni bir yarışmacının karşımıza çıktığı Fox TV’nin sevilen yarışma programında bu hafta yarışan gelin ve kaynanaları daha yakında tanımak isterseniz, [pembebuton]23-27 Aralık Zuhal Topal’la Sofrada yarışan Gelin ve Kaynanalar[/pembebuton] konulu yazımızı okuyabilirsiniz. hakkında tüm bilgileri görmek için tıklayınız. 

=> Bu arada [mavibuton]27 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puanları[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 26 Aralık Perşembe (304. Bölüm)

26 Aralık Perşembe günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Şerife Nur Benlice. aslen Kastamonulu olan ve bu haftanın en genç yarışmacısı olan Şerife, kaynanaların elinde üç puanları kaldığını biliyor. Buna karşın kendi kayın validesi hemen hemen tüm masalara yüksek verdi. Bugün o verdiği puanların en az yarısı gelecek olursa, kesinlikle zirvede günü kapatacaktır.26 Aralık Perşembe Zuhal Topal'la Sofrada Puanları Alacak Gelin Ve Kaynana

Son bölümde Birgül kaynana lezzete değil, gelinin üslubuna puanlama vermesi sosyal medya olay oldu. Adeta Birgül kaynanayı, sosyal medyada linç ettiler desek yeridir.

“Burası ahlak yarışması değil. Lezzet yarışması!”
Sosyal medya kullanıcısı

Ben de sosyal medyada söylenen eleştirilere katılıyorum. Zira kaynanalar oraya gelen kaynanalara güler yüz göstermek zorunda değil. Tabi gelinler de kaynanalara karşı kızamaz yada hakaret edemez. Yani insani ilişkiler çerçevesinde hakaret etmek zorundalar. Dikkat: Zuhal Topalla Sofrada 26 Aralık perşembe puan durumu sonucu yazının en son kısmında bekliyor.

Bugün Zuhal Topal’la sofrada 26 Aralık Perşembe puanlaması haftanın kaderini belirleyecek bir puanlama olacak. Çünkü üç kaynana elindeki üçleri kullanması halinde çok ama çok yüksek puanlar vermek zorunda kalacaklar. Yani kalbi ile vicdanı arasında kaynanalar adeta mekik dokuyacaklar.26 Aralık Perşembe Zuhal Topalla Sofrada Bu hafta Yarışmacısı

Zuhal Topal’la Sofrada 26 Aralık Perşembe puanları sırasında, kaynanaların Şerife’ye karşı vereceği puanlar son bölümde yarışan ve ülke gündemine düşen Saadet’i geçebilecek mi bilmem ama Saadet’in kaynanalar karşı tavrını asla geçemeyecek.

26 Aralık 2019 Perşembe günü yani bugün haftanın dördüncü bölümünde (304. bölümde) yarışacak olan gelin Şerife Nur Benlice ve kaynanası Şenay Benlice hakkında ki bilgiler alt başlıkta açıklanmıştır.

Şerife Nur Benlice (26 Aralık Perşembe Yarışmacı Gelin)

26 Aralık Perşembe Zuhal Topalla Sofrada Şerife Nur Benlice

 • 23 yaşında
 • 1 çocuk annesi
 • 3,5 yıllık evli
 • 2 yaşında bir kızı var
 • kaynanası ile aynı binada oturuyor
 • Eşi mezarlıkta evlenme teklifi etmiş
 • Hızlı ve pratik birisi

Şenay Benlice (26 Aralık 2019 Yarışmacı Kaynana)

26 Aralık 2019 Perşembe Zuhal Topal'la Sofrada Şenay Benlice

 • Telaşlı ve heyecanlı
 • Aslen Kastamonulu
 • 40 yıllık evli
 • Ev hanımı
 • Üç çocuk annesi
 • 4 torun sahibi
 • Farklı lezzetlere açık birisi
 • Gelinine çok güveniyor

Final bölümü öncesinde yani Perşembe günü yarışmacısı Şerife Nur benlice yarışacak. Şerife eşi Aziz bey ile tanışma hikayesine değinelim. Şerife eltisinin düğününde iken karşılaştığını ama yüz vermediğini daha sonra sosyal medyadan görüştüklerini ve en son mezarlıkta Aziz bey kendisine evlenme teklifi ettiğini açıkladı.

O anlarda ise sunucumuz şaşkınlığını gizlemeyemedi. Dikkat: 26 Aralık Perşembe Zuhal Topalla bugün puanları yazının en son kısmında tablo içinde verilmiştir.

Bugün 26 Aralık Zuhal Topal kaç puan verdi? Bu hafta sunucumuz 9 puanı bile kullandığını düşündüğümüz de ciddi çekişmeli bir hafta izliyoruz. Sunucumuz kimi yemekleri çok beğenirken kimilerinde ciddi eleştirilerde bulundu. Ancak en yüksek puanı son bölümde yarışan Saadet’e verdi.

Bugün yarışan Şerife ise Saadet’in yakaladığı başarıyı yakalayabilecek mi? Haftanın birincisini belirleyecek olan Zuhal Topal bugün kaç puan verdiğini bu yazının en alt kısmında tablo içinde puanları verdim.

26 Aralık Zuhal Topal’la Sofrada Şerife’nin Menüsü 

 • Kafkas Çorbası
 • Rus Mantısı
 • Şehriyeli Patates Köfte
 • Sebzeli Mantar Dolma
 • Haydari
 • Osmanlı Kavurma
 • Pirinç Pilavı
 • Mevsim Salatası
 • Çikolatalı Cheesecake

Zuhal Topalla Sofrada 26 Aralık Perşembe Puanları Alacak Şerife'nin Menüsü


Haftanın dördüncü günün de Şenay’ın gelini Şerife’nin menüsünü gören kaynanalar artık ellerinde patlayan 3 puanları kullanmanın adeta fırsatını kolladıkları için daha menünün adını duymaları yetti. 

Zuhal Topal’la Sofrada 26 Aralık Puanları esnasında elindeki düşük puanları vermesi için kaynanaların menüye yaptığı eleştirileri aynen aktarıyorum. 

“=> Menü çok karışık
=> Çoğunu bilmediğim menü ama basit
=> Ağır yemekleri yok”
Kaynanaları Eleştirisi

Söylemleri ile bugün üçleri vermenin yolunu arayacaklar. Elbette üç verdiğinde onu geri çevirmenin bir yolu yok. Ancak, harika bir menüye 3 verenler kaynanalar kesinlikle kazanamadılar. Yani açıkça hak yediği için onlara 15.000 TL de nasip olmadı.

Birazdan kaynanalar gelecek ve haftanın birincisi kim olacağına karar verecekler. Şu an zirvede son bölümde yarışan Saadet var. Not: Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? sorusunun cevabı yazının en son kısmında verdik.

Zuhal Topal Haftalık Toplam Puanlar (23-27) Aralık 2019

Pazartesi günü başlayan bu hafta 26 Aralık 2019 Perşembe günü yani bugün kaynanaların vereceği puanlarla devam edecek. Tabi sadece kaynanalar değil, sunucumuz da bugün yarışacak olan geline vereceği puanları da sizlere aktaracağız. 

Kaynanaların 3 dışında verebilecekleri en düşük puanlar

Gülten : 5 (3 de verebilir)

Hatice: 4 (3 de verebilir)

Nilgün: 4 (3 de verebilir)

Birgül: 6

Hafta içinden bu güne kadar yarışmacıların sunucumuzdan ve kaynanalardan aldığı puanların toplamını sizlere her yazımızın alt kısmında vermeye gayret ediyoruz. Gelinlerin hem kaynanalardan hemde sunucumuzdan aldığı puanların toplamını hemen alt kısımda maddeler halinde verdim. İşte bu haftanın, haftalık toplam puan tablosu.

 • 23 Aralık Pazartesi Puanı (Tülay Topal) = 27
 • 24 Aralık Salı Puanı (Büşra Aslanoğlu) = 28
 • 25 Aralık Çarşamba Puanı (Saadet Kaçar) = 29
 • 26 Aralık Perşembe Puanı (Şerife Nur Benlice) = 25

26 Aralık Perşembe Zuhal Topal’la Puanları (Şerife’nin Puanları)

Gülten  5
Hatice  5
Nilgün  3
Birgül  6
Zuhal Topal    6
TOPLAM   25

**26 Aralık 2019 Perşembe**

Zuhal Topalla Sofrada 26 Aralık 2019 Fragmanı (304. Bölüm)

Aslen Kastamonulu olan 23 yaşındaki Şerife Nur Benlice’nin yarıştığı Zuhal Topal’la Sofrada 304. bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu