Aşk Ve Mavi

26 Ekim Cuma Aşk Ve Mavi Ali Öldü Mü? Emrah Aşk Ve Mavi Dizisinden Ayrıldı Mı?

Aşk ve Mavi Ali öldü Mü? Şarkıcı Emrah Aşk ve Mavi setinden ayrıldı mı? Ali Aşk ve Mavi dizisine geri gelecek mi?  Ali karakteri neden Aşk ve mavi dizisinden ayrıldığını bu yazımızda anlatıyor olacağız. Sakın Bizden ayrılmayın.

Aşk Ve Mavi Ali Öldü Mü Geri Gelecek Mi?

Geçtiğimiz sezon Aşk ve Mavi tamam mı? devam mı? karar süreci yaşadığını hatta bazı sosyal medya hesaplarında Emrah yurt dışında yaşamak istediği ve diziden ayrılacağı konuşuldu. Yazıldı ve çizildi. Ancak bunlara inat aşk ve Mavi yeni sezona bomba gibi kadro ile başladı ve iyi de reytingler alarak yoluna devam ederken birden fısıltı haberleri yayılmaya başladı. Aşk ve mavi Ali ölerek diziye veda edeceği sebep olarak da yapımcı ile fiyat konusunda anlaşamadıkları söylendi.

Bu konu hakkında ne şarkıcı Emrah nede ilgili yapım şirketinden bu yönde bir açıklama gelmedi. Sosyal medyada ise hatırı sayılır takipçisi olan bir kaç dizi eleştirmenleri ise Ali Aşk ve Mavi dizisinden neden ayrıldığını benzer cümleler ile açıklandığını gördük.

Peki gerçekten Aşk ve mavi ali ölecek mi? Ali karakteri bu şekilde mi diziden ayrılacak? Bu konuşulanlar bir fısıltıdan ibaret mi? Yoksa bunlar rakiplerin bir oyunu mu? Bu haberleri doğrular nitelikte Şarkıcı Emrah ile çalıştığı söylenen ses ve ışıkçı Murat Kösemeci Emrah’ın Avrupa da konserler vereceğini sosyal medya hesabından duyurduğunu yazdılar çizdiler.Aşk ve Mavi Ali Öldü mü? Yaptığımız araştırmada Murat Kösemeci’nin sosyal medya hesabında konuya ilişkin herhangi böyle bir haberin olmadığını rahatlıkla görebiliyoruz. Söylenen fısıltılara göre Aşk ve Mavi ali ölecek ve 75. bölümde diziden ayrılacağı bu da 26 Ekim deki bölüme denk geldiğini söyleyebilirim. Her iki haberler de Emrah’ın diziden ayrılacağını kesin olarak açıklamışlar. Ancak bizler yaptığımız habercilikte resmi yetkililerden en az birinden bir açıklama gelmeden bu konuda kesin kanaat getirmek istemiyoruz.

Çünkü diziye katılan Yüksel karakteri de Ali’nin üzerine oynuyor ve onu elde etmeye çalışıyor. Hal böyle olunca Ali karakterin diziden çıkması zor gözükse de sonuçta oyuncular bu işi para karşılığında yapıyor ve istediği ücreti alamadığı takdirde diziden ayrılması da gayet normal karşılamamız gerekiyor.

Peki eğer Aşk ve Mavi Ali’nin yerine kim gelecek derseniz Keremcem’e teklif gittiğini ve onunda kabul ettiğini Aşk ve Mavi Yaman karakterine hayat vereceği netleşti. Keremcem dizide Göreçki ailesinin varlığından haberi olmadığı Fazıl Göreçki’nin gayrımeşru evladı olarak diziye dahil olacak.

2 Kasım Aşk Ve Mavi Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu