Gelinim Mutfakta

26 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Puanları Netleşti! [Bugün Çeyrek Altını Kim Aldı]

Gelinim Mutfakta 26 Ekim Salı günün birincisi ile puan durumu açıklandı! 26 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucu en yüksek puanı kim aldı? Bugün çeyrek altını kim aldı? Bu hafta yarışmayı sunacak olan Safiye Soyman kaç puan verdi? 26 Ekim Puan durumu sonucu bugün kim birinci oldu? 26/10/2021 tarihinde Safiye Soyman beş puanı kime verdi? Bugün günün birincisi kim oldu? Altını kim aldı? 26 Ekim Salı çeyrek altını kim aldı? Bugün Çeyrek altını kim kazandı? Tüm bu soruların detaylı cevaplarını bu haberimiz de bulabilirsiniz.

=> Gelinim Mutfakta 30 Kasım Salı Puan Durumu sonucu için tıklayınız.

Güncelleme (27/20/2021) 16 puanla tıpkı haftanın ilk gün sonucunda olduğu gibi Yaren ile Yeşim günün birincisi olan gelinler olurken, kura sonucu çeyrek altını kazana isim Yaren oldu. Damla ise 14 puanla günün sonuncusu oldu için Cuma günü eleme potasına %100 düşmüş oldu.

=> 23 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 26 Ekim Salı Puanları sonucunda Damla yine günün sonuncusu olması halinde, bu hafta Cuma günü %100 eleme potasına düşeceğini, haftanın ikinci bölümünde garantileyecek. Zira geçtiğimiz hafta finalinde Songül Karlı’nın ricası üzerine programda bir hafta daha kalmayı başaran Damla, ilk gün performansı beklentilerin altında kaldı.

=> 16 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

26 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Bu hafta yarışmaya yeni bir isim dahil olmadı. Damla geçtiğimiz hafta finalinde elenmesine rağmen, Songül Karlı yeni yarışmacıyı çok sevdiğini, ona bir şans daha verilmesi gerektiğini söylemesi üzerine, yapım ekibi Damla’nın bir hafta daha devam etmesine karar verildi.

=> 9 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

Damla’nın ilk gün performansı, beklentilerin çok ama çok altında kaldı. İlk gün, günün sonuncusu olmasından dolayı %96,4’lük bir oranda, Damla eleme potasına düşmeyi neredeyse garantilerken, Damla bugün 26 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, alacağı puanlarla bu durumu tersine çevirmek istiyor. 

=> 2 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Puanları için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Bugün 26 Ekim Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını kim aldı? Yaren kaç puan aldı? sorusunun cevabını bu yazının en son kısmında açıkladık.

=> 29 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Puanlar sonucunu görebilmek için tıklayınız.

26 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Puanları sadece Damla için değil, aynı zamanda Yeşim içinde bir hayli önem kazandı. Uzun süredir yarışmada olan Yeşim, artık beş bilezik hasretine son vermek istiyor. 

=> Gelinim Mutfakta 29 Ekim Cuma Bu Hafta Yarışmadan Kim Elendi sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 26 Ekim Salı Puanları Veren kaynana Nuray

Yeşim ile Yaren Gelinim Mutfakta son bölüm de eşit puanı alsa da Yaren kura sonucu çeyrek altını kazanan taraf olurken, Yeşim bu hafta bilezikleri kazanarak bu kaybını telafi etmek istiyor.

=> 29 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Kim Aldı sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Bugün son puanlama kaynana Nuray tarafından yapılacak. Kaynana Nuray puanlama kısmına geldiğinde, tüm tabakların birbirine benzediğini görünce “Tahmin edemeyeceğim. Ayırt etmem çok zor” deyip puanlama yapacak. Aslıhan beklediğinden düşük puanı kaynanasından alınca, aynen şu tepkiyi verecek;

“Tabakta benim sana anlattığım dışında bir şey varsa, o 1’lik tabaktır!” Yarışmacı Aslıhan

Sözleri ile Aslıhan kaynanasının bugün vereceği puanlamanın hem yanlış olduğunu, hem de rakiplerine yüksek puanlar verdiğini günün fragmanında beyan etmiş oldu.

=> 28 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

26 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Aslıhan ile Nuray Kaynana

Yaren uzun süredir kuralarda çeyrekleri bir başkasına kaptıran isim oluyordu. Bu duruma kendisi de sitem etse de son bölümde kura sonucu çeyrek altını alması ile sevinç çığlıkları attı.

=> 27 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu görebilmek için lütfen tıklayınız.

Yaren son bölümde şansının döndüğünü, 26 Ekim Salı günü yani bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmında da en yüksek puanları alarak haftanın birincisi olmayı planlıyor.

26 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Yaren

Yeşim’in başarısı kaynanası Beyhan’ın ona verdiği yüksek puanlardan değil, rakip kaynanalardan aldığı yüksek puanlardan dolayı olması dikkatlerden kaçmadı.

Yeşim artık kaynanası Beyhan’ın kendisine gelmesini ve bugün Gelinim Mutfakta 26 Ekim Puanlama kısmında kaynana Beyhan’ın kendi tabağını bulup vermesini istiyor. Aksi halde hem günün birincisi olmanın hem bugün çeyrek altını kazanmanın hayalden öteye gidemeyeceğini düşünüyor.

26 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Haftaya Aslıhan çok iyi başlarken, son iki haftadır bilezikler Yaren’e gitmesine sinir olan Aslıhan, farklı bir taktikle haftaya başladı. Bu defa kötü bir başlangıç yaparak gerilerden gelip, bilezikleri almak istiyor.

Tüm bu nedenlerde dolayı Aslıhan gerilerden gelmek ve bu hafta bilezikleri alabilmek için bugün Gelinim Mutfakta 26 Ekim Salı puanlaması ile yükselişe geçmesi gerekiyor. Aksi halde eleme potasına doğru sürüklenecek.

Gelinim Mutfakta 26 Ekim Salı Puan Durumu

Birbirinden iddialı dört gelin ile kaynanasının yer aldığı yarışma programında bu hafta yarışmayı Safiye Soyman sunacak. Haftanın ilk bölümünde Safiye beş puanı Yeşim’e verirken, bir puanı Aslıhan almıştı. Bugün 26 Ekim Salı Gelinim Mutfakta puanları başladığında, Safiye beş puanı hangi geline vereceği merak konusu oldu. Diğer yandan haftanın ikinci puanlaması bittikten sonra hangi gelin, Gelinim Mutfakta 26 Ekim Salı puan durumu sonucunda en yüksek puanı alacağı da ayrıca merak ediliyor.

Damla bu hafta eleneceğini az çok tahmin ediyor. Bu nedenle Damal eve boş dönmemek adına, en azından bir anı kalması için bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak istiyor. Lakin rakipleri buna müsade edecek mi? Hep birlikte bekleyip göreceğiz. 

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Yeşim haftanın ilk puanlamasında Yaren’e kaptırdığı çeyrek altını hem bugün Gelinim Mutfakta 26 Ekim puanlaması sırasında telafi etmek, hem de hafta finalinde beş bileziği kazanmak için rakiplerinden daha fazla puan elde etmeyi amaçlıyor.

26 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda Yeşim, hem Aslıhan’dan hem de Yaren’den bir adım öne geçmesi halinde bilezikler için çok ama çok büyük bir hamle yapmış olacak.

Gelinim Mutfakta 26 Ekim Salı Puan Durumu Sonucu Belli Olduğu Sırada Damla ve Kaynanası

Yeşim ilk puanlamada güçlü rakibi Aslıhan’ı bir adım geride bırakırken, bugün Yaren’i de aynı şekilde saf dışı bırakıp bilezikleri kazanmak, ilk bileziğini elde etmek için hamle yapmanın planını yapıyor.

Safiye Soyman beş puanı kime verdi? 26 Ekim Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Salı çeyrek altını kim kazandı? Kaynanalardan ve sunucudan alınan puanlar sonucunda bugün en yüksek puanı kim aldı? Altını bugün kim kazandı? Merak edilen bu soruların cevapları ise alt kısımda verilen puan tablosu içerisinde kesin olarak açıklanmıştır. 

 LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 26 Ekim Puanları (26/10/2021 Salı)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Safiye Soyman Kaç Puan Verdi)

*************************

26 Ekim Safiye Soyman Kaç Puan Verdi

Yaren: 1
Aslıhan: 5
Yeşim: 3
Damla: 2

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Filiz’in verdiği Puanlar

Yaren: => Filiz’in Gelini 3
Aslıhan: 1
Yeşim: 1
Damla: 5

*************************
” 26 Ekim 2021 Salı Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray‘ın verdiği Puanlar

Yaren: 5
Aslıhan: => Nuray’ın Gelini 4
Yeşim: 4
Damla: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nuray Gülal’ın verdiği Puanlar

Yaren: 4
Aslıhan: 1
Yeşim: 3
Damla: => Nuray Gülal’ın Gelini 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yaren: 3
Aslıhan: 4
Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 5
Damla: 1

*************************

Gelinim mutfakta 26 Ekim Salı Toplam Puanlar

Yaren 1 3 5 4 3 16
Aslıhan 5 1 4 1 4 15
Yeşim 3 1 4 3 5 16
Damla 2 5 1 5 1 14

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (25-29 Ekim Haftası) – Salı

*************************

Yaren: 17 + 16 = 33
Aslıhan: 9 + 15 = 24
Yeşim: 17 + 16 = 33
Damla: 7 + 14 = 21

*************************

Gelinim Mutfakta 26 Ekim Salı Puanlama Sonuçları

*************************

26 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ YEŞİM / YAREN
Gelinim Mutfakta 26 Ekim Çeyrek Altını Alan Kim
⇒  KURA SONUCU YAREN ALDI
26 Ekim Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ DAMLA

*************************

Gelinim Mutfakta 27 Ekim Çarşamba Fragmanı İzle

26 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda hem Puan durumu hem günün birincisi hem de bugün çeyrek altını kim aldı sorusunun cevabı %100 belli olacak. Tüm bu sonuçlar netlik kazandığında, gözler gelecek bölümde neler olacağı merak edilecek. İşte bir sonraki gün ekrana gelecek olan Gelinim Mutfakta 27 Ekim Çarşamba fragmanı alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

15 Yorum

 1. buyur burdan yak safiye soymanın 1 verdiği yaren çeyrek altın alıyor ne güzel adalet ya safiye yemekten anlamıyor yada kaynanalar iyice çakal olmuş hakkaniyet bumu bu oyunları kimse yemez yemiyorda zaten

 2. Gelinim mutfakta guzel program benim icin oyle dusunuyorum ben zaten eskiden beri en sevdigim kanal Kanal D hic degismedim ben hala ayni kanali izliyorum yani sunucu degistirmesi reytingleri etkilemiyor programi halada en cok izlenen program olmayi basariyor gelinim mutfakta hala da izleniyor program yoksa bu kadar bolum yayinlamazdi 787 bolum oldu program yakinda 800 program olacak

 3. Benim Kanal D yi izlemek sizi sinirlendirdi heralde harbi Kanal D izleyicisiyim bu dogru yani Kanal D ye reyting kazandiriyorum diye kiziyorsunuz bana neden yapiyorsunuz bana bunu soyleyin

  1. bak ali hala beni anlamıyorsun ben neden sinirleneyim sürekli reklam yapıyorsun hep aynı şeyleri söylüyorsun benim ne haddime herkez istediği kanala bakar herkezin kendi tercihidir

 4. Dogru dedin harbi isteyen istedigi kanali izleyebilir serbest tabiki bir daha reklam yapmayacam soz veriyorum harbi size tamam mi anlastik mi

 5. Ya sesimi cikarmiyayim dedim ama yeter artik bu nasil bir seymis ya. Herkesin damak tadi degishik olamazmi Safiye Soyman 1 verebilir bu diger kayinvalidelerinde 1 vermesini gostermiyorki. Izlemeyecegim diyorlar islemezseniz izlemeyin ablacim zorla izleten mi var sizlere. Lutfen adalet sozunden bahs ediyorsunuz insanlardan adalet bekliyorsunuz sizin once kendiniz adaletli olun bee.

  1. siz neden dahil oldunuz beni gördünüzmü tanıyormusunuz sizinle bir hukukumuz varmı benim adaletimi sorgulamak sizemi kaldı tanımadığınız görmediğiniz insanlara saygısızlık terbiyesizlik yapma hakkını size kim verdi benim görüşlerim beni bağlar beğenirsiniz beğenmezsiniz ama tanımadığınız insanlara küstahlık hakkını vermez izlerim izlemem sizene görüşlerimi akyarıyorum katıl katılma ama tanımadığınız insanlara dil uzatma insanlar istediğini izler sizemi soracaklar sananeeeee

 6. Gelinim Mutfakta totalde zuhal topalla yemekteyizi gecti dun reytinglerde geride birakti programi ben cok mutluyum harbi kanal d yarismasi one gectigi icin gurur duyuyorum ben

  1. tebrik ederim ali dün aslıhan isyan ediyordu gitmek istiyorum diyordu puan düşük olunca su koyveriyorlar ya aslıhan hanım sen 15 bilezikle isyan ediyorsun hiç altın kazanamayan ne yapsın senin kaynananın yaptığı haksızlıklara ne demeli biraz empati hep bana hep bana olmuyor ya yarışmacıdan çok sunucu değişiyor sencede garip değilmi benim bildiğim yarışmacı değişir sunucu sabit kalır çok tuaf değilmi

   1. yapım ekibi de ya Aslıhan yada yaren alsın diyor
    ikilinin puanlarını yükseltmek için sunucu bunlara yüksek diğerlerine düşük veriyor

 7. Evet tuaf geliyor ama yapcak bir sey heralde kim daha cok reyting alirsa o sunucu olacakmis yapiyorlar ondan anladim daha cok reyting alan la deevam edelicek sunuculukta kesin ollarrakk bunu biliyorum sadece ilerde uzun sunucu olarak kalici olmak boyle forrmat yaptilar

 8. Harbi bey bos konushmayin lutfen siz onlari elestiriyorsunuz taniyipdami elestiriyorsunuz yuruyun gidin be.

 9. ben yarışmacıların hareketlerini ne yaptıklarını görüyorum çok azda olsa tanıyorum siz beni görmediğiniz tanımadığınız halde hadsizleşiyorsunuz saygısızlaşıyorsunuz yarışmacılara yaptığım yorum beni bağlar uslubunuz çok kötü tanımadığınız insanlara ablacım diyemezsiniz sen benim yaşımı bilmezsin yüzümü görmezsin bu site yorum vede eleştiri sitesi bir insan görmediği tanımadığı kimseyi eleştiremez sende kendi yorumunu yap ama bana değil yorum yapmamı beğenmiyorsan katılma okuma benim yarışmacılara yaptığım yorumdan sanane beni bağlar artık cevap yazmayın daha ağır konuşmaya beni mecbur etmeyin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu