Gelinim Mutfakta

26 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim? Gelinim Mutfakta 25 Eylül Puanları

Gelinim Mutfakta 26 Eylül Çarşamba günün birincisi kim oldu? En yüksek puanı alıp çeyrek altını kim hangi gelin aldı? 26 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta puanlama Başak en yüksek puanı alamadığı takdirde eleme potasına girmesi an meselesi olacak ve Ezgi’ye geldiği haftanın ertesi haftası elendi diye çok kez eleştirmişti. Şimdi Başak ikinci kez geldiği haftanın ertesi haftasında elenmekle yüz yüze kalabilir. Geçen hafta kıl payı kurtulmuştu. Bakalım 26 Eylül Gelinim Mutfakta günün birincisi olup çeyrek altını alacak gelin olacak mı yoksa yine en düşük puanı alıp şimdiden eleme potasına mı girecek bekleyip göreceğiz. Not: Gelinim Mutfakta 26 Eylül Çarşamba Puanları sayfanın en altında verildi.

Gelinim Mutfakta 26 Eylül Çarşamba puanları verilmeden önce Gelinim Mutfakta haftalık puanlar ne durumda olduğunu yani bilezik yarışı nasıl şekillendiğine bakalım. Dün Burcu 17 puan alarak günün birincisi olması bilezik yarışında lider koltuğuna 30 puanla oturmasına neden oldu. Yani liderliği Ezgi’nin elinden aldı. Ezgi ise lider Burcu’nun 4 puan gerisinde 26 puanla takibini sürdürürken bu hafta gelen annesi Mısır asıllı olan Yasemin ise 23 puanla henüz bilezik yarışından kopmadı. [saributon]Gelinim Mutfakta 26 Ekim günün birincisi kim [/saributon]için tıklayınız. 

En son da ise Başak 19 puanla lider Burcu’nun 11 puan gerisinden takip ediyor. Hal böyle olunca arada ciddi bir fark var ve bu fark kolay kolay kapanmayacak gibi duruyor. Bakalım Hanife hanım Gelinim Mutfakta 26 Eylül puanları verilirken Başak’ın tabağını bulup beş puan verip gelini Başak’ı günün birincisi yapmayı başarırsa belki bilezik yarışına yeniden dahil olabilir. [pembebuton]Gelinim Mutfakta 27 Eylül günün birincisi[/pembebuton] kim olduğunu ve puanlarını görmek için tıklayınız. [mavibuton]Gelinim Mutfakta 28 Eylül Puanları[/mavibuton] görmek için tıklayınız

Gelinim Mutfakta 26 Eylül Günün Birincisi Kim ? (Çarşamba)

Gelinim Mutfakta 26 Eylül günün birincisi ve çeyrek altının sahibi olan gelin kim olduğunu anlatmadan evvel bazı konulara değinmek istiyorum. Kaynanaların adaletli olarak puanlama yaptığını düşünüyor musunuz? Bence her kaynana kendi gelinin tabağını bulma çabasına girdiğinden dolayı belki de hiç iyi yemek yapmayan gelinler, gelinim mutfakta günün birincisi olarak kutladık ve çeyrek altını da hakkı gibi aldı.

Ancak işin hak boyutuna baktığımızda yarışmanın cilvesi kendi gelininin tabağını bulmak için ekstra çabalara giren kaynanaların yanlış tahminleri neticesinde yanık tabakalara çok yüksek puanlar verildiğini sıkı takipçilerimiz de hatırlayacaktır. Bakalım 26 Eylül Gelinim Mutfakta puanları verilirken hak eden ve en iyi yemeği yapan gelin yüksek puan alacak mı bekleyip göreceğiz.

Gelinim Mutfakta Program kapak resmiYasemin bu hafta yarışmaya katılmasına rağmen yarışmayı uzun süredir izlediği her halinden belli ve hiç bir şekilde yarışmada acemilik çekmiyor. (Laf kavgalarında) Ancak yemekleri yaparken ilk defa geldiği mutfakta illaki herkes gibi o da biraz acemilik çekse de tecrübeli yarışmacı Başak’dan daha iyi puanlar alıyor ve son gelinim Mutfakta puan durumuna baktığımızda Başak ile arasında 5 puan fark atmış vaziyette. Eğer Yasemin bu gün yani Gelinim Mutfakta 26 Eylül günün birincisi olursa hem bilezik yarışında bende varım diyecek hem de Başak ile arasındaki puan farkını artıracak. Bir nevi Başak’ı eleme potasına atacak. Not: 26 Eylül Çarşamba gelinim mutfakta toplam puanları sayfanın alt kısmında verildi.

Gelinim Mutfakta 26 Eylül Çarşamba günün birincisi ve çeyrek altının sahibini  belirleyecek olan günün yemeği “Tirit” malzemeleri alt kısımda verdik.Çarşamba Puanları hemen alt kısımda 

Gelinim Mutfakta 26 Eylül Günün Yemeği Tirit Malzemeleri

  • Yarım kilo orta yağlı Dana Eti
  • 4 adet pide 
  • Bir su bardağı kadar yoğurt
  • Bir yemek kaşığı tereyağı
  • Üç diş sarımsak
  • Bir çay kaşığı tuz
  • İki adet defne yaprağı
  • Bir çay kaşığı karabiber
  • Bir yemek kaşığı Salça

Gelinler 40 dakikalık süre içerisinde Tirit yemeğinin yapımını bitirdiler ve kaynanaların damak tadına göre Gelinim Mutfakta 26 Eylül günün birincisi kim olacağını belirleyecek olan 26 Eylül Çarşamba gelinim mutfakta puanlama kısmında geçtiler. 

Gelinim Mutfakta 26 Eylül Puanları (26/09/2018 Çarşamba)

Kaynana Öznur’un verdiği Puanlar
Ezgi : 5
Burcu : 1
Başak : 3
Yasemin : 2  puan ⇒ Öznur’un Gelini
*************************

Kaynana Reyhan’ın verdiği Puanlar
Ezgi : 5 puanReyhan’ın Gelini
Burcu : 1
Başak : 2
Yasemin : 2
*************************

 

“26 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken >>> "Gelinim Mutfakta dizicenter" <<< şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.

Kaynana Hanife’nin verdiği Puan
Ezgi : 2
Burcu : 3
Başak 5 puanHanife’nin Gelini
Yasemin : 1
*************************

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar
Ezgi : 1
Burcu 3 puanNurten’in Gelini
Başak : 5
Yasemin : 3
*************************

Gelinim Mutfakta 26 Eylül Çarşamba Puanlama Sonucu

*************************

26 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Başak
Gelinim Mutfakta 26 Eylül Çeyrek Altını Alan Kim =  Başak

26 Eylül Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu =  Yasemin & Burcu

*************************

Çarşamba günü de Kaynanalar tarafından damak lezzetine göre Gelinim Mutfakta 26 Eylül puanlar (Çarşamba puanları) verildi. Yarışmacıların aldığı toplam puanları yarışmaya katılım sırasına göre göre verelim. Ezgi 13 puan, Burcu 8 puan, Başak 15 puan, Yasemin 8 puan aldı. Bilezik yarışındaki son durumu görmek için alt kısımda anlık olarak güncelliyoruz. Kırmızı yazı ile verilen kısım bu gün verilen puanlar mavi ile yazdığımız yer haftalık toplam puanlardır.

Gelinim Mutfakta Puan durumu (24-28 Eylül Haftası)

Ezgi’nin Puanları     : 26 + 1339
Burcu’nun Puanları : 30 + 838

Başak’ın Puanları    : 19 + 15 34
Yasemin’in Puanları : 23 + 831

Gelinim Mutfakta 139. Bölüm İzle (Perşembe Fragmanı)

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu