Reyting

26 Haziran Çarşamba Reyting Sonuçları (26.06.2019) Afili Aşk Yerini Korudu

26 Haziran 2019 Çarşamba reyting sonuçları açıklandı. Yakın zaman da yayın hayatın başlayan ve şu an için yaz dizisi olarak planlanan Adili aşk geçtiğimiz hafta olduğu gibi bu haftada zirvedeki yerini aldı. 

İkinci sırada ise artık total reytingler de klasikleşmiş bir program olan Fox TV’nin haber programı yine ilk üç arasında olmayı başardı. Ülke gündeminden İstanbul seçimleri tam olarak çıkmadığı, Ekrem İmamoğlu halen mazbatasını almadığı için haber programları halen yaz dönemine göre fazla izlendiğini görüyoruz.

Sadece İstanbul seçimleri değil, aynı zamanda Amerika ile S-400 konusundaki belirsizlik ile ülke gündemi halen yoğunluğunu korumaktadır. bu nedenlerden dolayı gündemi takip eden programların ilk 100 total reyting oranlarında iyi bir konumda olduğunu görüyoruz. 

26 Haziran Reyting Sonuçları (2019)

yukarıda sizlere ilk iki program hakkında bilgi verdik. Üçüncü sıraya kapak atan bir diğer önemli program ise Survivor Türkiye-Yunanistan olduğunu görüyoruz. Artık Survivor da sona gelindi ve büyük ödülü alacak isim de yavaş yavaş belli olmaya ve son ikiye kalacak isimlerin kimler olacağı da yavaş yavaş belli olmaya başladı. İzleyenler de son ikiye hangi yarışmacı kalacağı konusunda oldukça fazla merak içerisinde.

Kendi tuttuğu yarışmacının halk oylamasına kalmasını bekliyorlar. Bu sebeple, yarışmanın her anını dikkatle takip eden oldukça fazla fan kitlesi mevcut. Sözlerimi daha fazla uzatmadan 26 Haziran Çarşamba reyting sonuçları ilk 20 total reytingleri hemen alt kısımda sizleri bekliyor.reyting sonuçları kapak resmi 1

PROGRAM REYTİNG
Afili Aşk 6.48
Fatih Portakal İle Fox Ana Haber 5.07
Survivor Türkiye-Yunanistan 3.86
Güldür Güldür Show (Tkr) 2.81
Afili Aşk Özet 2.65
Kim Milyoner Olmak İster 2.57
Şark Bülbülü  2.25
Şark Bülbülü 2.25
Eski Köye Yeni Adet 2.20
İkimizin Yerine 2.15
Survivor Özet 1.94
Atv Ana Haber 1.93
Piyasa Ekranı 1.83
Kim Milyoner Olmak İster (Tkr) 1.77
Show Ana Haber 1.73
Eski Köye Yeni Adet 1.68
Kanal 7 Haber Saati 1.68
Star Ana Haber 1.61
Yemekteyiz 1.56
Gelinim Mutfakta 1.55


Yukarıdaki listeye giren gelinim mutfakta programı son zamanlarda Ezgi’nin yokluğu ile Gülcan’ın birbirinden ilginç tavırları şu an için gündem olsa da eski yarışmacılardan Hatice ile Elif’in yeniden yarışmaya dönmesi ile reytinglerin de bir tık artış olduğunu görüyoruz. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu