Gelinim Mutfakta

26 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puanları [Son Puan Durumu]

Gelinim Mutfakta 26 Kasım Cuma günün birincisi ve son puan durumu açıklandı! 26 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucu kim birinci oldu? Cuma günü Ezgi Sertel kaç puan verdi? 26 Kasım Puan durumu sonucu çeyrek altını kim kazandı? Yaren bugün elendi mi? 26/11/2021 tarihinde günün birincisi kim oldu? Cuma günü yani bugün Aslıhan kaç puan aldı? 26 Kasım Cuma günün birincisi kim oldu? Yaren kaç puan aldı? Haftanın final bölümünde,  bugün çeyrek altını kim aldı? Toplam puanlar da kim önde? Bugün altını kim aldı? Cuma toplam puanları ve son puan durumu sonucu da dahil, tüm bu soruların detaylı cevaplarını bu haberimizin içerisinde bulabilirsiniz. 

=> Gelinim Mutfakta 3 Aralık Cuma Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 26 Kasım Cuma Puanları sonucu %100 açıklandığında, Yaren ya da Aslıhan yarışmadan elenecek. Bu sezonun başından beri yarışan iki yarışmacından birisi, bu hafta yarışmaya veda edecek olmasında dolayı, bugün programa karşı ilgi bir hayli arttı.

=> 3 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puanlaması sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 26 Kasım Cuma Puanları Verildiği Sırada Aslıhan ile Kaynana Nuray

Son bölümde verilen puanlama ile Yaren eleme potasına düştü. Bu hafta kaynanasının bulamadığı, hatta bir vermesi ile Yaren adım adım eleme potasına sürüklenirken, Perşembe günü kaynana Filiz’in kural hatası pahalıya mal oldu. Yaren (-4) ceza puanı aldı.

=> 26 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı Sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Bugün 26 Kasım Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 26 Kasım Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 26 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Son bölümde Kaynana Nuray gelini yine bulamadı. 5 puanı Miyase’ye verirken, gelinini Aslıhan’a da 4 puan vermek zorunda kaldı. Aslıhan 4 puana bile kızarken, kaynana Nuray da gözyaşlarına hakim olamadı. 

26 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puanları birazdan açıklanmaya başlanacak. Gözler ise son puan durumu sonucun da Yaren ile Aslıhan’ın puanlarına çevrilecek. Bu hafta bilezikleri alan değil, kimin eleneceği daha önemli bir hale geldi. 

26 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Geçtiğimiz Perşembe günün programa katılan Miyase, yarışmanın işleyişini öğrenmesi, eski gelinleri bir hayli zorladı. Bu hafta ard arda gün birincilikleri ile dikkatleri üzerine çeken Miyase, bugün 26 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını almak hem de beş bileziği kazanmak istiyor.

Perşembe günü kaynanalar odasında kaynana Filiz, tabakların hazırladığı sırada odada kalması kamaralara takılınca, Yaren (-4)  ceza aldı. Yaren de kaynanasının bu davranışına tepki olarak şöyle dedi. İşte Yaren’in kaynanası Filiz’e karşı sarf ettiği o sözleri;  

“Kızlar kaynanam önümü tıkayacağı hiç aklıma gelmezdi!” Yarışmacı Miyase

26 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Miyase ve Kaynanası Sevilay

Sözleri ile yarışmacı Yaren aslında iyi yemek yaptığını ama kaynanasının gerek tabaklarını bulamaması, gerekse kural hatası yapmasından dolayı eski ceza puanları ile elenmesine neden olacağını ima etti.

Yaren son bölümde kaçırdığı tren ile eleme potasına düştü. Ancak hala yarışmada kalmak için elinde son bir fırsat var. Aslıhan ile arasında 4 puan fark olduğu için Yaren, 26 Kasım Cuma günü yani bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmında elinden gelenin en iyisini yapıp hem günün birincisi olmak hem de yarışmadan elenmemek için kolları sıvadı.

26 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Netlik Kazandığı An Yeşim ve Beyhan Kaynana

Kaynana Nuray her ne kadar gelinin tabağını bulup beş veremese de en yakının da ki güçlü rakibi Yaren’in ceza alması ile Aslıhan bir nebze olsun rahatladı. Lakin hala elenme korkusu var. Aslıhan Gelinim Mutfakta 26 Kasım Puanlama sırasında kendisini kurtarmak için en yüksek puanı almak için harekete geçti.

Gelinim Mutfakta son bölüm de ilk defa bir kaynana davranışı ile yarışmacı gelin ceza puanı aldı. Gelinler yemeklerini tamamladıktan sonra kaynanalar da kaynana odasında yukarı kata çıkarılıyor. Filiz kaynana yukarı kata çıkmayıp, kaynanalar odasına beklemesi nedeniyle (-4) ceza puanı almasına nende oldu. 

26 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Kaynana Filiz’in bu davranışı Yaren’i %100 etkiledi. Aslıhan ile aynı puanda gireceği eleme potasına 4 puan geride girmesine neden oldu. Yaren kaynanasının yaptığı bu hatayı telafi edebilmek için bugün Gelinim Mutfakta 26 Kasım Cuma puanlaması sırasında, Aslıhan’dan beş puan almak için kolları sıvadı.

Gelinim Mutfakta 26 Kasım Cuma Puan Durumu

22 Kasım 2021 tarihinde Ezgi Sertel’in konuk sunucu olarak geldiği yarışma programında, bugün son puanlamayı yine Ezgi Sertel’in vereceği 26 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta puanları ile başlayacak. Yaren ile Aslıhan arasında ki eleme mücadelesinin sonucu ise günün sonunda, Gelinim Mutfakta 26 Kasım Cuma puan durumu soncunda, %100 netlik kazanacak.

Gelinim Mutfakta 26 Kasım Cuma Puan Durumu Açıklandığı An Filiz ve Yaren

Aslıhan yarışmada biraz daha kalmak, Yaren’in kazandığı kadar bilezik almak. Hatta bilezik listesine girmek istese de bugün eleme potasının bir tık üzerinde yer aldı. Aslıhan güçlü rakibi Yaren ile mücadele edecek. Aslıhan bu hafta elenmemek için kesinlikle ama kesinlikle bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin yolmak zorunda. Aksi halde işi zora girecek.

Yeşim son bölümde aldığı çeyrek altın ile Cuma günü yarışa zirvede girdi. Yeşim 26 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucun da yine zirvede tamamlamak istiyorsa bugün de gün birincisi olup, çeyreği kazanması gerekiyor. Aksi, halde Miyase için bir fırsat doğacak. 

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Aslıhan ile Yaren eleme potasına mücadele ederken, Miyase ile Yeşim de bilezik için savaşacak. Her durumda iki grup için en önemli olay ise bugün 26 Kasım Cuma günün birincisi olup, bugün çeyrek altını almak, her bir yarışmacı için çok önemli hale geldi.

26 Kasım Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Ezgi Sertel beş puanı hangi yarışmacıya erdi? Cuma çeyrek altını kim aldı? Cuma en yüksek puanı kim aldı? İşte merak edilen bu soruların cevapları, hemen alt kısımda verilen puan tablosu içerisinde açıklanmıştır. 

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 26 Kasım Puanları (26/11/2021 Cuma)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Ezgi Sertel Kaç Puan Verdi)

*************************

26 Kasım Ezgi Sertel Kaç Puan Verdi

Yaren: 3
Aslıhan: 4
Yeşim: 1
Miyase: 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Yaren: 2
Aslıhan: 1
Yeşim: 4
Miyase: => Sevilay’ın Gelini 5

*************************
” 26 Kasım 2021 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Filiz’in verdiği Puanlar

Yaren: => Filiz’in Gelini 4
Aslıhan: 1
Yeşim: 1
Miyase: 5

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yaren: 3
Aslıhan: 1
Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 5
Miyase: 3

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nuray‘ın verdiği Puanlar

Yaren: 1
Aslıhan: => Nuray’ın Gelini 5
Yeşim: 1
Miyase: 1

*************************

Gelinim mutfakta 26 Kasım Cuma Toplam Puanlar

Yaren 3 2 4 3 1 13
Aslıhan 4 1 1 1 5 12
Yeşim 1 4 1 5 1 12
Miyase 5 5 5 3 1 19

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (22-26 Kasım Haftası) – Cuma

*************************

Yaren: 42 + 13 = 55
Aslıhan: 46 + 12 = 58
Yeşim: 70 + 12 = 82
Miyase: 68 + 19 = 87

*************************

Gelinim Mutfakta 26 Kasım Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

26 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ MİYASE
Gelinim Mutfakta 26 Kasım Çeyrek Altını Alan Kim
⇒  MİYASE
26 Kasım Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ 

*************************

Gelinim Mutfakta 26 Kasım 2021 Cuma Fragmanı İzle

26 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda, son puan durumu ile Cuma günün birincisi olan gelin açıklandıktan sonra, gözler hafta finalinde bilezikleri alan ve elenen yarışmacının kim olduğuna çevrilecek. İşte o anların kısa özeti mahiyetinde, Gelinim Mutfakta 26 Kasım 2021 Cuma fragmanı alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

27 Yorum

 1. çok güzel olmuş acaba kim yaptı diyor puanları tabakları bilerek veriyorsun bu kadar oyuna ne gerek var

  1. inşallah haftayada Nuray gider
   ama Nuray da bu oyunculuk bu şovmenlik varken gitmez göndermezler …

 2. GELİNLERİN VE KAYIN VALİDELERİN HAFİFE ALDIĞI MİYASE BU GÜN İLE BERABER DÖRT ÇEYREK VE BU GÜN DE BİLEZİKLERİ ALIYOR!..DEMEK Kİ KİMSEYİ HAFİFE ALMAMAK GEREKİR!..

 3. sunucu Yeşim in puanlarını düşürmek
  Yaren ve Aslıhan in puanlarını dengede tutmak için Yeşim e 1 verdi

  1. Valla hepsi danışıklı döğüş ! Kim garanti veriyor Kİ , sunucunu ve de kayınvalidelerin tabakların kime ait olduğunu bilmediklerine ? Bu memlekette milli piyango BİLE neler yaptı ? göndermek istediklerini pekala gönderiyorlar 👍

 4. Yaren giderse hakketti. Geçen bölümlerde Filiz Hanıma çok yanlış çıkışlarda bulunarak, ” Benim senin puanına ihtiyacım yok. Sen 1 versen bile ben diğer kayınvalidelerden puan alıp 1. olurum” demisti. Kayınvalidesine büyük haksızlık yaptığı için o günden beri hep potada oldu. Elenmeyi haketti mi, fazlası ile etti…

 5. Gultekfb@ mynet,com
  Ya ağlayan aglayana babanızın ciftligimi orası Nuray çok oyuncusub bayılıp ayilman saniye surdu

 6. Yarenin elenmesinin aslihanin puanlarinin dusuk olmasi yapimci ve sunucunun sucu durust olun durustlukten sastiniz yaziklar olsun

  1. kimde olay varsa kalıyor Yaren in bitti kaynanaylada tamamen koptular yazık gelip orda olan olmayan ailevi konuları konuşuyorlar acaba utanma duyguları yokmu

 7. Ben surekli yareni destekliyodum ama suan ve bugun iyiki yaren gitmis diyorum o nasil bi vedaydi yanindaki senin esinin annesi kendisinin hatasi yokmus gibi kayinvalidesine yukledi elenme sebebini kayinvaliden sayesinde 4ay kaldin ve ekranlar seni tanima firsati oldu bugun yanindaki senin bir buyugun saygisiz terbiyesiz kendisiyle ve ailesiyle gurur duyuyomus yaren hanim uslubundan belli

  1. Gelinim mutfaktaya yakışan yarendi çok haksızlık ettiler yarene o olmazsa gelinim mutfaktaya bakmayacağım çünkü aslının tabağı yanıktı nasıl o tabak 5 oluyor anlamış değilim

 8. En yakışanı gelinim mutfaktaya yaren yakışıyordu o olmadığı için bakmayacağım çok haksızlık yaptılar

  1. program haksızlık üzerinden dönüyor haksızlıklar olmasaydı Yaren ve Aslıhan çok daha önce elenirdi

  2. Yaren in yaptığı haksızlıkları görmemişe benziyorsunuz
   Yaren in 4ay orda kalması en büyük haksızlıktı

 9. Yaren veda etmis olabilir ama ben gelinim mutfakta yi izlemeyi birakmayacam hic izlemeye devam edecem gelinim mutfakta yi cunku kanal d yi seviyorum kanal d de sevdigim yarisma gelinim mutfakta programi dir benim gelinim mutfakta yemekteyizden daha guzel bir yemek yarisma programi dir benim hosuma giden program gelinim mutfakta yemekteyiz sevmiyorum artik izlemiyorum da yemekteyiz formatindan sıkıldım ben eskide kaldi o artik benim icin artik kanal d gelinim mutfakta var iyiki seviyorum kanal d yi ben

 10. Hepsi bir oyun iyicene cıvıtttılar bu programım seviyesi düştü kısacası kalitelisizleşti

 11. dediklerim çıktı :) şükür kurtulduk. sıra aslıda. nuray güya bayıldı. gülme krizine girdim izlerken. bayıldı 2 saniye bile sürmeden ayıldı :D

  1. teşekkür ederiz. Buraya yazan bir çok isim oluyor. Kimisi inandırıcı gelmediği için onay vermiyorum. Ama sizin dedikleriniz doğru çıktı. yeni haberleri bekliyoruz. ;)

 12. Gelinim mutfakta dun totalde 1.54 reyting almis tabiki iyi sayilir ama ben sunucu ezgi serteli begenmedim guzel sunamadi programi cok reyting getirmedi ezgi sertel iyiki gitti programdan pazartesi eglence var turgay basyayla sunacakmis pazartesi bu hafta eglenecegiz programda gulecegiz de tabiki insallah bu hafta daha iyi reyting alir gelinim mutfakta programi izlemeye devam edecem gelinim mutfaktayi birakcak degilim programi cunku seviyorum gelinim mutfakta yi tabiki

 13. Kanal D ye en cok reyting kazandiran benim tabiki izlemeyede devam edecem gelinim mutfakta Kanal D de en sevdigim yemek yarismasi tabiki benim gelinim mutfakta yemekteyizden daha cok izlenen yemek yarismasi programi dir tabiki gelinim mutfakta programi seviyorum ben gelinim mutfakta yemekteyizden daha eglenceli geciyor tabiki gelinim mutfakta izlemekte cok mutluyum ben iyiki gelinim mutfakta var gunduz kusaginda en sevdigim program kanal d de gelinim mutfakta programi dir benim

 14. fatih urek i unutun artik ben coktan unuttum fatih urek i artik o yok anladinix mi daha da gelmeyecek o gelinim mutfakta simdi de guzel geciyor bence ben bu sezondan cok mutluyum yine simdiki zaman da da guzel gelinim mutfakta cok eglenceli geciyor ben bu sezondaki gelinim mutfakta yi begendim hosuma gidiyor bu sezon benim valla program sunucu degistirmesi ben i hic rahatsiz etmiyor ben begenerek izliyorum zaten gelinim mutfakta yi program cok guzel gidiyoor tabiki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu