Zuhal Topal'la Sofrada

26 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı? 15.000 TL’yi Kim Aldı? [Toplam Puan Durumu]

26 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı? 22 Kasım 2021 tarihinde başlayan yarışma programı, 26 Kasım Cuma puanları sonucunda Haftanın birincisi kim olduZuhal Topal’la Yemekteyiz 26 Kasım Cuma Kim Kazandı? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları bu haberimiz de sizleri bekliyor.

=> 10 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Haftanın Birincisi kim oldu? öğrenmek için tıklayınız.

26 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz kim kazandı? Bu hafta 15.000 TL’yi aldı? Haftanın birincisi kim oldu? Soruların detaylı cevapları, bu haberimiz de sizleri bekliyor.

=> Yemekteyiz 3 Aralık Cuma Kim Kazandı görebilmek için tıklayınız.

26 Kasım Cuma Zuhal Topal'la Yemekteyiz Kim Kazandı - Yasin Kızıldağ
26 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı – Yasin Kızıldağ Kazandı

22 Kasım tarihinde başlayan yarışma programında, beş yarışmacı yarıştı. Bugün son yarışmacı Sümerya yarışıp puanlarını aldıktan sonra, 26 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Birinci Oldu? Sorusunun cevabı%100 olacak.

26 Kasım Cuma Yemekteyiz puan durumu sonucu ile bu hafta kim birinci oldu? sorusunun cevabını vermeden önce, bu hafta yarışan ve puanlarını alan yarışmacıların aldıkları puanları tek tek verilmiştir.

26 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı

22 Kasım 2021 Pazartesi günü başlayan yarışma programında bu hafta; Hakan Hünkaroğlu, Ayşenur Avkan, Yazin Kızıldağ, Çiğdem Yaşar ve son olarak 26 Kasım Cuma günü Sümerya Çiftçi yarıştı. oplam da beş yarışmacı yarıştıktan sonra gözler, bugün 26 Kasım Cuma Yemekteyiz kim kazandı sorusunun cevabına çevrildi.

22 Kasım Pazartesi Yemekteyiz Puanları

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Hakan Hünkaroğlu
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Hakan Hünkaroğlu Resmi

22 Kasım 2021 tarihinde, Hakan Hünkaroğlu yarıştı. Haftanın ilk yarışmacısı olmasına rağmen rakiplerinden çok iyi puanlar alan Hakan, toplamda 26 puan aldı.

Ayşenur Avkan  5
Yasin Kızıldağ  5
Çiğdem Yaşar  6
Sümerya Çiftçi  5
Zuhal Topal    6
TOPLAM:  27

**22 Kasım 2021 Pazartesi**

Hakan Hünkaroğlu rakiplerinden 21 puan alırken, sunucunda 6 puan aldı. Toplamda ise 27 puan alarak, Yemekteyiz kim birinci oldu sorusuna en yakın isimlerden birisi oldu.

23 Kasım Salı Yemekteyiz Puanları

23 Kasım Salı Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yarışmacısı - Ayşenur Avkan

23 Kasım Salı günü Ayşenur Avkan yarıştı. Ayşenur yemeklerini ve masasını yetiştiremediği için eksik menü olarak değerlendirildi. O çerçevede rakiplerinden puan aldı.

Hakan Hünkaroğlu  3
Yasin Kızıldağ  2
Çiğdem Yaşar  5
Sümerya Çiftçi  3
Zuhal Topal    4
TOPLAM:   17

**23 Kasım 2021 Salı**

23 Kasım Salı günü yarışan Ayşenur Avkan rakiplerinden 13 puan alırken, Zuhal Topal’dan 4 puan verdi. Böylelikle Ayşenur, 26 Kasım Yemekteyiz kim kazandı sorusunun cevabı olamadı.

24 Kasım Çarşamba Yemekteyiz Puanları

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yasin Kızıldağ
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yasin Kızıldağ Resmi

24 Kasım Çarşamba günü Yemekteyiz programında şef Yasin Kızıldağ yarıştı. Adına yakışır şekilde harika sunumları ile rakiplerinden ve sunucudan çok iyi puanlar aldı.

Hakan Hünkaroğlu  5
Ayşenur Avkan  7
Çiğdem Yaşar  7
Sümerya Çiftçi  8
Zuhal Topal    9
TOPLAM:   36

**24 Kasım 2021 Çarşamba**

24 Kasım 2021 tarihinde yarışan Yasin Kızıldağ, rakiplerinden 27 puan alırken, sunucu Zuhal Topal’dan 8 puan aldı. Dolayısı ile 26 Kasım Cuma Yemekteyiz bu hafta kim kazandı sorusuna cevap olan en yakın isim oldu.

25 Kasım Perşembe Yemekteyiz Puanları

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Çiğdem Yaşar
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Çiğdem Yaşar Resmi

25 Kasım Perşembe günü güzellik uzmanı Çiğdem Yaşar yarıştı. Diyet menüsü ile birinci olmak isteyen, lakin rakiplerinin düşük puanları ile birinciliği kaçıran Çiğdem’in sağlıklı menüsü, Zuhal Topal’dan iyi not aldı.

Hakan Hünkaroğlu  4
Ayşenur Avkan  5
Yasin Kızıldağ  4
Sümerya Çiftçi  4
Zuhal Topal    7
TOPLAM:   24

**25 Kasım 2021 Perşembe**

25 Kasım Perşembe günü Çiğdem Yaşar rakiplerinden 17 puan alırken, sunucu Zuhal Topal’dan ise 7 puan aldı. Çiğdem bu puanlarla %100 Yemekteyiz kim birinci oldu? sorusuna cevap olmaktan uzaklaşmış oldu.

26 Kasım Cuma Yemekteyiz Puanları

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Sümerya Çiftçi
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Sümerya Çiftçi Resmi

26 Kasım Cuma günü ev hanımı olan Sümerya Çiftçi yarıştı. Sümerya’nın ana yemeğinin tam olmaması, yemeklerindeki lezzet eksikliği Sümerya’nın birinci olmasına engel oldu.

Hakan Hünkaroğlu  6
Ayşenur Avkan  6
Yasin Kızıldağ  4
Çiğdem Yaşar  6
Zuhal Topal    5
TOPLAM:   27

**26 Kasım 2021 Cuma**

Sümerya Çiftçi rakiplerinden iyi puanlar alamadı. Dolayısı ile Zuhal Topal’la Yemekteyiz 26 Kasım Cuma puan durumu sonucun da birinci sırada yer alamadı.  26 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı sorusunun cevabı alt kısımda verilmiştir.

26 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu

  • 22 Kasım Pazartesi Puanı (Hakan Hünkaroğlu) = 27 Puan
  • 23 Kasım Salı Puanı (Ayşenur Avkan) = 17 Puan
  • 24 Kasım Çarşamba Puanı (Yasin Kızıldağ) = 36 puan
  • 25 Kasım Perşembe Puanı (Çiğdem Yaşar) = 24 Puan
  • 26 Kasım Cuma Puanı (Sümerya Çiftçi) = 27 Puan

22 Kasım ile 26 Kasım haftasında yarışan yarışmacıların puan durumu yukarıda verilmiştir.

Yemekteyiz 26 Kasım Cuma Kim Kazandı

26 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı sorusunun cevabı, Sümerya’nın aldığı puanlar sonucunda %100 belli oldu. 26 Kasım Cuma günü menüsüne güvenen Sümerya ana yemeğinin kuru olması ile Zuhal Topal haftanın birincisi olma fırsatını kesin olarak kaçırdıktan sonra, Yemekteyiz haftanın birincisi de böylelikle belli oldu.

22 ile 26 Kasım haftasında yarışan yarışmacılar arasında Zuhal Topal’la Yemekteyiz 26 Kasım Cuma Kim Kazandı sorusunun cevabı, Çarşamba günü yarışan şef ve aşçı başı olan Yasin Kızıldağ oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu