Zuhal Topal'la Sofrada

26 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları [Sümerya Çiftçi]

26 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün Sümerya Çiftçi yarışacak. 26 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları ev hanımı olan Sümerya’ya gidecek. Peki 22-26 kasım haftasında yarışan Sümerya Çiftçi kaç puan aldı? Sümerya Çiftçi’ye Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? 26 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan durumu sonucu kim birinci oldu? Yemekteyiz 26 Kasım Cuma puanları sonucunda Sümerya kaç puan aldı? Yemekteyiz bugün yarışan Sümerya Çiftçi kim? Sümerya’nın menüsünde hangi yemekler var? İşte bu soruların detaylı cevapları, bu haberimiz de sizleri bekliyor.

=> Yemekteyiz 10 Aralık Cuma Puan Durumu için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 26 Kasım Cuma Puanları haftanın kaderini %100 belirleyecek. Böylesi önemli bir bölümde Sümerya haftanın birincisi olmak adına kolları sıvadı.

=> Yemekteyiz 3 Aralık Cuma Son Puanlar için tıklayınız.

26 Kasım Cuma Zuhal Topal'la Yemekteyiz Bugün Yarışan Sümerya ve ailesi

Rakiplerine kıyasla daha az uğraştıran menüsü ile Cuma günü yarışacak olan Sümerya, rakiplerinden ve Zuhal Topal’dan, Yemekteyiz 26 Kasım puanları sırasında en az 36 puanı cebine koyması gerekiyor. 

=> 26 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı sonucunu görebilmek için tıklayınız.

22-26 Kasım 2021 tarihinde son yarışmacı olarak elinin lezzetini kanıtlamak isteyen Sümerya, Yemekteyiz bugün Zuhal Topal 26 Kasım puanları için mücadele edecek.

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

Haftanın son yarışmacısı olarka TV8 ekranlarında yarışan Sümerya’ya 26 Kasım Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sümerya Çiftçi’nin menüsünde rakipleri ne dedi? Sümerya toplamda kaç puan aldı? Sümerya Çiftçi’ye bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? Sorularının detaylı cevapları yazının devamında sizleri bekliyor.

=> 22-26 Kasım 2021 Yemekteyiz Bu Hafta Yarışmacıları hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 26 Kasım Cuma (2021)

26 Kasım Cuma günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün yarışan yarışmacının adı Sümerya Çiftçi. Aslen Tokatlı olan bir çocuk annesi 26 yaşında ki Sümerya Çifti yarışacak.

Elinin lezzetine ve yemeklerin uyumuna güvenen 26 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz bugün yarışan Sümerya, haftanın son bölümünde yarışan isim oldu. 

26 Kasım Cuma Zuhal Topal'la Yemekteyiz Puanları Verildiği An

Fincan takımlarına karşı oldukça büyük ilgisi olduğunu ifade eden Sümerya Çiftçi, Zuhal Topal Yemekteyiz 26 Kasım Cuma puanları sırasında 15.000 TL’yi kazanabilmesi için en az 36 puan alması gerekiyor. 

26 Kasım Yarışmacısı Sümerya Çiftçi

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Sümerya Çiftçi
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Sümerya Çiftçi Resmi
 • 26 yaşında
 • 3,5 yıllık evli
 • 1995 yılında doğdu
 • 2 yaşında bir kızı var
 • Kızının adı Öykü Berra
 • İstanbul Kartal’da İkamet Ediyor
 • Eşinin adı Mithat
 • Eşi Erzincanlı
 • Annesinin adı Sündüz
 • Aslen Tokatlı
 • İstanbul da yaşıyor
 • Saygıya çok önem veriyor
 • 5 yıl özel hastane de çalıştı

Zuhal Topal’la bugün yarışan Sümerya Çiftçi’nin menüsünde ki yemeklerin isimlerini birebir verdikten sonra, bu menüye gelecek olan yorumları da aynı şekilde verilmiştir. Yazının en son kısmında ise Zuhal Topal’la Yemekteyiz 26 Kasım Cuma Puanları ile puanlaması alt kısımda verilmiştir. 

26 Kasım Zuhal Topal’la Yemekteyiz Sümerya’nın Menüsü 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 26 Kasım Cuma Puanları Alacak Sümerya ve Menüsü

 • Pırasalı Tavuk Çorbası
 • Tokat Batı
 • Patates Köftesi
 • Krepli Bohça Kebabı
 • Körili Kajulu Pirinç Pilavı
 • Karışık Akdeniz Saltası
 • İrmikli Yaz tatlısı

Haftanın son yarışmasına birazdan rakipleri, 26 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları verecekler. Öncesinde Sümerya’nın menüsünü öğrenen rakipleri ise aynen şu sözlerle eleştirdiler; 

Menü çok basit
Menü iddialı değil
Yemekler kolay
Çok uğraştırıcı değil
1,5 saate biter

Yarışmacının Rakipleri

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 26 Kasım Cuma puanları verilmeden önce, bu puanları verecek olan rakipleri menünün kolay olmasını dile getirmesi, bugün gelecek puanlarını seviyesinin de düşük olacağını kanıtlamış oldu. Dikkat: Sümerya Çiftçi’ye Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorularının cevabı alt kısımda açıklanmıştır.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 26 Kasım Cuma Puan Durumu Açıklandığı An

26 Kasım Cuma Yemekteyiz  puanları sonucunda, bir yarışmacı 15.000 TL’yi alacak. Bu yarışmacı olmak isteyen Sümerya da rakiplerine karşı hafta başından beri sert eleştirilerde bulunmayarak, kendi gününe oynamak istedi.

Yemekteyiz bugün yarışan Sümerya Çiftçi’ye Zuhal Topala bugün kaç puan verdi? 26 Kasım Cuma Sümerya Çiftçi kaç puan aldı? Yemekteyiz 26 Kasım puanları verildi mi? İşte merak edilen tüm bu soruların cevapları alt kısımda verilmiştir. 

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu (22-26 Kasım 2021)

 • 22 Kasım Pazartesi Puanı (Hakan Hünkaroğlu) = 27 Puan
 • 23 Kasım Salı Puanı (Ayşenur Avkan) = 17 Puan
 • 24 Kasım Çarşamba Puanı (Yasin Kızıldağ) = 36 puan
 • 25 Kasım Perşembe Puanı (Çiğdem Yaşar) = 24 Puan
 • 26 Kasım Cuma Puanı (Sümerya Çiftçi) = 27 Puan

22 Kasım Pazartesi güzellik uzmanı Hakan Hünkaroğlu yarıştı. Toplamda 26 puan aldı. 23 Kasım Salı günü Ayşenur Avkıran yarıştı ve toplamda 17 puan alabildi. Haftanın ortasında şef Yasin Kızıldağ, rakiplerinden çok iyi puan aldı. Toplamda 35 puanı elde etti.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz son bölüm de güzellik uzmanı Çiğdem Yaşar yarıştı. Çiğdem toplamda 23 puan alabildi. Birazdan 26 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için Sümerya Çiftçi yarışacak.

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA YEMEKTEYİZ DİZİCENTER
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada Yemekteyiz dizicenter Resmi

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

26 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Puanları (Sümerya Çiftçi)

Hakan Hünkaroğlu  6
Ayşenur Avkan  6
Yasin Kızıldağ  4
Çiğdem Yaşar  6
Zuhal Topal    5
TOPLAM:   27

**26 Kasım 2021 Cuma**

Zuhal Topalla Yemekteyiz 26 Kasım Cuma Fragmanı İzle

Aslen Tokatlı olan bir çocuk annesi, ev hanımı olan Sümerya Çiftçi yarıştı. 26 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları 26 yaşında ki Sümerya’ya verildi. İşte o anların kısa özeti olarak, Zuhal Topal’la Yemekteyiz 26 Kasım fragmanı alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu