Gelinim Mutfakta

26 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi, Günün Yemeği Ve Gelinim Mutfakta 26 Kasım Puanları İle Puan Durumu

Gelinim Mutfakta 26 Kasım Pazartesi günün birincisi kim? Kaç puanla çeyrek altını sizlere bu yazımızda an ve an aktaracağız. Hatırladığınız üzere geçtiğimiz hafta bir şok yaşadık ve Cansu haftanın en düşük puanını alarak nerede ise yarışmadan elenmek üzere iken Reyhan hanımdan beklenmedik bir çıkış geldi. [kirmizibuton]30 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta haftalık puan durumu[/kirmizibuton] için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Reyhan neden yok diyenler olabiliyor. O yüzden kısaca açıklamak istiyorum. Ezgi’nin annesinin acilen ameliyat olması gerektiği için Ezgi annesine ve kendi çocuğuna bakmak için izin istedi ve ayrıldı. Cansu da yarışmada kalmış oldu. Artık 26 Kasım gelinim mutfakta puan durumu Reyhan hanımın adını veremeyeceğiz. Şaka bir tarafa gerçekten alışkanlık yapmıştı. Ancak çok da hak yedi. 1-1-1-5 şeklinde çok puan verdi. [mavibuton]30 Kasım Gelinim Mutfakta en yüksek puanı alan[/mavibuton] kim olduğunu görmek için tıklayınız.

Her Pazartesi yeni bir yarışmacı ve kaynanası yarışmaya dahil oluyor. Bakalım Reyhan ile Ezgi’nin yerini doldurabilecek birisi gelecek mi? Şahsen Reyhan hanımın yerini dolduracak bir kaynana gelemez. Ama İzafet hanımın komik hallerini, İlhame hanımın haksız puanlamasını bir araya bile getiriyorum o Reyhan hanım olmuyor. >>>[kirmizibuton]Gelinim Mutfakta 29 Kasım Perşembe Günün Birincisi[/kirmizibuton]<<< kim olduğunu görmek için tıklayınız.

Son zamanda adil puanlar veren Reyhan hanımın yerine gelen kaynana Gelinim mutfakta 26 Kasım puan durumu verirken de aynı şekilde kendisinden böyle adil puanlar veriyor şeklinde konuşabilecek miyiz? Tabi ki bunları ilk puanlamadan sonra ortaya çıkacak. ### [pembebuton]Gelinim Mutfakta 28 Kasım Çarşamba Günün Birincisi[/pembebuton] ### kim olduğunu görmek için tıklayınız.

Yeni haftaya başlarken, yeni kaynana ve gelin merhaba derken gelinim mutfakta puanlama da nasıl bir performans göstereceğini de sizler gibi bende oldukça merak ediyorum. Ancak bu yarışmadaki tecrübelerime göre gelen fazla tutunma şansı yok. Neden mi? Cansu geçen hafta elenmesine rağmen yarışmada kalması ve bir daha bu durumu yaşamamak istememesi nedeni ile elinden gelenin fazlasını yapacaktır. Hatice zaten boş tabak da verse beş aldığı için onu geçiyorum. Elif de gerçekten yarışmaya alıştı ve güzel yemekler yapmaya başladı. Yeni gelen hem kameralara alışması hem mutfağa alışayım derken Cuma günü gelip çatar. <<< [mavibuton]Gelinim Mutfakta 27 Kasım Puanları[/mavibuton] >>> için Tıklayınız

Bu sebeple yeni gelen gelin ve kaynanası kesinlikle ilk günden işi sıkı tutup 26 Kasım Gelinim Mutfakta puanlama aşamasında en iyi çıkarması yani en yüksek puanları alması gerekiyor. Bakalım ilk ün nasıl bir puanlama bizleri bekliyor. Not: Gelinim Mutfakta 26 Kasım Pazartesi puanları sayfanın alt kısmına doğru tablo halinde verilmiştir.

Yeni gelen kaynana Ziyafet hanıma karşı uyarıcı mahiyetinde toplum içinde ayakkabının çıkarılamayacağını çok kibar bir şekilde anlatmaya çalışması dikkatlerden kaçmadı. Anladığım kadarı ile Sevgül hanıma yeni arkadaş gelmiş. Sevgül hanım gibi kibar ve kimsenin etlisine sütlüsüne karışmayan biri gibi duruyor. Bakalım 26 Kasım Pazartesi gelinim mutfakta puanlar verilirken de böyle kibar kalmayı başarabilecek mi? Bekleyip göreceğiz.

Bu yarışma programından başka bir çok gelin kaynana konsepti olan yarışma programlarını da bazen yazıyor bazen de izliyorum. Gerçekten aralarında bence en iyisi Gelinim Mutfakta yarışması. Neden mi? Belli bir stüdyoda çekimlerin yapılması, kavga ve gürültü olayların sadece puanlama kısmında sadece puanlara itiraz şeklinde olması nedeni ile aralarında en iyisi diyebilirim. Fairplay kurallarını bu yarışmada da geçerli kılalım ve Gelinim Mutfakta günün birincisi kim? olursa olsun günün sonunda kazananı kutlayalım. Sizce de güzel olmaz mı?

Bu günün özetine geçmeden bilezik listesinde bir değişiklik var mı? Yok mu? bir bakalım. Ezgi 30 bilezik alarak zirvedeki yerini korumayı başarırken Cansu da 25 bilezik ile ikinci sırada mevcut konumunu korumayı başardı.Henüz bunların dışında Hatice sadece 5 bilezik sahibi olduğu için bilezik listesinde yer alamadı. Ancak İlhame hanımın Gelinim Mutfakta 26 Kasım puanları verilirken gene kendi kaynanasından beş puan vermeye devam ederse bir kaç hafta sonra listeye girecektir. 

Arkadaşlar buraya bir birinden farklı dertleri sıkıntısı olan gelin veya kaynana geldi. Ancak ben Elif’in kaynanası tarafından yapılan eziyetlerini görünce şaşkınlık ve hayretlere düşüyorum. Elif burada alacağı bileziklerin yarısını kaynanasına verecek. Kaynanası Ziyafet hanımda diğer geline eşya alacakmış Vay Elif vay. Ben Elif’in yerinde olsam bu yarışmada bir dakika kalmam. Zaten eltisi de nasıl biri olduğunu gördük. Elif onun hakkında en ufak kötü bir şey demdi. Ancak eltisi bu masa benim olmalıydı diyerek anlamsız ve bir o kadar haset sözler söyledi. Yazık Elif’e ne deyim.  Not: Gelinim Mutfakta 26 Kasım Pazartesi Puanları sayfanın en altında verildi.

Gelinim Mutfakta 26 Kasım Günün Birincisi Ve Puanları (Pazartesi)

26 Kasım Pazartesi Çeyrek altını kim aldı? veya 26 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta puanlama da en yüksek puanı kim aldı? Kaynanalar puanlama yapacaklar ve bu sorunun cevabını vermiş olacaklar. Gözlerim gene bu hafta da İlhame ile Hatice’nin üzerinde olacak. En ufak gördüğüm haksızlığı gene buradan duyuracağız. gene İlhame hanımın verdiği puanlarda olacak. 

Gelinim mutfakta puan kısmı için tablo yapıp veriyoruz. Teknoloji her geçen gün değiştiği için yaptığımız Gelinim mutfakta puan tablosu içinde yazan puanları göremeyen okurlarımız olursa lütfen telefonun modeli ile birlikte yorum kısmından bizlere bildirmesini rica ediyoruz.

Yeni bir haftaya merhaba derken kimin fanı olursanız olun lütfen ama lütfen kendi savunduğunuz düşüncenizi başkalarına da kabul ettirmek için bir çabaya girmeyin ve bir birinizin kalbini kırmayın. Bu ortamı koruduğumuz sürece %100 herkes mutlu şekilde özgürce görüşlerini paylaşacaktır. Son olarak sizce Gelinim Mutfakta bu gün kim birinci oldu? Tahminleri alayım.

Gelinim mutfakta toplam puanlar açısında iki tür toplam puan olduğunu baştan söyleyeyim. Şöyle ki her kaynananın verdiği puanları yazdıktan sonra gelinler bazında toplam puan veriyoruz. Yazının sonunda da haftalık toplam puanları veriyoruz. Yani birisi günlük toplam puan olurken diğeri de haftalık toplam puanlar oluyor

Gelinim Mutfakta 26 Kasım Pazartesi puanlama öne çıkan gene Cansu ile Hatice arasındaki sıkı çekişme olacak. Hatice, ben seni eledim ve elenmiş bir yarışmacı olarak karşımda yarışıyorsun sözleri ile Cansu’yu sinir ederken kendisini de İlhame hanımın sayesinde bilezikleri aldığını unutmaması gerektiğini düşünüyorum. Bizlerde ekran karşısında hangi yemek olmuş, hangisi olmamış görüyoruz.

 26 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta puanları verilirken umarım adil davranırlar desem de bileziklerin tadını alan İlhame hanım hız kesmeden gene aynı şekilde 1225 tarzında puanlama yapacaktır. Bu puanlama nereden geldi derseniz? Tabi ki Reyhan hanımın hızlı zamanlarına özenti olduğunu düşünüyorum.

Gelinim mutfakta toplam puan durumu (haftalık) fragman kısmının hemen üstündeki tabloda verilmiştir. Tablodaki puanların kaydığını veya sayfaya sığmadığını görürseniz lütfen bizlere bildirin. Not: 26 Kasım Pazartesi gelinim mutfakta toplam puanları sayfanın alt kısmında verildi. ⇓Pazartesi Puanları hemen alt kısımda⇓  

Sözlerimi daha fazla uzatmadan, 26 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olacağını belirleyecek olan, günün yemeğini ve malzeme listesini verelim.

Gelinim Mutfakta 26 Kasım Günün Yemeği Köfteli Yoğurt Çorbası Ve Malzemeleri

 • 300 gram kıyma
 • 2 çay kaşığı tuz
 • 2 çay kaşığı karabiber
 • Bir kaşık un (köftelere serpmek için)
 • 4 yemek kaşığı zeytinyağı
 • bir su bardağı haşlanmış yoğurt
 • 6 su bardağı sıcak su
 • bir su bardağı erişte
 • Bir adet soğan

Terbiyesi için;

 • 2 su bardağı yoğurt
 • Bir tepeleme yemek kaşığı un
 • 1 yumurtanın sarısı
 • 1/2 limon suyu
 • 2 diş sarımsak
 • 1 su bardağı su

Sosu için;

 • 2 yemek kaşığı tereyağı
 • bir yemek kaşığı zeytinyağı
 • Bir yemek kaşığı dolusu nane
 • bir çay kaşığı karabiber
 • Bir çay kaşığı tuz

Gelinim Mutfakta 26 Kasım Puanları (26/11/2018 Pazartesi)

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1

Kaynana Sevgül‘ün verdiği Puanlar

Cansu : 5
Hatice : 4
Elif     : 2
Elvan:  1

*************************

Her kaynana sonrasında sayfayı güncellemeyi unutmayınız. Bizler puanları anlık olarak güncellerken sizler de bu puanları anlık olarak görebilmeniz için sayfayı güncellemeyi unutmayınız.

*************************

Kaynana Şennur‘un verdiği Puanlar

Cansu : 3
Hatice : 5
Elif     : 1
Elvan:  4

*************************

“26 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<< "Gelinim Mutfakta dizicenter" >>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter 
çıkacaktır.

************************

Kaynana Ziyafet‘in verdiği Puanlar

Cansu : 3
Hatice : 4
Elif     : => Ziyafet’in Gelini 5
Elvan:  1

*************************

#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz yeni puanları görebilirsiniz.#

*************************

Kaynana İlhame‘nin verdiği Puanlar

Cansu : 2
Hatice : 5
Elif     : 3
Elvan:  1

*************************

Gelinlerin 26 Kasım Pazartesi Günü Aldığı Toplam Puanlar

Cansu 5 3 3 2 13
Hatice 4 5 4 5 18
Elif 2 1 5 3 11
Elvan 1 4 1 1 7

*************************

Gelinim Mutfakta 26 Kasım Pazartesi Puanlama Sonucu

*************************

26 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün BirincisiHatice
Gelinim Mutfakta 26 Kasım Çeyrek Altını Alan Kim =  Hatice

26 Kasım Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu = **Elvan**

*************************

Gelinim Mutfakta Puan durumu (26 Kasım – 30 Kasım Haftası) – Pazartesi

Cansu’nun Puanı  : 13
Hatice’nin Puanı  : 18
Elif’in Puanı         : 11
Elvan’in Puanı     : 7

Gelinim Mutfakta 182. Bölüm 27 Kasım Salı Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

168 Yorum

 1. Reyhan olmayınca yarışmanin hiç tadı kalmamış hatice ne kadar itici şımarık öyle tabi ziyafet hanim da öyle ikisini hiç sevmedim

 2. Yine basladi ziyafet gelininin kiybetini kiriyo bu nasil kaynana ziyafet gibi kaynana isteyen varmi arkadaslar

 3. reyhanın yokluğu hemen belli oldu kala kala soğuk nevaleye ve vijdansız ziyafete kaldık

 4. Kadin tuaflasti dantelle kendi eviyle karistirdi ziyafetten bi gol geldi danteli aliyo ilhame yine danteli koyuyo bakalim kim kazanacak

 5. Reyhan hanimin biran once gelmesini istiyoruz seni simdiden ozledik eglence seninle guzeldi nesede

 6. cansunun bağırmaları kızmaları hatice hakkındaki görüşleri samimi ama kaynanasına davranışlarını samimi gelmiyo

 7. Arkadaşlar Reyhansız bir yarışma çok saçma oluyor. Bide bu Hatice çok dengesiz ya bu Cansuyu bile bana sevdirdi.

 8. Fatih bey biran once reyhan hanimi getir ne olur cocuk oyununu gibi oldu reyhan hanimi istiyoruz vallaha bugun izlemedim reyhan hanim icin izliyordum kim kac puvan alirsa alsin umurdumda deyil

 9. Bu hafta hic heyacan yok vir vir konussunlar bu hatice altini aldi aman yine cok konusuyo ben iki canliyim beni kotu gosterdiler ozan sus yemeyini yap

 10. Ziyafet teyzenin aslında programa tat keyif verme gibi bir kabiliyeti var çok şey söylemek istiyorum. Ama işte sadede konuşmayı tam beceremiyor. Bide gelini çok ağlayıp beni sinir ediyor herşeye ağlıyor:)

  1. İlk sözlerine sonuna kadar katılıyorum. Ama böyle bir kayganaya sahip insan neden ağlamasın duygusal olmasın ?

 11. Ziyafet ayni dogu kadini gibi zalim gelinini kotuluyo elifte bir acayip kaynanani biliyon nasil biri oldugunu neden onla katiliyon yarismaya sonrada agliyon boyle

  1. Hoş buldum. Filiz abla kim Hatice’ye sinir olmaz ki ya bu kadın hiç mi? Gülümsemez keşke heykel olsa şekil versem ona?

 12. acımasız gelin kaynanasıyla kayınpederinin arasını açamaz ama acımasız vijdansız kaynana yuvayıkar, o sebep ziyafet bu saatten sonra değişmezde

 13. Şu hatice kadar içi fesat kalbi kin dolu bi insan daha görmedim kolunda ki 5 bileziği haksız yere kayınvalidesi sayesinde aldi bir de bileziklerı tıs tıs diye sallıyor gerçekten çok komik görgüsüzluk den başka birşey değil herkez emeğinin karşılığını adil bir şekilde alır umarım .

 14. Bu Elif çok sinsi Zavalı Ziyafet teyzede garibim saf kendini anlatamıyor çok üzüldüm Ziyafet teyzeye.

 15. Bu gunde yorumlardan bi tat almadim eski yorumcularda yok ki nerdeler acaba onlarda reyhan hanimlar gibi gittiler

 16. geçen lahmacun yiyorum basmışlar soğanı o bile bozdu. nereye gidiyoruz sonumuz hayır olsun

 17. taksiciler bile kısa mesafe yolcu alır olmuşlar, o derece bozuldu ortalık :) nerde o mesafe seçen taksici raconu

 18. nerde o eski para bozdurmaya çalışmalar esnafta bozmamak için on takla atardı, şimdi bozacak bütün para kalmadı ceplerde

 19. Öoooooo siz ucmussunuz yanlis yerdesiniz bence yemek programi bura bilmem farkindamisiniz

 20. Yanlış yerde arıyorsun bence metropollerde az çünkü özlenecek şey çok olur hep bi eksik

 21. sevmeyi sevilmeyi insanlığı özledim demiştin, allah herkesi tez vakit özlemlerine kavuştursun

     1. Ben daha evli değilim? Ama kapışmayı çok isterdim. Seninle ?

 22. REYHAN HANIMIN YERİNİ KİMSE DOLDURAMAZ.NE OLUR REYHAN HANIMCIĞIM VE EZGİCİĞİM EN KISA ZAMANDA GERİ DÖNMENİZİ SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUZ.SİZSİZ OLMUYOR PROGRAMIN HİÇ TADI KALMADI ANAM.

 23. Hatice o kadar irençsin ki bir an önce defolun gidin.Kaynananı tak koluna haydi güle,güle yoluna. 5 bilezik aldın sanki başın göğe erdi.Unutma ki EZGİ 30 BİLEZİĞİ TAKMIŞTI KOLUNA.Senin kadar şımarmamıştı. İnşallah en kısa zamanda döner

 24. gece saat 01:51 sizlerin yorumlarını okuyorum kusura bakmayın bazı işlerim vardı. Reyhan hanım elbette geri gelecek.. gitmelerinin bana kalırsa iki nedeni var hem ara verip dinlenmek hem de annesinin tedavisini yaptırmak hemde Cansu’nun elenmesine engel olmakdı..
  dikkat ederseniz Ziyafet hanım müzip halleri var… Hatice’nin tavırlarına bir çok kişi sinir oluyor. Aynı zamana da Ziyafet hanımın Elif’e karşı tavırları derken gündem çok yoğun. Hal böyle olunca REyhan hanım da dinlenmesi ve yenilenip yeniden gelemsi için çok büyük bir imkan oldu diye düşünüyorum. Ezgi de Reyhan da iyi insanlar kolay değil 4 aydır çekim yapmak.

 25. ARKADAŞLAR SALI GÜNÜN KONUSUNU YAZDIM BİLGİNİZ OLSUN BU SAYFANIN DİĞER KONULAR YAZAN KISMINDAN GEÇİŞ YAPABİLİRSİNİZ. EGER BULAMAYAN OLURSA BURAYA LİNK EKLEYECEĞİM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu