Zuhal Topal'la Sofrada

26 Kasım Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puanları Netleşti

26 Kasım Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Deniz Aris yarışacak. 26 Kasım Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puanları sırasında tansiyon bir hayli yükselecek. Hafta başında beri en çok konuşan Kaynana Aynur, rakip gelinlere etmediğini bırakmamıştı. Bugün kaynanalar intikam için gelecekler. Deniz Aris bugün kaç puan aldı? Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Soruların cevapları haberimizin devamında…

=> Yemekteyiz 26 Kasım 2021 Cuma Ödülü Kim Aldı sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Bu afta ilk bölümde gerek ses tonu ile gerekse gelinlerin mutfağına izinsiz girmesi ile bir anda dikkatleri üzerine çeken, aynı zamanda sosyal medyada büyük tepkiler alan kaynana Aynur bugün gelini ile birlikte yarışacak. Sosyal medyada Hesap Vakti geldiği yönündeki yorumlar karşılığını bulacak.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 3 Aralık Perşembe Toplam puanları görebilmek için tıklayınız.

26 Kasım Perşembe Zuhal Topal'la Sofrada Bugün yarışan Deniz ve Ailesi
26 Kasım Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Bugün

Zuhal Topal’la sofrada 26 Kasım Perşembe puanları sırasında Aynur kendi gelinine gelen puanları görünce canı epey sıkılacak. Son bölümde kendi gününe oynayan Aynur bugün Zuhal Topal 26 Kasım puanları sırasında beklediği puanları alamayacak. 

=> 27 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Kim Kazandı görmek için tıklayınız.

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

bugün kaynanaların neredeyse tamamı Aynur’un gelinine düşük vermek için elinden geleni yapacak. Tabi bu durumu en aza indirme Deniz’in elinde. Sıfır hata yapıp harika bir menü çıkarması halinde ne azından Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorusunun cevabı daha yüksek olur. 

=> 27 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puanları için tıklayınız.

Zuhal Topal’la sofrada Son bölüm de yarışan gelin kaynanalardan 20 puan alırken sunucumuzdan çok daha yüksek puan alması gerekirken kaynanaya karşı sarf ettiği sözlerden dolayı Zuhal Topal 6 puan vermesi bekleniyor. 

Deniz Aris kaynanası Aynur hanımdan kaynanaların nasıl davranıldığını ve nasıl tepkiler vermesi gerektiği hakkında konuştuklarını açıkladı. Aynur kaynanalara karşı tatlı dil kullanması halinde alacağı puanları %100 ekileceğini söylediği açıkça ortada. Bakalım Deniz Aynur’un dediğini yapabilecek mi? Dikkat: Bugün Zuhal topal kaç verdiğini yazının sonunda açıkladık.

Zuhal Topal’la Sofrada 26 Kasım Perşembe (2020)

26 Kasım Perşembe günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Deniz Aris. Aslen Mardinli olan ama Antalya da doğma büyüme olan Deniz, Mardin yemeklerine çok hakim. bu nedenle bugün menüsünün tamamı Mardin yöresinden olacak.

26 Kasım Perşembe Zuhal Topal'la Sofrada Puanları alacak yarışmacılar

Bugün kaynanalar tarafında verilecek olan Zuhal Topal’la Sofrada 26 Kasım Perşembe puanları öncesinde yarışan üç kaynana Deniz Arsin’in üzerine gidecek.

Aynur hanım da buna müsade etmemek için yüksek ses tonu ile karşı çıkacak. Lakin ortam puanlama esnasında çok ama çok gerilecek.

26 Kasım Yarışmacısı Deniz Aris

Zuhal Topal'la Sofrada Deniz Aris
Zuhal Topal’la Sofrada Deniz Aris resmi
 • 21 yaşında
 • Eşinin adı Sadettin
 • Kaynanası ile aynı apartmanda oturuyor
 • İstanbul da ikamet ediyor
 • 4 Aylık evli
 • Pandemi döneminde evlendi
 • Aslen Mardinli
 • 1999 yılında Mardin de doğdu
 • Oldukça Hırslı biri
 • Dans etmeyi çok seviyor

26 Kasım Yarışmacı Kaynana Aynur Aris

Zuhal Topal'la Sofrada Aynur Aris
Zuhal Topal’la Sofrada Aynur Aris resmi
 • Aslen Mardinli
 • İstanbul da yaşıyor
 • 4 çocuk annesi
 • 8 Kardeşi var
 • 1 kızı 3 oğlu var
 • Eşinin adı Sabahattin
 • Konuşmayı çok seviyor
 • Gelinin yapacağına inanıyor

Zuhal Topalla bugün yarışan Deniz Aris’in bugün yapacağı yemeklerin adını açıkladıktan sonra, menüsünü kaynanaların hangi eleştirileri getirdiğini vereceğiz. En son kısımda ise en çok merakla beklenen 26 Kasım Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puanları kısmında tablo içerisinde açıklayacağız.

26 Kasım Zuhal Topal’la Sofrada Deniz’in Menüsü 

 • Mahluta Çorbası
 • Kıymasız Ali Nazik
 • Mardin Usulü Dahiyat
 • Halep Usulü Lahmacun
 • Mardin usulü Şehriyeli Bulgur pilavı
 • Mevsim Salatası
 • Mardin Usulü Harire Tatlısı
Zuhal Topal'la Sofrada 26 Kasım Perşembe Puanları verilecek Menü

Figen bugün adeta Mardin çıkartması yapacak. Çorbasından tatlısına kadar bir çok yemek direk olarka Mardin’i özel yemeklerini yapacak. Lakin Bu hafta yarışan kaynanalar arasında Mardinli olan ve haftanın ilk günü yarışan Remziye kaynana “Ben Mardinliyim. Anca bu yemekleri hiç bilmiyorum” demesi kafaları epey karıştırdı.

Kaynanalar anlaşılan o ki 26 Kasım Perşembe Zuhal Topal puanları sırasında “tadı damağıma uygun değil” diyerek düşük vermeyi planlıyor.

Kaynanaları bugün Deniz Aris’in menüsüne verdiği eleştiriler;

Menü çok hafif buldum
Yemeklerin isimlerini değiştirdi
Aşçı geline yakışmadı

Kaynanalar

Bugün Zuhal Topal’la Sofrada programında yarışan Deniz Aris aslında kaynanası Aynur hanımın diğer gelinlere yaptığının karşılığı olarak kendisinin üzerine daha çok gelecek ve düşük vermek için her yolu deneyecekler.

Kaynana Aynur ise gelinin daha önce hiç yemeklerini yemediği halde 4 aylık gelini ile birlikte yarışmaya katıldı. Üstüne bir de ilk günden beri diğer yarışmacılara etmediğini koymayan Aynur için 26 Kasım Perşembe Zuhal Topal puanları intikam için verilecek.

26 Kasım Perşembe Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacıları

Bugün kaynanaların adil bir şekilde puan vermeyeceği oldukça açık. Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorusunun cevabını Deniz’in en doğru puanlarını yansıtacaktır.

İşte merakla beklenen haftanın en çok konuşan kaynananın gelini olan Deniz’in 26 Kasım Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada puanlaması ve sonucu…

Zuhal Topal 26 Kasım Perşembe puanları hemen alt kısımda bulabilirsiniz.

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA SOFRADA DİZİCENTER
diyarek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

26 Kasım Perşembe Zuhal Topal’la Puanları (Deniz Aris)

Remziye Erkuş  4
Necla Terzioğlu  6
İmmihan Acar  7
Necla Tuncel  5
Zuhal Topal    8
TOPLAM:   30

**26 Kasım 2020 Perşembe**

Zuhal Topalla Sofrada 26 Kasım Perşembe Fragmanı

Aslen Mardinli olan henüz 4 aylık evli Deniz Aris’in yarıştığı, 26 Kasım Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puanları ve sonucunun belli olduğu bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu