Gelinim Mutfakta

26 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu

Gelinim Mutfakta 26 Kasım Salı günün birincisi kim oldu? Son bölümde Elif, Aysel hanımın verdiği puanlarla birinciliği kaptı. Tabi günün sonunda da çeyrek altını kazandı. Haftaya çok iyi bir başlangıç yapan Elif, en çok bilezik alan listesinde ikinci sıraya çıkabilmek için öncelikle bugün Gelinim Mutfakta 26 Kasım Salı Puanları verilmeden önce en iyi yemeği yapmalı. Aksi takdirde 26 Kasım puan durumu sonucunda elde ettiği başarıyı törpülemek zorunda kalacak. 

=> [mavibuton]17 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Bugün[/mavibuton] puanları sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

Bu hafta 26 Kasım Salı Gelinim Mutfakta puanları Melike için büyük öneme sahip olacak. Zira Melike ilk gün oldukça düşük puan aldı. Geçtiğimiz hafta kaynanası ile arasının açılması, artık başarılı yarışmacı için tehlike çanları çalmaya başlamak üzere. Bir an evvel bu durumdan kendisini kurtarması için en düşük puana sahip birisi olmaktan kendisini kurtarmalı.

=> Bu arada [pembebuton]Gelinim Mutfakta 10 Aralık Salı Puanlaması[/pembebuton] sonucun da kim birinci olduğunu görmek için tıklayınız.Hülya Polat Gelinim Mutfakta Yarışmasına Konuk Olduğu görsel26 Kasım Salı Gelinim Mutfakta günün birincisi olacak isim Elif yada Duygu ikisinden birisi olması halinde diğerine ciddi oranda puan farkı atacak. Bu durumun farkında olan hem Elif hem de Duygu, bu durumu kendi lehine çevirmek için elinden geleni yapacak. Not: bugün kim birinci olduğunu yazının en sonunda açıkladım.

=>Bu arada [mavibuton]3 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Puanlaması[/mavibuton] sonucunda kim birinci olduğunu görmek için lütfen tıklayınız.

*************************
BU PROGRAM İLE İLGİLİ BİLGİLERİ HABER SİTELERİNDEN DEĞİL, SADECE DİZİCENTER SİTESİNDE BULABİLİRSİNİZ.
*************************

=> [mavibuton]29 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Haftanın Birincisi[/mavibuton] kim olduğunu görmek için lütfen tıklayınız.

26 Kasım Salı gelinim mutfakta puanlama sırasında ilk gün yarışmaya katılan kaynana Hülya kendi gelinin bulamadı. En yüksek puanı da Duygu’ya vermesi nedeni ile gözler bugün de Hülya hanımın üzerinde olacak. Çünkü Hülya’nın beş puan verdiği gelin, eğer ki kendi gelini olmadığı takdirde büyük oranda birinciyi belirleyecek puanları da vermiş olacak.

=> [mavibuton]28 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.26 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Alamayan AydanUzun zamandır Duygu, eşinin aldığı ve manevi değeri yüksek yüzüğü kaybettiğini yayın esnasında açıklamış, kaynanası Aysel hanım da bu konunun üzerine çok gitmişti. Bugün işin arka planını öğrendik ki Aysel aslında gelini Duygu’nun unuttuğu yüzüğü aldığı görüntüleri gören Duygu, kaynanasına karşı oldukça sert sözlerle eleştirdi.

=> Bu arada [mavibuton]Gelinim Mutfakta 27 Kasım Çarşamba Puan Tablosu[/mavibuton] sonucun da kim birinci olduğunu görmek için lütfen tıklayınız.

İkili arasında beklenmedik tartışma (Duygu & Aysel) Duygu’nun yakalamış olduğu başarılı çıkışı acaba törpüleyecek mi? 26 Kasım Salı haftalık toplam puanlar sonucunda Elif’e bilezikleri kaptırmamak istemeyen Duygu, bu problemi çok iyi yönetebilmeli. Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu26 Kasım Salı puanları öncesinde yarışmacılar günün yemeğini yaparken, Fatih Ürek yarışmacılara büyük bir sürprizi vardı. Şarkıcı Hülya Polat yarışmaya konuk oldu. Eskiden daha fazla ünlüleri programa davet ediliyor, yarışmacının yaptığı yemekler arasında en güzeli seçiliyordu. Bakalım Hülya Polat, Gelinim Mutfakta 26 Kasım Puanlama sırasında puanlamaya katılacak mı? Merakla bekleyeceğiz.

Gelinim Mutfakta 26 Kasım Salı Puan Durumu

25 Kasım 2019 Pazartesi günü oldukça heyecanlı bölüm geride bıraktık. Şimdi 402. bölümü ile kaldığımız yerden devam edeceğimi programda yarışmacılar arasında Duygu ve Elif bilezik için yarışacağının sinyalini daha ilk dakikadan vermiş oldu. Ancak bugün Aysel ile gelini Duygu arasında çıkan yüzük tartışması her ikisinin enerjisini düşürecek. Not: Gelinim Mutfakta 26 Kasım Salı Puan durumu sonucu yazının en sonunda sizleri bekliyor.26 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Puanlaması öncesi Gergin anlar

Bugün çeyrek altını alan gelin Elif yada Duygu dışında yeni gelen yarışmacı Aydan olması haline Melike için ciddi anlamda stres dönemi başlıyor. Zira genel de yeni gelenin gittiği program da yeni gelen dişli çıkması halinde ilk gidecek isim şu an için Melike olarak gözüküyor. Not: 26 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Puanlaması yazının sonunda verdik.

Bugün Gelinim mutfakta puanlama kısmında yarışmaya yeni katılan ve ilk gün kendi gelinin tabağını bulamayan hülya hanımın vereceği puanlar oldukça merak edilecek. Zira kendisi ya birinci yada ikinciyi belirleyen isim oluyor.26 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An

Kaynana Aysel hanım Duygu’nun yüzüğünü sakladığını kaynanalar odasında gösterdiği görüntüyü izleyen gelinler arasında Aydan;

“Çok yanlış Aysel teyzenin yaptığı. Gerçekten beni şaşırttı.”
Yarışmacı Aydan

26 Kasım 2019 Gelinim Mutfakta Günün Birincisi MelikeSözleri ile kaynana Aysel’in yaptıklarını asla doğru bulmadığını Duygu’ya anlatmak istedi. Duygu ise uzun süredir aradığı ama bir türlü bulamadığı için kaynanasından bir ton fırça yediği yüzük bir anda Aysel hanımdan çıkması, ikili arasındaki ipleri kopma noktasına getirdi. Dikkat: 26 Kasım Salı puan tablosu sonrasında günün birincisi olmalı ve zirveye yerleşmeli.

Gelinim Mutfakta Son bölüm de çeyreği kazana Elif ve Çiğdem hanım cephesinde işler tıkırında. Geçen hafta bir puanla kaçırdığı bilezikleri artık almanın planlarını şimdiden yapmaya başladı bile. Bakalım bu kadar hırlı ve bu kadar odaklanmış Elif için bu hafta aradığı sonucu bulabilecek mi? Bekleyip, göreceğiz. Gelinim Mutfakta 26 Kasım Salı Günün Birincisi Elif

Bugün Haftalık Puan Tablosu açısından alt kısımda yani eleme potasında yarışacak aday adayları belli olacak. Melike gene günü sonuncu bitirmesi halinde hafta finalinde eleme potasına düşecek aday adayı olmayı garantileyecek. Tabi %100 eleme potasına düşecek demiyorum. Sadece aday adayı olacak.

26 Kasım Salı Çeyrek altını kim aldı? Merak etmeyin bu sorunun cevabını bu yazının en sok kısmında siler için verdim. Sonuçlar açıklanmadan önce içinizden hangi yarışmacının birinci olmasını düşündüğünüzü bu yazının en alt kısmında paylaşabilirsiniz. Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve Puanlamasısözlerimi burada tamamlayıp, asıl konumuza geçmek istiyorum. Birazdan kaynanalar 26 Kasım Salı puanlaması yapacaklar ve sonunda bugün 26 Kasım Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olduğunu netleşecek. Bizler bu anları sizlere an ve an aktaracağız. Lain daha öncesinde yarışmacıların bugün sunum kısmına yapacağı yemeğin malzeme listesini paylaşmak istiyorum.  

Gelinim Mutfakta 26 Kasım Hamsili Pilav

Gelinim Mutfakta Hamsili Pilav Malzemeleri - 26 Kasım 2019

 • 800 gram hamsi
 • 6 yemek kaşığı kadar zeytinyağı
 • 1 adet soğan
 • 3 çorba kaşığı çam fıstığı
 • 1,5 su bardağı pirinç
 • 3 yemek kaşığı kuş üzümü
 • 2 bardak kadar sıcak su
 • 2 çay kaşığı kuru nane
 • 1/2 demet dere otu
 • 3 yemek kaşığı kadar mısır unu
 • 1 çay kaşığı karabiber
 • 1 çay kaşığı tuz

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1Haftanın ikinci yani 26 Kasım Salı günü Kanal D ekranlarında daha önce geçtiğimiz sezon yapılan Hamsili pilav yapılacak. O zaman Cansu hamsili pilavı en iyi yapan gelin olmuş, çeyrek altını almıştı. Şimdi Fatih Ürek 55 dakika içinde yarışmacılara verdiği malzemelerle hamsili pilav yapacaklar.Gelinim Mutfakta 26 Kasım Salı Puanları Veren Hülya Polat

Karadeniz bölgesine ait eşsiz lezzetlerden birisi olan hamsili pilavı kim daha iyi yapacak? Bugün kim çeyrek altını aldı? sorusunun cevabı yazının en son kısmında sizleri bekliyor.

Gelinim Mutfakta 26 Kasım Puanları (26/11/2019 Salı)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Hülya‘nın verdiği Puanlar

Elif : 5
Duygu : 1
Melike : 3
Aydan: => Hülya’nın Gelini 4

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Aysel‘in verdiği Puanlar

Elif   : 3
Duygu  : => Aysel’in Gelini 5
Melike : 1
Aydan : 3

*************************
” 26 Kasım 2019 Salı Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Şaheste‘nin verdiği Puanlar

Elif : 4
Duygu : 5
Melike : => Şaheste’nin Gelini 1
Aydan : 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Elif=> Çiğdem’in Gelini 3
Duygu : 5
Melike : 2
Aydan : 1

*************************

Gelinlerin 26 Kasım 2019 Salı Toplam Puanları

Elif 5 3 4 3 15
Duygu 1 5 5 5 16
Melike 3 1 1 2 7
Aydan 4 3 1 1 9

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (25-29 Kasım Haftası) – Salı

*************************
Elif       : 16 + 15 = 31
Duygu  : 15 + 16 = 31
Melike  : 6 + 7 = 13
Aydan : 10 + 9 = 19
*************************

Gelinim Mutfakta 26 Kasım Salı Puanlama Sonuçları

*************************

26 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ DUYGU
Gelinim Mutfakta 26 Kasım Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ DUYGU
26 Kasım Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ MELİKE

*************************

Gelinim Mutfakta 27 Kasım 2019 Çarşamba Fragmanı İzle

27 Kasım 2019 Çarşamba günü Kanal D ekranlarına 403. bölümü gelecek olan programın 27 Kasım Çarşamba fragmanı alt kısımda sizler bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu